Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+17
Sarah Miles
Noelle Morgan
SooAh Kwon
Sophie Neveu
Christine Stephens
Charlie Caufield
Nelly de Violine
Leticia Hale
Diana Blake
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
Gabriela Harrison
Miyafuji Rina
Matt Claws
Isobel Tokisaki
Samantha Drought
Admin
21 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 1:22 pm

Odwzajemniłem pocałunek, przysunąłem się w trakcie, żeby było mi wygodniej. tak jak wcześniej, objąłem ją obiema rękami w pasie. Skupiony byłem już jedynie na jej ustach. Miałem wielkie szczęście wpadając tu na nią.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 3:11 pm

Czułam ogarniające mnie porządanie i ciepło rozchodzące się po moim ciele. Tym razem starałam się obronić pozycję lidera w zaciętej walce między naszymi językami. Przegryzłam jego język a zaraz potem pociągnęłam zębami za jego dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 3:13 pm

Obserwowałem przez swoje doznania i odczucia jak działała, niemniej nie dawałem po sobie odczuć, że wygrywa. Wyprostowałem się wciąż ją całując, ale teraz musiała zadzierać głowę do góry by całować się ze mną, co już psychicznie dominowało w lekkim stopniu, obejmowanie szerokimi ramionami również.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 3:18 pm

Wspięłam się trochę, nie dawając mu dominować. Zatraciłam się na tyle w tym pocałunku, że nie ma szans, aby zaczął mnie zawstydzać i znęcać się nade mną. Całkowicie objęłam prowadzenie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 3:21 pm

Miałem ochotę się roześmiać przez to, jak się starała. Wziąłem jej pierś w rękę i zacząłem lekko masować, ciekaw, czy wytrącę ją z rytmu by wbić się i objąć pierwsze skrzypce w walce naszych ust.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:27 pm

Przechodziła korytarzem i nagle wpadła jej myśl, czy by tak nie wpaść do pokoju spotkań. Otworzyła powoli więc drzwi. Jako pierwszych ujrzała Aza i Ann.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:32 pm

Oderwałem się na chwilę od pocałunku, gdy zobaczyłem że ktoś wszedł, zauważyłem jakąś Azjatkę. Wyglądała na niezbyt śmiałą, więc... Wiem jak ją wykurzyć stąd. - O, ohayo - zacząłem do niej - Chcesz do nas dołączyć?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:39 pm

-Az...nie pamiętasz mnie? - Zapytała ignorując jego pytanie. Spojrzała na koleżanke, chyba pierwszy raz ją widziała.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:41 pm

Trochę się zdezorientowałam kiedy Azazel zakończył pocałunek. Spojrzałam się w drzwi, w których stała jakaś dziewczyna, która najwidoczniej znała chłopaka.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:43 pm

- A... Powinienem Cię pamiętać? Skąd znasz moje imię? - zmarszczyłem brwi. - Czekaj, jakoś przeniosłaś się z Mahoutokoro? Chyba tam widziałem podobną do Ciebie, może to Ty? Azusa, tak?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:52 pm

-Jestem Rina...jak to nie pamiętasz?- Zapytała. Twoja siostra jest z mojego domu..-Wyjaśniła.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:54 pm

Spojrzałem na nią zaskoczony, skąd ona tyle wiedziała. - Czek czek, Isobel jest w Huff? Spodziewałem się, że będzie ślizgonką. To by zdecydowanie bardziej do niej pasowało... Skąd wiesz, że jestem jej bratem? - zaskoczenie już nabrało poziomu szoku. - W ogóle nic mi nie mówi imię Rina. Nie mylisz mnie trochę z kimś?
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:56 pm

-Nie - Odpowiedziała bez namysłu i stanowczo. Pierwszego dnia na Wielkiej Sali chciałeś tworzyć harem. - Powiedziała.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 8:58 pm

Zatkało mnie na chwilę. Co ona wygadywała? Ja miałbym mieć harem? Dodatkowo palnęła to przy Ann. - Że... Ja... Harem? - zaśmiałem się z niedowierzaniem, totalnie nie rozumiejąc co do mnie mówiła. Uznawałem to za bzdury, przecież nic takiego nie miało miejsca.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:00 pm

Westchnęła.
-Nic nie pamiętasz? -Zapytała. To ja tu miałam zanik pamięci i eliksir pomógł. Az, coś ty pił...-Zapytała retorycznie. Spojrzała na Ann, ale nic się nie odezwała.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:02 pm

- Jeśli bym coś pił, to nie byłabyś w stanie ze mną rozmawiać, Rina-san - powiedziałem do niej uważnie na nią patrząc, czy nie robi sobie ze mnie jaj. - Jaki zanik pamięci do kija pana tosta wafla chomika powalonego totalnie przez Janusza? - zapytałem czując frustrację.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:04 pm

Parsknęłam śmiechem, kiedy mówił długi ciąg niezbyt pasujących do siebie słów. Nie odzywałam się, widać było, że dziewczyna mnie nie zna.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:04 pm

-Nie ważne... Wiesz mi albo nie... Ale mówię prawdę... I jeszcze jedno zanim pójdę...Diana i Chris, mówi ci to coś? - Zapytała po czym ruszyła w kierunku drzwi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:06 pm

- No mówi - powiedziałem marszcząc brwi. - Są to imiona. I co w związku z tym? - poczułem jakieś ukłucie niepokoju słysząc to, jakby nie kojarzyły mi się te imiona dobrze. Ale ni w kij sobie przypomnieć czegokolwiek z tego.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:08 pm

-Nie ważne, może i nie pamiętasz, może ktoś jeszcze nei pamięta, ale ja wiem coś czego ty już nie pamiętasz...Dziwne... Az..z kim ty zadarłeś co? - Zapytała znów retorycznie i wyszła z pokoju.

NP: Gdzieś w szkole.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:12 pm

Spojrzałem na Ann zdezorientowany. - Co z nią nie tak jest? - zmarszczyłem brwi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:14 pm

Patrzyłam się na tą całą sytuację z głębokim zdziwieniem, nie wiem czy to Azazel wkręcał ją i mnie czy ona robiła mu wodę z mózgu. Westchnęłam cicho, tylko unosząc ramiona w geście niewiedzy. Spojrzała mu w oczy, próbując odgadnąć jakiekolwiek uczucia.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:15 pm

Podniosłem ją i posadziłem przodem do siebie na kolanach. Nachyliłem się do jej ucha. - Więc na czym skończyliśmy? - zamruczałem jej do ucha, które po chwili przygryzłem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:38 pm

- Przerwano nam akurat jak byłam na miejscu lidera w naszym zaciętym pocałunku... - szepnęłam z wyrzutem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:40 pm

- Lidera? Lubisz marzyć, prawda? - zaśmiałem się. Odsunąłem lekko głowę by spojrzeć na nią. Palcem przejechałem po jej policzku patrząc na nią niczym tygrys na polowaniu.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:44 pm

- Marzyć? Czy Ty uważasz, że to nie możliwe? - położyłam swoje dłonie na ramiona, mrucząc jak kot pod nosem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:46 pm

- Owszem, tak uważam, kotku - odpowiedziałem przybliżając się twarzą do niej, ustami do jej ust. Już miałem się z nimi zetknąć gdy odsunąłem głowę chcąc trochę się poznęcać nad nią. W oczach znów mi zagościło rozbawienie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:47 pm

Przybiegła znowu do tego pokoju. Otworzyła drzwi uprzednio pukając. Miała nadzieje, że zaraz przybiegnie Is.
- To znowu ja..mnie tu nie ma jak co..-Mruknęła.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:52 pm

Wbiegłam do pokoju, spojrzałam od razu na Azazela. Przewróciłam oczami, drugi raz rozkochał w sobie Annabelle. Ma już ode mnie w pysk kiedy tylko będziemy sami... - Gdzie się podziewałeś cały ten czas, mi fratello? - zapytałam ostrożnie, upewniając się co od jego utraty wspomnień.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:53 pm

- Skądś kojarzę takie zachowanie. - mruknęłam do siebie pod nosem - Chyba naprawdę mnie nienawidzisz. - powiedziałam już trochę głośnej, patrząc mu prosto w jego oczy.
Usłyszała pukanie, odruchowo zsunęłam się z jego kolan na sofę. A mogło być już tak dobrze. Ponownie zawitała do nas Azjatka i zaraz po niej rudowłosa, którą poznałam kilka godzin wcześniej. Patrzyłam na nie, lekko się uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:54 pm

- On mnie nie pamięta..sensei...Chris też nie..Nie wiem ile nie pamięta..-Powiedziała cicho po japońsku.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 9:57 pm

Spojrzałem totalnie zaskoczony na siostrę. Żadnych pytań, co robię w Hogwarcie? Tylko pytanie gdzie ja byłem przez... Jaki czas tak w ogóle? Cały czas była z nią Rina, rozmawiająca po japońsku z siostrą. Czego ja miałbym nie pamiętać? - Żadnego zdziwienia, że jestem w Hogwarcie? Gdzie ja miałem być według Ciebie i według tego Twojego "czasu"?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:03 pm

Rozszerzyłam oczy, zdając sobie sprawę z tego, że naprawdę stracił pamięć. Do oczu napłynęły mi łzy. - Baka! - warknęłam do niego, podeszłam i dałam mu z liścia w twarz. - Bastardo! Culo! Vai a cagare!! Fottiti! - wrzeszczałam na niego bijąc go i potrząsając nim. - Jak możesz nic nie pamiętać?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:09 pm

Przez chwilę nie ogarniałem co się dzieje, to właśnie była moja siostra. Oaza spokoju i dystansu, która była jak benzyna. Jak podpaliłeś to robiło się gorąco jak w piekle. Oberwałem kilka razy po czym złapałem ją za jej drobne dłonie i spojrzałem w jej oczy. - Sorella - zacząłem. - Cessa. Powiedz mi, o co Ci chodzi - złapałem ją dłońmi pod ramiona i podniosłem jak dziecko. Posadziłem ją w fotelu naprzeciwko kanapy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:13 pm

Jeszcze większego rozpędu nabrałam gdy mnie podniósł. Próbowałam go kopnąć, wyrwać się. - Puść mnie pieprzony domowy batoniku musli! Ty chomiczy pterodaktylu! Waflu jeden z nadzieniem po terminie! - nie przestawałam go wyzywać używając słów, które zawsze trzymałam na moment, w którym nie mam już jakich używać. W końcu posadził mnie w fotelu. Wzięłam głęboki oddech by się uspokoić i spojrzałam na niego, powstrzymując się by znów do niego nie wstać. - Az, naprawdę niczego nie pamiętasz? Chris, Diana, Nelly! Latanie, eliksiry! Nie pamiętasz jak złamałeś Chris serce? Nie pamiętasz jak się oboje schlaliśmy w trupy w Londynie? Musisz coś pamiętać!
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:24 pm

Patrzyłam na całą sytuację z boku, nie wiedziałam co powiedzieć ani jak zareagować... Wyzwiska w innym języku i... łamanie serca jakiejś Chris? O co chodziło...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:28 pm

Spojrzałem na nią, była całkowicie poważna. Zmarszczyłem brwi, z zamyśleniu podrapałem się po brodzie. Prędzej byłem skłonny uwierzyć Isobel, a nie jakiejś Rinie. Czy naprawdę ktoś mi wymazał wspomnienia? Wzrok Isobel mnie co do tego upewnił. - Isobel... Ja... Naprawdę nic nie pamiętam...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:35 pm

Zacisnęłam dłonie w pięści, nie mając pojęcia co tu robić. - Gdzie jest Nelly? Potrzebuję jej... - powiedziałam do siebie cicho. - Rina, chodźmy - powiedziałam i złapałam dziewczynę za rękę wyprowadzając ją z pokoju. Jeśli stracił pamięć, to niech chociaż będzie szczęśliwy z Annabelle. A ja pomyślę, jak się zemścić za to na Dianie. Będę musiała unikać sytuacji sam na sam, by i mi nie usunęła wspomnień.
NP: Wieża Astronomiczna
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:38 pm

Spojrzałem na Isobel jak wychodziła. Zacisnąłem zęby, po chwili w pewnym stopniu się rozluźniając. Przyciągnąłem do siebie Ann, była teraz trudna sytuacja, potrzebowałem dziewczyny blisko przy sobie. - Serio nie ogarniam o co chodzi..
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:50 pm

- Uwierz mi, że ja też. - wzruszyłam ramionami - Nic już nie rozumiem, mnie również o wszystko wypytywała. W podobny sposób. - złapałam go nieśmiało za rękę.
Działo się tu coś czego nie potrafiłam pojąć... Wymazywanie pamięci, przekleństwa w innym języku.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 10:58 pm

- Może serio jest to jakoś powiązane ze sobą... Pewnie czułaś się dziwnie, nie? Zawsze sprawy z siostrą załatwiam w naszych ojczystych językach - westchnąłem. - Będziemy się martwić później - powiedziałem i gwałtownie znów przeniosłem Annabelle na siebie Położyłem się patrząc w jej oczy. - Teraz chcę myśleć tylko o Tobie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:14 pm

- Dziwnie to mało powiedziane. - powiedziałam ciężko.
Wzdrygnęłam się lekko kiedy mnie uniósł, przy nim czułam się naprawdę jak jakaś drobna dziewczynka. Podnosił mnie z taką łatwością, że było to aż przyjemne.
- Tylko o mnie? To chyba uzależnienie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:16 pm

- E tam... Swoją drogą, wiesz, że w połowie jestem Włochem? - uniosłem pytająco brew. - Kurczę, w porównaniu ze mną jesteś taka mała...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:18 pm

- Poznałam skądś te słowa, które tu wykrzykiwała. Zresztą. Lubię Włochów. - uniosłam brew, oblizując usta - Nie. To Ty w porównaniu do wszystkich jesteś taki duży. - uśmiechnęłam się w duchu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 EmptyPon Lip 18, 2016 11:21 pm

- Ale jesteś wyższa od Isobel, więc masz powód się cieszyć - zaśmiałem się i przybliżyłem znów swoją twarz, całując jej świeżo oblizane usta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój Wspólny
» Pokój Życzeń
» Pokój Wspólny
» Pokój Lykona

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: