Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Wrz 30, 2016 6:35 pm

Weszłam do wielkiej sali i od razu zobaczyłam płaczącą Soo. Podeszłabym, ale ona nie wie. Nie pamięta.
Zacisnęłam dłoń w pięść i ruszyłam dalej, żeby usiąść przy stole puchonów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Wrz 30, 2016 6:53 pm

-Idziemy.-powiedziałam do psa po chwili. Krew z nosa przestała juz cieknąć, za co byłam naprawdę wdzięczna. -Idziemy.-powtórzyłam. Tutaj było za dużo ludzi. Wstałam idąc w stronę wyjścia z pochylona głową.
Next: Zakazany las.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 8:03 pm

Przyleciał Forge i rzucił przede mną list. W czasie czytania go upuściłam kibek z sokiem dyniowym, który rozlał się po mojej szacie. Jak to wyjechał ... Nie ma go? 
Łzy zaczęły spływać po moich policzkach, łącząc się z sokiem na szacie. Brawo Christine, co jest z tobą nie tak, że znowu kończyć znajomość w ten sam sposób?
W furii zgniotłam kartkę i cisnęłam daleko przed siebie. Chciałam krzyczeć. Po prostu krzyczeć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 8:41 pm

Weszłam do WS juz z psem przy boku. Usiadłam przy naszym stole i zaczęłam karmić psa.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 8:44 pm

Chciałam się nieco poszwendać po zamku przed snem. Przypomniałam sobie kłótnię pomiędzy Soo i nauczycielem zaklęć, którą słyszałam z łazienki. Byłam ciekawa, o co chodzi, ale nie chciałam być też nieuprzejma czy niegrzeczna... mhmm...
- Um... przepraszam... - zwróciłam się do Soo. - D-D-Dlaczego masz ze so-sobą t-tego... um... psa? - zapytałam nieśmiało, nie patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 8:50 pm

Usłyszałam że ktoś mówi o psie i podnioslam glowe. Patrzyłam chwile na dziewczynę. Rozejrzałam się, żeby sprawdzić czy to do mnie.
-Aaaa mm. . Eee...Bo... On.... Eee. .. tak jakby jest moim ochroniarzem. ..? Ee... no.
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 8:55 pm

- Um... ooo, o-obawiam się, że nie rozumiem. To, eee, animag? Znaczy - pies ochroniarzem? - zdziwiłam się i wiedziałam, że nie powinnam dłużej brnąć w tą rozmowę, ale ciekawość wzięła górę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 8:57 pm

-Animag? Cong Cong. Jesteś animagiem? -spojrzałam na psa dając mu kawałek mięsa. -Nie... Chyba nie. . Myślę że wiedzialabym o tym.. Jest ochroniarzem w sensie ze nie chroni.. Ee. .
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 9:00 pm

- Eeee... a... um... przed czym cię chroni? Znaczy, ja... przepraszam, że jestem t-ta-taka dociekliwa, a-ale po prostu... ciekawi mnie, co takiego ci za-zagraża, skoro dostałaś zgodę na trzymanie psa w szkole. Tego. - wydukałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 9:01 pm

-No... w sumie to sama nie wiem jakim cudem dostałam zgodę...-powiedziałam zastanawiając się chwilę. -Chroni mnie... przed ludźmi
Powrót do góry Go down
Susan Affredge

Susan Affredge


Liczba postów : 95
Join date : 17/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 9:06 pm

- Ach. Ludzie. Taaak, ludzie... są ludźmi. - powiedziałam i stwierdziłam, że nie zabrzmiało to zbyt mądrze, więc dodałam: - Czasami warto ich pogryźć.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 9:07 pm

-Albo obsikać. ...-stwierdziłam patrząc na psa.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyCzw Paź 06, 2016 9:09 pm

Mocno znudzona szkolnym życiem wparowałam do Wielkiej Sali i usiadłam gdzieś przy stole ślizgonów. Z buta wyjęłam nóż, którym zaczęłam wyskrobywać coś w stole, a od czasu do czasu przestawałam, żeby obracać go w palcach.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Paź 07, 2016 6:27 pm

Weszłam do Wielkiej Sali rozglądając się po sali. Gdzie on polazł?... Może ktoś go widział? Przebiegłam wzrokiem po pomieszczeniu. Koreanka... Ale wyglądała na zajętą rozmową z puchonką. Była jednak też inna dziewczyna... Zagadać do niej? Miałam małe obawy, nie wyglądała na przyjazną, ale warto spróbować. Podeszłam do niej. - Hej, widziałaś może Chris?
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Paź 07, 2016 6:35 pm

- A Chris to kto? - prychnęłam wbijając przy tym nóż w stół. Eh, ludzie. Czy niektórzy na prawdę nie potrafią poradzić sobie sami?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Paź 07, 2016 6:39 pm

- To mój królik - wzdrygnęłam się i spuściłam wzrok w dół. Może nie powinnam była podchodzić? Dobrze, może mnie nie zabije...
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Paź 07, 2016 7:03 pm

- Przez przypadek rzuciłam w niego nożem jakieś dwadzieścia minut temu - mruknęłam patrząc na nią z obojętnością - To chyba było na schodach. Biedne małe stworzonko, no ale cóż.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Paź 07, 2016 7:09 pm

Momentalnie zamarłam i wbiłam w nią wzrok. Nie... Nie mogła tego przecież zrobić... Czy w oczach właśnie stanęły mi łzy? Zadrżałam i pokręciłam szybko głową. - Nie zrobiłaś tego, prawda? - zapytałam drżącym głosem.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptyPią Paź 07, 2016 7:12 pm

- A co ja właśnie powiedziałam? - mruknęłam - Słuchałaś mnie w ogóle? Tak! Zrobiłam to.
Prankowanie tej laski było cudownym uczuciem. Jej mina - nie do zapomnienia, satysfakcja do końca świata i jeszcze dłużej.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 9:27 am

Weszłam do Wielkiej Sali. Dostrzegłam Sophie, nie wyglądała dobrze. Podeszłam, a wręcz podbiegłam i objęłam ją ramieniem-Co się stało?-spytałam patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 9:46 am

- Zabiła Chris - powiedziałam cicho. Mój oddech był szybki, serce mi mocno biło. Nie żebym była słaba, ale przywiązałam się do swojego królika. Zadrżałam mocno w jej objęciu.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 10:26 am

- Leży gdzieś na schodach, o ile skrzaty go nie zabrały i nie zrobiły z niego pasztetu - powiedziałam bez żadnego uczucia w głosie.
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 12:19 pm

Zmierzyłam Ślizgonkę wzrokiem. Jakaś pierdolnięta-Chodź Sophie, usiądźmy- powiedziałam patrząc na dziewczynę. Gładziłam ją lekko po plecach. Kto normalny zabija królika?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 12:22 pm

Pokiwałam głową, starałam się nie myśleć o tym co się stało. Odwróciłam się do Raven by się w nią wtulić i dałam się jej zaprowadzić, usiadłam przy stole z nią i zamknęłam oczy. Skup się na pustce... Skup się na pustce...
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 12:28 pm

Dalej trzymałam Sophie w objęciach. Jeśli to była Ślizgonka to coś mi podpowiadało, że mogła skłamać. Dostrzegłam gorącą czekoladę w dzbanie. Podniosłam się i nalałam do kubków-Wiem, że teraz jest ci ciężko, ale jestem z tobą.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 12:29 pm

- Ale no... Czemu? - powiedziałam cicho, wbiłam wzrok w stół. - Przecież nic jej nie zrobił...
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 3:30 pm

Uśmiechnęłam się lekko. O Merlinie, jaka ta loszka jest niedorozwinięta umysłowo. Po prostu nie wierzę, że ona serio mi uwierzyła.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 3:50 pm

Weszłam na salę ze szkicownikiem w ręce. Rozejrzałam się po sali, siadając na przeciwko innej ślizgonki.
- Sophie? Coś nie tak? - spojrzałam na nią, unosząc prawą brew.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:01 pm

Zamrugałam oczami, pierwszy raz widziałam tę dziewczynę, a znała moje imię. - Umm... Tak tak - pokiwałam szybko głową, oczywiście i tak kłamiąc, ale nie chciałam, by nagle wszyscy się o mnie martwili.


Ostatnio zmieniony przez Sophie Neveu dnia Sob Paź 08, 2016 4:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:06 pm

Spojrzałam się na nią swoim przenikliwym wzrokiem, coś mi nie pasowało. Zerknęłam na ślizgonkę i na dziewczynę obok Sophie. Atmosfera była napięta jak struny, chciałam dowiedzieć się o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:23 pm

- Serio wszystko jest okej... - odpowiedziałam niepewnie i znów wbiłam wzrok w ziemię.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:28 pm

Wyciągnęłam nóż ze stołu i znowu zaczęłam go obracać w palcach. Miałam ochotę się śmiać, ale moja twarz została kamienna.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:30 pm

Zmarszczyłam czoło. Nie będę się dopytywać.
- Fajny nóż. - skomentowałam, zaczynając bazgrać coś w szkicowniku.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:34 pm

- Jak masz na imię? - zapytałam białowłosą niepewnie, przełknęłam ślinę i nalałam sobie trochę kawy. Nie mogę się rozkleić, nie...
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:43 pm

- Wiem - prychnęłam nie patrząc na dziewczynę, która właśnie się do mnie odezwała.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:44 pm

- Nelly. Nelly de Violine. - uśmiechnęłam się w miarę serdecznie ignorując skromność nieznajomej.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 4:53 pm

- Sophie Neveu, miło poznać - odpowiedziałam i poprawiłam niepewnie włosy.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:24 pm

Błagam, ludzie, nie klejcie mi się tutaj. Chciałam. Być. Sama. Czy tak ciężko się przesiąść?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:29 pm

- Coś nie tak? - zwróciłam się uprzejmie do czarnowłosej.
- Skądś Cię znam, chyba poznałyśmy się jeszcze przed zakończeniem roku. - powiedziałam do Sophie.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:31 pm

Przewróciłam tylko oczami i znowu zaczęłam bawić się nożem. Miałam ochotę go wbić w te wszystkie dziewczyny siedzące zbyt blisko mnie.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:37 pm

- Poznałyśmy się? Nie pamiętam - zmarszczyłam brwi i kątem oka zauważyłam, jak wpada do sali mój królik. - Chris! - zawołałam przeszczęśliwa i pobiegłam do niego, by wziąć go w ręce.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:40 pm

Wyciągnęłam różdżkę i wyszeptałam zaklęcie.
- Accio. - w jednej sekundzie nóż ślizgonki wylądował w moich rękach.
- W Twoich rękach wydaje się on bardziej niebezpieczny niż w moich. - mruknęłam, kurczowo trzymając za jego trzon.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:44 pm

- Nie powinnaś była tego robić - mruknęłam uśmiechając się delikatnie. Pstryknęłam palcami i nóż wylądował w mojej dłoni - Dziękuję za zwrot mojej własności.
Jeżeli miałabym kogoś teraz posiekać, to byłaby to właśnie ona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:52 pm

- Nie dziękuj, sama sobie zabrałaś. - wizyty u psychiatry w czasie wakacji pomogły mi w perfekcyjnym opanowaniu gniewu - Kolejne niewychowane dziecko w naszej szkole. - uśmiechnęłam się sarkastycznie sama do siebie, nie odwracając wzroku od kartki.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 EmptySob Paź 08, 2016 5:54 pm

- Jak mi przykro, że rodzice nie wychowali cię jak trzeba. Chyba zapomnieli cię nauczyć, ze nie zabiera się rzeczy innych - prychnęłam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 3 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: