Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+16
Christine Stephens
Nathan Collins
Gabriela Harrison
Sarah Miles
Samantha Drought
Sophie Neveu
Ray Firewood
Gabriela Rodriguez
Raven Scoffer
Alessia Tokisaki
SooAh Kwon
Leticia Hale
Isobel Tokisaki
Noelle Morgan
Matt Claws
Lexy Tuan
20 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:17 pm

-Będę miała u ciebie dług do końca życia za to.-odwrocilam od niego wzrok kiedy zaczął się we mnie wpatrywać. -Przecież żadna krzywda mi się nie działa
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:20 pm

- Jak to się nie działa? - westchnąłem. - Nie możesz dawać się tak komuś traktować ani uważać siebie za nikogo przez kogoś, kto nawet nie zasługuje na miano człowieka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:22 pm

Cmoknelam obracając kubek na stole. -Ty nic nie rozumiesz. Taka jest prawda... Nieważne
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:24 pm

- Taka jest nieprawda. Będę Ci to powtarzał, dopóki sama nie zaczniesz tak uważać.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:28 pm

-O przestań juz.. Sam mi kiedyś powiedziałeś ze przynoszą hańbe naszemu domo. ..-ugryzlam się w język. Wpakowalam sobie do buzi rogalika i rozejrzalam się po sali.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:31 pm

- To było dawno. Zmieniłaś się na lepsze, nie przynosisz już hańby. Jesteś częścią i tego domu, i częścią rodziny Tokisaki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:33 pm

Spojrzałam na niego z pełną buzia. -se fo wy fofieciales? -zapytałam mrugajac szybko
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:34 pm

Roześmiałem się gdy ją usłyszałem, schowałem oczy w dłoni wciąż się śmiejąc. - Nie... Nie rozumiem Cię - wydusiłem z siebie z trudem.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:34 pm

Weszłam do Wielkiej Sali i zaczęłam szukać wzrokiem stołu Ślizgonów. Gdy go znalazłam podeszłam szybkim krokiem-Azazel Tokisaki? Wiecie gdzie go znaleźć?-spytałam dwójki Ślizgonów. Jakiejś Koreanki i chłopaka w ciemnych włosach.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:36 pm

-Fo? -aa.. Jezu. . Z trudem przełknęłam rogalika. W moich oczach pojawiły się łzy. -Że co powiedziałeś? -podeszła do nas pielęgniarka. -Azazel? Ten paskudny, obmirzły, karzelkowaty i brzydki Ślizgon? Tak. Jest nad jeziorem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:38 pm

Spojrzałem ze spokojem na ciało nauczycielskie. Przywykłem do sytuacji, żadnej paniki i bardzo dobrze udawane zaciekawienie. - Az? Tak, nad jeziorem ostatnio go widzieliśmy, jakąś godzinę temu.
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:39 pm

Spojrzałam jeszcze raz na Ślizgonów, a potem pokiwałam głową-A wiecie coś w sprawie pobicia ucznia? Carla Clawsa, dokładniej. Tego z Gryffindoru.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:41 pm

- Ktoś coś zrobił Carlowi? - zmartwiłem się. - Kto miałby mu coś zrobić? Dobry, spokojny chłopak, co z tego, że szlama - westchnąłem ciężko. - Przekaże mu Pani, że go odwiedzę niedługo? Thomas Lestrange jak coś.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:42 pm

Spojrzałam na Aza. -Carl? Jest pani pewna że nie potknal się o własnego kota i nie zjebał ze schodów?
Powrót do góry Go down
Sarah Miles

Sarah Miles


Liczba postów : 124
Join date : 19/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:46 pm

Zmierzyłam Koreankę wzrokiem-Słownictwo-powiedziałam i po chwili wyprostowałam się-Teraz wybaczcie, ale wrócę do prowadzenia "mini śledztwa" dotyczącego tego pobicia-mruknęłam robiąc w powietrzu cudzysłów-Gdy go spotkacie, przekażcie mu, żeby do mnie przyszedł-dodałam-A i smacznego-uśmiechnęłam się do nich, a potem wyszłam z Wielkiej Sali.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:47 pm

- Dziękuję - odpowiedziałem z uśmiechem i się roześmiałem gdy wyszła, wystawiłem rękę do Soo by przybić z nią piątkę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:48 pm

Popatrzyłam na Aza karcąco ale przybiłam z nim "piatke". -Głupek. .-powiedziałan.  -Nie pójdziesz do niego, prawda?


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon dnia Pią Sie 19, 2016 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:50 pm

- Nie wiem, zobaczy się. Najchętniej bym jednak poszedł do pokoju. Ten odpad biologiczny może powiedzieć, że nie zna żadnego Thomasa - wstałem biorąc ją na ręce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:52 pm

-No to idź. . Co ty robisz? -zapytałam patrząc na niego, kiedy mnie podniósł. -Nie masz lepszych ciężarów do noszenia? Jakies drzewo. . Kłoda. .? W sumie Kłoda i ja to jeden hui no ale..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:53 pm

- Daj o siebie zadbać. Kobiety... Dbać o nie i jeszcze źle - zaśmiałem się lekko i wyszedłem z Wielkiej Sali. 
Next: Pokój Wspólny (Slytherin)
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptyPią Sie 19, 2016 11:57 pm

-O matko.. tez mi coś. . -zaśmiałam się cicho i oparlam głowę o jego ramie.
Next: Pokój Wspólny ( Slytherin)
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:02 pm

Stanęłam na podwyższeniu i klasnęłam w dłonie.
- W związku z kilkoma prośbami, postanowiliśmy wraz z opiekunami domów... na dokonanie pewnych zmian. Nathan Collins zamienia się domem z Raven Scoffer, a Azazel Tokisaki na wyraźną prośbę jego opiekunki, zamienia się z Isobel Tokisaki. To koniec ogłoszeń.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:14 pm

Kiedy weszłam do WS dyrka właśnie siadała na krześle. Było ogłoszenie? O nie... Juz pewnie wie o Carlu.. shit.. Usiadłam przy stole Slytherinu i czekałam na Lexy
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:49 pm

Wszedłem do Wielkiej Sali powolnym krokiem. Przejechałem palcami po włosach i rozejrzałem się po miejscu. Gdzie jest mój stół? Chyba tam. Podszedłem tam pewnym krokiem i usiadłem na jakimś miejscu. Nalałem sobie wody i upiłem łyka.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:52 pm

Weszłam do Wielkiej Sali z Lexy. Gdzieś tu miałabyć ta osoba, która też jedzie do Londynu. Miejmy nadzieję, że to nie SooAh ani Raven.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:52 pm

Kątem oka zobaczyłam że ktoś siada przy naszym stole. Byłam pewna że to Az jednak się obudził, ale kiedy spojrzałam w tamtym kierunku okazało się ze to jakiś chłopak. Nowy? Z ust wylecialo mi trochę wody, której się przed chwila napilam. Polknelam ja i wytarłam się serwetką śmiejąc się do samej siebie. Ulało się dziecku.. Gdzie jest ta Lexy kurrwa. ..
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:54 pm

Patrzyłem bez zainteresowania w drzwi do Wielkiej Sali. Zdziwiłem się gdy zobaczyłem tam Gabs. Jaki ten świat mały. Od razu do niej pomachałem. Zabawne.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 3:59 pm

Zobaczyłam, że ktoś do mnie macha. Zaraz ... Nath? Co on tutaj ... Od razu do niego podeszłam i jak zawsze przywitałam szturchnięciem w ramię.
- No no no Nathan Collins. Co ty tu robisz? Po ostatniej akcji z twoim ojcem myślałam, że cię nie zobaczę.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:01 pm

-Hej.-powiedziałam podchodząc razem z Gabs. -To moja osoba. -wskazalam na Soo która wycierała się serwerkami.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:07 pm

-No cześć Gabs-uśmiechnąłem się i podniosłem z miejsca-I ty koleżanko-uśmiechnąłem się do drugiej dziewczyny-Wiesz starszy, wkurzył się za czwartym razem widząc mnie obok funkcjonariuszki. Nie powiem. Czysta przyjemność być odprowadzanym pod dom-zaśmiałem się siadając na stole-A co u ciebie? Zawsze miałaś dobry towar. Imprezy bez ciebie były choleeernie nudne-powiedziałem patrząc na starą znajomą
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:13 pm

- Tutaj nie pohandluję. Nie ma warunków, ale na eliksirach coś można przez przypadek wymieszać - powiedziałam siadając obok niego. Gdy Lexy powiedziała, że Soo jedzie z nią o mały włos nie zemdlałam - SooAh ... jedzie z tobą?
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:18 pm

-Jedzie? O co chodzi?-spytałem zainteresowany-Jest jakaś wycieczka, o której nie wiem-zaśmiałem się przygryzając kolczyk
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:20 pm

- No, trzy osoby jadą do Londynu z towarzyszami. Lexy jedzie z - tutaj kaszlnęłam - Soo, a ja praktycznie nikogo nie znam, więc zostaję sama. Zaraz, może ty chcesz jechać?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:23 pm

-Jak nie chcesz to mogę nie jechać. -mruknęłam do Gabriele, nalewając sobie wody do szklanki.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:24 pm

- Jedź, nie przeszkadzasz mi. Pewnie i tak nie będziemy rozmawiać - mruknęłam do Soo.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:25 pm

-Chętnie się przyłączę-powiedziałem wyszczerzając się-Najebiemy się jak za wcześniejszych czasów.
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:28 pm

- Miałam nadzieję nie wracać do alkoholu, ale dla ciebie mogę się poświęcić.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:32 pm

-Chodź Soo. -powiedziałam biorąc dziewczynę za rękę, która natychmiast zabrała. -Okej, rozumiem -uśmiechnęłam się szczerze. -Chodź.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:33 pm

Popatrzyłam na Lexy po chwili wstając i robiąc z nią kilka kroków w stronę Gabriele i chłopaka. Włożyłam dłonie do kieszeni i czekałam.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:34 pm

-I to rozumiem-powiedziałem uśmiechając się. Zeskoczyłem ze stołu i spojrzałem na niską Koreankę-Heeej. Jak pogoda tam na dole?-spytałem pochylając się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:37 pm

-Bardzo zabawne. -powiedziałam patrząc na niego i odsuwajac się trochę żeby nie było aż tak widać różnicy wzrostów. Kurwa. Trza było buty na wysokim założyć. Chuja by to dało ale miałabym poczucie ze jestem wyższa. .-A jak tam pogoda w chmurach?
Powrót do góry Go down
Gabriela Rodriguez

Gabriela Rodriguez


Skąd : Lizbona, Portugalia
Liczba postów : 84
Join date : 16/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:43 pm

- No chodźmy juuuuż - powiedziałam ciągnąć Natha za rękę w stronę drzwi - Im szybciej tam trafimy tym więcej możemy wypić.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:45 pm

-Widzę, że dawno nie piłaś-zaśmiałem się idąc za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:46 pm

Uśmiechnęłam się do Soo po czym gestem ręki zawołałam i poszliśmy za Gabi i jej znajomym.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 EmptySob Sie 20, 2016 4:47 pm

Ruszyłam się z miejsca, po chwili doganiajac Lexy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 7 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: