Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Błonia Hogwartu

Go down 
+20
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Sophie Neveu
Lexy Tuan
James Shadows
Noelle Morgan
Cynthia Chase
Christine Stephens
Leticia Hale
Miyafuji Rina
Annabelle de Violine
Diana Blake
Nelly de Violine
SooAh Kwon
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Mortimer Ivory
Samantha Drought
Isobel Tokisaki
Admin
24 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 1:24 am

- Myślisz za mnie, całkowicie zapomniałam, że stoję tu mokra i brudna. - palcem nieświadomie roztarłam tusz na policzku - Chodźmy do mnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 1:25 am

- Dobrze, tylko poczekam pod waszymi tymi no... Nie chcę mieć kłopotów jak Carl - powiedziałam i poszłam za Nelly.
NP: Kamienna Ściana (przed wejściem)
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 9:04 am

Podążyłam wzrokiem za Is i dziewczyną z białymi włosami. Gdy Isobel zniknęła na błoniach zrobiło się dość pusto... Wstałam z trawy i skierowałam do dormitorium gdzie skończę swój szkic.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:29 pm

No i zostałam sama. Świetnie. Znowu rzuciłam się twarzą do ziemi i mimo tego, że byłam głodna, nie poszłam do zamku.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:33 pm

Przyszedłem na błonia, zauważyłem leżącą Chris. Nieprzytomną? - Cholera! - rzuciłem się do niej biegiem. - Chris, nic Ci nie jest?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:34 pm

- Na Merlina! Azazel! Co ty odwalasz! - krzyknęłam gwałtownie obracając się na plecy - O co wam wszystkim chodzi!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:36 pm

Odetchnąłem z ulgą. - I kto to mówi, to Ty tu leżysz jakbyś straciła przytomność, została trafiona Avadą Kedavrą albo kto wie co jeszcze - usiadłem. - Na włosy Morgany, wystraszyłaś mnie.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:38 pm

- Ja ciebie? Ja ty tylko leżę i wącham trawę, gdy nagle ty przybiegasz i się drzesz - powiedziałam - Nic mi nie jest.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:42 pm

- Nałóg czy jak? - zaśmiałem się i odruchowo, nawet nieświadomie, przeczesałem włosy, spojrzałem w niebo. Na szczęście już nie padało.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:46 pm

- No właśnie, taki nałóg - zaśmiałam się - Uwielbiam zapach trawy po deszczu.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:47 pm

- Jak u Isobel ser - odpowiedziałem z rozbawieniem, osobiście nic nie widziałem w trawie po deszczu, ale, co kto lubi. O gustach się przecież nie dyskutuje.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:50 pm

- Aha - powiedziałam z uśmiechem. Nie wiedziałam co mam zrobić. Nadal byłam na niego obrażona, ale jak już przyszedł to nie mogłam sobie pójść.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 2:52 pm

- Przepraszam za to co Ci zrobiłem. Nie chciałem by to tak wyszło, nawet nie wiedziałem że ona coś do mnie poczuje. Nie traktuj tego jak zdrady, było to przed tym jak coś do siebie poczuliśmy, potem nawet jakoś jej unikałem... Gdybym wiedział, że tak będzie... - zacisnąłem zęby, spojrzałem na nią. - Jeśli to możliwe dla nas obojga, to zostańmy po prostu przyjaciółmi.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 3:03 pm

- Nie wiem, czy to jest możliwe - powiedziałam - Bo to było trochę krzywdzące. A nawet bardzo krzywdzące. Co będzie, to zobaczymy. W sumie, mam ochotę cię udusić. Domyślam się, że jeszcze się z nią spotykasz, co?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 3:06 pm

- Tak. Powiedzmy, że jest to skomplikowana sytuacja i... Nie chcę o tym rozmawiać. Nie chciałem Cię skrzywdzić - usiadłem i popatrzyłem na nią przepraszająco.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 3:30 pm

- Nie patrz tak ja mnie - mruknęłam - To nic nie da. Ale to twój wybór ... i nic mi do tego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 3:31 pm

Westchnąłem i spojrzałem znów w niebo. - Życzę miłej fazy przy wąchaniu trawy - powiedziałem z lekkim uśmiechem i poszedłem.
NP: Wieża Astronomiczna
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 4:10 pm

Świetnie. On też sobie poszedł. Nie, żebym chciała żeby tu został, no ale jednak samotność mnie dobijała. Wstałam i poszłam coś zjeść.

NP Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyWto Lip 05, 2016 5:52 pm

Obudziła się po całym dniu leżeniu na trawie. A właściwie to straciła rachubę czasu od kiedy przyszła na błonie.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 06, 2016 9:30 pm

Przesiedziała kolejny dzień na błoni.Już jej się nudziło. Nie było nikogo w pobliżu. Wstała i chwyciła miotłę. Wzniosła się lekko i nagle wystartowała w stronę szkoły.

NP: Gdzieś w szkole
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyPią Lip 08, 2016 3:09 pm

Rozejrzałam się i nikogo nie dostrzegłam.. W sumie to chyba dobrze. Trzymając swój szkicownik skierowałam się w stronę drzewa. Usiadłam w jego cieniu, a z rękawa szaty wyskoczył Nels.-Cześć kolego- zaśmiałam się i zaczęłam się z nim bawić, odkładając szkicownik obok.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyPią Lip 08, 2016 9:42 pm

Po jakimś czasie zrobiło się chłodno, a ja wstałam z Nelsem i szkicownikiem. Nie zauważyłam, że z szkicownika wypadła mi kartka z niedokończonym rysunkiem Isobel. Udałam się do dormitorium zmęczona i od razu położyłam się spać.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySob Lip 09, 2016 1:22 pm

Przyleciała na błonie. Spojrzała w górę i wzbiła się w powietrze. Wisiała tak parę minut i nagle zaczęła lecieć ku ziemi. Przy samej ziemi poderwała się gwałtownie do góry, ale trochę za wcześnie. Po za tym trochę za dużo czasu zajął jej zwrot do góry i wyhamowanie. Wzleciała jeszcze raz i ćwiczyła dalej.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySob Lip 09, 2016 8:35 pm

Raz za razem, nurkowała w dół. Średnio wychodziło. Za którymś razem, gdy wszystkie trybiki manewru idealnie pasowały, przy samej ziemi, nie hamowała. Leciała tak nisko i tak szybko, że by nie wyhamowała. Nie trzeba było długo czekać, zaryła przodem miotły o ziemię. Odrzut był tak silny, że puściła miotłę i przeleciała nad krzakami. Wylądowała na lewej ręce i przetoczyła się turlając jakieś parę dobrych metrów. W końcu zatrzymała się na drzewie. Miotła leżała gdzieś na trawie, a jej właścicielka ledwo przytomna gdzieś dalej parę metrów.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptyNie Lip 10, 2016 12:38 pm

Leżała tak kilka godzin, nie wiedziała właściwie ile czasu była nieprzytomna. Nikt nie zauważył. Ocknienia się, wodziła wzrokiem leżąc na trawie pod drzewem. Miała wrażenie jakby wszystko ją bolało, bo bolało. Zwłaszcza lewa ręka. Podniosła się z trudem z ziemi. Przeszła do miejsca, gdzie wyrżnęła. Zobaczyła miotłę i podniosła ją. Rozejrzała się i cała poobijana ruszyła w stronę szkoły, podpierając się miotłą.

NP:pokój puchonów
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:07 am

Przyszłam na błonia i usiadłam wygodnie na trawie. Nie było nikogo, niebo było spokojne i bezchmurne. Widać było pełnię księżyca. Byłam cała czerwona na twarzy przez to, że nas przyłapała.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:33 am

Podbiegłam do niej i siadając przy niej, szturchnęłam ją łokciem.
- Coś Ty taka zestrachana? - zaśmiałam się widząc jej czerwoną buzię
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:34 am

- Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw - zaśmiałam się już rozluźniona. - Pięknie tu, prawda?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:39 am

- Tutaj zawsze jest pięknie. No chyba, że budzisz się mokra z błotem na ciele. - zaśmiałam się wspominając popołudnie dzisiejszego dnia. - To wtedy nie jest pięknie. - dodałam, dalej się śmiejąc.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:41 am

- Przepraszam za tamto.. Naprawdę - odpowiedziałam cicho. - Ale gdyby nie to, nie wiadomo czy byłybyśmy tu w takiej relacji - dodałam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:52 am

- Nie przepraszaj mnie głupolu. Tylko sobie wspominam. - uśmiechnęłam się zawadiacko - No nigdy nic nie wiadomo.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 12:54 am

- Nie mów tak na mnie - odpowiedziałam lekko urażona i się wtuliłam znów, stanik położyłam gdzieś obok.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:00 am

- Nie spoczywaj tylko na laurach i ładniutkich przezwiskach kruszyno. - objęłam ją rękami
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:02 am

- Skoro tak mówisz - odpowiedziałam. Bluzka mi się zsunęła ukazując śnieżnobiałe ramię. W jej objęciach było mi najlepiej.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:08 am

- Nie jest Ci chłodno? - zapytałam z troską, wtulając ją w siebie bardziej
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:10 am

- Dziś jest o wiele cieplej niż wcześniej. Nawet robi mi się gorąco, szkoda, że spodenek nie założyłam - westchnęłam patrząc na księżyc. - Jest tu tak romantycznie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:31 am

- W sumie jest cieplej, masz rację. A! W moim pokoju suszy się Twoja szata, zapomniałam Ci powiedzieć. - położyłam się na trawie, ciągnąc za sobą Isobel.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:34 am

Przewróciłam się razem z Nelly na trawę, głowę położyłam na niej wciąż wtulona. - Przy okazji mi ją tam oddasz - powiedziałam. Było mi nieznośnie gorąco, a o wiele lepiej znosiłam chłód niż gorąc. Wpadł mi do głowy pomysł, i tak nikt tu nie przychodził o tej porze, byłyśmy dyskretnie pod drzewami, a Nelly to była przecież Nelly. - Jest mi strasznie gorąco, nie będziesz miała nic przeciwko jeśli... - przełknęłam ślinę zbierając się na śmiałość. - Zdejmę bluzkę?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:37 am

- A zdejmuj. - rzuciłam swobodnie - Wiesz, że nie masz na sobie biustonosza?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:39 am

Zaczerwieniłam się momentalnie na twarzy. Odwróciłam się do niej plecami, zdjęłam bluzkę i założyłam stanik. Położyłam się na niej. - Był problem, nie ma problemu - powiedziałam z dumą i rozbawieniem z samej z siebie.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:46 am

- Wiesz, że jednym ruchem potrafię odpiąć Ci ten biustonosz? - prychnęłam pod nosem - Sama tego przecież doświadczyłaś jakieś 20 minut temu, jak nie więcej.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:50 am

- Wiem, nie mam nic przeciwko - odpowiedziałam z łobuzerskim uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:52 am

- Ale chyba już masz coś przeciwko temu? - delikatnie i powoli zaczęłam ją łaskotać, a w zasadzie tylko głaskać palcami po boku jej brzucha.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:54 am

Dygnęłam. - Neeelly! To łaskocze! - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 EmptySro Lip 13, 2016 1:57 am

- Aż tak jesteś wrażliwa? - udawałam zatroskaną - Jak mi przykro... - chwyciłam ją mocniej w talii, przysuwając do siebie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błonia Hogwartu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia Hogwartu   Błonia Hogwartu - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Błonia Hogwartu
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Błonia Hogwartu
» Błonia Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Jezioro Hogwartu
» Wiadukt Hogwartu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: