Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dziedziniec Wieży Zegarowej

Go down 
+12
Gregory Martin
Raven Scoffer
Noelle Morgan
Sophie Neveu
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Nelly de Violine
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 8:41 pm

- Bardzo chętnie - klasnęłąm w dłonie zadowolona. - Zatem... - sięgnęłam do torby, zaczęłam szperać i wyciągnęłam zeszyt, podałam jej. - Proszę, tu jest kilka, potem mogę jeszcze w dormitorium poszukać.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 8:53 pm

Szybko wyciągnęłam notatnik z torby i podałam dziewczynie, zabierając też od niej zeszyt.
- Na pierwszych stronach są projekty, a od tyłu opowiadania. - Powiedziałam z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 8:54 pm

- Okej - otworzyłam notes zdecydowana najpierw na projekty, gdyż na nie wystarczyło spojrzeć i się przyjrzeć. Opadła mi szczęka gdy zobaczyłam pierwsze z nich. - Świetne...
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 9:07 pm

Wyrwana z lektury jednego z opowiadań znajdujących się w zeszycie, podniosłam wzrok na Sophie. - Dz-dziekuję... Mój brat uważa, że są zbyt... Jak on to ujął? Delikatne? - Zaśmiałam się nerwowo. Nikt nigdy nie chwalił moich prac.
- Twoje opowiadania są wspaniałe. Dobór słów i opisy... Idealne. - Powiedziała podekscytowana.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 9:09 pm

- Właśnie ta delikatność jest tu świetna! Chciałabym to nosić, zdecydowanie - spojrzałam na nią i rozwarłam znów usta zaskoczona. - Umm... Dziękuję - odparłam z rumieńcami na twarzy. - Miło.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 9:36 pm

- Może kiedyś Ci coś uszyję... - Powiedziałam trochę ciszej. Zauważyłam jej rumieńce. Była naprawdę śliczna. Również się zaczerwieniłam i nieświadomie rozchyliłam usta.
- Nie musisz dziękować. One są po prostu wspaniałe.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 9:38 pm

- Pierwszy raz ktoś poza Raven je widział - odparłam z uśmiechem, wciąż zarumieniona. - Byłabym bardzo wdzięczna. Ta jest po prostu idealna - wskazałam na jeden z projektów.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 9:48 pm

- Dobrze, w takim razie załatwię materiały i niedługo ją dostaniesz. - Uśmiechnęłam się. - Skoro jestem drugą osobą, która je widziała, czuję się dumna i zaszczycona. - Zaśmiałam się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 9:50 pm

- Jeju! - zarzuciłam od razu ręce na jej szyję i ją przytuliłam mocno. - Dziękuję! - zawołałam radośnie.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:03 pm

Zarumieniłam się, kiedy mnie przytuliła. Niepewnie również ją objęłam. Było przyjemnie. Zaciągnęłam się jej zapachem.
- Jakich perfum używasz? - Wypaliłam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:04 pm

- Swoich ulubionych, kupiłam je w Paryżu gdy byłam u mamy - odpowiedziałam i się odsunęłam, posłałam jej promienny uśmiech.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:09 pm

- O, byłaś w Paryżu. Podobało Ci się? Ja tam mieszkam, poza Hogwartem. - Uśmiechnęłam się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:11 pm

- Cóż, w Paryżu mieszkałam gdy byłam mała, a tak to w Calais - odpowiedziałam z lekkim uśmiechem. - Potem musiałam się wyprowadzić do Anglii - powiedziałam już ciszej, nieprzyjemne wspomnienia wróciły.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:17 pm

- Rozumiem... Nie chcesz o tym rozmawiać, prawda? - Spojrzałam na nią. Na moją twarz znowu wkradła się powaga.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:18 pm

- Cóż... Podobno lepiej jest się wygadać, niż tłumić w sobie emocje - przygryzłam wargę. - Więc... obojętnie.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:22 pm

- Jeśli chcesz, możesz mi powiedzieć. Raczej Ci nie pomogę, bo co ja mogę zrobić, ale przynajmniej będzie ci lżej. - Uśmiechnęłam się delikatnie, żeby zachęcić ją.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:24 pm

- Więc... Mieszkałam we Francji, tam się uczyłam, wszystko było okej. W końcu mama zdradziła ojca i wszystko się sypnęło, a ojciec ze mną się wyprowadził... - zacisnęłam zęby.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:30 pm

- Przykre. Sama doświadczyłam czegoś podobnego więc mniej więcej wiem, co czujesz. Mogę tylko powiedzieć, żebyś starała się żyć teraźniejszością. Jest ciężko, wiem, ale najważniejsze jest, by patrzeć w przód, nie wstecz. - Powiedziałam. Odruchowo chwyciłam ją za rękę.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:32 pm

Uścisnęłam jej rękę, pokiwałam głową. - I tak się właśnie staram - odpowiedziałam cicho. - Staram się być też silniejsza. Jakoś mi to idzie...
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:35 pm

- Jesteś silna. Wierzę w to. - Coś dziwnego ciągnęło mnie do tej dziewczyny. Kiedy ścisnęła moją rękę, zrobiło mi się tak jakoś cieplej.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:36 pm

Spojrzałam na nią lekko zaskoczona, posłałam jej delikatny uśmiech. - Zatem ja wierzę w to co mówisz, dziękuję - odpowiedziałam jej cicho.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:46 pm

Uśmiechnęłam się do niej szeroko. Coś we mnie pękło. Gwałtownie przytuliłam ją do siebie.
- To głupie, ale zdążyłam Cię polubić w trakcie tej jednej, krótkiej rozmowy... - Wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyPon Paź 31, 2016 10:49 pm

Zaskoczyła mnie tym gestem, ale wtuliłam się w nią spokojnie. - Również Cię polubiłam - odpowiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 2:01 pm

Xiągnęło mnie do niej. Była ładna, miła i miała podobne zainteresowania... Marceline, stop.
- Tak trochę zabawnie. Prawie się nie znamy, a siedzimy na ławce i tulimy się do siebie. - Zaśmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 3:05 pm

- Cóż... Myślę, że nie ma czym się zbytnio martwić. Tulenie się to tulenie - odpowiedziałam ze śmiechem. - Inaczej jakbyśmy uprawiały seks czy coś - palnęłam i zatkałam sobie usta. Brawo Sophie, mistrzyni taktu po prostu...
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:01 pm

Wybuchnęłam śmiechem, ale również szybko zatkałam sobie usta. - Jesteś chyba jedyną osobą, która potrafi mnie rozbawić. - Powiedziałam, kiedy się uspokoiłam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:03 pm

- Naprawdę? Czemu jedyną? - zapytałam i spojrzałam na nią, wciąż zarumieniona po tym co palnęłam.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:06 pm

- To niezbyt ciekawa historia... - Powiedziałam. Jakoś nie zabolało, kiedy wspomnienia powróciły. Nie przy niej.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:08 pm

- Um, wybacz - spuściłam wzrok. - Nie musisz odpowiadać - wtuliłam się już nawet odruchowo, wciągnęłam powietrze do płuc. Podobały mi się jej perfumy. - A Ty jakich perfum używasz?
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:13 pm

- Nie, nic się nie stało! To naprawdę nie jest ciekawe. Matka nie szanująca swojego dziecka, odebranie ojca i brata... Nie warto opowiadać. To wszystko po prostu mnie zmieniło. - Uśmiechnęłam się, kiedy się we mnie wtuliła. - Różanych.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:18 pm

- Rozumiem - odparłam i westchnęłam ciężko. - Przykro mi - przygryzłam wargę i wbiłam wzrok w ziemię.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:49 pm

- Już się z tym pogodziłam. Nikt o tym nigdy nie słyszał, ale jakoś... Przy tobie nie jest mi trudno o tym mówić. - Zaśmiałam się cicho wpatrując się gdzieś w dal.. Przypomniałam sobie te wszystkie momenty, kiedy brakowało mi właśnie takiej osoby.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 4:53 pm

- Cieszę się, że jakoś mogę Ci pomóc - oparłam głowę o jej obojczyk. - Jeśli będziesz potrzebowała jeszcze kiedyś o czymś porozmawiać, to śmiało, zawsze spróbuję Cię wesprzeć jeśli będę mogła.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 5:00 pm

-Dziękuję. Ja też zawsze postaram się Ci pomóc, jeśli tylko będziesz tego potrzebować. - Objęłam ją ramieniem, a drugą ręką zaczęłam gładzić jej włosy.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 5:01 pm

- Dobrze, dziękuję - odparłam i przymiliłam się do jej ręki, którą poruszała po moich włosach. - Nawet jest mi o wiele cieplej - zaśmiałam się lekko.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 5:11 pm

To był jeden z tych rzadkich momentów, kiedy byłam naprawdę szczęśliwa. Wpatrywałam się w nią jak w obrazek i mimo tego, że byłam tego świadoma, jakoś nie chciałam tego zmieniać.
- To dobrze. - Również cicho się zaśmiałam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 5:13 pm

- Wszystko okej?- zapytałam lekko zmartwiona gdy się tak wpatrywała, jednak wciąż się uśmiechałam. - Masz cudne włosy. Naprawdę.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:16 pm

- Tak, wszystko w jak najlepszym porządku. - Uśmiechnęłam się i oderwałam od niej wzrok. - Dziękuję. Twoje też są wspaniałe.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:17 pm

- Twoje mają lepszy kolor - odparłam z uśmiechem. - Sama miałam kiedyś w tym kolorze. Ale podrosły i tak dalej i musiałam zmyć farbę - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:32 pm

- Ja farbuję regularnie. Jak chcesz, to mogę załatwić Ci farbę. - Mrugnęłam do niej.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:33 pm

- Nie trzeba, ale dziękuję za propozycję - odpowiedziałam i zaczęłam bawić się kosmykiem jej włosów.
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:49 pm

- Skoro tak mówisz. - Bardzo lubiłam, kiedy ktoś bawił się moimi włosami. - Lubisz czytać? - Spytałam.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:52 pm

- Kocham! - znacznie się ożywiłam. - Uhm... Mam nadzieję, że nie przeszkadza Ci to co robię - speszyłam się i przygryzłam wargę. - Najchętniej fantastykę i horrory. A, no i podróżnicze. A Ty?
Powrót do góry Go down
Marceline Flavor

Marceline Flavor


Liczba postów : 106
Join date : 30/10/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:55 pm

- Nie, nie przeszkadza mi! Ja też bardzo lubię czytać. W sumie, to dzięki mojemu bratu, który ma tyle książek, że kiedyś sama zaczęłam czytać. Zdecydowanie najbardziej lubię fantastykę, ale kryminały i horrory też lubię. - Odparłam wesoło.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 EmptyWto Lis 01, 2016 7:57 pm

- Jaka jest Twoja ulubiona książka? Może znam? - zapytałam kontynuując zabawę jej włosami.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dziedziniec Wieży Zegarowej
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Korytarz dziedzińca Wieży Zegarowej
» Wybrukowany dziedziniec
» Sowiarnia w Wieży Zachodniej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: