Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub pod Trzema Miotłami

Go down 
+20
Max Brotherhood
Viktoria Evans
Lykon Norris
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Nathan Collins
Charlie Caufield
Christine Stephens
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Annabelle de Violine
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Xavier Devers
Leticia Hale
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
24 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 136
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Cze 12, 2016 5:09 pm

Pub położony w małej wiosce Hogsmeade, która jest jedyną miejscowością zamieszkaną wyłącznie przez czarodziejów. Jego właścicielką jest madame Rosmerta.  Mały bar zawsze w weekendy jest zatłoczony przez uczniów Hogwartu, którzy przychodzą tu, aby odpocząć od nauki i w towarzystwie przyjaciół miło spędzić wolny czas. W pubie pod Trzema Miotłami można kupić nie tylko oranżadę dla nieletnich czy wodę goździkową, ale również takie trunki jak m.in. Ognista Whisky, rum porzeczkowy, Sherry, grzany miód z korzeniami [1], syrop wiśniowy, piwo kremowe. napisał:
http://pl.harrypotter.wikia.com/

Pijackie imprezy, nadchodzimy! (powiedział Admin, który jest totalnym przeciwnikiem używek)
Pub pod Trzema Miotłami Oiuyjsadasd42
Powrót do góry Go down
https://hogwartforum.forumpolish.com
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 5:32 pm

Razem z Samanthą wszedłem do pubu i pozwoliłem jej wybrać stolik. Gdy już usiedliśmy, podsunąłem jej kartę.
- Ja biorę po prostu piwo kremowe - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 5:42 pm

Weszłam do pubu z Mortem. Wybrałam stolik i zerknęłam na kartę.-Ja wezmę syrop wiśniowy- powiedziałam po chwili i uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 6:27 pm

Weszłam do pubu, zauważyłam Sam i Morta. Nie miałam najmniejszej ochoty siadać z nimi, nie po tym co wciąż czułam. Wyjątkowo dziś miałam na sobie kolczastą obrożę, branzoletkę o takim samym wyglądzie, czarną bluzkę i przecierane jeansy. Korzystałam z wolności i weekendu, jednocześnie ukazałam swój styl w pełnej krasie. Zamówiłam sobie rum porzeczkowy i usiadłam sama przy stoliku. Po chwili już miałam swój trunek, którym się zajęłam ku uciesze moich kubków smakowych.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 6:46 pm

Zamówiłem napoje i zauważyłem Letycję przy stoliku.
- Ustalilyscie coś między sobą? - zapytałem Sam.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 6:51 pm

Gdy zauważyłam Letycję mina mi zrzedła. Gdy Mort się odezwał spojrzałam na niego- Można tak powiedzieć- powiedziałam wymijająco.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 6:55 pm

- Okej, nie chcesz o tym gadać, rozumiem - powiedziałem. Dostaliśmy nasze napoje i upiłem łyk piwa.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 7:03 pm

Napiłam się wiśniowego syropu. Wpatrywałam się w swoje dłonie, którymi objęłam kubek. W pamięci dalej miałam wczorajsze wydarzenie. Upiłam łyka słodkiego napoju.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 7:04 pm

Kątem oka zerknęłam na nich. Sam na mój widok zrzedła mina. Spokojnie... Jeszcze dwa czy trzy kieliszki i będzie lepiej, nie będę o tym myślała, poczuję się o wiele lepiej. Przełknęłam ślinę i wzięłam łyk rumu, delektując się jego smakiem.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 7:22 pm

- Potrzebujesz może kupić coś konkretnego? Czy po prostu pochodzimy po wiosce? - zapytałem Sam, zmieniając temat.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 7:36 pm

-Chętnie pozwiedzam.- powiedziałam uśmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 9:16 pm

- Tooo - przeciągnąłem słowo, zastanawiając się nad pierwszym punktem wycieczki. - ciuchy, gadżety do żartów, słodycze czy artykuły papiernicze?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 9:21 pm

-Myślę, że artykuły papiernicze są najlepszym rozwiązaniem.- odpowiedziałam kończąc napój.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 9:30 pm

- To super, bo muszę dokupić pergamin - ucieszyłem się i dopiłem piwo. - To niedaleko. Z resztą jak wszystko tutaj. Tylko do Wrzeszczącej Chaty jest kawałek.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 9:37 pm

-Tam raczej wolałabym nie iść- powiedziałam patrząc na niego chwilę.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 9:42 pm

- Przecież tego nie proponowałem. - Wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 9:51 pm

-Fakt, ale tak w razie czego- powiedziałam i podrapałam się po policzku. Zrobiło się niezręcznie- To umm idziemy?- spytałam i w swojej torebce zaczęłam szukać pieniędzy. Po chwili wyciągnęłam drobniaki i zaczęłam odliczać sumę za swój napój.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 10:29 pm

- Jasne, chodźmy - odparłem. - Nie kłopocz się, ja zapłacę - powiedziałem, gdy zauważyłem jej próby uzbierania potrzebnej sumy. Podszedłem do baru nim w ogóle zdążyła zaprotestować i dałem pieniądze madame Rosmercie. Wróciłem do Sam i spojrzałem na nią, uśmiechając się półgębkiem.
- Następny cel, Sklep Scrivenshafta - powiedziałem i ruszyłem w stronę drzwi.

*next w sklepie Scrivenshafta*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 10:34 pm

-Nie Mo..- nawet nie zdążyłam dokończyć, a chłopak poszedł i zapłacił. Po chwili wrócił, a ja spojrzałam na niego.- Nie musiałeś, przecież- powiedziałam, a potem westchnęłam- No to do kolejnego sklepu- wymamrotałam idąc za chłopakiem.
NP Sklep Scrivenshafta
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 17, 2016 11:28 pm

Siedziałam pijąc kieliszek za kieliszkiem, ku mojemu zaskoczeniu butelka całkowicie opróżniała, zamówiłam kolejną i piłam dalej, uśmiechnięta nie myśląca o problemach. Zaczęłam nawet nucić jakąś piosenkę pod nosem. Chomiiiiiikiiiiii... Głowę miałam pewną dziwnych myśli, szumiało mi w uszach po takiej ilości alkoholu, nawet lekko kręciło się w głowie. Ło, dopiero teraz... Wiedziałam od dawna, że mam mocno głowę. - Lallalalalalallalllll... Szit, to nie tak to leciało... Kra.. Hau... Miau? - mówiłam do siebie wciąż szeroko uśmiechnięta i pociągnęłam łyk z kieliszka kolejny.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyPon Lip 18, 2016 12:23 am

W końcu dopiłam drugą butelkę. Stwierdziłam, o dziwo, że już mi starczy. I tak mnie już porządnie siekło i nawet moja mocna głowa zaczynała wysiadać. Zapłaciłam za trunek, wstałam i chwiejnie wyszłam z pubu.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 12:57 pm

Siadam sam przy wolnym stoliku i obserwuję wchodzących. Zamawiam piwo kremowe, nie mam jakoś ochoty bani mocniejszego.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 12:58 pm

Wszedłem do pubu. Usiadłem przy jednym ze stolików, a potem zamówiłem piwo kremowe. Gdy go otrzymałem zacząłem go pić.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 12:59 pm

Wszedłem do pubu z Annabelle na rękach. - No to co - zacząłem do niej. - Wszedłem z Tobą na rękach przez te drzwi. Bez wątpienia Annabelle Tokisaki, nie? - postawiłem ją obok stolika i odsunąłem krzesło, by na nim usiadła. - Czego chcesz się napić?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:00 pm

Pierwsze miejsce do którego poszłam, były Trzy Miotły. Na początek zamówiłam dwa piwa kremowe i dwa kieliszki Ognistej, przy czym doszłam do wniosku, że z madame Rosmertą da się dogadać, nawet jak się jest niepełnoletnim. Usiadłam przy stoliku, zaraz przy oknie, tak że miałam dobry widok na wszystko, i najpierw zabrałam się za piwo kremowe zastanawiając się od razu gdzie później iść.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:01 pm

Weszłam do pubu. Żadnych znajomych twarzy ani wolnych stolików. Podeszłam do jakiegoś chłopaka, szatyna, nie pamiętałam jego imienia. - Można? - zapytałam niepewnie. Wciąż mnie bolało tamto nieudane spotkanie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:01 pm

- Tak Azazelu Tokisaki. - zaśmiałam się, siadając przy stoliku - Dżentelmen. - pochwaliłam chłopaka - Czy będzie to dziwne, jeżeli chciałabym się... łagodnie mówiąc... najebać? - uniosłam lewą brew.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:03 pm

- Skądże - zaśmiałem się. - Nie żałuj sobie, mam mocną głowę, więc... Może Cię nie zostawię i zaniosę do szkoły.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:05 pm

- Planujesz mnie zostawić? - zmarszczyłam czoło - Zresztą, nawet jeśli, to dam sobie radę bez Ciebie. - wystawiłam mu język.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:06 pm

Zerknąłem na dziewczynę. Nie kojarzę jej.-Ta jasne-mruknąłem i upiłem łyka. Kątem oka dostrzegłem Soo, a to jak wyglądała...woah...Po chwili potrząsnąłem głową. Jestem cholernym kretynem. Po prostu zapomnij.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:07 pm

- Skądże, to jest tylko takie gdybanie - uniosłem rękę przywołując do siebie kelnerkę. - Dwie butelki Sherry poproszę - patrzyłem za nią jak poszła po czym znów przeniosłem wzrok na Annabelle.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:09 pm

Usiadłam i zamówiłam ognistą whisky. Spojrzałam na niego, nie wyglądał dobrze. - Wszystko w porządku? - czyżbym nie tylko ja miała złe wspomnienia za sobą? Miałam nadzieję. Wtedy miałabym komu się nawzajem pozwierzać.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:12 pm

- Tylko się nie zakochaj. - roześmiałam się, opierając łokcie o stół, rozglądając się po całym lokalu.
Nie znałam ich, nie znałam tych twarzy. Widocznie oni również widzieli mnie pierwszy raz, skoro nikt się nie przywitał. Wróciłam wzrokiem na twarz Azazela.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:13 pm

Po chwili wstaję i dosiadam się do SooAh. Nawet nie pytam, bo wiem, że by odmówiła.
-Jestem twoją udręką- mówię, odwracając się do dziewczyny
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:14 pm

- Janusz, nie dygaj - lekko poklepałem ją po głowie, po czym kelnerka przyniosła sherry dwie butelki i dwa kieliszki. Podziękowałem i otworzyłem pierwszą, nalałem do kieliszków Uniosłem swój. - Więc pijemy... Za nazwisko Tokisaki dla Ciebie?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:16 pm

Spojrzałam na Xaviera. -A ja twoją... A..-powiedziałam przypominając sobie o czymś. -Mieliśmy sobie popyskować.. Wybacz ale może później bo nie mam humoru.-powiedziałam mierząc wzrokiem Carla i jakaś dziewczynę po czym wypijajac pierwszy kieliszek Ognistej. Skrzywiłam się. -No to już wiem dlaczego nie piłam. .
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:18 pm

Zauważyłem, że ktoś się do niej dosiada. Boże, jestem żałosny. Spojrzałem na siedzącą przy moim stole dziewczynę-Oczywiście, wiesz kwiatki, tęcza, jednorożce i moja ciesząca się twarz-powiedziałem wykrzywiając usta w uśmiech, co niezbyt wyszło-A tak na serio to nie jest w porządku. Wszystko jest moją winą, bo jestem idiotą. Tak na marginesie to jestem Carl- dodałem po chwili
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:19 pm

Uniosłam swój kieliszek, o mało nie rozlewając trunku.
- Owszem. - stuknęłam delikatnie w jego kieliszek, tym razem napawając się trunkiem.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:21 pm

- Letycja. Miło poznać - podążyłam za jego wzrokiem ku Koreance i jakiemuś ślizgonowi. - Oh... Rozumiem - zagryzłam wargę. - Wiesz, co mi pomaga w takich sytuacjach?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:24 pm

- Więc za Annabelle Tokisaki - stuknąłem i wziąłem porządny łyk i zamknąłem oczy na chwilę wczuwając się w smak alkoholu. - Hmmm... Stawiam na to, że stała tylko pół roku - dodałem z miną znawcy. - Ale mimo to dobra.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:27 pm

-Twój chłopak czy eks?- patrzę średnio dyskretnie na chłopaka przy stole pod ścianą.
Siedzi z inną. Czyli kryzys, albo eks
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:28 pm

-Nie mam pojęcia-odparłem patrząc na nią i napiłem się piwa.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:29 pm

- Czuję się jakbym nie piła od wieków. - uniosłam skromnie kąciki ust - Brakowało mi tego procentowego ożeźwienia. - wyciągnęłam nieśmiało rękę na stolik, wyczekując podobnego ruchu u Azazela.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:29 pm

-Ja by ci to...Rzucił mnie jak jakieś ścierwo. Tak się w sumie poniekąd czuje. Wiem ze to głupie i być może żałosne ale był pierwszą osobą której zaufałam od bardzo długiego czasu. Przed którą się otworzyłam. A teraz czuję się jak...-zastanowiłam się chwilę. -Jak... Jak szmata w sumie.-spojrzałam na niego.-Mówiłam ze jestem żałosna. ..
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami EmptyNie Lip 24, 2016 1:30 pm

- Zamawiam najmocniejszy trunek i wyłączam jakiekolwiek myślenie, polecam - wzięłam drugi kieliszek i nalałam whisky do obu, po czym jeden przysunęłam do niego. - Pijemy za nowy rozdział w Twoim życiu, dawaj! Chomicza moc!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub pod Trzema Miotłami Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub pod Trzema Miotłami
Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: