Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+32
Maddie Miller
Annabelle de Violine
Kai Joshua Graham
Anastasia Lankford
Aiden West
Max Brotherhood
Luke McCartney
Viktoria Evans
Katie Marrow
Alesandro Mirror
Marcel Flavor
Evie Lodbrok
Marceline Flavor
Alessia Tokisaki
Nathan Collins
Isobel Tokisaki
Willow Harrison
Samantha Drought
Emily Black
Sophie Neveu
Rose Weasley
Katie Marow
Leticia Hale
David Howke
Nelly de Violine
Scarlett Dune
Susan Affredge
Christine Stephens
Gregory Martin
Raven Scoffer
SooAh Kwon
Kath Black
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 5:57 pm

- Zabiera się rzeczy, które zagrażają życiu ludzi w pobliżu. - wzruszyłam ramionami - Bije od Ciebie nienawiścią do nas. - ignorowałam jej słowa.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 5:58 pm

- To wy się przysiadłyście do mnie, nie ja do was, więc nie miejcie do mnie o to wątów - powiedziałam utrzymując kamienną twarz - Poza tym, jeśli to zagraża twojemu życiu, to co tu jeszcze robisz?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:00 pm

- Zacznij odróżniać stwierdzanie faktu od opinii. - prychnęłam śmiechem - Lubię ryzyko.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:02 pm

Znowu przewróciłam oczami. Czemu ona jest tak głupia? Nie skończy się to dla niej dobrze.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:03 pm

Wróciłam do nich, pod szatą schowałam Chris, w obawie przed ślizgonką. Przygryzłam wargę, nie zapowiadało się najlepiej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:04 pm

Kontynuowałam swój rysunek, mocniej przyciskając ołówek do kartki. W głowie nuciłam ostatnio przesłuchaną piosenkę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:05 pm

Jako, że było niezręcznie, wbiłam wzrok w kartkę.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:06 pm

Po raz kolejny rozpoczęłam zabawę nożem. Najpierw obracałam go w palcach, a potem zaczęłam skrobać szlaczki w stole.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:07 pm

Znudzony, w poszukiwaniu jakiegokolwiek zajęcia, wszedłem do Wielkiej Sali. Zadowolony zauważyłem kilka osób i podszedłem do nich, usiadłem obok jakiejś białowłosej. - Hej. Co taka grobowa atmosfera? - zapytałem marszcząc brwi.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:08 pm

Słysząc głos i widząc chłopaka siadającego przy nas wbiłam nóż w stół. Ile ich jeszcze tu przyjdzie?! Nie mogą się ogarnąć?!
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:10 pm

- Nie wydaje mi się - zacząłem zabierając nóż. - Żeby był Ci potrzebny. Bądź sobie introwertyczką czy kim tam chcesz, ale bez tego - mruknąłem i podszedłem do okna. Otworzyłem je i wyrzuciłem nóż. Wróciłem do miejsca obok białowłosej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:11 pm

- Zaraz Ty możesz być w grobie.- przewróciłam oczami kiedy zobaczyłam jak nóż wbija się w stół .
Zanim zdążyłam zareagować widziałam jak chłopak wyrzuca narzędzie przez okno.
- Już Cię lubię. - uśmiechnęłam się do nowo poznanego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:12 pm

- Mnie się nie da nie lubić - wzruszyłem ramionami i nalałem sobie kawy. - Więc no, co tam, jak tam?
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:13 pm

- Kurwo - wrzasnęłam, a talerz, który przed chwilą leżał przede mną właśnie rozbił się o ścianę - To był mój ulubiony nóż! Zapłacisz mi za to!
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:14 pm

- W dodatku taki skromny. Cofam swoje słowa. - podpisałam rysunek i zamknęłam szkicownik, obracając w swoich palcach różdżkę.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:14 pm

- Oh, doprawdy? 10 eurogąbek chcesz? - zapytałem rozsiadając się wygodnie i zakładając ręce za głowę, patrzyłem na nią bez wyrazu. - Mogę nawet przelewem.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:17 pm

Drugi talerz automatycznie połamał się na jego twarzy, a kolejny wytrącił różdżkę z rąk dziewczyny. Wybiegłam z sali, żeby poszukać swojego noża.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:18 pm

W ostatniej chwili zasłoniłem ręką twarz i nogę postawiłem na krześle, by ją przesunąć trochę i talerz jej nie trafił. - Poćwicz zanim następnym razem to zrobisz! - zawołałem beznamiętnie i wróciłem do swojej kawy.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:20 pm

Wróciłam so sali, stanęłam za chłopakiem, złapałam za włosy i przystawiłam nóż do jego gardła.
- Nie wiem kim jesteś i za kogo się masz, ale popełniłeś wielki błąd - mruknęłam. Na pamiątkę zostawiłam mu małe rozcięcie na policzku i znowu wyszłam.
NP Bijąca wierzba


Ostatnio zmieniony przez Scarlett Dune dnia Sob Paź 08, 2016 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:22 pm

- Alohomora. - zamknęłam jej drzwi przed nosem - Fajnie się bawisz. - powiedziałam bez wyrazu.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:24 pm

Niby byłem opanowany i wcale nie porywczy, ale nie ma co. Pociągnąłem ją do siebie gdy szła w stronę drzwi i wytrąciłem jej nóż, złapałem za szyję w żelaznym uścisku i przewróciłem na stół, dociskając szyję do blatu. Spojrzałem jej w oczy i zimnym wyrazem twarzy. - To Ty popełniłaś wielki błąd. Chcesz bitwy? Masz wojnę - zacytowałem nawet słowa z ulubionej piosenki i poklepałem ją po policzku. - Zrozumiano? - puściłem ją i znów wyrzuciłem nóż. - No, śmiało, aport!
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:30 pm

-Wybacz na moment...-powiedziałam kiedy zorientowałam się że co się dzieje w WS. Wstałam od stołu.
-Co tu się dzieje? -zapytałam stając za chłopakiem który przed chwila trzymał Ślizgonke za szyję.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:33 pm

Zaśmiałam się sarkastycznie, mało kto potrafił mi zaimponować - a on zrobił to w taki sposób. Ponownie użyłam swojej różdżki aby śmiercionośne narzędzie ślizgonki robiło piruety w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:35 pm

- Zatem, radzę Ci uważać, bo za każdą następną wyrządzoną mi ranę oddam Ci podwójnie - warknąłem i trzymając ją za szyję po prostu wyrzuciłem ją za drzwi Wielkiej Sali. Wróciłem do stołu. - Cóż, ktoś tu ma problemy z emocjami, Soo - wzruszyłem ramionami i usiadłem.
Powrót do góry Go down
Scarlett Dune

Scarlett Dune


Skąd : Nowy Jork, USA
Liczba postów : 33
Join date : 24/09/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:35 pm

Nie, nie wybiegłam do dormitorium. Nawet mnie tu nie było. Michał ogarnij dupę.


Ostatnio zmieniony przez Scarlett Dune dnia Sob Paź 08, 2016 6:43 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:36 pm

Zmarszczyłam brwi kiedy kolejna nieznajoma mi osoba zwróciła się do mnie po imieniu.
-Tak. I z tego co widzę jesteś nią ty. Wyjaśnij mi to.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:38 pm

- Ja tylko przytemperowałem pewną kłopotliwą osobę - wzruszyłem ramionami. - Co nie, białowłosa? - szturchnąłem ją.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:39 pm

-Z jakiego jesteś domu? -zapytałam. -Nie wiesz że od takich rzeczy są prefekci i nauczyciele? !
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:41 pm

- Ravenclaw. Cóż, z prefektami jest problem, totalnie rzadko się ich widuje - mruknąłem w odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:43 pm

Drżałam przerażona widząc zaistniałą sytuację między chłopakiem i dziewczyną, skuliłam się i wbiłam wzrok w ziemię.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:43 pm

-Tak sądzisz? To popatrz sobie na mnie uważnie. -powiedziałam nachylajac się I opierając jedna dłoń na stole.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:44 pm

Odchrząknęłam.
- Nelly. - poprawiłam go - Kłopotliwa osoba to określenie względne i mało wyczerpujące. - nalałam sobie do eleganckiej filiżanki mocnej kawy.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:45 pm

- I tak przyszłaś po czasie, a wolę działać niż lecieć po kogoś. Nie potrzeba mi niańki - odwróciłem się do dziewczyny. - Śliczne imię. Aż mi przypomina nazwę jednego mojego ulubionego nektaru bananowego.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:48 pm

- Czyli kojarzę Ci się z czymś słodkim? - zmarszczyłam czoło, delektując się gorzkim smakiem kawy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:48 pm

-To działanie pozbawilo Ciebie i twojego domu pięciu punktów. -powiedziałam. -Was również. -spojrzałam na Nelly i drugą dziewczynę.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:53 pm

Przewróciłam oczami.
- No słuchaj, przykro mi. - wzruszyłam ramionami, a lewitujący nóż wbił się w stół przed Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:55 pm

-Mi również. -wyjelam nóż ze stołu i obróciłam go kilka razy w dłoni, prostując się. Zaśmiałam się krótko.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:56 pm

- A-ale za co, SooAh? Ja nic nie zrobiłam - spuściłam wzrok w dół.
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:58 pm

- Ja się nie zgadzam z odjęciem punktów i odwołam się do dyrektora - prychnąłem i zerknąłem na Nelly. - Właściwie to... Tak, nawet się kojarzysz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 6:59 pm

-Właśnie. Za to. Nic nie zrobiłaś. -powiedziałam. -Odwołaj. -dodałam. -Bójki w szkole są zakazane.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 7:01 pm

- Niewinnemu się obrywa. Nie taka byłaś w tamtym roku... - westchnęłam ciężko i zamiast do Raven, która się nie odzywała, wtuliłam się w Nelly. Potrzebowałam czyjegoś wsparcia po prostu, nawet nie zdałam sobie sprawy z tego co zrobiłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 7:04 pm

-Co wy wszyscy ciągle mi chcecie wmówić. . W jakim tamtym roku?
Powrót do góry Go down
Gregory Martin

Gregory Martin


Skąd : La Rochelle, Francja
Liczba postów : 442
Join date : 28/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 7:05 pm

- Dziewczyno, my się poznaliśmy na balu - zmarszczyłem brwi patrząc na Koreankę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 7:07 pm

-Co? Co ty gadasz? Na jakim balu? To mój pierwszy rok w Hogwarcie! Haloo...
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Paź 08, 2016 7:08 pm

- Nie... Przecież kręciłaś coś z Nathanem, przyjaźniłaś się z obecnie nauczycielką... No i Chris, no i twierdziłaś, że jestem dziwna... - poczułam się nieswojo, patrzyłam na nią zdziwiona.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: