Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+17
Sarah Miles
Noelle Morgan
SooAh Kwon
Sophie Neveu
Christine Stephens
Charlie Caufield
Nelly de Violine
Leticia Hale
Diana Blake
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Matt Claws
Isobel Tokisaki
Samantha Drought
Admin
21 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 9:09 pm

Byłam akurat odwrócona w stronę drzwi, więc na odgłos skrzypiących zawiasów, chciałam się oderwać od chłopaka, ale on był chyba zbyt mną oczarowany. Bałam się, że mogłaby to być nauczycielka lub co najgorsze dyrektorka... Nagle usłyszałam trzask czegoś na ziemię, co momentalnie mną wstrząsneło i wyrwałam się od razu z jego objęć.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 9:11 pm

Zdążyłem zobaczyć Chris, ze łzami w oczach. Zacisnąłem zęby. - To nie Diana, nie dyrka, zaraz będę - powiedziałem i pobiegłem za puchonką.
NP: Wieża Astronomiczna
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 9:14 pm

Zostałam sama, lekko wystraszona. Podniosłam jedynie książkę, którą ułożyłam na stole, poprawiając jej wygiętą okładkę.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:03 pm

Leżąc na sofie, usłyszałam zgrzytanie ząbkami jakiegoś małego stworzenia. Wychyliłam się znad rogu kanapy, a moim oczom ukazał się Shawn. Mały gryzoń, wolno żyjący w Hogwarcie. Wskoczył na mnie, wplątując się w moje włosy. Zagnieździł się właśnie w nich, wychylając łebek na moje ramię. Podgryzał mój obojczyk, co było nawet kojące. Ułożyłam tył glowy na oparciu i zamknęłam oczy, coś nucąc pod nosem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:14 pm

Wszedłem zdyszany do pokoju, usiadłem obok Annabelle, spojrzałem na nią z uśmiechem, zmarszyczyłem zaskoczony brwi, widząc na niej gryzonia.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:20 pm

Usłyszałam tylko głośny i szybki oddech Azazela, wstałam jak oblana lodowatą wodą, niepostrzeżenie zrzucając z ramienia szynszyla.
- C-co się stało? - zająknęłam się, pozwalając gryzoniowi zeskoczyć z sofy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:22 pm

- Nic. Byłem na chwilę w pokoju życzeń, trochę mi zeszło, wybacz że musiałaś czekać - powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:29 pm

- Na Ciebie czekałam całe życie, ale za tak długie spóźnienie nie przeprosiłeś. - uśmiechnęłam się szeroko, przypadkiem rozdrapując zaschniętą krew na wewnętrznej stronie dłoni - Co jest z Chris? To ona tu weszła, prawda?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:32 pm

Zaśmiałem się, na wspomnienie o Chris mina mi zrzedła. - Tak, to ona tu weszła.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:37 pm

Patrzyłam na niego z pełnym skupieniem.
- O co poszło? - bawiłam się kosmykami jego włosów
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:40 pm

- Wciąż coś do mnie czuje - westchnąłem ciężko z przekąsem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 10:58 pm

- Chwila... łączę wątki. - udawałam skupienie, gwałcąc wzrokiem ten majestatyczny dywan i spruchniałą podłogę - Zaliczyłeś tu każdą? - skomentowałam z sarkastycznym tonem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:01 pm

- Nie... - westchnąłem. - Pierwszego dnia od razu upolowała mnie Diana. Chciała tylko seksu, żadnych uczuć, no to stwierdziłem, że czemu nie. Potem Chris coś do mnie poczuła, a ja do niej. Gdy ta pierwsza się dowiedziała, wyznała mi że coś do mnie czuje. Zastanawiałem się, jak sobie z tym poradzić, wyznałem prawdę Chris i dostałem w twarz. Potem byłem z Dianą, dopóki Cię nie poznałem. Tyle - powiedziałem i spojrzałem na nią. Szykowałem się na oberwanie w twarz, nie zdziwiłoby mnie takie coś.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:40 pm

- No to miałeś ubaw, w szczególności kiedy oberwałeś w twarz. Należało Ci się. - przyznałam - Nieźle się bawisz w Hogwarcie. - zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:41 pm

- Wolę oberwanie w twarz niż siostrę atakującą mnie nożem... - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:48 pm

- A to dlaczego? - zaśmiałam się na myśl o rudej dziewczynce z nożem większym od jej ręki.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:51 pm

- Myślisz, że żartuję? Isobel naprawdę chciała mnie zabić - powiedziałem poważnie patrząc w okno, z bólem przypominając sobie tamte wydarzenia.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:56 pm

- Nie myślę tak, tylko poważnie pytam się dlaczego. - dotknęłam palcem jego brody i zmusiłam go by na mnie spojrzał.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptyPią Lip 15, 2016 11:58 pm

- Bo była zakochana w Dianie i poznała prawdę - odpowiedziałem patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:03 am

Zamilkłam na myśl o swojej homfobii... Trafiłam chyba najgorzej jak tylko mogło się trafić. No nic, zamyślona, nieco zbłąkana patrzyłam w oczy chłopaka, nie odzywając się, w powietrzu czując gęstą ciszę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:04 am

Objąłem ją i pocałowałem. Była dla mnie jak narkotyk, potrzebowałem odskoczni. Zresztą, to na Ann mi zależało teraz najbardziej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:06 am

Czyli jego siostra jest... lesbijką?
- A jak teraz z Isobel? Ma teraz kogoś? - zapytałam spokojnym głosem.


Ostatnio zmieniony przez Annabelle de Violine dnia Sob Lip 16, 2016 12:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:07 am

- Wygląda na to, że Nelly - odpowiedziałem jej. Oparłem się wygodniej o kanapę, prawie że leżąc na meblu.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:13 am

Westchnęłam, opierając głowę o Azazela, który zaraz miał się rozłożyć na sofie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:14 am

Zacząłem bawić się jej pięknymi, zadbanymi włosami. - Mimo tego, co Ci powiedziałem, nie zmieniają się Twoje uczucia do mnie? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:17 am

- Zgupiałeś? - spojrzałam na niego - Sama miałam nieciekawą przeszłość. - zaśmiałam się pozornie, patrząc mu w oczy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:18 am

- Co takiego nabroiłaś? Chętnie posłucham - odpowiedziałem i odwzajemniłem spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:23 am

- Długo by opowiadać... - przeciągnęłam się i poprawiłam bluzkę - Naprawdę chcesz słuchać o mojej przeszłości? - uśmiech powoli schodził mi z twarzy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:25 am

- Naprawdę. Poza tym, mamy czas. No chyba, że jesteś śpiąca - odpowiedziałem i zauważyłem, jak jej uśmiech znikał. Chciałem ją poznać jak najlepiej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:27 am

- Nie jestem śpiąca. - zapewniłam go, przechodząc do rzeczy - Wiele razy próbowałam popełnić samobójstwo. - zaczęłam prosto z mostu, uśmiechając się przy tym jak gdyby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:29 am

- Czemu? - zapytałem wciąż spokojnie na nią patrząc.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:32 am

- Nikt mnie nie chciał, nikomu nie byłam potrzebna, miałam problemy w szkole. Bijatyki, szarpaniny, kłótnie, policja, wywalenie ze szkoły. Od 18 roku życia grozili mi poprawczakiem. - zaczęłam wyrzucać z siebie te słowa niczym naboje z karabinu maszynowego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:34 am

Słuchałem jej uważnie, coraz bardziej będąc zaskoczony jej przeszłością. Nic nie odpowiedziałem, jedynie ją objąłem mocniej. - Zostaw to wszystko za sobą. Teraz masz mnie i nie pozwolę, by coś Ci się stało - szepnąłem jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:35 am

- Mi się nic nie stanie, chyba że z własnej, nieprzymuszonej woli. - zmieniłam swój ton i mówiłam trochę ciszej - Boję się, że komuś w obrębie mojego otoczenia może się coś stać. Przeze mnie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:36 am

- Skąd taka obawa? - zapytałem marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:39 am

- Jestem bardzo niecierpliwą osobą. - uśmiechnęłam się niepozornie - Szybko popadam w furię i jestem agresywna, i nerwowa - pokazałam mu dłonie - A tak wczoraj powstrzymywałam się by nie zacząć krzyczeć i bić wszystkich dookoła. Tylko proszę o jedno.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:40 am

- O co prosisz? - zapytałem, nie przestając jej obejmować. Chciałem by czuła moje wsparcie i mnie przy niej.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:43 am

- Nie zmieniaj o mnie zdania, skoro wiesz o mnie teraz tak wiele. - spojrzałam mu w oczy, w moich był jakiś cień niepewności.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:45 am

- Żartujesz sobie? Nie jestem kimś, kto z byle powodu zmienia zdanie o kimś. Bez znaczenia jest Twoje pochodzenie, ważne jest tu i teraz jaka jesteś i kim jesteś dla mnie, oraz co dla mnie robisz - powiedziałem w jej oczy z uczuciem, odgarnąłem jej włosy za ucho wpatrując się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:53 am

Odetchnęłam rozluźniona, padając całkowicie w jego ramiona.
- Dziękuję. - szepnęłam - Nawet nie wiesz jakie to było dla mnie ważne, w sensie... zaakceptowanie mnie przez Twoją osobę. - zamilkłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 12:55 am

- Ann... Jak mógłbym Cię nie zaakceptować? - uśmiechnąłem się do niej szeroko. Objąłem ją ciepło i czule, prawie że totalnie chowając tą małą uroczą istotę w swoich ramionach.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 1:14 am

Wtuliłam się na tyle ile było to możliwe, rozkochując swoje nozdrza ponownie w zapachu jego nieziemskich perfum.
- Coraz bardziej Cię lubię. - wydusiłam ledwo z siebie, ewidentnie ćpając jego zapach.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 1:16 am

- Mam nadzieję, że nie dostaniesz zaraz złotego strzału - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 1:19 am

- Jeszcze trochę i wydaję mi się, że umrę. - rozmarzyłam się, fajnie byłoby umrzeć w rękach ukochanego.
Podniosłam się lekko i zacisnęłam zęby na jego szyi, pozostawiając po sobie odcisk mojego zgryzu. Śmiejąc się, wróciłam do wcześniejszej pozycji, w jego ramionach.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 EmptySob Lip 16, 2016 1:20 am

- O Ty... - zaśmiałem się i celowo przejechałem palcem znów po jej ręce, obserwując jej reakcję na to.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój Wspólny
» Pokój Życzeń
» Pokój Wspólny
» Pokój Lykona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: