Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+10
Kai Joshua Graham
Nathan Collins
Luke McCartney
Austin O'Neill
Sarah Miles
Christine Stephens
SooAh Kwon
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Admin
14 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPią Cze 10, 2016 9:24 pm

Pokój posiada cztery łóżka, cztery komody na ubrania oraz kufer dla każdego na inne rzeczy.
1.Nathan Collins
2.Luke McCourtney
3.Kai Joshua Graham
4. Noah Carter
Dormitorium Chłopców 1 Slythe10
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptySob Cze 18, 2016 9:10 pm

Wszedłem z bagażami, dwoma plecakami, torbą podróżną i walizką. - Ohohoho... Ciekawie tu - powiedziałem do siebie i usiadłem na łóżku. Po kilku minutach wziąłem się za rozpakowywanie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 8:59 pm

Przyszedłem do dormitorium, usiadłem na łóżku i złapałem się za głowę. Co się tu właśnie odwaliło? Sam już nie wierzyłem w swojego pecha. Przy okazji napisałem na kartce: "Co tam? ~ Az". Podałem ją kotu. - Do Chris - powiedziałem do niego, on wybiegł a ja usiadłem na łóżku, założyłem znów ręcznik. Tu ona raczej nie wejdzie... Położyłem się na łóżku i odprężyłem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:10 pm

Weszłam do sypialni zgodnie z zapowiedzią. Niestety Azazel dalej nie był zbyt ubrany. Praktycznie wcale nie był. Nie zdziwiło mnie to jakoś. Pewnie sądził, że moje słowa, iż niebawem chciałabym z nim jeszcze porozmawiać, są tylko czczą pogróżką. Ja nigdy nie rzucam słów na wiatr. To był tego przykład.
- Powiedz mi, czy ty jesteś jakimś zagorzałym nudystą, albo kręci cię ekshibicjonizm?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:13 pm

- Nawet tu pani profesor wchodzi? No tak, to nie Japonia... Nie, wątpiłem że ktokolwiek tu przyjdzie - mruknąłem niezadowolony. - Umówimy się, że Pani nic nie widziała a ja czegoś takiego nie pamiętam? - westchnąłem, trzeba jakoś utrzymać fason w tej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:23 pm

- Ciężko będzie zapomnieć, co widziałam - powiedziałam szczerze, uśmiechając się lekko. - Ten widok będzie mnie prześladował w koszmarach aż do śmierci! Zresztą, wchodzenie gdziekolwiek to jest zaleta nauczyciela. Szczególnie opiekuna domu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:26 pm

- Wyjątkowy pech - pokręciłem głową. - Myślę, że aż tak to nie... - przeciągnąłem się, starając zachować zimną krew. Kiedy ona wyjdzie? Sytuacja była conajmniej krępująca. Podciągnąłem ręcznik na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:30 pm

Usiadłam na łóżku obok niego.
- Kiedy się zjawiłeś w szkole? Nikt nie dał mi żadnej informacji, że już jesteś. W przeciwnym razie powitałabym cię o wiele bardziej oficjalnie. Niestety nie byłam na to przygotowana...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:34 pm

- No... Wczoraj - odpowiedziałem. Siada na moim łóżku? Ciekawie... Kurde, kobieto, ja się muszę ubrać! Zresztą chyba Cię zbytnio nie obchodzi w co jestem ubrany... Do dormitorium wszedł Itachi, wskazałem mu by zostawił kartkę obok skrzynki. Położył się gdzieś w kącie na drzemkę. Typowo.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:39 pm

- Ładny zwierzaczek - rzuciłam, patrząc na uroczego pupila. - Uważasz, że jesteś równie uroczy, jak on? Wiesz, chciałabym cię poznać. Lubię wiedzieć wszystko o swoich uczniach i podopiecznych. Szczególnie, że tę wiedzę często mogę wykorzystać w praktyce.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:42 pm

- Huhuhu... W praktyce? Cóż... Do najskromniejszych nie należę, na arogancję pozwalam sobie tylko w negatywnych relacjach, więc... Nie uważam się za najprzystojniejszego na świecie, nie tędy droga - zaśmiałem się, odniosłem wrażenie, że kot się obruszył na ten komplement. Czułem rozbawienie, ale wciąż byłem skrępowany. Za takie coś w Japonii zostałbym wyrzucony trzeci raz już.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:46 pm

- Więc jaki jesteś? Skoro w negatywnych relacjach jesteś arogancki, to jaki jesteś w pozytywnych? - zapytałam. Ja chyba jednak powinnam dodatkowo nauczać tu psychologii. Ludzie mnie ciekawili. Ich zachowanie było fascynujące. Zostałam jednak nauczycielką eliksirów...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:51 pm

- Hmmmm... Zależy dla kogo, dla jakiej płci. Z chłopakami to... No, jeden za wszystkich i wszyscy za jednego itp., o dziewczynę/przyjaciółkę czy swoją siostrę się zatroszczę, jeśli będą zagrożone, nawet zabiję. Cóż... Nie bez powodu dwa razy mnie wyrzucono. Zresztą, połowa połowy dziewczyn, z którymi kiedyś się zadawałem, przeklina mnie, druga połowa jest tak wychowana dobrze, że w milczeniu przeżywają rozstanie - wzruszyłem ramionami. Spojrzałem na nią. Do czego zmierzała? Czuję, że kryje się za tym coś innego.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 9:56 pm

- Mam nadzieję, że tutaj nikogo nie zabijesz. Tutaj nikogo nie zabijamy. Mam nadzieję, że to rozumiesz. Tutaj wolimy się wspólnie napić, albo uprawiać seks na zgodę. Przynajmniej wśród Ślizgonów. Za resztę domów nie odpowiadam. Zasady panujące tutaj... są z jednej strony rygorystyczne, ale z drugiej strony na wiele wam pozwalam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:00 pm

- Spokojnie... Muszę mieć naprawdę porządny powód by zabić, do tej pory mi się nie zdarzyło. Moment, co? - spojrzałem zaskoczony. - Jeśli chodzi o tą Koreankę to ja podziękuję - uniosłem ręce. Seks na zgodę? Da fuck? Przez chwilę przez głowę przeszła mi myśl, że może nauczycielce chodzić właśnie o to.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:03 pm

- Ona akurat jest dosyć specyficzną osobą. Przywykniesz i do niej. Gwarantuję ci to. Teraz jednak powinnam się już chyba zbierać, nie uważasz? Może w końcu się ubierzesz, kiedy już pójdę? - rzuciłam żartobliwie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:07 pm

- Cóż... Możliwe - uśmiechnąłem się zawadiacko. Po ukradkowym przyjrzeniu się kobiecie, stwierdziłem, że jest nawet... Ponętna. Nie zauważyłem, że ręcznik się trochę podniósł, wyszedł z tego szczyt góry.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:09 pm

Wstałam i spojrzałam na niego. Mój wzrok jakoś automatycznie skierował się do ręcznika, który nagle podniósł się bardziej, niż w początkowym stanie. Przełknęłam ślinę. Cholera. On był moim uczniem, a ja zachowywałam się jak głupia nastolatka, którą nagle zalała fala hormonów. Nie powinno mnie tu być. Może nie powinnam nawet tu przychodzić...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:16 pm

Wziąłem głęboki wdech, zdecydowałem się na odwagę. - To ze względu na zasady w Slytherinie Pani się nie krępowała tak usiąść obok ucznia w samym ręczniku? - zapytałem patrząc w sufit. Wciąż nie zauważałem namiotu.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:21 pm

- To ze względu na zasady panujące w szkole krępuje się teraz ponownie obok ciebie usiąść - powiedziałam szczerze. Po chwili zaczęłam zastanawiać się jednak, czy dobrze zrobiłam. Może powinnam po prostu palnąć coś na odczepnego i uciec do swojej sypialni? Wydawało mi się to jednak niewłaściwe w tej sytuacji. Zresztą - co było teraz właściwe? Myślałam o tym, co mogłabym zrobić z nowym, cholernie ładnym uczniem - to było bardziej niż niepoprawne.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:24 pm

- Spodziewałem się, że będzie ciekawiej w szkole, a tu tylko jedną, niezbyt przyjemną, Ślizgonkę zobaczyłem do tej pory... Zresztą, z innymi domami trudniej, ani do ich dormitorium nie wejdę, ani do one do mojego... Jestem chyba skazany na niezaspokojenie - zaśmiałem się. Jeśli wchodziła na takie tematy, to stwierdziłem, że mogę zacząć w ten sposób mówić.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:31 pm

- Tylko tak ci się wydaje - mruknęłam cicho i po raz kolejny wlepiłam swój wzrok w ręcznik. Dosłownie wręcz rozbierałam go w swojej wyobraźni. Zdecydowanie nie powinnam tak robić. Powinnam być mądrzejsza. Wycofać się, póki jeszcze jestem w stanie. Patrząc na niego, czułam jednak papkę zamiast mózgu i marzyłam tylko o tym, aby ktoś w końcu mnie porządnie zerżnął. Azazel był w końcu Ślizgonem. Ślizgoni są dobrzy we wszystkim. - Jestem pewna, że znajdziesz milion kandydatek, które chętnie pójdą z tobą do łóżka.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:36 pm

- Mało która jest w miarę... Dojrzała? Musiałbym się na pani wzorować, by znaleźć kogoś konkretnego - westchnąłem. Czy ja nabierałem ochoty na nią? Chyba tak. Cóż... Myślę, że nikt by mi się nie dziwił, ta budowa ciała... Cholera, w moim typie. Wtedy dopiero poczułem większy wzwód. O kurde, on tak cały czas... Krępujące.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:41 pm

Przewróciłam oczami i pstryknęłam palcami, aby zamknąć pokój na klucz. Jeśli nikt się nie dowie, nikt nie będzie miał problemów. Szczególnie ja ze swoim ogromnym libidem. Ściągnęłam swoją czarną szatę i po chwili stałam tylko w równie czarnej, koronkowej bieliźnie. Niech żyje impulsywność...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:46 pm

Coś się dobijało do drzwi. Jakaś sowa... Tylko czyja? Wstałem, nie zauważając, że ręcznik spadł. Otworzyłem drzwi. - Żadnej wiadomości? Wracaj tam skąd przybyłeś - mruknąłem i trzasnąłem drzwiami. Dopiero idąc do łóżka zauważyłem brak ręcznika. - Ups... Stare nawyki - podniosłem ręcznik i usiadłem obok nauczycielki. Podniecenie zmieniało moje myślenie, więc nie postarałem się o zakrycie się ręcznikiem. Gdy zdjęła szatę, opadła mi szczęka. Bielizna podkreślała jej wszystkie walory, była seksowna, a brak szaty pozwolił mi zobaczyć idealne szczegóły. Poczułem jak mój przyjaciel nabrał mocy torpedy.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:52 pm

Oblizałam usta, wpatrując się w twardego penisa Azazela. Podeszłam do niego, delikatnie kołysząc biodrami. Kiedy znalazłam się zaledwie kilka centymetrów od jego nagiego ciała, sięgnęłam dłonią do zapięcia stanika, który po chwili zdjęłam i rzuciłam koło łóżka chłopaka. Następnie położyłam obie dłonie na klatce piersiowej Azaela i popchnęłam go lekko, sprawiając, że przyjął on pozycję leżącą. Cóż, przynajmniej większa część jego ciała leżała. Chociaż na tą, która stała także nie mogłam narzekać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 10:55 pm

Te piersi... Aż mnie zamurowało z wrażenia. No... to... Smacznego! Dodatkowo pikanterii dodało popchnięcie. Uśmiechnąłem się tylko zadowolony, nie chciało mi się aż wstawać. Cholera... Tak mnie kusiła.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 11:04 pm

Pochyliłam się nad nim, aż moje piersi zetknęły się z jego klatką piersiową.
- Jeśli komuś powiesz o tym, co się tu działo, to obiecuję ci, że nigdy więcej nie będziesz z nikim uprawiał seksu. Wiesz dlaczego? Bo nie będziesz miał czym - wyszeptałam, po czym moje usta spoczęły na jego wargach. Początkowo pocałunek był dosyć delikatny, niczym muśnięcie skrzydeł motyla, ale po chwili pogłębiłam go, dodając do tego elementy francuskiego. Uwielbiałam ten moment.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 11:07 pm

- Mi też zależy by zostało to między nami, inaczej przyjaciółka mojej siostry mnie zabije - odpowiedziałem zanim mnie pocałowała. Ten pocałunek... Nikt jeszcze mnie tak świetnie nie pocałował. Czułem, że nie byłem jej pierwszym. Odwzajemniłem gorąco pocałunek, ręce położyłem na jej biodrach, po chwili zdjąłem już jej majtki. Te piersi na mnie... Czułem je. W każdym calu była w moim typie i mi się podobała. Położyłem ręce na jej pośladkach, zacząłem je masować. Całowałem z wprawą, może nie dorównywałem... Jak ona ma w ogóle na imię? Dobra, to ma mniejszy priorytet.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 11:15 pm

Przycisnęłam swoje biodra do jego i poruszyłam się lekko, sprawiając, że chłopak definitywnie odczuł to jako coś przyjemnego. Byłam coraz bardziej chętna i mokra. Zastanawiałam się, ile jeszcze potrwa gra wstępna, zanim będę chciała mieć go w sobie na tyle, że nie odpuszczę, póki nie będę dochodziła raz za razem.
Przeniosłam swoje usta na jego szyję i ugryzłam go lekko, po czym zaczęłam ssać jego małżowinę uszną. Mało osób wiedziało, że ucho jest jedną z największych stref erogennych u ludzi. Praktycznie leżałam na Azazelu i czułam, jak jego penis wbija mi się w podbrzusze. Nie przeszkadzało mi to jednak. Jeszcze nie. Teraz byłam przez to jeszcze bardziej rozpalona.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 11:19 pm

Wziąłem głęboki oddech, czekał mnie seks życia, a poruszające się na mnie piersi rozpaliły mnie do maksimum już. Te ideały... Tak, właśnie te, na mnie. Cholera... - Umiesz kusić - odezwałem się z westchnięciem, lekko podniosłem nauczycielkę za biodra i opuściłem wchodząc w nią. Ssanie ucha tylko dało mi coraz większe bodźce. Będzie cud jak nie wybuchnę rozwalając Hogwart razem z fundamentami.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 11:28 pm

Czułam, jak powoli wsuwa się we mnie. Byłam na tyle mokra, że praktycznie nie stanowiło to dla niego żadnego problemu. Oparłam swoje dłonie po raz kolejny na jego klatce piersiowej, chociaż marzyłam o tym, aby wpleść je w jego włosy i pociągnąć je mocno podczas orgazmu. Czułam, jak wypełnia mnie od środka, sprawiając, że moje mięśnie rozciągały się wręcz do granic możliwości. Jęknęłam cicho.
- Obiecaj mi, że następnym razem zrobi to jednak całkowicie po mojemu - wyszeptałam, tracąc całkowicie zdolność logicznego myślenia. Kolejny raz? To by już była chyba przesada.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyNie Cze 19, 2016 11:31 pm

- Obiecam Ci wszystko co zechesz - odpowiedziałem, poczułem jak jej wnętrze obejmuje mojego przyjaciela, jęknąłem głośno. Jęk nauczycielki był wisienką na torcie, lekko się poruszyłem w niej. Pokochałem uczucie jej piersi na sobie. Idealna... Była wyjątkowo wilgotna. Proszę, przychodź do mnie codziennie...
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:13 am

Zaczęłam się na nim poruszać. Początkowo było to delikatne i powolne, czułam, jak ze mnie wychodzi, a później znowu wypełnia kawałek po kawałku. Podniosłam się na nim na tyle, że moje ręce, które były na jego klatce piersiowej, były całkowicie proste i napięte od wysiłku. Patrzyłam na twarz swojego kochanka, na której pojawiał się wyraz czystej rozkoszy. Zamknęłam powieki. Nasz seks stał się o wiele szybszy, bardziej dziki. Nie kontrolowałam już jęków, westchnień i pomruków, które wydawałam. Było mi cholernie dobrze.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:22 am

Odchyliłem głowę do tyłu w przyjemności, jakby wyczuła co zamierzam i mnie wyprzedziła. Oddychałem szybciej i jęczałem gdy się poruszała. Patrzyłem na jej pełną rozkoszy twarz.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:27 am

Wbiłam lekko paznokcie w jego skórę, ale wiedziałam, że zostaną później na niej małe ranki. Mój oddech był płytki i szybki, a serce pompowało krew w oszałamiającym tempie. Wiedziałam, jak bardzo mokra i napalona byłam, a kwestią najbliższych sekund jest to, kiedy osiągnę swoje spełnienie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:29 am

Wbite paznokcie dały mi doznania, które wcześniej tylko odczuwałem na plecach, w tym miejscu były... Lepsze? Położyłem ręce na jej piersiach, musiałem ich dotknąć. Tak delikatna skóra... I takie jędrne... Zacząłem je masować.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:50 am

Czułam, jak moje mięśnie coraz bardziej się na nim zaciskały. Wiedziałam, że stoję nad krawędzią, którą zaraz pokonam, albo raczej - w którą zaraz wskoczę. Gdy tylko o tym pomyślałam, całe moje ciało zalała fala niezwykłej przyjemności i rozkoszy. Zadrżałam i wygięłam plecy w łuk, wykrzykując jednocześnie swoje spełnienie. Mimo wszystko dalej się na nim poruszałam, a on dalej wbijał się we mnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 10:55 am

Czułem, że jestem już blisko, aż w końcu głośniej jęknąłem, przeciągle i czułem jak wytrysnąłem. Ku mojemu zaskoczeniu, nauczycielka nie przestawała. Palcami zacząłem pieścić jej sutki.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 11:02 am

Jego ciepła sperma zalała moje wnętrze. Kiedy poczułam, że skończyły się fale mojego orgazmu, jak i jego, położyłam głowę na miejscu, gdzie przed chwilą były moje dłonie. Próbowałam unormować oddech, jednak dalej miałam z tym problem.
- To było... niezłe - przyznałam, mając nadzieję, że zaraz będę mogła wziąć gorący prysznic.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 11:03 am

Objąłem ją odruchowo, gdy się położyła. Zamknąłem oczy. - Nikt jeszcze tak genialnie nie uprawiał ze mną seksu jak pani - odpowiedziałem z westchnięciem, kurde, ona była świetna... - Może chętna na prysznic? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 11:06 am

- Wiesz, do łazienki pójdę już chyba, jak wrócę do siebie. Jestem pewna, że niebawem ktoś będzie chciał się tu dostać - rzuciłam, po czym przejechałam swoim językiem po rankach od paznokci, które w niego wbijałam. - Jak będziesz miał kiedyś ochotę na dobry seks, to wiesz, gdzie mnie szukać.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 11:08 am

- Jeszcze takie pytanie... Co mam rozumieć w pani pytaniu pod słowami "po mojemu"? - zapytałem jeszcze z ciekawości.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 11:11 am

- Może kiedyś się przekonasz - odpowiedziałam, po czym z trudem zwlokłam swoje ciało i zmusiłam się do tego, aby o własnych siłach stanąć na nogach. Wyszeptałam kilka słów i po chwili ubrania, które zrzuciłam z siebie kilkanaście minut wcześniej, po raz kolejny znalazły się na mnie. Otworzyłam drzwi i wyszłam z dormitorium, kierując się w stronę własnej sypialni.
Następny post: gdzieś XD
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 EmptyPon Cze 20, 2016 11:15 am

Wstałem oszołomiony tym co właśnie zrobiłem z... nauczycielką. Czuję że zaczynam kochać Hogwart. Nawet w Japonii i we Włoszech nie zrobiłem czegoś takiego. Poszedłem pod prysznic, gdy wróciłem, zdecydowałem się w końcu założyć szatę. Poszedłem tylko jeszcze po gitarę, piecyk i różdżkę. Tą ostatnią wsunąłem do szaty, a sprzęt zapakowałem do futerału. Wziąłem kartkę, odpowiedź od Chris. - Jasna cholera! - odpisałem na kartce szybko "gdzie jesteście?". Podałem Itachiemu. - Leć tak jakbyś widział Miss Dziewic.
Zobaczyłem jak Itachi wystrzelił z pokoju. Usiadłem na łóżku. Poczułem że chce mi się pić i jeść, ale musiałem najpierw zobaczyć się z Chris.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 1 z 16Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Soo
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: