Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa eliksirów

Go down 
+25
Christopher Allen
Marceline Flavor
Emily Black
Marcel Flavor
Ilaria Salerno
Kath Black
Charlie Caufield
Christine Stephens
Xavier Devers
Mortimer Ivory
Luke McCartney
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Sophie Neveu
Cynthia Chase
Nelly de Violine
Leticia Hale
Danika White
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Matt Claws
Samantha Drought
Miyafuji Rina
Admin
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:28 pm

Spojrzała na nauczycielkę. I z niechęcią przelała eliksir do buteleczki. Przyjrzała się uważnie eliksirowi i wzięła do ręki.
- Uhm..-Przełknęła ślinę i wypiła.
Wypiła cały eliksir. Po jakimś czasie, jej ręka zaczęła się świecić na różowo.
Nie cierpię różowego...-Mruknęła cicho...
Powiedziała to tak jakby bardziej się przejęła kolorem, niż tym, że ręka jej się świeci.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:28 pm

Mój cudowny eliksir z fioletowego przeobraził się malinowy.
Czas na śmierć - pomyślałam.
Miałam ochotę się rozpłakać, bo byłam pewna, że tego nie poprawię i trafię z nieznaną dolegliwością do skrzydła szpitalnego.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:33 pm

- Zawołajcie pielęgniarkę - powiedziałam, doskonale wiedząc, że dziewczyna zaraz padnie na ziemię niczym kłoda. - Patrząc na to, że Isobel przed chwilą rozwaliła połowę naszej pracowni, wszyscy możecie już wrócić do swoich pokoi. Isobel, minus dziesięć punktów dla twojego domu. Koniec z łagodnością. Muszę tu teraz posprzątać...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:34 pm

- Świetnie ci poszło, Is, oby na Zielarstwie szło ci lepiej - mruknęłam i wyszłam z sali.

Następny post w pokoju wspólnym
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:39 pm

- Ja mogę to posprzątać... - powiedziałam cicho, nie chciałam by to przeze mnie nasz dom był najgorszy. Nie chciałam być temu winna. - Proszę... Ja się postaram poprawić, po prostu... Słabo mi wychodzi ten przedmiot... - dodałam czując się jak najgorsze nieprzydatne warzywo. Diana, potem SooAh, teraz znowu Diana, zdrowie psychiczne podupadało, będę musiała gdzieś po zmroku wyskoczyć się przejść...
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:39 pm

Sensei? - Zapytała. Jak długo ręka będzie mi się świecić?- Dodała.
Spojrzała na święcącą się rękę.
Sensei? Kiedy ręka mi wróci do normalności? - Wypytywała.
W końcu ucichła, mając nadzieję, że eliksir przestanie działać. Spojrzała na nauczycielkę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:44 pm

- Idź po pomoc medyczną - poradziłam jej, po czym sięgnęłam po różdżkę, aby posprzątać ten bałagan. Czekało mnie sporo pracy. W sumie... może nie powinnam tak ostro najeżdżać na Isobel. Trzeci dzień szkoły, a już dwa razy miała ze mną stracie...
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:45 pm

Zebrałem rzeczy i ruszyłem do wyjścia. W sumie byłem zadowolony ze swojego eliksiru. Jakbym zepsuł coś tak łatwego na drugim roku, to byłoby słabo.

*edit* Następny nie wiem gdzie
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:47 pm

- Mogę być nawet poćwiartowana, mnie obchodzi mnie już nic - powiedziałam wściekła na siebie, zaciskałam pięści, trzęsłam się i szybko wyszłam.
Następny post w: Pusta Sala
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:50 pm

-Gdzie jest pokój pielęgniarki?- Zapytała.
Po drodze i tak pewnie zabłądzi. Szkoła jest tak duża, że łatwo się gubi. Zamyśliła się.
- Um.... Tego.. nooo..nandemonai...- Powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 6:50 pm

Siedziałem grzecznie jak dobry uczeń i spoglądałem na wszystko. Podszedłem do nauczycielki z zamiarem zaoferowania pomocy, ale ona prędzej by mnie zabiła niż przyjęła pomoc gdy spokojnie da radę sama. Wesolutki wyszedłem z Sali i skierowałem się do Dormitorium. Mam nadzieję, że wziąłem jakąś książkę z domu. Jeśli nie to będę musiał zapierdzielać kilka pięter do biblioteki. OBY NIE ! Jeden z pierwszych stopni. KURWA. Znowu leżałem na schodach. Kolejny punkt dla nich. Boli, a tyle schodów przede mną. No cóż. Zapierdzielamy.

                                      Następny post w Dormitorium Gryffindoru.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 7:03 pm

Czekała dłuższy czas na odpowiedź. Chyba nikt jej nie usłyszał. Postanowiła sama znaleźć pielęgniarkę. Wyszła z klasy. Rozejrzała się po korytarzu i ruszyła przed siebie na ślepo. Najwyżej się zgubi.

Następny post u pielęgniarki, o ile trafi. xd
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 7:06 pm

Wbiegłem do sali i podszedłem od razu do pani Diany. - Przepraszam ... uhhh... - Wydyszałem i spojrzałem się na nią.- Mogę pomóc ? Zgubiłem pewną fiolkę. Wie penie pani co w niej było. Zapasu nie mam, a jak dobrze wiemy długo się go robi. - Z całkowitą powagą spoglądałem na moją nauczycielkę. Pożerała mnie od środka spora ilość strachu i obaw.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 7:09 pm

Pośpiesznie wyszłam z sali. Zabrałam soje rzeczy,- no nie było źle-pomyślałam i uśmiechnęłam się pod nosem


Ostatnio zmieniony przez Samantha Drought dnia Sro Cze 15, 2016 7:33 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 7:12 pm

Kurt wlał sobie eliksiru do butelki by spróbować później, wstał i poszedł za Isobel'ą. Lepiej spróbować ją uspokoić niż mieć wyrzuty sumienia że nic nie zrobił.

Następny pod na błoniach.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 7:21 pm

Spojrzałam na chłopaka i zamknęłam drzwi - które przed chwilą znowu przywróciłam do odpowiedniej pozycji - na klucz.
- Masz szczęście, że mam odpowiednio dużo zapasu - rzuciłam i skierowałam się w stronę szafki po swojej lewej stronie. Otworzyłam ją i znalazłam fiolkę odpowiedniego eliksiru. - Oh Lyros, Lyros, musisz się nauczyć, żeby bardziej pilnować tak cennej rzeczy.
Zaczęłam iść w jego kierunku, ale potknęłam się - w duchu przeklinając za buty na obcasach - i wylądowałam twarzą prosto na kroczu ucznia. Cholera.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 7:53 pm

Spojrzałem na nauczycielkę jak na boga. Tylko dlatego, że miała zapas magicznego Eliksiru. Choć jeszcze mógł by być słodki. Wtedy to już bym się jej kłaniał.- dzię...- Chwilkę później byłem na ziemi z panią Dianą. Zabolało tylko bardzo, ale bez problemu. Przyzwyczajony jestem. - Ał... Czy coś się Pani...  - Spojrzałem gdzie jest i zrobiłem się czerwony po czym spojrzałem na drzwi. Zamknięte ! Uff nikogo nie ma.- Przepraszam ale ...
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 8:08 pm

Chciałam się podnieść, ale początkowo byłam zbyt zdumiona, żeby zrobić cokolwiek. Dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że mój ciepły oddech pada na miejsce, które z każdą chwilą robiło się coraz twardsze. Uniosłam się odrobinę, co wyglądało pewnie dalej dosyć dwuznacznie.
- Ja... przepraszam... naprawdę nie wiem, co się właśnie stało...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 8:17 pm

Drzwi do klasy były zamknięte. .. spóźniłam się na lekcje.. Uuups. .. bywa... shit... Schowam się w Pustej Sali... tam zazwyczaj nikogo nie ma.. Może mnie nie znajdą. ..

Następny w Pustej Sali
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 8:26 pm

Zdyszana stanęłam przed drzwiami sali. Oczywiście, z roztargnienia na ławce zostawiłam pióro. Drzwi były zamknięte. Zapukałam i usiadłam pod ścianą. Może ktoś tam został i chciałby mnie wpuścić do środka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 8:31 pm

Spojrzałem jeszcze raz totalnie zawstydzony. Na 100% byłem cały czerwony. Spojrzałem się na boki. - Fiolka się rozbiła... Czy mógł bym poprosić o jeszcze jedną? - Chciałem nie przyprawiać jej więcej wstydu przed uczniem. Zgrabnie i szybko się odsunąłem i wstałem. Podałem Dianie dłoń.- P-proszę wstać.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 8:36 pm

Zapukałam po raz drugi, a potem trzeci. Musiałam odzyskać moje pióro.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 8:40 pm

Podałam mu dłoń i wstałam.
- Tak, tak. Już podaję. Tym razem się nie roztrzaska - rzuciłam i szybko ruszyłam w kierunku odpowiedniej szafki, wykonując dokładnie te same czynności, które zaledwie kilka minut wcześniej. Usłyszałam pukanie do drzwi.
- Możesz otworzyć? - zwróciłam się do Lysia, podając mu jednocześnie pełną fiolkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 9:03 pm

Złapałem za fiolkę i pobiegłem do drzwi. Złapałem za nie i otworzyłem drzwi. - Dziękuję za wszystko. - Odpowiedziałem w pośpiechu i wyszedłem. Minąłem dziewczynę i pognałem do siebie. To znaczy... Dormitorium. Chodziło mi o Dormitorium oczywiście. Wlazłem po schodach. Ich było tak wiele... TAK WIELE. Za każdym razem bolało mnie to w serduszku.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 9:05 pm

Z sali wybiegł jakiś chłopak. Nie wiem gdzie się tak spieszył, ale coś musiało się stać.
- Przepraszam, chyba zostawiłam pióro na ławce - powiedziałam z uśmiechem do nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 15, 2016 10:07 pm

- Nie ważne - rzuciłam i weszłam do środka.
Chwyciłam pióro i udałam się do Wielkiej Sali, żeby coś zjeść.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 8:21 am

Wszedłem do sali, rozejrzałem się.
- Pani profesor? - zawołałem.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 8:59 am

- Tak? - zapytałam, podchodząc do ucznia. Pomimo tego, iż był to Azazel, postanowiłam zachowywać się bardzo profesjonalnie i uprzejmie. Może nawet aż za bardzo?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:17 am

Usiadłem na ławce, spojrzałem na nią. Cholera... Aż mi się przypomniały tamte zdarzenia, dopiero po kilku sekundach się opamiętałem. - Kiedy Pani chciała, żebym obiecał, że następnym razem będzie po "mojemu" - zacytowałem ostatnie słowo. - To co miała na myśli? I swoją drogą, jak się Pani nazywa? Bo tego jeszcze się nie dowiedziałem - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:24 am

- Diana Blake - powiedziałam rzeczowym tonem. - Po "mojemu", znaczyło "według moich zasad i chęci". Jeśli tylko tego chciałeś się dowiedzieć, to chyba możemy już skończyć dialog. Jestem pewna, że zarówno ty, jak i ja mamy naprawdę dużo rzeczy na głowie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:26 am

- Ładne imię. Jak rzymska bogini księżyca. Cóż... I tu i tu bogini - uśmiechnąłem się łobuzersko. Wstałem i udałem się ku drzwiom. Przystanąłem na chwilę. - Ciekawe jakich zasad... Może kiedyś będę miał okazję się dowiedzieć. Cóż... Przyszedłem tu bo mi się nudziło, ale nie wątpię, że Pani ma dużo rzeczy na głowie. Do widzenia i miłego dnia.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:31 am

Chwyciłam go za ramię i przyciągnęłam do siebie, sprawiając, że nasze usta zetknęły się ze sobą. Jego wargi były miękkie, ale on sam nie był do końca delikatny. Kiedy nasze języki splotły się w dzikim tańcu namiętności, jęknęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:32 am

Zaskoczyła mnie ta nagła akcja, odwzajemniłem pocałunek, rękami objąłem Dianę w pasie. Umie się całować, nigdy w to nie zwątpię.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:40 am

Przycisnęłam swoje biodra do jego i delikatnie nimi poruszyłam. Nie przerwałam jednak pocałunku. Dalej trwał, coraz bardziej się rozkręcając. Przez myśl przemknęło mi, iż nie powinnam tego robić. Szybko jednak odsunęłam ją od siebie. Jeśli coś było tak przyjemne, to jakim sposobem miałoby być złe?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:42 am

Ruch jej bioder był jak "Baczność!" dla żołnierza w moich spodniach, kontynuowałem pocałunek z nauczycielką, opuściłem rękę na jej tyłek, drugą położyłem na jej piersi.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 9:57 am

Czując, jak twardnieje od jednego dotyku, zaczęłam częściej się o niego ocierać. Jego dłoń na moim pośladku wręcz przyciskała mnie bardziej w kierunku jego ciała. Poczułam, jak z chwili na chwilę robię się coraz bardziej mokra. W przypływie nagłego rozsądku, pstryknęłam palcami, aby zamknąć drzwi na klucz.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 10:00 am

Odgłos pstryknięcia palcami i zamkniętych drzwi dał mi jasno do zrozumienia. "moje zasady i, właśnie, chęci". Podniosłem ją trzymając za uda i położyłem ją na biurku, położyłem się na niej wciąż ją całując. Wystarczyło raz jej posmakować by nie móc przestać i pragnąć jej coraz bardziej. Chyba została moim narkotykiem właśnie...
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 10:24 am

Odepchnęłam go i usiadłam na biurku. Spojrzałam prosto w jego oczy, które jasno wyrażały pragnienie posiadania mnie - a raczej jego penisa w moim wilgotnym wnętrzu.
- Przyjdź do mojej sypialni po kolacji. Tam nikt nam nie będzie przeszkadzał - rzuciłam, po czym dłonią wskazałam mu drzwi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 10:26 am

Oooo... Jak ostro i władczo. Kobieto no... Narobiłaś mi ochoty a teraz mam wyjść? No okej, nie będę za sobą mostu palił. Uśmiechnąłem się tylko. - Okej - powiedziałem. - Do zobaczenia, proszę Pani - wyszedłem.
NP: Dziedziniec Hogwartu
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 4:03 pm

Zamknęłam oczy i starałam się wyrównać swój oddech. Szczególnie, że wiedziałam, iż za kilka, może kilkanaście minut, w tej sali zaczną pojawiać się uczniowie. Nie chciało mi się prowadzić dzisiejszej lekcji, ale wiedziałam, że nie mam tu nic do gadania. Co więcej - sam fakt, że jestem kobietą i mam swoje humorki nie powinien być na to usprawiedliwieniem.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 4:24 pm

Zapukałem do drzwi, a gdy nie usłyszałem nikogo, pociągnąłem za klamkę. Klasa była otwarta. Ociężale pchnąłem drzwi i rozejrzałem się za miejscem, gdzie mogę usiąść. Wybrałem miejsce pośrodku, a jako, że byłem tu prawie sam, bo w końcu była też tutaj nauczycielka, nie miałem z kim rozmawiać. Usiadłem na miejscu i wyciągnąłem zeszyt.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 4:24 pm

Zapukałem do drzwi, a gdy nie usłyszałem nikogo, pociągnąłem za klamkę. Klasa była otwarta. Ociężale pchnąłem drzwi i rozejrzałem się za miejscem, gdzie mogę usiąść. Wybrałem miejsce pośrodku, a jako, że byłem tu prawie sam, bo w końcu była też tutaj nauczycielka, nie miałem z kim rozmawiać. Usiadłem na miejscu i wyciągnąłem zeszyt.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 4:25 pm

Zanim przyszłam do klasy , wstąpiłam do sowiarni i wysłałam sowę na Pokątna. Potrzebne mi w końcu jakieś ciuchy.. szaty... I tak dalej... lista była długa... Pieniądze ściągną sobie z konta u Gringotta. Weszłam do klasy. -Dzień dobry...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 4:25 pm

Weszłam do sali z wielką niechęcią. Nie lubiłam eliksirów i często coś mi nie wchodziło.
- Dobry - powiedziałam patrząc na nauczycielkę.
Usiadłam w zupełnie ostatniej ławce, tuż pod ścianą.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 4:28 pm

-Dzień dobry-powiedziałam po czym usiadłam na miejscu gdzie byłam tydzień temu. Wyciągnęłam swoje rzeczy i cicho powtarzałam to, czego uczyłam się wcześniej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa eliksirów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa eliksirów
Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa transmutacji
» Nieużywana klasa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: