Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pub pod Trzema Miotłami

Go down 
+20
Max Brotherhood
Viktoria Evans
Lykon Norris
Marceline Flavor
Sophie Neveu
Evie Lodbrok
Nathan Collins
Charlie Caufield
Christine Stephens
Nelly de Violine
Isobel Tokisaki
Annabelle de Violine
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Matt Claws
Xavier Devers
Leticia Hale
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:15 pm

- Nie miałam z kim, teraz na szczęście mam - uśmiechnęłam się do niej i poprosiłem kelnerkę o kieliszek. Polałam nam. - Więc... Pijemy za ten domek bez morderców?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:18 pm

- Denerwują mnie. - warknęłam, podczas stanu nietrzeźwości mogłam powiedzieć wszystko co leżało mi na sercu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:19 pm

- Czemu? - zapytałem zaskoczony. Miała na myśli również i moją siostrę. Wypiłem kieliszek.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:22 pm

- I za mój pierwszy w życiu kieliszek! - uniosłam go, stukając lekko w jej.
Wlałam w siebie kilka mililitrów trunku i skrzywiłam się i odkrztuszając.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:22 pm

-O mnie?- unoszę brwi.- Ja nie jestem postacią kluczową. -Obserwuję. Wszystkich i wszystko. Gdybyśmy byli w bodajże książce, byłbym tą dziwną osobą, o której nikt nie pamięta. Ale nie przeszkadza mi to, lubię obserwować.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:23 pm

- Tak! - wypiłam całą zawartość bez śladu skrzywienia. - I jak? - zapytałam uśmiechnięta od ucha do ucha.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:24 pm

- Po prostu, nie rozumiem tego. - pewność w głosie malała.
Wypiłam kolejny kieliszek, który dodał mi odwagi na rozmowę z Azazelem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:25 pm

-Skoro ty nią nie jesteś, to kto nią jest? Podczas rozmowy ze mną jesteś. Jesteś pierwszym Ślizgonem. . W sumie pierwsza osobą, w której oczach jeszcze nie widziałam nienawiści do mnie. Chociaż w sumie.. Za krótko mnie znasz hahahah jeszcze wieeele przed nami.-parsknelam śmiechem i wypiłam drugi kieliszek.-Paskudne to... a czuje jakby mnie wyzeralo od środka...Może to dobrze. Znowu pierdole od rzeczy. Przepraszam
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:25 pm

- Uhh. - westchnęłam ciężko - Drapie w gardło. - kaszlnęłam krótko i odwzajemniłam uśmiech, tak samo szeroki.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:25 pm

-Wiesz, że po raz pierwszy się upijam?-uniosłem głowę patrząc na nią. Miałem wrażenie, że jest trochę dalej. Zamrugałem kilkakrotnie. Ciężko było mi coś jeszcze powiedzieć. Położyłem się na stole zakrywając głowę rękoma.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:29 pm

- Tego, że są razem i są szczęśliwe? My przecież też jesteśmy - pogłaskałem ją po włosach. Polałem sobie znów i wypiłem. Zamrugałem oczami dopiero teraz czując jakikolwiek stan nietrzeźwości.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:30 pm

- Więc powinnam czuć się wyjątkowa? - zapytałam z rozbawieniem i znów nam polałam. Aż nie myślałam o Dianie, ale znalazłam idealne słowo. Od razu jak wrócę pójdę do niej i jej to oznajmię. I obie dostaniemy tego, czego chcemy.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:32 pm

-A więc dlaczego ty pijesz?-spytałem po chwili.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:33 pm

- Bo... Chcę o czymś zapomnieć. O czymś na czym się cholernie zawiodłam. Ale chyba znalazłam rozwiązanie, poza tym zawsze piję ile wlezie gdy mam okazje. A takie nie są często - odpowiedziałam śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:35 pm

Westchnęłam ciężko, nie odzywając się. Nie rozumiałam tego jak dziewczyna z dziewczyną może być szczęśliwa. Naśladowałam Azazela, mój organizm już zaczynał się bronić przed kolejnymi dawkami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:35 pm

Piłem dalej, bawiąc się jej włosami.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:38 pm

Nie odpowiedziałem dalej leżąc na stoliku. Miałem wrażenie, że przed oczami biegną małe puszyste owieczki.-Letycja ty też widzisz owieczki?-spytałem poważnym tonem mówiąc dość niewyraźnie.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:40 pm

- Z zasady staram się nie uprzedzać do ludzi, bo pozory mylą- patrzę na nią wymownie. Sama widzisz. Twój eks umiera na stole- wskazuję na chłopaka pokazać ego się na blacie. Zabawny jest.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:45 pm

Wyprostowałam się ledwo. Czuć od nas było alkohol. Wyciągnęłam z kieszeni opakowanie z czekoladową żabą i zjadłam ją zanim zdążyła uciec. Czekolada rozpływała się w moich ustach, dając kojące uczucie. Odwróciłam się na chwilè do Azazela, pozostawiając na jego ustach ciepły, a zarazem krótki pocałunek.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:49 pm

-Nareszcie. Sam powiedziałeś ze powinnam zamykać rozdziały.  Ten juz zamknęłam. Wiec nie obchodzi mnie on już.  Trudno. Było,  minęło.  Czas otworzyć nowy rozdział. Jeszcze nie wiem jak ale kiedyś się dowiem prawda? Czy ja jestem brzydka?
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:55 pm

- Ja? Nie... Tylko chomiki w garniturach w kołowrotkach... - znów nam polałam i wypiłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:56 pm

Odwzajemniłem ten pocałunek, poczułem czekoladę. - Jak się trzymasz? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 3:57 pm

Parskam śmiechem.
-Nie, nie jesteś. Czemu tak nagle pytasz?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:00 pm

- Ze mną szybko się przyzwyczaisz - zaśmiałam się i objęłam Nelly ciepło. Wdychałam zapach jej perfum.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:01 pm

-Więcej już nie wypiję-powiedziałem śmiejąc się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:01 pm

-Bo się zastanawiam co ze mną nie tak. To znaczy wiem ze chodząca wredota ale wiesz... Być może jestem jakąś paskudą do tego, to się pytam. Nie zwracaj na mnie uwagi..-wyprostowałam się I rozejrzałam. -Tu jest gorzej niż w tej kawiarni dla zakochanych debili..-westchnęłam bawiąc się kuflem z piwem kremowym. -No cóż... To może powiesz mi chociaż skąd jesteś. .. cokolwiek żeby zabić cisze
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:02 pm

- No ze mną się nie napijesz? - zapytałam z miną zbitego psa.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:03 pm

-Już się napiłem-powiedziałem rozbawiony
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:04 pm

- Za mało nooo! - przysunęłam jego kieliszek bliżej do niego.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:06 pm

Pokręciłem głową odsuwając kieliszek cicho się śmejąc
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:10 pm

- Pffff... Ale jesteeeeeś... - oparłam brodę o blat stołu patrząc na niego. - Jest jedyna, taka epicka, niezapomniana, chwila porywu młodości, jedna jedyna! Sam naczelny chomik z niebios Januszowić ją docenia! - zaczęłam swój epicki monolog godny Obamy. - Co z tego, że raz na tydzień czyli często - dodałam mrucząc cicho do siebie. - Ale no! Dziś jest wolneeee... Jutro spokojnie dojdziesz do siebie... Co Ci szkodzi? Zabaw się, zaimprezuj! Disco manhattan new york weeeeelcooooooome! Nie daj się prosić!... Pamiętaj - wskazałam palcem w górę. - Wielki chomik wszystko widzi!
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:22 pm

-Z Nowego Yorku, z Bronxu. Południowego- dopowiadam od razu.
Wiem, że SooAh jest koreanką, więc może nie wiedzieć wile o tej dzielnicy.
-To takie miejsce, w które raczej nie wraca się, żeby powspominać- śmieję się gorzko- Tam się urodziłem, ale większość życia przed Hogwartem spędziłem w Londynie. Bez porównania. Ty jesteś z Korei, prawda?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:27 pm

-Trudno się mówi-powiedziałem śmiejąc się-Więcej nie piję-powtórzyłem prostując się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:28 pm

- Kiedyś niespokojny chomik Cię odwiedzi w nocy i wspomnisz moje słowa. Ludzie lajkują tego chomikeła i myślą, że nie ma swojej negatywnej złej strony jak z horrorów - zagroziłam mu palcem. - Tu Ci nawet lajki nic nie dadzą! Wielki chomik jest bezliiiiitosny.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:30 pm

-Jasne. Boję się bardzo tegooo okropneeeegoo złeeeego chomikaa-roześmiałem się.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 4:33 pm

Przysunęłam się do niego łapiąc go za jego bluzkę patrząc mu w oczy z przerażeniem i powagą niczym z horrorów gdy ktoś w coś nie wierzy. - Śmiej się śmiej... On istnieje i kiedyś się o tym dowiesz... - odsunęłam się i się roześmiałam razem z nim.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:01 pm

-Tak. Konkretnie z Seulu. Stolica... Ale i tak większość czasu spędzałam albo w domu albo w Incheon.-powiedziałam wzruszając ramieniem. -Jak się żyje w Londynie? Jestem ciekawa bo Korea to zupełnie co innego i w sumie nigdy nie byłam w Londynie na tyle długo, żeby posmakować tego życia.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:13 pm

- Jak się trzymam? - mówiłam mniej wyraźnie niż przed momentem, delektując się kolejnym i ostatnim kieliszkiem, odkaszlnęłam spirytusowy smak, który drapał moje gardło - W Twoich ramionach jedynie. - odpowiedziałam - Jedynie się trzymam. - dodałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:17 pm

- Widać. Oj Ann... Co by z Tobą było gdyby nie ja - zerknąłem na flaszkę. Była już końcówka. - Serio... Już druga obalona i mało co po tym czuję... Słabe to - pokręciłem głową i nalałem sobie ostatni, siedemnasty już, kieliszek. Wypiłem go.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:19 pm

Weszłam do trzech mioteł, które były przepełnione uczniami. Po drodze chyba zgubiłam Charliego. Miejmy nadzieję, że tutaj trafi. Zamówiłam piwo kremowe z imbirem i usiadłam przy jakimś wolnym stoliku pod oknem.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:24 pm

-- Nic by nie było. - wymamrotałam - Nie pochwalaj sobie, to ja wypiłam większość wódki. - westchnęłam i zadrżałam na myśl o kolejnym kieliszku. - Azazeeel?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:27 pm

- Tak? - zapytałem unosząc z rozbawieniem brew.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:30 pm

- Chodźmy gdzieeś. - patrzyłam na niego z nadzieją - Wiesz o co mi chodzi. - spojrzałam w górę, gdzie napotkałam jego oczy pełne rozbawienia.
Powrót do góry Go down
Xavier Devers

Xavier Devers


Liczba postów : 52
Join date : 11/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:33 pm

-Londyńczycy są... wredni. Nie wszyscy, oczywiście, ale jest w nich coś mocno irytującego- kręcę głową.- A jeśli chodzi o same miasto,  to jest przepiękne. Czas go nie zniszczył, jest tyle pięknych kamienic... W Nowym Yorku było zza głośno. I za ciasno.
Znowu się śmieję. Dopijam piwo i zeskakuję z krzesła.
-Mialem jeszcze wpaść do Miodowego Królestwa, więc będę się zbierał. Miło się gadało, Soo.
NP: Pewnie już gdzieś w Hogwarcie


Ostatnio zmieniony przez Xavier Devers dnia Nie Lip 24, 2016 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 EmptyNie Lip 24, 2016 5:35 pm

- No dobrze - wstałem i zostawiłem kasę dla Isobel. - To za naszą Sherry jak coś. Do zobaczenia w szkole - ruszyłem z Annabelle do wyjścia.
NP: Gospoda pod świńskimi łbami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pub pod Trzema Miotłami   Pub pod Trzema Miotłami - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pub pod Trzema Miotłami
Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne miejsca :: Hogsmeade-
Skocz do: