Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub pod Trzema Miotłami

Go down 
+20
Max Brotherhood
Viktoria Evans
Lykon Norris
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Nathan Collins
Charlie Caufield
Christine Stephens
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Annabelle de Violine
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Xavier Devers
Leticia Hale
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySob Lis 05, 2016 6:24 pm

- Na pewno? - zapytałam i położyłam ostrzegawczo palce na jej biodrach.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySob Lis 05, 2016 6:25 pm

-O tak jestem tego pewna- Mruknęła z lekkim uśmiechem na twarzy opierając ręke o stół
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySob Lis 05, 2016 6:28 pm

- Eh, tu jest za dużo ludzi, wyciągnę to z Ciebie w dormitorium - zaśmiałam się i dopiłam trunek, zamówiłam kolejną kolejkę.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySob Lis 05, 2016 6:29 pm

-Oj nie sądzę moją droga, ale możesz próbować słodki nietoperku- powiedziała do niej z uśmiechem na twarzy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySob Lis 05, 2016 6:31 pm

- No dobrze, mój Ty łosiu - zamruczałam i się zaśmiałam, dopiero teraz czułam jak mi trochę szumi w uszach.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySob Lis 05, 2016 6:34 pm

Zaśmiała się i spróbowała wydać siebie takie stęknięcia jak łóś ale jej nie wyszło. Cicho sie zaśmiała i patrzyła na Is
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:22 pm

Weszłam do pubu z Marceline i podeszłam do lady. - Dla mnie rum porzeczkowy - powiedziałam do barmana i spojrzałam na rudowłosą. - A dla Ciebie?
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:28 pm

Weszłam do ciepłego pomieszczenia za Sophie i podeszłam do lady. - Dla mnie piwo kremowe. - Odezwałam się, patrząc na barmana. Nie uśmiechnęłam się do niego.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:29 pm

Poprosił mnie o dowód, bo nie dowierzał mojemu wiekowi, pokazałam mu więc i dostałam szklankę ze swoim rumem. Marceline podał kufel. Zajęłam ustronny stolik w kącie.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:31 pm

Wzięłam swój kufel i usiadłam na przeciwko Sophie. Upiłam łyk i z uśmiechem rozkoszowałam się przyjemnym ciepłem rozchodzącym się po moim ciele. - Smakuje wspaniale. - Mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:34 pm

Upiłam łyk rumu zadowolona, delektowałam się chwilę smakiem. - Rum moim zdaniem lepszy - odparłam i wystawiłam język do niej, po czym zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:37 pm

Lubiłam, kiedy się śmiała. - Oj tam, moje lepsze. - Pościłam jej oczko i upiłam kolejny łyk.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:38 pm

- Wolę swoje. Nawet nie kremowe piwo mi nie smakuje - zmarszczyłam nos.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:43 pm

- Szczerze mówiąc, nigdy nie piłam rumu. - Powiedziałam. Zarumieniłam się delikatnie. Słodko marszczyła nosek.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:44 pm

- Serio? - podałam jej szklankę. - Proszę, spróbuj - posłałam jej ciepły uśmiech. Strasznie polubiłam spędzanie z nią czasu.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 5:56 pm

Wzięłam od dziewczyny szklankę i niepewnie pociągnęłam jeden łyk. - Wow, całkiem niezłe. - Zdziwiona oddałam jej naczynie. Smak napoju przyjemnie rozpłynął się w moich ustach.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:00 pm

- Dokładnie - odparłam i napiłam się. - Mocne, dobre, moje ulubione - uśmiechnęłam się. - Gorąco Ci? - spytałam widząc jej rumieńce.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:05 pm

- Co? A, tak. Ściągnę płaszcz. - Zaśmiałam się nerwowo. "Kurde, zauważyła" pomyślałam. Ściągnęłam płaszcz i powiesiłam go na oparciu krzesła.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:09 pm

Zaśmiałam się lekko i sama zdjęłam swój, też było mi ciepło, ale nie na tyle bym się rumieniła. - Lubię spędzać z Tobą czas, wiesz?
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:12 pm

- Och, to miłe. Ja natomiast bardzo lubię spędzać z tobą czas. - Zaśmiałam się. Cieszyłam się, że mnie polubiła.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:20 pm

- Również mi miło - odpowiedziałam uśmiechnięta od ucha do ucha i dopiłam do końca, poprosiłam o jeszcze jedną szklankę. - Jakie masz plany na dziś?
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:26 pm

- W sumie... Nie ma żadnych konkretnych... - Zamyśliłam się chwilę, dopijając moje piwo.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:30 pm

- Hmm... Rozumiem - wzięłam kolejną szklankę. Niedługo miała być lekcja, więc od razu poprosiłam o rachunek i podałam kelnerowi pieniądze za siebie i Marceline. - Ostatnia i lecimy na eliksiry?
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:35 pm

- Dobra. Tylko oddam ci pieniądze... - Nie wypadało, żeby ona płaciła za wszystko, więc odwróciłam się i zaczęłam szukać odpowiedniej sumy w kieszeniach płaszcza.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:35 pm

- Nie, naprawdę nie trzeba - położyłam rękę na jej ręce. - Nie szukaj.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:37 pm

- No dobra, ale następnym razem ja płacę. - Kiedy dotknęła mojej ręki, znowu się zarumieniłam. Miała taką delikatną skórę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:40 pm

- Niech Ci będzie - odpowiedziałam. - I tak ja znów zapłacę - dodałam ciszej, jakby pod nosem, chcąc ją sprowokować, ale nie tak na poważnie.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:44 pm

- O nie, nie tak łatwo. Oczywiście, że ja zapłacę. - Odpowiedziałam udawanym tonem.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:45 pm

- Czy ja coś mówiłam, że nie zapłacisz? - zmarszczyłam brwi z udawanym zaskoczeniem. - Przesłyszało Ci się buraczku. Chyba faktycznie tu gorąco - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:56 pm

- No pewnie. - Pokazałam jej język. - Chyba musimy się już zbierać, jeżeli chcemy zdążyć na te eliksiry. - Powiedziałam, spoglądając na zegarek wiszący na ścianie.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:57 pm

- Pewnie - dopiłam trunek do końca i wstałam, alkohol mnie ośmielił, dzięki czemu wzięłam ją za rękę.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 6:59 pm

Chwyciłam jej rękę, po czym razem wyszłyśmy z pubu.
NP: Klasa eliksirów.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyNie Lis 06, 2016 7:07 pm

Wyszłam razem z Marceline.
NP: Klasa Eliksirów.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySro Lis 16, 2016 7:24 am

- Znów Ci coś nie wyszło - parsknęłam śmiechem. - Zasiedziałyśmy się tu trochę, czyż nie? Zaraz zawołam "Evie", a tu się okaże, że siedzisz jako szkielet!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySro Lis 16, 2016 7:40 am

-No nie aż tak chuda nie jestem hic- pokręciła głową - chyba trzeba iść naprawdę - powiedziała czując jak jej się kręci w głowie
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySro Lis 16, 2016 7:44 am

- Dokładnie. O jeju, a Ty taka pijana... - pokręciłam głową i wstałam, zostawiłam pieniądze za nas obie na blacie i pomogłam Evie wstać. - Dormitorium? - spytałam. Trochę mnie bawił widok pijanej rudowłosej, była... Nawet zabawna. Dostrzegłam też jej gładką skórę na szyi, poczułam pokusę, by jej dotknąć, jednak się pohamowałam.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySro Lis 16, 2016 7:58 am

-Sama mnie upiłas Dżosebel- powiedziała lekko zaplątanym językiem. Tak upiła się ekspresowo i Is jeszcze to wykorzystała. Przytuliła się do niej mocno -To gdzie idziemy?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySro Lis 16, 2016 8:00 am

- Dżosebel? - przewróciłam oczami. - Do dormitorium oczywiście! Przecież proponowałam! - westchnęłam ciężko i ruszyłam w stronę wyjścia.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptySro Lis 16, 2016 8:07 am

Poszła z nią do dormitorium no bo jakie ma inne wyjście z tej sytuacji
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyPią Lut 03, 2017 10:34 am

/ Po seksach z Evie.
Isobel ucieszona wpadła do pubu. Już dłuższy czas jak nie miała okazji być w Hogsmeade, czy po prostu w celu napicia się gdziekolwiek. Jej wybór padł oczywiście na pub pod trzema miotłami, który bardzo lubiła. Tak więc, trzymając swoją lisicę za rękę, udała się do lady i chwilę pomyślała nad zamówieniem.
- Szklankę ognistej whisky - poprosiła i oparła głowę na ręce. - A co dla ciebie, kochanie? - spytała przenosząc wzrok na Evie.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyPią Lut 03, 2017 10:49 am

Drzwi się otworzyły, a w progu stanął Lykon. Wprawdzie, bardziej by pasował do gospody pod świńskim łbem, ale tym razem wolał coś bardziej dla młodzieży. Czy Nelly za nim szła czy nie, nie patrzył na to, czuł że ona już się do niego jakoś przywiązała, że oddała mu swoje sznurki by choć już w małej części stać się jego marionetką. Zamówił od razu, tak jak blondyna, którą rozpoznał, ognistą whisky. Co nieco już się rozeznał w temacie i skojarzył, jak ma na imię śnieżnowłosa oraz że ta blondyna jest byłą dziewczyną Nelly. Rudej zaś jeszcze nie kojarzył. Po zamówieniu, zajął miejsce przy jakimś stoliku i upił nieco łiskacza, rozkoszując się jego smakiem.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyPią Lut 03, 2017 11:18 am

Usiadłam na przeciwko mężczyzny, ignorując kompletnie znajome mi twarze w pubie. Poprosiłam o wódkę z colą, wypijając łyk gorzkiego trunku.
- Z tą deską przegiąłeś. - spojrzałam na niego tępo, trzymając szklankę w ręku.
Powrót do góry Go down
Lykon Norris

Lykon Norris


Liczba postów : 155
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyPią Lut 03, 2017 11:22 am

- Spójrz na to z drugiej strony, nie masz jak się poczuć bezużyteczną. Ostatnio chyba trzy koszule mi się pogięły, zatem jak będziesz miała wolną chwilę, to wpadnij do mnie, akurat wyprasuję - odparł zupełnie się nie przejmując nastrojem Nelly, splótł dłonie rąk, opartych na łokciach i znów dostrzegł blondwłosą ślizgonkę.
- To o tej małej osobie mówiłaś, de Violine. Zgadza się?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyPią Lut 03, 2017 12:29 pm

Zdziwiłam się, że znał moje nazwisko. Coraz bardziej mnie intrygował.
- Nie powinno Cię to interesować. - uśmiechnęłam się złośliwie - Dobrze, że ja wiem o kogo mi chodziło.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 EmptyPią Lut 03, 2017 12:32 pm

W końcu doczekałam się wolnego weekendu! Mam małe problemy z nauką więc w ostatnie wolne dni spędziłam nad wielkim stosem książek od dosłownie wszystkich przedmiotów. Weszłam do pubu pod trzema miotłami. Rozejrzałam się po pomieszczeniu i już na początku rozpoznałam kilka głów, co prawda znam je tylko z widzenia z lekcji ale to zawsze coś! Usiadłam przy jakimś stoliku i zamówiłam whisky.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub pod Trzema Miotłami
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: