Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 10:51 pm

— Tyler...— sapnelam opierając sie o niego.
— Zaczekaj...— warknelam szybko sie od niego odsuwając.
— Nie przestałam dlatego zeby ci zrobic na złość albo dlatego ze nie chce..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:01 pm

Gdy się odsunęła ja zabrałem rękę.
- W tym momencie powinienem nawrzeszczeć na Ciebie, ubrać sieri wyjść, ale niepotrafię - mruknąłem, przyciągając ją do siebie.
- Rian zrozum, że do niczego nie zamierzam Cię zmuszać. Ale jak nie chcesz to proszę Cię nie zaczynaj, bo naprawdę czuję jak narasta we mnie irytacja, gdyż nie wiem co jest nie tak - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:12 pm

— Chcesz to wyjdź. — powiedziałam Patr ac mu w oczy.
— Ale zanim to zrobisz to ci wyjaśnię dlaczego to zrobiłam. Wtedy bedziesz mógł wyjsć. Powiedziałeś ze jak znowu to zrobie to bede musiała dokończyć ustami... No wiec to zrobiłam. Bo wiem ze ch jakbys zebym to zrobiła..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:19 pm

- Nie, nie chcę - odparłem szybko - mówię tylko, że tak pewnie jeszcze niedawno bym się zachował - dodałem.
Słuchałem jej i coraz bardziej rozszerzałem oczy, patrząc na nią.
- Skarbie, mieliśmy być szczerzy, więc teraz będę, tylko się nie przeraź - dodałem z lekkim uśmiechem.
- Myślę, że akurat dziś byłoby mi zbyt dobrze w twoich ślicznych usteczkach - powiedziałem, zahaczając kciukiem o jej wargi.
- Ale nie chcę byś się do czegoś zmuszała tylko dlatego, że ja tego chcę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:23 pm

— Gdybym miała sie do tego zmuszać to bie odsuwałabym sie tylko teraz cie ujezdzala...— odparlam.
— Jestes szczery dopiero kiedy musisz..— burknęłam niezadowolona. Przewróciłam oczami po czym zaczelam całować go od szyi w dół az w koncu kleknelam przed nim, zsuwając jego spodnie wraz z bielizna.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:31 pm

- Zawsze jestem szczery, czasami bardziej delikatny - mruknąłem z uśmiechem, gdy poczułem jak sunie pocałunkami w dół.
Gdy dziewczyna opuściła moje spodnie wraz z bielizną, wyszedłem z nich i kopnąłem je w bok.
- Ty naprawdę chcesz mnie od siebie uzależnić - mruknąłem.
Obawiałem się jedynie, że prędzej opadnę na podłogę, niż skończę, bo poprzedniczki były w porównaniu do niej beznadziejne. Ona mimo iż większość robiła pierwszy raz, robiła to idealnie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:49 pm

— Juz jestes uzależniony. — powiedziałam patrzac na niego z dołu. Zaczelam powoli całować linie V jego brzucha, delikatnie zasysając jego jądra. Dłonią zaczelam pocierać jego penisa, spoglądając na chłopaka co jakis czas do góry.
Miałam w głowie pomysł ale bałam sie ze mu sie to bie spodoba.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyCzw Lis 09, 2017 11:54 pm

Przez jej pieszczoty zadrżałem i wypchnąłem bardziej biodra w jej stronę.
- Tak...masz rację...już jestem - sapnąłem, przytrzymując się kolumny przy łóżku.
- Dlaczego we wszystkim...musisz być...tak choler-nie idealna - jęknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 12:04 am

— Bo jestem chodzącym bóstwem. — odparlam uśmiechając sie i lubieżnie przejeżdżając językiem po jego stojącym i twardym członku. Gdy się odsunęłam, sięgnęłam po pad do pończoch i oderwałam od niego jedna z tasiemek.
Przysiadłam na piętach, patrzac na chłopaka.
— Ufasz mi? Lekko cie tym zwiąże, co opóźni troche orgazm... Do czasu az nie rozwiąże tasiemki..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 12:12 am

- To prawda jesteś chodzącym bóstwem - jęknąłem cicho, gdy przejechała językiem po penisie.
Czułem, że się odsunęła, więc zacząłem patrzeć na wszystko co robi.
- Ty jesteś nauczycielką od takich rzeczy, więc rób co chcesz. Ufam Ci, więc nie sądzę byś naraziła mnie na jakiekolwiek niebezpieczeństwo - mruknąłem, ale zaraz przypomniałem sobie jej ostatnie słowa - Jak mocno to zawiążesz? - spytałem, wiedząc, że będzie to pewnego rodzaju ból.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 12:22 am

Widzac jego wzrok uśmiechnelam sie lekko.
— Nie mocno. Nie boj sie. Jesli zrobiłabym to mocno, wtedy mogłabym ci zrobic krzywdę. A tego nie chcemy. — odparlam i uniosłam się na komana, zawiązując tasiemka jego jądra. Gdy to zrobiłam znow zaczelam oblizywać jego penisa, za każdym razem e odpowiednim momencie, zasysając sie na jego glowce głośno.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 7:57 am

Zacząłem patrzeć na wszystko co robiła z góry.
W sumie bardzo mi się podobało, dlatego przytrzymałem się jej za ramiona.
Przypominając sobie jej słowa, uśmiechnąłem się lekko.
- Lubisz...mieć nade mną...kontro-kontrolę, co nie? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 11:45 am

— Czasami..— przyznałam z uśmiechem slyszac jak składa zdania. Patrzac chłopakowi w oczy, powoli zaczelam wsuwać go sobie do ust, mocno zaciskajac wargi. Chciałam go wsunąć do samego konca by dać mu maksimum przyjemności ale to nie było takie łatwe w jego przypadku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 12:25 pm

- Rian - jęknąłem, patrząc na to co robi.
Moje nogi zadrżały z przyjemności jaką mi dawała. Nir mogąc utrzymać się na własnych nogach, zacisnąłem mocniej dłonie na ramionach Rian.
Byłem pewny, że taką przyjemność mogę osiagnąć tylko przy niej.
Czyłem, że cały pulsuję, ale tasiemka nie pozwoliła mi dojść, w tym momencie w którym mogłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 12:29 pm

Byłam w lekkim szoku kiedy po tak krótkim czasie poczułam ze Tyler jest na skraju wytrzymałości. Wysunęłam go z ust, oblizując kilkakrotnie po czym znow chwyciłam go ustami i rozwiązałam jednym ruchem tasiemkę. W tym momencie jego nasienie wystrzeliło w moje policzki. Nie spodziewałam sie takiej ilości wiec czesc zalała moja szyje i piersi. Połknęłam wszystko, znow spoglądając mu w oczy i przejeżdżając językiem po wargach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 12:46 pm

Gdy wysunęła swoje usta ze mnie, myślałem, że zrobi coś kompletnie innego niż to co zrobiła chwilę później.
Gdy wytrysnąłem w jej usta, odrzuciłem głowę do tyłu, lecz chcąc zobaczyć co zrobi, szybko spojrzałem na nią w dół.
Gdy zauważyłem, że połyka wszystko, aż zachłysnąłem się powietrzem, a następnie zagryzłem mocno wargę.
Zdecydowanie zajebiste uczucie, było widząc jak robi to moja Ślizgonka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 1:54 pm

Niesamowicie podobała mi sie jego reakcja. Podniosłam sie z kolan i opierając dłonie na jego biodrach, ucałowałam lekko jego dolna wargę.
— Tez całkiem niezle smakujesz...— szepnelam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 4:02 pm

- A ty jesteś w tym piekielnie dobra - wymruczałem, mimo nierównego oddechu.
- Robiłaś tak już kiedyś? - spytałem, wpatrując się w jej oczy.
Wiadomość że mógłby to być jej pierwszy raz była nie do przyjęcia.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 4:10 pm

— a czy to ma jakies znaczenie?— zapytałam robiąc sie lekko czerwona.
Przylgnęłam go niego, obcałowywujac jego szyje i jednocześnie gładząc dłońmi jego pośladki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 4:30 pm

- Nie, ale chce wiedzieć z ciekawości - mruknąłem.
Przykucnąłem lekko i chwyciłem mocno za pośladki, by ją podnieść.
- Teraz ja muszę Ci się odwdzięczyć - uśmiechnąłem się łobuzersko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 4:31 pm

— Nie musisz.— odparlam obejmując go za szyje.
— Jest mi dobrze. Serio. — powiedziałam i cmoknelam go w usta.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 4:57 pm

- Ale ja chcę - mruknąłem, uśmiechając się zdziwienie.
- Chcę byś doszła dziś minimum dwa razy - odparłem i położyłem się z nią ma łóżku, tak że byłem na górze.
- Zobaczysz będzie Ci dobrze - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:05 pm

— Zawsze tak mówisz a co do czego latam potem po ogorki...— zaśmiałam sie wrednie.
— To co? Chcemy mieć chłopca, dziewczynkę czy kota?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:12 pm

- Jak już to psa - mruknąłem z uśmiechem i złapałem za kajdanki.
- A teraz podaj mi swoje rączki, maluchu - poprosiłem, otwierając zamki.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:17 pm

— Nie bo psy które maja z toba cos wspólnego, chca zjeść kota. — odparlam.
— Maluchu? I ty śmiesz pytasz czemu buty zostają..— burknelam wyciągając rece w jego stronę, spodem do góry. Patrzyłam uważnie w jego oczy.
— Powiedz mi szczerze. — poprosiłam. — Było okej?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:23 pm

- No chyba musi mieć coś wspólnego ze mną skoro ma być nasze - zaśmiałem się, zapinając na jej jednej ręce kajdanki, ale nie za mocno, by miała luz.
- Choćbyś nosiła takie szpilki, że byłabyś ze mną równa to i tak będziesz dla mnie maluchem, moim maluchem - mruknąłem i zapiętą w gadżet dłoń przyszpiliłem do zagłówka.
- Z czym? - spytałem zaskoczony jej pytaniem.


Ostatnio zmieniony przez Tyler Rhodes dnia Pią Lis 10, 2017 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:38 pm

Powedrowalam wzrokiem za m swoja ręka ktora przykuł kajdankami.
Na jego pytanie zawahałam sie lekko. Ukryłam niesamowite rozczarowanie jego pytaniem. Myślałam ze to oczywiste ze pytam o to czy było mu dobrze...
— Nic. Juz zapomniałam. — powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:47 pm

Westchnąłem głośno, a następnie przeprowadziłem kajdanki przez kolumnę, przez co dziewczyna musiała być w pozycji siedząco-leżącej, i zapiąłem jej na jej drugi nadgarstek gadżet.
Gdy już to zrobiłem zsunąłem się i położyłem podbródek na jej brzuchu.
- Nie lubię się domyślać - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
- Chodzi ci o to czy dobrze mi obciągnęłaś? - spytałem, unosząc brwi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 5:56 pm

Ciekawa byłam co chłopak wymyślił. Wędrowałam za nim wzrokiem i uśmiechnęłam sie lekko kiedy oparł podbródek na moim brzuchu.
— Am..— chrząknęłam krótko. — No.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:02 pm

- Najpierw ty odpowiedz na moje pytanie - mruknąłem, patrząc na nią. Naprawdę, podobało mi się to całe krępowanie ruchów.
- Robiłaś to pierwszy raz czy byłem po raz kolejnym tym pierwszym? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:17 pm

Popatrzyłam na niego chwile po czym lekko przytaknelam głowa.
— Przepraszam. — powiedziałam domyślając sie skad to pytanie. — Następnym razem bedzie lepiej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:25 pm

Gdy zobaczyłem jak przytakuje głową, wciągnąłem gwałtownie powietrze, jednak nadal leżałem w tej samej pozycji. Zamknąłem oczy i zdając sobie sprawę, że już po raz kolejny jestem jej pierwszym, uśmiechnąłem się jak głupi do sera.
- Nie może być lepiej Rian - powiedziałem poważnie, ale na mojej twarzy nadal widniał szeroki uśmiech.
- Byłaś zajebista. I muszę Ci powiedzieć, że tak dobrze mi jeszcze nigdy nie było. Ale następnym razem, jak będziesz chciała to zrobić, to zrobisz to na łóżku. Bo przez cały czas miałem wielką nadzieję, że nie upadnę z rozkosznych doznań, skarbie - wyjaśniłem.
- A skoro był to twój pierwszy raz to po pierwsze: jak Tobie się to podobało?, a po drugie : skąd ty znasz takie sposoby? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:33 pm

Zamrugałam kilkakrotnie gdy wciągnął gwałtownie powietrze. Zle... Bardzo zle.
A jednak nie. Uśmiechnęłam sie ledwo widocznie na jego słowa.
— Gdzie tylko bedziesz chciał. — powiedziałam szybko.
— Hmm... Nie wiem. Było bardzo dobrze. Tylko boje sie ze nie było tak jak powinno...— odparlam na jego pierwsze pytanie.
— Jakie sposoby?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:47 pm

- To teraz skarbie posłuchaj eksperta - zaśmiałem się, słysząc własne słowa.
- Wszystko było tak jak trzeba, nawet zrobiłaś więcej - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
Na jej pytanie przekrzywiłem głowę. Nie możliwe by nie wiedziała o czym mówię.
- Chodzi mi o przetrzymanie wybuchu - wyjaśniłem - Skąd ty o tym wiesz? - spytałem i podniosłem się na rękach, by znaleźć się naprzeciwko jej twarzy.
Schyliłem się lekko i zacząłem powoli składać pocałunki w dół. Zacząłem od szyi, później obojczyki, a następnie piersi. Jednak musiałem się przy nich zatrzymać i choćby dla własnej przyjemności, zacząłęm ssać jej sutek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:53 pm

— A... To...— powiedziałam. — Przeczytałam...— wyjaśniłam znowu sie czerwieniac.
Moj oddech przyspieszył gdy zaczął mnie obcałowywać.
Wygielam sie gwałtownie kiedy zaczął ssac moj sutek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 6:59 pm

Oderwałem się od jednego i zacząłem ssać drugi, a następnie ponownie zacząłem tworzyć ścieżkę mokrych pocałunków, aż do podbrzusza dziewczyny, gdzie na chwilę się zatrzymałem.
- Przeczytałaś kamasutrę? - spytałem, patrząc na nią z dołu.
- Uroczo wyglądasz gdy się rumienisz - dodałem, widząc czerwone wypieki na jej twarzyczce.
Wróciłem do całowania jej podbrzusza by trochę ją przetrzymać, a następnie wyprostowałem się i patrząc jej prosto w oczy, zacząłem masować jej łechtaczkę okrągłymi, powolnymi ruchami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 7:03 pm

Pokręciłam głowa na jego słowa, oblizując usta.
— Nie miałam okazji...— odparlam.
— Nie rumienie sie..— burknelam odwracając wzrok.
Znow na niego spojrzałam gdy tylko poczułam jego dlon na swojej kobiecości. Jeknelam probujac sie wyprostować co uniemożliwiały mi kajdanki.
Zaczelam sie wiercić chcac go juz poczuć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 7:08 pm

- Podoba mi się twoja wieczna gotowość - wymruczałem, wkładając w nią od razu dwa palce.
- Ale dziś dojdziesz w inny sposób - odparłem z lekkim uśmiechem.
Najpierw zamierzałem dać jej przyjemność, a potem się z nią kochać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 7:58 pm

— Wcale nie... Nie wieczna. — sapnelam gdy wsunął we mnie palce. Zaczelam sie wić, przeszkadzajac mu nieco.
— Moze... Lepiej bedzie jak mnie rozkujesz...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 8:14 pm

- Dlaczego niby mam Cię rozkuć? - spytałem, trzymając w niej palce, ale nimi nie poruszając.
- Ale dobrze Ci z kajakami - mruknąłem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 8:21 pm

— Z opaska na oczy i przykutym nogami tez. — powiedziałam sarkastycznie.
Przygryzlam wargę i odchyliłam głowę do tylu czekajac az zacznie po ruszać palcami. Leżałam grzecznie starając sie uspokoić oddech.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 8:29 pm

- Nie wątpię kochanie - uśmiechnąłem się.
Widząc, że już leży spokojnie, zacząłem powoli poruszać palcami. Czułem jej soki na swoich palcach, przez co nieświadomie przyspieszyłem ruchy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 8:33 pm

Naprawde próbowałam byc grzeczna i spokojna. Ale w takiej sytuacji nikt by chyba nie był. To niemożliwe. Gdy tylko przyspieszył ruchy, zaczelam wypychać biodra i tułów do przodu, stękając cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 8:41 pm

Patrzyłem na nią jak uwięziona przeze mnie w pułapce, wypychała biodra w moją stronę.
Wyjąłem na chwilę palce, a następnie włożyłem trzy i zacząłem bardzo powolnie nimi ruszać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 EmptyPią Lis 10, 2017 8:46 pm

— Tyler..— syknelam kiedy wyjął palce. Spojrzałam na niego.
— To nie jest..— urwałam rozpływających się pod wpływem jego dotyku gdy znow wsunął palce.
— To nie jest zabawne..— dokończyłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 18 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 18 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: