Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub pod Trzema Miotłami

Go down 
+20
Max Brotherhood
Viktoria Evans
Lykon Norris
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Nathan Collins
Charlie Caufield
Christine Stephens
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Annabelle de Violine
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Xavier Devers
Leticia Hale
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 5:53 pm

Pomachalam chłopakowi na pożegnanie po czym wróciłam do kończenia swojego drugiego piwa kremowego.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 5:54 pm

Zobaczyłam Soo, więc postanowiłam się przysiąść.
- Hejka - powiedziałam z uśmiechem - Co tam?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 5:57 pm

-No hejka -powiedziałam do Chris.-Nic ciekawego... Amm.. A u ciebie?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:00 pm

- No w porządku - powiedziałam i wzięłam łyk piwa kremowego - Strasznie mi się tu nudzi. A poza tym, zgubiłam gdzieś Charliego.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:02 pm

-Ode mnie Xavier zwial..-zaśmiałam się. -Też mi się nudzi. Zauważyłam że doskwiera mi samotność. .
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:08 pm

- Właśnie po to tu jestem. Jak się czujesz samotna, to przyjdź do mnie - powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:10 pm

-Wiesz... Czuje się samotna tak wewnętrznie... Ale doceniam to ze tu jesteś. . Chris ile masz lat? Jesteś pełnoletnia?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:12 pm

- No jestem - powiedziałam z lekkim zdziwieniem - A co?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:14 pm

-A chcesz się nawalić? Ja stawiam
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:15 pm

-Dobra, Letycja, spadam-powiedziałem podnosząc się z miejsca. Omal nie wywracając stołka, na którym siedziałem, ale to nie jest ważne. To ten stołek mnie przecież zaczepił. Chciał tego. Co ja bredzę?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:16 pm

- Nawalić? Czemu nie - zaśmiałam się - Tylko boję się, że potem nie trafię do zamku. To co pijemy?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:17 pm

- Zostawiasz mnie? - znów mina zbitego psa. - Pfff... To sobie idź. Zobaczysz, będziesz żałował, że nie piłeś! Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- odpowiedziałam i nalałam sobie kolejny kieliszek. Wypiłam od razu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:18 pm

-Wszystko.-powiedziałam kładąc portfel na stół. -Ty musisz zamówić bo mi pozwoliła tylko na dwa kieliszki. Weź dwie butelki Ognistej i mogą być dwie jakiegoś innego świństwa.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:23 pm

Podeszłam do baru i wzięłam stamtąd dwie butelki wódki i jedną czegoś, co madame Rosmerta wyciągnęła spod lady. Ponownie usiadłam obok Soo i rozlałam pierwszą kolejkę.
- Wiesz, że jeszcze nie miałam okazji tego robić? - zaśmiałam się - Wypiłam drinka w Londynie, ale to wszystko.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:34 pm

-Ja tez nie.-powiedziałam otwierając jedna z butelek i pijąc z niej nawet nie fatygując się o kieliszek. Po chwili psa wiła butelkę z powrotem ze łzami w oczach. Dosyć sporo wypiłam ale większa część jeszcze przede mną. -Na zdrowie..


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon dnia Nie Lip 24, 2016 7:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 6:46 pm

- No to zdrówko - mruknęłam i wzięłam drugą butelkę. Wypiłam jej połowę na raz i postawiłam z hukiem przed sobą. Nigdy nie czułam się tak dobrze. Fajnie jest mieć osiemnaście lat.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:02 pm

-Muszę ci coś powiedzieć.... Niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:06 pm

- Serio? Tak szybko? To może chcesz wracać do zamku? Tylko błagam, nie rzygaj mi tu ... Przynajmniej nie na mnie - powiedziałam dosyć głośno i wypiłam jeszcze trochę alkoholu.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:14 pm

Wypiłam wszystko i wstałam, zostawiłam zapłatę na stoliku i chwiejnie poszłam do drzwi podśpiewując pod nosem legendę o chomiczym bohaterze. Wyszłam.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Ravenclaw)
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:17 pm

Przyszedłem do pubu, o którym mówiła wcześniej Chris. Rozejrzałem się. Po chwili zauważyłem Chris siedzącą z jakąś dziewczyną. Wydaje mi się, że to tamta z wieży astronomicznej. Tylko jak ona miała na imię...Mniejsza z tym. Po odwiedzeniu miodowego królestwa miałem pyszną czekoladę i...tylko ją, a raczej papierek po niej. Była świetna. Podszedłem do ich stolika z lekkim uśmiechem. Po chwili usiadłem na krześle-Cześć Chris i druga koleżanko-rzuciłem w ich stronę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:21 pm

-Chris... Ja nigdy nie piłam. Okej... -Powiedziałam pociagajac z butelki i machając do chłopaka który się przysiadł.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:21 pm

- No cz ... cześć - powiedziałam z wielkim uśmiechem. Wzięłam ostatni łyk wódki i z hukiem postawiłam butelkę przed sobą - Jak się m ... masz?
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:29 pm

Powstrzymałem się od śmiechu widząc w jakim stanie jest dziewczyna-Dobrze-odparłem
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:31 pm

- Chcesz trochę? - powiedziałam biorąc ze stołu butelkę z tajemniczym alkoholem od Rosmerty - Zostało trochę.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:36 pm

-Okej-powiedziałem i wziąłem od dziewczyny butelkę. Chwilę nią obracałem aby sprawdzić ile jest. Nie było jej za dużo. Przystawiłem butelkę do ust i upiłem łyka. Skrzywiłem się lekko odstawiając butelkę.


Ostatnio zmieniony przez Charlie Caufield dnia Nie Lip 24, 2016 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:38 pm

-To ja was zostawię gołąbeczki. .-powiedziałam wstając I zabierając ze sobą swoją butelkę. -Do zobaczenia.-powiedziałam zabierając torebkę i chwiejnym krokiem idąc do drzwi.

Next: Gdziekolwiek w Hogsmeade


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon dnia Nie Lip 24, 2016 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:41 pm

- Nienawidzę jak ktoś mówi "gołąbeczki" - zaśmiałam się - Powiedz mi, co jest w tej butelce, którą wziąłeś?
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:46 pm

-Wiesz, co-spojrzałem na butelkę-Nie mam pojęcia, ale było okropnie gorzkie. Wolałbym jednak czekoladę z miodowego królestwa-powiedziałem po chwili-Gołąbeczki? Kojarzy mi się to z małymi gołębiami-zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 7:52 pm

- Nigdy nie widziałam małego gołębia - mruknęłam - A jak ci nie smakuje, to ja wypiję.
Zabrałam mu butelkę i wypiłam połowę.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 8:09 pm

-Ja też nie-powiedziałem śmiejąc się. Po chwili gdy dziewczyna opróżniła połowę owej butelki wziąłem od niej trunek i upiłem dwa łyki. Już nie smakowało aż tak źle. Odstawiłem alkohol, bo jednak ktoś musi być tu chociaż na tyle trzeźwy aby zaprowadzić Chris do Hogwartu. Albo razem z nią doczołgać się. Lekko zakręciło mi się w głowie, ale to chyba normalne.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 8:13 pm

Czułam się po prostu cudownie. Normalnie jak nowonarodzona. Miałam ochotę śpiewać, tańczyć, skakać, latać i wszystko inne co się tylko dało. Dopiero teraz poczułam smak osiemnastki. Wzięłam butelkę i kontynuowałam picie. Zostawiłam w niej kilka łyków dla Charliego. Nie myślałam o tym jak trafię do zamku. Wszystko się przecież może zdarzyć.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 8:34 pm

Spojrzałem na nią. W sumie wyglądała uroczo gdy była pijana...Chwila co? Pokręciłem głową śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 8:40 pm

Moja nadpobudliwość zaczęła dawać o sobie znać. Musiałam coś zrobić ... Cokolwiek! Szybko wstałam i ruszyłam w stronę drzwi nie zwracając uwagi na Charliego.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 8:50 pm

-Chris zaczekaj!-powiedziałem zeskakując z miejsca i podążając za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 9:04 pm

Stanęłam na zewnątrz trzech mioteł i rozejrzałam się wokół.
- Tak właściwie to nie wiem gdzie chciałam iść - zaśmiałam się patrząc na Charliego - Co proponujesz?
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 9:14 pm

-Nie wiem, nie znam tego miejsca-odparłem wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 9:16 pm

- No to chodźmyyyyyyyyyyyy ... nie wiem - mruknęłam.
Usiadłam po turecku na środku chodnika i odchyliłam głowę do tyłu.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 9:22 pm

Usiadłem obok dziewczyny. Rozbawia mnie jej stan. Odgarnąłem jej kosmyki, które wpadały w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 9:26 pm

Stwierdziłam, że nie chcę tu dalej siedzieć. Tak samo jak nie chciałam już przebywać w Hogsmeade.
- Chodź - powiedziałam wstając - Chyba, że wolisz zostać.
Nie czekając na odpowiedź ruszyłam w stronę zamku.

NP Błonia
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyNie Lip 24, 2016 9:31 pm

Wstałem z miejsca i opuściłem Hogsmeade. Nie miałem co tu robić. Skierowałem się do zamku doganiając tym samym Chris. Gdy szedłem obok niej zacząłem śpiewać.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptyPon Lip 25, 2016 12:05 am

Wypiłam w tym czasie już cały trunek, wstałam i chwiejnie ruszyłam ku drzwiom. - Chodź, Nelly, trzeba wracać... - powiedziałam słaniając się na nogach i rąbnęłam w futrynę zamiast trafić na drzwi. Powitałam matkę ziemię. - Merda! - wstałam i wyszłam trzymając ją za rękę.
NP: Wielka Sala.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptySob Lis 05, 2016 11:14 am

Przyszedłem do pubu. Mamy super wycieczkę, czy co to jest. Usiadłem przy stoliku i zamówiłem piwo. Gdy je otrzymałem, co jest oczywiste, zacząłem je pić. Co jakiś czas zerkałem na drzwi, bo może ktoś się pojawi?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptySob Lis 05, 2016 2:06 pm

Weszłam dziarskim krokiem do pubu i poszłam z Evie do lady. - Zatem ja poproszę szklankę ognistej - spojrzałam na barmana, po czym spojrzałam na rudowłosą.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptySob Lis 05, 2016 2:11 pm

Stanęła obok dziewczyny i spojrzała na Barmana-Rum porzeczkowy- powiedziała do niego z uśmiechem i spojrzała na towarzyszkę- Dużo tu ludzi
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 EmptySob Lis 05, 2016 2:17 pm

- E tam... Nie ma tak dużo - machnęłam ręką i odebrałam szklanki, udałam się do jednego ze stolików i usiadłam, upiłam łyk.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub pod Trzema Miotłami
Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: