Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój spotkań

Go down 
+9
Maddie Miller
Noah Carter
Sarah Shadows
Aiden West
Viktoria Evans
Luke McCartney
Max Brotherhood
Leticia Hale
Kath Black
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
AutorWiadomość
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 2:13 am

-Niedozwolone krzyczenie w pokoju spotkań? Coś nie mogę w to uwierzyć-Zaśmiałam się, on próbuje mnie wyprowadzić z równowagi czy jak.
-a jeśli nawet to twoja wina, demoralizujesz mnie!-Pogroziłam mu zabawnie paluszkiem.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 2:21 am

- No przecież ludzie ze Slytherinu tylko to potrafią. - mój głos mimo śmiechu zmienił się na jeszcze bardziej męski - Demoralizować biedne i śliczne puchonki.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 2:24 am

-Biedne i śliczne puchonki? Czekaj czekaj bo ja chyba nie do końca wiem kogo ty właściwie demoralizujesz-Wyszczerzyłam się. Niezła próba kolego.
-Nie dam się zdemoralizować młodzakowi-Pacnęłam go lekko w czoło.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 4:01 pm

- Oj dasz. - skomentowałem ciszej niż zwykle - Zresztą... Jakiemu młodziakowi? - prychnąłem śmiechem - Wiek to tylko liczba. - puściłem jej oczko.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 4:23 pm

-Ale mam satysfakcję z tego, że jestem starsza. Daj sie chwile pocieszyć-Zaśmiałam się nie reagując zupełnie na komentarze chłopaka.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 4:36 pm

- Masz satysfakcję? - uniosłem pytająco brew - Jestem na dobrej drodze do całkowitego zdemoralizowania Cię... biedna, śliczna, urocza puchonko. - podkreśliłem w szczególności ostatnie słowa.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 4:52 pm

-Nie jestem biedna, śliczna ani urocza-Mruknęłam widocznie niezadowolona. Nie ma mowy nie może mnie sprowokować.
-I nie dam się zdemoralizować ślizgonowi-Wzruszyłam ramionami zachowując spokój. Oparłam się o oparcie kanapy i uśmiechnęłam się wesoło.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 5:35 pm

- Oj przestań depresyjna duszyczko. - poczochrałem jej włosy ze śmiechem - Jestem pewny, że dałabyś się zdemoralizować każdemu, kto twe serce by przejął. - uniosłem prawy kącik ust w lekkim uśmiechu.
Nie jestem pewny jak mogła odbierać takie zachowania, ale cóż... taki jestem, mówię co myślę, niekoniecznie każdy odbiera to w ten sam sposób co ja.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 5:39 pm

-Nie sądze by komukolwiek sie to udało i wcale nie jestem depresyjna- Zaprzeczyłam. Zaśmiałam się teraz próbując ogarnąć latające wszędzie od czochrania włosy. Nie wiem o co mu chodzi ale jestem ciekawa jego osoby...
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 5:43 pm

- Jeżeli kogokolwiek do siebie dopuścisz, do swego serca... sama zdecydujesz o komu ma się udać... - powiedziałem dumnie, odszukując wzrokiem jej spojrzenia - Twierdzisz, że jesteś brzydka i nieurocza... to stan przed depresyjny, poważnie. - zaśmiałem się, przedstawiając jej swoją diagnozę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 5:48 pm

Spojrzałam na niego zdziwiona, skąd u niego takie przemyślenia? Może i ma racje, raczej nie chciałam nikogo dopuszczać do mnie na relację bliższą niż kolega/koleżanka.
-Bawisz się w psychiatrę?-Zapytałam cały czas na niego patrząc.
-To po prostu niska samoocena, nie depresja.-Wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 5:57 pm

- Nie bawię się w psychiatrę. - stwierdziłem obojętnym głosem - Chyba nie muszę mówić czym jest niska samoocena w stosunku do depresji... A raczej, której częścią depresji jest takie mniemanie o sobie. - spojrzałem na nią poważnie - Paluszek? Gdzie jesteś? - udawałem jej głos.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 6:04 pm

-Nie wiem, nie znam się na tym ale nie sądze, że mam depresję.-Nie, to nie jest możliwe żebym miał depresję. To tylko samoocena, nie każdy ma ją taką wysoką jak on. To normalne.
-Nie śmiej sie z tego, to co wcześniej mówiłeś serio mi pomogło-Wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 6:19 pm

- Nie śmieję się. - stwierdziłem - Ja się przeogromnie cieszę. - wyszczerzyłem zęby w uśmiechu.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 6:22 pm

- Na prawdę? To w sumie miłe-Uśmiechnęłam się ciepło. Chyba zbytnio się rozluźniłam, można spróbować i tak.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 6:34 pm

- Nie czujesz czegoś takiego... że tracisz przeze mnie czas? - zapytałem badawczo, marszcząc czoło
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 6:46 pm

-Trace...co? Tracę przez ciebie czas? Raczej spędzam go milej niż mogłabym bez ciebie-Wzruszyłam ramionami. Powiedziałam po prostu co teraz czuje. Mam nadzieję, że jakoś dziwnie tego nie odbierze.
-a ty? Tracisz ze mną czas?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 7:26 pm

- To miłe. - stwierdziłem - Gdybym tak sądził już dawno by mnie tu nie było, nie poleciłbym Ci książki, nie opowiedział Ci o pedofilce, która myślała, że mam 25 lat... - zacząłem wymieniać z poważną miną - Nie traciłbym czasu na osobę, która nie potrafiłaby mnie zaintrygować. A Ty to zrobiłaś.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 7:34 pm

-Zaintrygowałam cie? Pewnie opowieścią o nie łamaniu praw i byciu istnym aniołkiem-Zaśmiałam się cicho. Tak, to prawda, też bym tu nie siedziała i nie mówił o tylu prywatnych rzeczach. Polubiłam go, nawet bardzo. Patrxyłam na niego lekko uśmiechnięta.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 7:46 pm

- Przede wszystkim o tym, że jesteś przysłowiowym aniołkiem. - zaśmiałem się, ponownie wspominając o tym samym
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 7:58 pm

-Serio myślałam, że to normalne u ludzi. No, że nie wszyscy są zdemoralizowanym społeczeństwem slytherinu-Zaśmiałam się i dźgnęłam go lekko w brzuch pokazując dokładniej o kim mówie.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 8:44 pm

- Każdy ma coś za uszami. - również dźgnąłem ją w brzuch - A Ty chyba masz... - przejechałem dłonią po jej uchu, wyczarowując dostojną różę z białymi płatkami.
No cóż.
- To chyba Twoje. - podałem jej różę.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 8:58 pm

Gdy usłyszałam pierwsze słowa chłopaka już wiedziałam o co chodzi. Łatwy trik z różą. Zachichotałam cicho. To w sumie nawet urocze.
-Dziękuję-Przyjęłam różę, dostałam tym sposobem kilka ładnych kwiatów w życiu ale ta była inna. Podobała mi się bardziej niż te pozostałe. Wpatrywałam się w nią tak przez dłuższą chwilę.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:07 pm

- Biała róża kojarzy mi się z Tobą. - mruknąłem wesoło, kiedy wpatrywała się w kwiat - Jest taka nieskazitelna, nie dotknięta niczym złym i brudnym. - dotknąłem róży, specjalnie zahaczając o kolce - Coś nawet tak nieskalanego ma swoją drugą stronę. Niby maleńkie kolce przy jakimś zwykłym kwiatku, ale jak przypadkowo złapiesz tam gdzie nie powinnaś, zaboli, a wtedy będziesz tylko uważała, nic innego już nie będzie tak dostrzegane jak te ostre kolce. Piękno tego kwiatka zniknie gdzieś za tą niepotrzebną ostrożnością. - włączyła mi się chyba jakaś poetycka inteligencja.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:13 pm

-To co powiedziałeś...To było piękne-Uśmiechnęłam się mimowolnie. Już nie patrzyłam na róże, mój wzrok spoczywał na twarzy chłopaka.
-Mam nadzieję, że nigdy nie ukłujesz się moimi kolcami-Powiedziałam ciszej niż zwykle.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:16 pm

- Dla takich osób jak Ty warto zranić się kolcami. - odwzajemniłem spojrzenie - Kilkukrotnie. - dodałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:24 pm

Czułam się conajmniej dziwnie. Moje policzki momentalnie się zaróżowiły. Nie, dlaczego w takich momentach muszę się peszyć?!
-To wszytsko co mówisz jest na prawde piękne i nie wiem co mam więcej powiedzieć..-Wciąż mówiłam ciszej. Miałam tylko nadzieję, że Luke jest ze mną szczery..
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:28 pm

- Piękne i szczere. - zapewniłem ją, widząc jej rumieńce - No i nic nie mów, przecież tak robią ochroniarze puchonek. - uśmiechnąłem się szeroko.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:32 pm

-Na prawde?-Zaśmiałam się cicho.
-Nie miałam nigdy ochraniarza, a no i pierwszy raz jestem puchonką. Nie wiem jak to działa-Czy serio w ogóle istnieje coś takiego jak ochroniarz puchonek? To brzmiało conajmniej na jakąś bajeczke dla dzieci. Tylko dlaczego chciałam w to wierzyć?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:37 pm

- Ochroniarze puchonek to bardzo wdzięczna "praca" - zagestykulowałem w powietrzu.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:43 pm

-Znasz innego ochroniarza puchonek?-Zainteresowałam się. Do tej pory poznałam trzy puchonki i o żadnym ochroniarzu się nie dowiedziałam.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:47 pm

- Tak znam. - spojrzałem na nią nieodgadnionym wzrokiem - Jest wysoki, umięśniony, robi tanie triki z różą i zamienia się czasem w totalnego poetę. - zagwizdałem, rozglądając się po pomieszczeniu.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 9:54 pm

-Hmmm chyba nie miałam okazji go spotkać-Zaśmiałam się cały czas na niego patrząc.
-Dlaczego to wymyśliłeś-Wskazałam na niego palcem-Już miałam w to wierzyć-zmiałam się cicho.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:03 pm

- Przecież to logiczne, że nie ma takiego zawodu jak ochroniarz puchonek. - zaśmiałem się - Głuptasie.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:06 pm

-Jestem łatwowierna!-Zaśmiałam się i oparłam bokiem o poarcie kanapy-Uwierzę we wszystko, niestety.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:17 pm

- Nieprawda. - spojrzałem na nią - Nie uwierzyłaś w moje słowa kiedy mówiłem Ci, że jesteś śliczna i urocza. - pogroziłem jej palcem - Tu Cię mam Viktorio.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:21 pm

-Łatwo uwierzę we wszystko co możliwe okej?-Także pogroziłam mu paluszkiem
-Tu cie mam Luke, Luku? Jak mam to odmienic-Zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:26 pm

- Luke. - zaśmiałem się - Luke, tak to się odmienia moja miła - W takim razie... serio uwierzyłaś, że jest taki zawód jak ochroniarz dziewczyny z Hufflepuffu?
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:29 pm

-Serio, jestem głupia nie? Znaczy myślałam, że to taki samozwańczy zawód-Wzruszyłam ramionami widocznie rozbawiona
-Nie wkręcaj mnie już więcej bo wychodzę na idiotke!-poprawiłam spadające na twarz jasne kosmyki włosów.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:37 pm

- Może nie na idiotkę... - zawtórowałem jej śmiechem - Ale warto było Cię.. "wkręcić", co prawda było to niezamierzone, ale no.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:39 pm

-Warto było mnie wkręcić? Co zyskałeś hę?-Zainteresowałam się.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:42 pm

- Twój śmiech i zakłopotanie w jednym. - uśmiechnąłem się zadziornie.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:50 pm

-To żadne korzyści. To zwykły śmiech i zwykłe zakłopotanie zupełnie zwyczajnej Viktorii Evans-Wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 10:54 pm

- To niezwykły śmiech i niezwykłe zakłopotanie biednej, uroczej i ślicznej puchonki. - stwierdziłem, wzrokiem wypatrując jej reakcji.
Powrót do góry Go down
Viktoria Evans

Viktoria Evans


Liczba postów : 178
Join date : 01/02/2017

Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 EmptySob Lut 11, 2017 11:01 pm

-Jak zaprzeczę to i tak nie podziała nie? To miłe, że tak uważasz.-Lekko się uśmiechnęłam ale tym razem całkiem spokojna. Może jednak byłam na swój sposób ładna?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój spotkań - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój spotkań   Pokój spotkań - Page 12 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój spotkań
Powrót do góry 
Strona 12 z 24Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Pokój spotkań
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy
» Pokój dwuosobowy
» Pokój jednoosobowy #2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Drugie piętro-
Skocz do: