Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Klasa eliksirów

Go down 
+25
Christopher Allen
Marceline Flavor
Emily Black
Marcel Flavor
Ilaria Salerno
Kath Black
Charlie Caufield
Christine Stephens
Xavier Devers
Mortimer Ivory
Luke McCartney
Annabelle de Violine
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Sophie Neveu
Cynthia Chase
Nelly de Violine
Leticia Hale
Danika White
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Matt Claws
Samantha Drought
Miyafuji Rina
Admin
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorWiadomość
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 EmptyPią Lut 03, 2017 12:56 pm

Wbiegłem do sali. -Dzien dobry, przepraszam za spoznienie. -powiedziałem na jednym wdechu i zająłem wolne miejsce, nawet nie zwróciłem uwagi obok kogo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 EmptyPią Lut 03, 2017 1:12 pm

Weszłam do sali eliksirów, przedtem pukając oczywiscie.
— Dzień dobry. — przywitałam sie uprzejmie. Usiadłam na koncu klasy, zeby nikomu nie przeszkadzac.
Powrót do góry Go down
Alesandro Mirror

Alesandro Mirror


Liczba postów : 87
Join date : 06/11/2016

Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 EmptyPią Lut 03, 2017 1:26 pm

Wszedł do sali i od niechcenia usiadł w ławce na końcu klasy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 EmptyPią Lut 03, 2017 1:31 pm

-Witam pani profesor. -powiedziałam pojawiając sie na eliksirach. Ziewałam kilka razy. -Przepraszam...-powiedziałam zaspana. Usiadłam mniej wiecej po środku, rozglądając sie i próbując ogarnąć co sie dzieje.
Powrót do góry Go down
Ilaria Salerno

Ilaria Salerno


Liczba postów : 257
Join date : 30/10/2016

Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 EmptyPią Lut 03, 2017 2:27 pm

- Widzę, że frekwencja się poprawia i niezmiernie mnie to cieszy - powiedziałam mierząc wzrokiem klasę, już miałam kontynuować swoją wypowiedź, kiedy zauważyłam co pewna puchonka wyprawiała ze ślizgonką. Przewróciłam oczami, w myślach już sobie mówiąc "nie wierzę w uczniów". Podeszłam do blondynki i szatynki, leżących na podłodze i podniosłam do góry, łapiąc obie za uszy.
- Do ławek i koniec pajacowania - warknęłam i posadziłam siłą obie. Udałam się ponownie w stronę biurka i odwróciłam się do klasy. Miałam pewien okrutny plan, ale to wolałam załatwić następnym razem, kiedy opracuję go do samego końca. Teraz kiedy do szkoły zawitał Lykon, historia magii mogła być dla niektórych gwoździem do trumny, zatem jakąś odskocznię powinni mieć. Niech mają, dzień dobroci dla zwierząt od Ilarii Salerno.
- Ostatnio stwierdziłam, że na lekcjach jesteście zbyt hałaśliwi, bezczelni, niezdyscyplinowani i nie potrafiący się należycie zachować - zaczęłam i usiadłam na blacie, założyłam nogę na nogę bystro mierząc uczniów wzrokiem. - Przykład dała tego Stephens wraz z Tokisaki. Jeśli się wyszumicie przed lekcją, to myślę, że na zajęciach będziecie się zachowywać jak na wasz wiek przystało - bo to wcale nie tak, że właśnie maskuję chęć pomocy psychicznej dla nich, cała Ilaria, starająca się zachować pozory zimnej, panującej nad wszystkim nauczycielki.
- Dlatego nauczę was jak przyrządzać eliksir - dodałam i zeszłam z mebla, by przejść do tablicy i zacząć zapisywać szybko przepis. - Najpierw go sobie przepiszcie do zeszytów, żebyście mieli na przyszłość. Nie oszukujmy się, wiadomo, że mało kto warzy eliksiry tylko w klasie. Mimo że tak powinno być, ale jeśli już... Zatem, jest to eliksir wyostrzający poczucie humoru, więc się wyśmiejcie przed lekcją, powygłupiajcie ile wlezie, by potem był spokój na mojej lekcji - powiedziałam i zaczęłam pisać.
- Potrzebne wam będą:
Korzeń imbiru x1
żółć pancernika x1
słoik utłuczonych skarabeuszy x1
Zapisałam to na tablicy i przeszłam teraz do sposobu przygotowywania.
- A teraz patrzcie uważnie, by nie spartaczyć sobie sprawy, inaczej narobicie tylko panu Finnleyowi zawrotów głowy, gdy będzie wam musiał pomagać - oznajmiłam zaczynając pisać pierwszy punkt:
1.Wymieszać korzeń imbiru, aż eliksir stanie się zielony.
2.Wymieszać żółć pancernika, aż eliksir stanie się niebieski.
3.Wymieszać utłuczone skarabeusze, aż eliksir stanie się czerwony.
4.Dodać znowu żółć, żeby eliksir stał się żółty.
5.Dodać znowu imbir, żeby eliksir stał się limonkowy.
6.Dodać kolejny raz żółć, żeby eliksir stał się fioletowy.
7.Zostawić eliksir na ogniu przez 10 minut.
8.Dodać na koniec jeszcze więcej imbiru, aż eliksir stanie się ciemnopomarańczowy.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 EmptyPią Lut 03, 2017 2:41 pm

AAAAA mój boże...... cały ten dzień spędzę na podskakiwaniu ze strachu.Skrzywiłam się i uważnie obserwowałam wszystkie czyny nauczycielki. Uhhh bałam się jej coraz bardziej...jak taka piękna kobieta może być aż taka straszna....? Odeszła..uff. Okej, eliksir na poprawę humoru? Serio? Zapisałam wszystko w zeszycie i wyjęłam potrzebne składniki. Zaczęłam tworzyć mieszankę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klasa eliksirów - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Klasa eliksirów   Klasa eliksirów - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Klasa eliksirów
Powrót do góry 
Strona 13 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Klasa wróżbiarstwa
» Klasa transmutacji
» Nieużywana klasa
» Klasa historii magii
» Klasa zaklęć i uroków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy-
Skocz do: