Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub pod Trzema Miotłami

Go down 
+20
Max Brotherhood
Viktoria Evans
Lykon Norris
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Nathan Collins
Charlie Caufield
Christine Stephens
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Annabelle de Violine
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Xavier Devers
Leticia Hale
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:22 pm

-No w sumie jest znośnie. Jak cos to mnie obronisz- Zaśmiała się cicho idąc obok niej i usiadła obok. Delikatnie obracała kieliszkiem w dłoni
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:24 pm

- No oczywiście - zaśmiałam się i upiłam kolejny łyk.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:29 pm

-Trzymam cię za słowo- powiedziała z uśmiechem i zaczęła pić swój trunek
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:36 pm

- Ałaaa, ale nie tak mocno! - zaśmiałam się i pociągnęłam porządniejszy łyk. Czułam się jakbym piła kubusia.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:39 pm

-Wybacz postaram się być delikatniejsza- powiedziała z uśmiechem i upiła łyk. Już czuła że powoli krew jej buzuje
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:43 pm

- Cieszy mnie to - zaśmiałam się. - O, hej Nathan! - pomachałam ślizgonowi, po czym znów upiłam łyka. Wciąż nic nie czułam, to jest paradoksalnie rozczarowujące. Człowiek chce się nagrzmocić, ale się jednak cieszy, bo pije nie czując nic do pewnej ilości.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:47 pm

Dziewczyna tylko uśmiechnęła się i wykończyła swój trunek do końca. To był bardzo zły pomysł bo już czuła że jest jej gorzej, patrzyła tylko na swój już pusty kieliszek
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:51 pm

- Hej! Jeszcze jedna kolejka - zawołałam do barmana, który po chwili nam przyniósł kolejne. Zabrał nasze puste szklanki i znów się napiłam.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:53 pm

-ja...-No nie zdążyła jej zatrzymać więc teraz będzie musiała się napić.Pokręciła głową i patrzyła na pełny kieliszek myśląc czy da radę się wykręcić
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:55 pm

- Zatem! Za naszą znajomość! - wystawiłam do niej kieliszek oczekując, że się stukniemy.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:57 pm

-Za nas- Powiedziała biorąc kieliszek i stuknęła się z nią, upiła jeden łyk swojego rumu
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 2:59 pm

- Dokładnie! - napiłam się znów, rozkoszowałam się smakiem trunku. Czymś musiałam, wciąż nic nie czując, żadnej zmiany.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:10 pm

Natomiast Evie czuła powolną zmianę w sobie pod wpływem alkoholu i chyba będzie musiała poprzestać na tym kieliszku i więcej nie wypije. Upiła kolejne łyki rumu
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:13 pm

- Barmanie! Jeszcze jedna! - zawołałam odstawiając szklankę. - Tak, ognista i rum!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:17 pm

-Nie ja już powinnam spasować- powiedziała ze spokojem kończąc swój poprzedni kieliszek
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:19 pm

- No ze mną się nie napijesz? - spojrzałam na nią ze smutkiem. - Evie, dawaj noo!
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:30 pm

-A chcesz mieć ze mnie upitą kłodę?- spytała ją patrząc w jej oczy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:33 pm

- Cóż... Jeśli tak - wzruszyłam ramionami i znów się napiłam, gdy przyniósł szklankę.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:35 pm

-No dobra ale to ostatnia kolejka- powiedziała po chwili biorąc kieliszek rumu
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:37 pm

- Dobrze, dobrze - stuknęłam się z nią i ponownie się napiłam, objęłam ją ręką w pasie.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 3:40 pm

Zaczęła pić swój rum i lekko przytuliła się do Is. Już naprawdę łapała mocną bombę
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:04 pm

Uśmiechnęłam się szeroko i dopiłam do dna, zamówiłam tym razem kolejną i już tylko dla siebie. - Podobają mi się Twoje perfumy.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:09 pm

Skończyła swój kieliszek rumu i zakręciło jej się mocniej w głowie, oparła ją o Ramie Is- Dziękują bardzo lubię cytrusowe zapachy, twoje też sa ładne
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:10 pm

- Dziękuję - objęłam ją cieplej i oparłam swoją głowę o jej głowę.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:17 pm

-Czuję się jak te zwierzątka...czekaj jak one się nazywała -Zamyśliła się patrząc na pusty kieliszek ale za chiny nie mogła sobie przypomnieć
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:38 pm

- O jaie zwierzątka Ci chodzi? - zmarszczyłam brwi.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:40 pm

-Właśnie nie wiem, nie pamiętam- powiedziała ze spokojem- Może sobie później przypomnę nu- mruknęła niezadowolna
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:41 pm

- A jakieś... Cechy tych zwierząt? - zapytałam z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 4:44 pm

-No że tak razem są i tak się tulą i nie to nie człowiek- powiedziała ze spokojem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:03 pm

- Koala? Misie? Leniwce? - zaczęłam strzelać. - Pandy?
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:08 pm

-Tak Pandy, pandy są urocze chciałabym żeby to ona była moim patronusem- powiedziała ze spokojem tuląc się do Is
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:18 pm

- A co jest Twoim patronusem? - zapytałam zaciekawiona i duszkiem wypiłam whisky, zamówiłam kolejną.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:33 pm

-Moim jest łoś, gorzej trafić chyba nie mogłam. A Twoim co jest?-Spytała po chwili
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:45 pm

- Moim jest nietoperz. Czemu łoś miałby być taki zły? - zmarszczyłam brwi.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:47 pm

-No raczej Łosie dobrze sie nie kojarzą prawda?- powiedziała ze spokojem
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:51 pm

- Czemu nie? Jak dla mnie są takie neutralne - wzruszyłam ramionami. - Ale chociaż prezent na święta mam dla Ciebie już wymyślony! - ożywiłam się.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:52 pm

-W takim razie ja muszę dla ciebie jakiś wymyślić ciekawy - powiedziała ze śmiechem i czknęła raz. Na jej twarzy było więcej wypieków niż przed chwilą
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:53 pm

- Dałabym Ci sweter z łosiem, tak! - stwierdziłam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 5:55 pm

-Ja ci wymyślę coś o wiele lepszego zobaczysz- powiedziała śmiejąc się cicho i patrząc na nią
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 6:02 pm

- Co takiego? - uniosłam pytająco brew.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 6:05 pm

-Nie powiem ci bo to ma być niespodzianka. Ale zobaczysz nigdy nie dostałas czegoś takiego- powiedziała i lekko się zakręciła. Ze słodkim uśmiechem spojrzała na dziewczynę, jaka ona była piękna. Widziała to wcześniej ale teraz wyglądała wyjątkowo cudownie
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 6:08 pm

- Nie lubię niespodzianek, zwłaszcza jeśli wiem że będą noooo - jęknęłam niezadowolona.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 6:11 pm

-Nie nie powiem ci choćby nie wiem co- powiedziała z uśmiechem i cmoknęła ją w polik
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 6:12 pm

- Więc... - nie powstrzymałam banana na twarzy, gdy dała mi tego buziaka - muszę Cię do tego zmusić? - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Evie Lodbrok

Evie Lodbrok


Liczba postów : 189
Join date : 24/09/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 EmptySob Lis 05, 2016 6:16 pm

-Oj tego ci się nie uda moja droga. Jestem zbyt uparta- powiedziała ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub pod Trzema Miotłami
Powrót do góry 
Strona 5 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: