Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub pod Trzema Miotłami

Go down 
+20
Max Brotherhood
Viktoria Evans
Lykon Norris
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Nathan Collins
Charlie Caufield
Christine Stephens
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Annabelle de Violine
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Xavier Devers
Leticia Hale
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:36 pm

- Twoja reakcja już była odpowiedzią, grunt to umieć czytać mowę ciała - odparł z rozbawieniem i przebiegł wzrokiem po osobach w lokalu.
- Nelly, w czym jak w czym, ale w mowie niewerbalnej mam spore doświadczenie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:46 pm

Weszliśmy do Trzech Mioteł obsypani śniegiem. Zrzuciłam kaptur z głowy i poprawiłam włosy, wyjmując je spod kurtki.
—Moze tam? — zapytałam wskazując stolik przy krętych schodach.
Usiedliśmy przy nim.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:47 pm

- Tak jak we wszystkim. - mruknęłam sarkastycznie, przewracając oczami.
Zaczynał mnie irytować, wielki pan myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Upiłam łyka mojego drinka, piorunując go spojrzeniem.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:49 pm

- Zwłaszcza w rozwalaniu miednic śnieżnowłosym deskom - dodał i upił łyk swojej whisky jak gdyby nigdy nic. Cóż, nic sobie nie robił ani z reakcji Nelly, ani z jej piorunowania wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:53 pm

Otworzyłem przed dziewczyną drzwi, po czym sam wszedłem. Skierowaliśmy się do wolnego stolika, przy którym usiedliśmy. -Przyjemnie tu. -przyznałem
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:55 pm

- Ja pierdole... - podrapałem się w czoło - Jak nisko upadłam, że poszłam z Tobą do kurwa pubu i piję z Tobą trunki. - westchnęłam ciężko, opierając swój policzek o dłoń i patrząc gdzieś w głąb klubu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:58 pm

— Też tak sądzę. — uśmiechnęłam sie ciepło.
— Co chcesz do picia? — zapytałam.
—Ja chce karmelowe piwo kremowe. Oo... Jakie rymy. To przez tą naszą Julię i jej Romea. — pokiwalam głowa.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 12:59 pm

- Miałaś do tej pory kilka okazji, by mnie opuścić, a mimo to wciąż tu siedzisz i chcesz się ze mną męczyć. Albo ci się podobam, albo jesteś masochistką, albo nie wiem co - odpowiedział wyraźnie dobrze się bawiąc. Już widział jaki miał na nią wpływ, nie zamierzał się powstrzymywać od okrutnego wykorzystywania tego.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:06 pm

-W sumie nie wiem, może whiskey z colą. -odparłem z zastanowieniem.
-No dokładnie. -zaśmiałem się. -to kiedy umieramy? -zaśmiałem się głośniej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:08 pm

Po złożeniu zamówienia zdjęłam z siebie kurtke i powiesiłam na oparciu krzesła.
—Czekaj... Musiałabym sprawdzić w kalendarzu...— parsknelam śmiechem.
—A cały dramat? Wiesz. Te jęki miłości... Zle to zabrzmiało. — wybuchnelam dźwięcznym śmiechem.
—Juz druga wpadka... Trzecia...
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:12 pm

-Oh god -Uśmiechnąłem się słysząc piękny śmiech Mii i zdjąłem kurtkę. -jęki miłości, wpadki, kuuuurde, szybka jesteś. -zaśmiałem się głośno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:15 pm

— Okropny jestes! — znow sie zasmialam i rzuciłam w niego płatkiem kwiatka który stał w wazonie.
—Zostawiłam róże na wieży! O nie...— jęknelam.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:19 pm

-Ja? To Ty to powiedziałaś. -zaśmiałem się. -Nic nie szkodzi, można to powtórzyć. -Nim Mia zdążyła zareagować już przed nią klęczał, znów wyczarował różę i podarował kobiecie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:22 pm

— Ale ty zapamiętałeś...— mruknelam.
—O mamo! — wzięłam od niego róże. — Zakochałam sie. Jest śliczna o moj Boże! — zapiszczałam.
—Amm Max.. Nie padaj tak przede mna na kolana... Nie zeby mi to przeszkadzało.. Ale ludzie dziwnie sie gapia...
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:31 pm

Zaczął się śmiać. -Niech patrzą, niech oślepi ich Twój blask. -uniosłem zalotnie jedną brew i uśmiechnąłem się. Po chwili na stole stały nasze zamówione napoje.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:41 pm

- Odpowiedziałabym Ci na to pytanie gdybym tylko znała odpowiedź. - wyprostowałam się, kończąc trunek.
Mimo tego wszystkiego wiedziałam, że jeżeli nie odczepię się od jego osoby teraz może się to źle skończyć. Nie wiadomo czy tym razem ta... energia mi pomoże albo z braku siły ulegnę mu. Nie. Nie ma nawet takiej opcji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:49 pm

—Jezu... Co ty gadasz...—schowałam twarz w dłoniach. Pojawiły sie zamówienia. Dzięki Bogu. Odetchnęłam z ulga.
—Dawno tego nie piłam. — podniosłam kufel i upiłam łyk brudząc sie pianka.
—Ooo tak. To taki... Smakowy orgazm.. NIE SŁYSZAŁEŚ TEGO
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:52 pm

-Mówię prawdę. -uśmiechnąłem się i zalotnie poprawiłem grzywkę. Słysząc co mówi Mia prawie się oplułem drinkiem ze śmiechu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 1:56 pm

—Przestan... —napiłam sie piwa akurat kiedy ten omal nie polał sie swoim drinkiem. Na moje nieszczęście ja parsknelam w kufel, ochlapujac sobie twarz.
Odstawiłam kufel na stół.
—Nie gadam z Toba..—udawałam obrażona. Wyciągnęłam różdżkę i oczyściłem sie. Z kieszeni kurtki wydobylam lusterko i przejrzałam się.
—Nadal piękna...
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:00 pm

-No weeeź, bo narobię Ci jeszcze większej siary... hmmm... naprzykład Ci się oświadczę. -zaśmiał się
-No pewnie, normalka. -uśmiechnąłem się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:02 pm

—Co? Nie! Nie rób tego!— powiedziałam szybko.
—Wiesz.. Nie jestem odpowiednio ubrana i uczesana...—zatrzepotalam rzęsami śmiejąc sie.
—Nie kombinuj. —ostrzegłam.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:11 pm

Zaśmiał się głośno po czym upił łyka trunku. -Kiedyś to zrobię. Co? Nic. -zaśmiał się pod nosem
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:13 pm

—Ty turbośmieszku...—powiedziałam.
—Nie widziałam cie w Hogarcie. —dodałam.
—W sumie to ja tu nikogo nie znam... Ale No nic... Ciebie teraz znam.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:20 pm

-Normalnie. -zasmialem sie cicho.
-Jestem nowy. -westchnalem.
-No wlasnie! -usmiechnalem sie milo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:37 pm

—Nowy i do tego go dorwałam. Jestem geniuszem. —zasmialam sie. Przyglądałam sie róży leżącej na stole.
—Nauczę sie je czarować i codziennie bede tworzyć sobie bukiet w wazonie przy łożku.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 2:46 pm

-No widzisz jaki z Ciebie podrywacz? -uśmiechnąłem się zadziornie.
-Moge codziennie Ci je przynosić jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
Lyss Bane

Lyss Bane


Liczba postów : 146
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 3:04 pm

Mała słodka koreanka nawet nie spodziewała się że będą mogli przyjść w to cudowne miejsce. Oczywiście już sklepy ze słodyczami została wykupione przez nią. Obładowana torbami ze słodkościami ,weszła do pubu usiadła w kącie zamawiając piwo kremowe. Czy może być lepszy dzień?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 3:08 pm

Co mnie podkusiło, co mnie przywiodło do pubu? Nie miałam zielonego pojęcia. Może pragnęłam zobaczyć Marceline? Złudzenia, nie było jej już w Hogwarcie, dobrze o tym wiedziała. Przełknęłam ślinę tuż po wejściu, zamurowało mnie od ilości osób. Owszem, bywało więcej, ale... Z trudem zebrałam się na krok w przód, a potem kolejny i kolejny, aż do lady.
- Wino jakieś poproszę - wydusiłam z siebie. Młody wygląd, ton głosu, co ja się łudziłam. Oczywiście od razu zapytano mnie o pełnoletność, którą chwilę później udowodniłam. Usiadłam przy jakimś stoliku i siedziałam, czekając na swoje zamówienie. Przyszło dopiero po dwóch minutach, a ja zaczęłam sobie popijać, starając się na nikogo nie patrzyć.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Mistrz Gry


Liczba postów : 3
Join date : 03/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 3:54 pm

Inni napastnicy, nie Ci sami co w herbaciarni, wbili do Pubu pod Trzema Miotłami. Oczywiście kto by się martwił drzwiami, prawda? Wbili oknami, jacyś rebele. W każdym bądź razie:
Mia, widziałaś jakieś rozmazane kształty, zbyt szybkie by mogła je zauważyć. Było ich trzech, jeden z nich, wilkołak, zwalił Max na podłogę i doskoczył do ślizgonki. Upadł z nią razem na deski i się wgryzł w jej biodro. Masz od dziś komu zawdzięczać likantropię, ale spokojnie, przyjaciół znajdziesz, chociażby Dajen, która nie jest jedyną "poszkodowaną" i...
Lyssę Bane. Ty z kolei miałaś już właśnie brać łyk piwa kremowego, ale zaalarmowana hałasem i panicznym piskami oblałaś sobie niefortunnie twarz swoim napojem, nie widziałaś przez chwilę nic, poczułaś jedynie bolesne ugryzienie w nogę i ryk innej bestii. Kiedy w końcu mogłaś widzieć, zobaczyłaś wilkołaka. No cóż, teraz śmiało możesz go nazywać jednym ze swoich! Jedyna cecha wspólna napastników to były czerwone stroje.
Z kolei Ty, Lykon, widziałeś jak w Twoją stronę biegnie wampir. Od razu było wiadomo co mu w duszy gra, a Ty zdążyłeś zareagować. Kim jednak byłby Norris, jeśli nie uprzykrzyłby komuś życia? Wiadomo jakim bakłażanowym wichajstrem jesteś. Złapałeś wampira i szybko go przekierowałeś prosto na
Isobel. Ty właśnie miałaś usiąść ze swoim zamówieniem, naprzeciwko swojej rudowłosej kochanki, ale możesz podziękować kochanemu nauczycielowi. Poczułaś jak w szyję wbijają Ci się kły, ulatuje z Ciebie krew, a na jej miejsce wszedł wampirzy jad. Sytuację masz analogiczną do Alessandro, ale cóż, co ja będę samej sobie tłumaczyć swoją przyszłość.
Może i było zamieszanie, chaos, a Isobel poniosła stratę, aleLykon wciąż trzymał napastnika i teraz go właśnie odepchnął, by zaraz zasypać go serią czarnomagicznych zaklęć dopóki nie przestanie się poruszać. Reszta uciekła póki mogła.
Teraz świeżo przybyli Aurorzy, no ale cóż, trochę za późno. Zabrali nieprzytomnego wampira, zaś do środka wpadł James i zaczął coś opowiadać o powrocie do szkoły, natychmiastowym oraz udaniu się do skrzydła szpitalnego. Sytuacja wydawała się poważna.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 3:58 pm

Max momentalnie pojawił się przy Mii, ze strachem w oczach przytulił ją do siebie uspokajająco. -Wszystko gra? Wracamy do szkoły.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:05 pm

— Wcale Cię nie podrywam! — zaśmiałam się.
—Ooo tak! Chce! — zapiszczałam.
Drzwi do pubu co chwila sie otwierały i ktos wchodził i wychodził. Jednak cos sie zmieniło. Szyby w oknach zaczęły pękać. Cos zaczęło sie dziać. Nie byłam w stanie określić co, ponieważ nie widziałam nawet konturów postaci.
— Max! — krzyknęłam wstając z krzesła, jednak w tej chwili jeden z osobników rzucił sie na mnie. Uderzyłam o podloge. Poczułam ból w biodrze kiedy... Cos, bo to tylko wyglądało jak człowiek, mnie ugryzło.
Krzyknęłam z bólu. Jednak nim zdążyłam zrobic cokolowek, napastnik sie zwinął. W pubie słychać było inne krzyki. Ktos cos mówił o aurorach. Słyszałam tez głos dyrektora.
— Co... To było..— zapytałam kiedy Max objął mnie i zaczął mowić o powrocie do szkoły.
— Nic ci nie jest?
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:08 pm

Zaraz...co ?! Co tu się właściwie stało?! Kim były "czerwone płaszcze" i dlaczego nas zaatakowały? Nauczyciel miał coś z tym wspólnego?- To właśnie podejrzewałam, jest jakiś dziwny, a no i nowy! Nowi nauczyciele zawsze mają coś do ukrycia. Wstałam i ruszyłam w stronę wyjścia nie odrywając wzroku od Lykona.
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:11 pm

-Mi nic nie jest, a Tobie? -zapytałęm z troską w głosie. -Już dobrze, spokojnie, jestem tu.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:12 pm

Owszem, Lykon zrobił tak, jak to napisał Mistrz Gry. Nie żałował, a jakoś wampiryzm mu nie pasował, bo lubił być na słońcu, dlatego zrobił to co zrobił i tylko się zastanawiał jak Nelly zareaguje na to, że to przez niego jej była dziewczyna będzie toczyła życie przeklętej, nieumarłej wręcz.
Po ostatnim zaklęciu, obserwował jak Aurorzy zabierają wampira, a nauczyciel usiadł z powrotem naprzeciwko śnieżnowłosej.
- Nie ma wampirów ani wilkołaków? Właśnie miałaś najlepszy tego dowód, że są i że istnieją, skarbie - aż jej puścił oczko i się uśmiechnął bezczelnie. - A teraz będą cię otaczać na co dzień, dwa wilkołaki i wampirzyca. O ile to nie są jedyne ofiary - ze stoickim spokojem upił kolejny łyk whisky. Widząc na sobie wzrok puchonki, jej podejrzliwy wzrok, tylko posłał jej ręką buziaka.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:14 pm

— Nie wiem... On... Mnie ugryzł...— powiedziałam.
— Wracajmy do szkoły. — poprosiłam wstając.
— Chodz juz. — wstałam z jego pomocą i założyłam kurtke. Wyszliśmy z pubu. Tak prędko tam nie wroce.

NeXT: Ss
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:20 pm

Buziak? Serio, buziak?? Jak na nauczyciela to dość dziecinne ale teatralnie go złapała i tą samą dłoń przyłożyła do serca i westchnęła niczym zakochana nastolatka. Oczywiście wszystko było przesiąknięte sarkazmem. Uśmiechnęła się na koniec złośliwie i postanowiła jednak zostać, kto wie może coś zauważy. Wróciła na miejsce i dopiła resztę whisky ze szklanki.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:23 pm

Isobel usiadła z Evie i posłała jej szeroki uśmiech. Widząc jej uroczy pyszczek, po prostu nie mogła się nie uśmiechać, jak taki odruch bezwarunkowy. Nie spodziewała się, że coś się stanie za chwilę. Nagle trzask szyb, zamieszanie, ogólna panika. Rozejrzała się w histerii i zaledwie po chwili poczuła ból w szyi. O ile wampir normalnie zrobiłby to z wprawą, to przez Lykona zrobił to tak chaotycznie, że o wiele bardziej boleśnie. Wrzasnęła głośno, poczuła przez chwilę, że nie może się poruszyć. Kiedy w końcu wampir został odsunięty dość brutalnie, Tokisaki poczuła się osłabiona. Mimo to, szybko zasłoniła ugryzienie kołnierzem płaszcza.
- Nic nie widziałaś - powiedziała szybko i cicho do Evie, po czym wstała i spojrzała jeszcze na chwilę na rudą, widać było w oczach blondynki panikę, którą starała się opanować. Ona wiedziała już o co chodzi i co się stanie z jej życiem przez ten dzień. - Będę w dormitorium - dodała i pospiesznie wyszła, uważając by nikt nie dostrzegł ugryzienia na jej szyi.
/zt
Powrót do góry Go down
Max Brotherhood

Max Brotherhood


Wiek : 26
Skąd : LA
Liczba postów : 178
Join date : 29/01/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:25 pm

Chwyciłem kurtkę i wybiegłem za dziewczyną.
NEXT. SS
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:25 pm

Minęłam jedną dziewczynę w drzwiach i zdyszana weszłam do środka. Co się tu właśnie stało? Podeszłam do przypadkowo spotkanej osoby, której jak widać nie udało się uciec. Po wypytaniu o całą sytuację usiadłam przy jednym ze stolików z piwem kremowym w ręku i zaczęłam pić olewając wszystko, co ty zaszło.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:39 pm

Siedziałam tak jak sparaliżowana, przerażona patrzyłam na to wszystko ze łzami w oczach. Dopiero po chwili ogarnęłam kim są napastnicy, strach mnie sparaliżował, błagałam w myślach by nikt mnie nie zaatakował. Moje błagania zostały w końcu wysłuchane, oni wyszli, a do mnie jak przez mgłę docierał głos dyrektora. Mimo to wszystko wciąż nie potrafiłam się poruszyć, czułam że zaraz wybuchnę płaczem, całe moje ciało się trzęsło.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:43 pm

Po jakimś czasie zauważyłam Sophie, która była okropnie roztrzęsiona. Wzięłam swoją torbę z zakupami i piwo kremowe, a potem usiadłam obok niej.
- Soph, wszystko w porządku? - zapytałam. Tak, Chris, na pewno wszystko dobrze. Wcale nie było tu grupy wampirów i wilkołaków, która atakowała ludzi. No błagam, zastanów się zanim o coś zapytasz.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:49 pm

- T-t-tak... Znaczy, n-nie, z-n-naczy... - wyjąkałam z trudem, ale cóż, w pewnym momencie schowałam twarz w dłoniach i się rozpłakałam. Nie mogłam znieść tego stresu, zwłaszcza przez złamane serce.
- Nic nie jest okej - powiedziałam łamiącym się głosem.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:54 pm

- Opowiadaj - powiedziałam stanowczo obejmując ją ramieniem - Nie jestem psychiatrą ... psychoterapeutą ... psychologiem czy innym psychopatą. No dobra, tym ostatnim jestem. Ale może mogę ci jakoś pomóc.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 4:58 pm

Obserwowałam wszystko co się działo, wstrzymując oddech. Gdybym tylko nie była wtedy sparaliżowana rzuciłabym się w stronę wampira, który zaatakował Isobel. Krzyknęłam w jego stronę, gdy wpadł na dziewczynę.
Uniosłam się chaotycznie, łapiąc za bluzkę nauczyciela.
- Jak kurwa śmiałeś? - uniosłam go do pozycji stojącej, a w moich oczach pojawił się istny gniew - Czemu odepchnąłeś go w jej stronę skurwysynie?! - zawarczałam niekontrolowanie.
Byłam na skraju furii. Nikt nie będzie krzywdził moich bliskich, a na pewno nie ten śmieć, który myśli, że jest pępkiem świata.
- Mogłeś go rzucić w moją stronę! - uniosłam się, wywołując ponowny zamęt w pubie - Gdyby tylko cokolwiek Cię obchodziło. - spojrzałam na niego z zażenowaniem, warcząc, strasząc przy tym kłami, które były chyba jedynie moją wyobraźnią.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 EmptyPią Lut 03, 2017 5:03 pm

Wyszczerzył się do Evans, na swój bezczelny irytujący sposób, a zaraz potem zrobił to samo w stronę Nelly gdy go podniosła.
- Wątpię, by Isobel wtedy wnerwiła się tak jak ty teraz - odpowiedział zadowolony z siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub pod Trzema Miotłami
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: