Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa eliksirów

Go down 
+25
Christopher Allen
Marceline Flavor
Emily Black
Marcel Flavor
Ilaria Salerno
Kath Black
Charlie Caufield
Christine Stephens
Xavier Devers
Mortimer Ivory
Luke McCartney
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Sophie Neveu
Cynthia Chase
Nelly de Violine
Leticia Hale
Danika White
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Matt Claws
Samantha Drought
Miyafuji Rina
Admin
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:36 pm

Gdy 7 minut minęło, ściągnąłem kociołek z ognia i nie za bardzo wiedząc co robić dalej, podniosłem rękę do góry.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:36 pm

- Nie ma za co - zamieszałam, odczekałam siedem minut i nalałam do buteleczki chochlą zawartość, uważając by się nie poparzyć, robiłam to z największą ostrożnością.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:37 pm

- Czego? - spojrzałam na białowłosego i uniosłam brew.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:37 pm

-Jeśli pani chce mogę po lekcjach paść na kolana cała we łzach. -spojrzała na nauczycielkę kątem oka i cicho się zaśmiała.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:39 pm

- Musiałabym Ci coś zrobić, by mieć z tego satysfakcję - zmarszczyłam nos.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:41 pm

- No... Ja.. Skończyłem... - Wydukałem. Nienawidziłem, gdy ktoś zwracał na mnie swoją uwagę.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:42 pm

- Więc nalej do fiolki czy buteleczki i tu postaw, a ja potem ocenię czy masz już nie zdać czy możesz spać spokojnie - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Christopher Allen

Christopher Allen


Liczba postów : 29
Join date : 01/11/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:43 pm

Wrzuciłem coś do kociołka, po czym cała jego zawartość eksplodowała. Zdziwiony zacząłem śmiać się sam z siebie i przecierać okulary, który trochę się osmoliły.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:45 pm

Gdy skończyłam posprzątałam moje stanowisko. Przelałam eliksir do fiolki.
Powrót do góry Go down
Marcel Flavor

Marcel Flavor


Liczba postów : 68
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:46 pm

- D-dobrze... - Mruknąłem i wziąłem buteleczkę. Ostrożnie przelałem zawartość kociołka do naczynia i wolnym krokiem ruszyłem do biurka. Byłem strasznie spiętny, więc szybko postawiłem fiolkę na blacie.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:48 pm

- Czas minął, oddawać mi eliksiry raz dwa! - dla atencji zaklaskałam.
Powrót do góry Go down
Christopher Allen

Christopher Allen


Liczba postów : 29
Join date : 01/11/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:50 pm

Szybko przelałem to, co zostało z eliksiru do fiolki. Uśmiechnięty jak debil i cały osmolony oddałem eliksir.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:52 pm

Przelałam eliksir do fiolki i oddałam go nauczycielce.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:52 pm

- A Ty się w uchodźcę bawiłeś? - spojrzałam na niego z rozbawieniem. Cały osmalony... Masakra.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:52 pm

CHYBA ZNOWY SIE NIE WYSLALO NIE OGARNIAM WIEC DAJENKA PO PROSTU ODDALA ELIKSIL...
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:52 pm

Przelala wywar do fiolki i postawila przy nauczycielce. -Co tylko pani sobie zyczy. Moze mi psorka zrobic co chce. -usmiechnela sie zadziornie i wrocila na miejsce. Nie lubila siebie takiej, ale z racji, ze jest nimfomanka, czasami nad tym nie panowala. Zaczela sprzatac stolik


Ostatnio zmieniony przez Emily Black dnia Nie Lis 06, 2016 8:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:53 pm

Oddałam eliksir nauczycielce i usiadłam z powrotem. - Widzisz? Udało Ci się - usmiechnęłam się do Marceline.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:54 pm

- Tylko dzięki tobie. - Przechyliłam głowę w jej stronę i wyszczerzyłam się.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:54 pm

- Ależ skąd! To Twoje zdolności - zaśmiałam się do niej.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:55 pm

- Hmm... Zostań więc po lekcji - zwróciłam się do niebieskowłosej. - Kto skończył ten może już iść!
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:56 pm

-Zostane. -Usmiechnela sie zadziornie do nauczycieki. Gdy stolik byl czysty usiadla na miejscu
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:56 pm

-Które robią z eliksirów dziwne, niebieskie papki. - Również się zaśmiałam i mrugnęłam do niej.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:57 pm

- Dokąd idziemy? O ile nie masz dość i nie chcesz odpocząć ode mnie - uśmiechnęłam się i przewiesiłam torbę przez ramię.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 8:59 pm

- Ja mam mieć ciebie dość? W życiu! Może błonia albo jezioro? - Zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:02 pm

Podeszła do biurka nauczycielki. -Zostałam pani profesor. -Oparła się dłońmi o blat
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:02 pm

- Hmm... Może chodźmy nad jezioro - uśmiechnęłam się i wzięłam ją za dłoń, wyszłam z sali.
NP: Jezioro.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:03 pm

- Zdajesz sobie sprawę z tego, na co się piszesz? Nie jestem delikatna - odpowiedziałam wbijając w nią swój wzrok.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:05 pm

-A ja nie jestem z porcelany. -Usmiechnela sie zadziornie
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:08 pm

- W każdym bądź razie, tu są wciąż uczniowie - rzuciłam okiem na osmalonego okularnika, białowłosego oraz dwie krukonki.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:10 pm

-Zawsze mozna isc gdzies indziej. Mi to tam powiewa. -rozejrzala sie po klasie
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:11 pm

Odłożyłam fiolkę i udałam się do wyjścia przez przypadek zderzając się z jakąś klatką piersiową. Szybko ominęłam tę osobę, mówiąc przepraszam i wyszłam z sali.
Powrót do góry Go down
Dajen McCourtney

Dajen McCourtney


Liczba postów : 89
Join date : 13/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:12 pm

Dj wyszla z klasy
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 9:49 pm

- Pytanie tylko gdzie. Mój pokój odpada - odpowiedziałam spokojnie, splotłam palce na brzuchu.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 10:07 pm

-Dormitorium tez. -zasmiala sie cicho. -Moze piwnice podziemi? Tam nikt nam nie przeszkodzi. -Delikatnie sie pochylila
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 10:09 pm

- Ooo... A to jest dobry pomysł - przyznałam jej rację i wstałam. - Prowadź, nie wiem gdzie to jest.
Powrót do góry Go down
Emily Black

Emily Black


Wiek : 25
Skąd : New York
Liczba postów : 69
Join date : 15/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 10:13 pm

Wyszla z sali i ruszyla w strone podziemi
NP.Piwnice Podziemi
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyNie Lis 06, 2016 10:13 pm

Wyszłam za nią.
Z/t
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptySro Lut 01, 2017 2:21 pm

Wpadłam do klasy pewnym siebie i szybkim krokiem, skierowałam się od razu ku biurku. To machnęłam różdżką tam, to tam, to jeszcze gdzie indziej przywracając klasę do względnego porządku. Nie byłam dziś w humorze, mimo że byłam za zasadą: nie przekładać życia osobistego na lekcje, to dziś nie mogłam. Lykon przybył do Hogwartu, a to oznaczało kłopoty i poważnie mnie irytowało, byłam jak na szpilkach, tykająca bomba zegarowa. Skończyłam w końcu ogarniać klasę i schowałam swoją różdżkę, poprawiłam włosy i nawet jeszcze się przejrzałam w lusterku. Wszystko tak jak powinno być. Ostatnie na razie machnięcie różdżką i pojawiły się wszystkie potrzebne do tych lekcji przedmioty na stolikach. To teraz tylko poczekać aż przybędą uczniowie, żeby mieć na kim się wyżyć i kogo pognębić za niewinność z którymi bym przeprowadziła lekcję, ukarała za możliwe czyny w przyszłości, tak na zapas i żeby coś wynieśli z tej lekcji. Oblizałam suche usta i westchnęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptySro Lut 01, 2017 2:25 pm

- Dzieeeeeeeeeeeee - krzyknęłam wchodząc żwawym krokiem do sali. Usiadłam na pierwszym wolnym miejscu jakie się rzuciło w moje oczy i dokończyłam zdanie - Ń dobry.
Wyjęłam różdżkę z buta, gdyż mnie uwierała w czasie siedzenia i rzuciłam ją na stół.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptySro Lut 01, 2017 3:28 pm

Lekcja eliksirów, w sumie nawet ją lubiłam, zawsze twierdzę, że jest podobna do gotowania. Rozejrzałam się po sali w celu wybrania miejsca, zdecydowałam się usiąść na samym początku, blisko biurka nauczycielki. Tak wszystko dokładnie usłyszę i nigdy już nic nie wysadzę w powietrze. Tak, to dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyPią Lut 03, 2017 8:52 am

- Dzień dobry, pani profesor - szarmancko, uprzejmie, kulturalnie przywitał się Azazel, wchodząc do klasy eliksirów. Wobec nauczycielki przyjął postawę lizusa, ale o tyle specyficznego, że balansującego na granicy dwóch pól - tego z nazwą uprzejmość i tego z nazwą - lizus. Dzięki temu, nie miał sobie nic do zarzucenia, a opinia innych go nie obchodziła. Pomachał Chris, kiwnął głową na powitanie nieznajomej puchonce i usiadł obok tej drugiej.
- I hej wam - dodał w stronę białowłosej i szatynki. Wyjął książki i splótł ze sobą dłonie, oparte na łokciach, zaś na nich oparł głowę. I tak siedział i czekał.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyPią Lut 03, 2017 9:08 am

Szłam szybko za Azazelem z zamiarem zrobienia mu krzywdy. Debil jeden wrzucił mi do torby szczura! Już miałam brać zamach, tuż po wejściu do klasy, ale się pohamowałam widząc, że na lekcji jest już nauczycielka.
- Dzień dobry - przywitałam się z delikatnym uśmiechem i usiadłam obok Chris. - Hej psiapsi!
Wyjęłam książki, postawiłam kałamarz z piórem i przyjęłam pozę podobną do Azazela.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyPią Lut 03, 2017 9:22 am

Szybkim krokiem przyszłam do sali, ba, ja prawie że biegłam na tą lekcję, w obawie że się spóźnię. Na szczęście jednak tak się nie stało. Weszłam powoli, starając się zaraz nie znieruchomieć, nie zostać sparaliżowaną. Tak dobrze mi szło, stawałam się lepsza, bardziej otwarta, nabierałam pewności siebie, tylko po to bym przez złamane przez Marceline serce miała stać tą Sophie, którą byłam na samym początku.
- Dzień... Dobry... - wydusiłam z siebie słabo, przypominając sobie nagle, z kim mamy lekcje. Przeszłam jak nieżywa obok Chris i Isobel, nawet nie powiedziałam cześć, ale to nie dlatego, że miałam do nich jakiś problem. Zwyczajnie patrzyłam cały czas w podłogę i nie miałam nawet jak ich zobaczyć, a wzrok bałam się podnieść na kogokolwiek.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyPią Lut 03, 2017 10:27 am

Odmachałam Azowi, gdy tylko wszedł do klasy, a potem rzuciłam się na Isobel i powaliłam nas obie na ziemię.
- OMYGY PSIAPSIIIIIIII - pisnęłam - Tęskniłam mocno mocno mocno mocnooooooooo!
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 EmptyPią Lut 03, 2017 12:53 pm

Podskoczyłam lekko przestraszona, już myślałam, że nauczycielka coś ode mnie chce. Odwróciłam powoli głowę w stronę głosu i zobaczyłam ciemnowłosego chłopaka
-Um..Hej-wymusiłam uśmiech i oparłam się o stolik
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa eliksirów - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa eliksirów
Powrót do góry 
Strona 12 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa transmutacji
» Nieużywana klasa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: