Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dziedziniec Wieży Zegarowej

Go down 
+12
Gregory Martin
Raven Scoffer
Noelle Morgan
Sophie Neveu
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Nelly de Violine
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Miyafuji Rina
Christine Stephens
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 EmptyPon Wrz 18, 2017 10:11 pm

Byłam szczęśliwa, że mogłam patrzeć na psy, które jak widać bardzo się polubiły.
- Widać - mruknęłam cicho, jednak na tyle by dziewczyna mnie usłyszała.
- Co czytasz? - spytałam wiedząc w jej ręce książkę.
Powrót do góry Go down
Miriam Lawson

Miriam Lawson


Liczba postów : 11
Join date : 16/09/2017

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 EmptySro Wrz 20, 2017 9:56 am

-Małego księcia- Dziewczyna uśmiechnęła się delikatnie, dobrze wiedziała, że ta książka może być postrzegana jako bajeczka dla dzieci, ale uwielbiała ją czytać i nie miała zamiaru z tego zrezygnować.
-Chcesz spróbować? Daj mi rękę- Powiedziała uśmiechnięta, to może być zabawne,w końcu osoba, która nie rozumie tych "wypukłych kropeczek" nic nie zrozumie.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 EmptyCzw Wrz 21, 2017 11:37 pm

- Wiesz nigdy nie próbowałam, czytać takich książek, więc chyba nie ma co próbować, bo i tak nie znam alfabetu, jedyne litery, które mogę odczytać to "k" i "w" - wyjaśniłam, spoglądając na książkę.
- Ale książka, ogólnie jest super, mimo, że jest to bajka, można z niej wyciągnąć wiele interesujących faktów - dodałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Dziedziniec Wieży Zegarowej   Dziedziniec Wieży Zegarowej - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dziedziniec Wieży Zegarowej
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: