Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+27
Tyler Rhodes
Rian Shin
Mathew McCourney
Noelle Morgan
Lexy Tuan
Nelly de Violine
Lykon Norris
Sarah Shadows
Noah Carter
Christine Stephens
SooAh Kwon
WooBin Kim
Isobel Tokisaki
Phoebe Caulfield
Annabelle de Violine
Jason Smith
Nathan Collins
Kai Joshua Graham
Kim Elizabeth Rose
Matt Claws
Maddie Miller
Rose Crux
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Gwen Lightwood
Sophie Neveu
Clary Martin
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySro Maj 24, 2017 8:02 pm

— No skoro mówisz mi ze się zgodziłam to widocznie tak było. — wzruszyłam ramieniem.
— Co się stało ze sobie o mnie przypomniałaś? Bez urazy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySro Maj 24, 2017 8:35 pm

— Mówię po prostu fakty - odparłam i wzruszyłam ramionami. Na jej pytanie jednak zmarszczyłam brwi. Czemu uważała, że zupełnie zapomniałam o niej?
— Cały czas pamiętałam. Ciagle w czasie tej izolacji myślałam o tobie, myślałam o Chris. Teraz gdy znów się uspołeczniam, pierwszą rzeczą jakiej chciałam to natrafić na was.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySro Maj 24, 2017 8:42 pm

— Rozumiem. — powiedziałam.
— Miło mi to słyszeć. — uśmiechnelam się lekko.
— Widziałaś się juz z Chris?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySro Maj 24, 2017 8:48 pm

— A mi miło to mówić - odparłam, odwzajemniając ten lekki uśmiech i czując się już nieco lepiej, założyłam nogę na nogę.
— Nie, niestety się nie widziałam z nią jeszcze. Mam nadzieję, że prędzej czy później się na nią natknę - westchnęłam. - Stęskniłam się za nia mocno.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySro Maj 24, 2017 8:50 pm

— Domyslam się. — powiedziałam grzebiąc widelcem w jedzeniu. W koncu wsadziłam duża porcje sałatki do ust, żując wolno.
— Ja tez jej nie widziałam. Raz. Ale potem pobiegła do Ciebie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySro Maj 24, 2017 8:58 pm

Zmarszczyłam brwi znacznie bardziej i spojrzałam na Azjatkę z nieskrywanym zaskoczeniem. Och, super. Albo zgubiła drogę, albo Chris skłamała i nie poszła do mnie. Ufałam Soo na tyle, by nawet nie myśleć o tym, że mogła mnie okłamać.
— Dziwne, nie było jej u mnie. Nie miałam z nią potem nic a nic kontaktu... - odparłam posępnie i wzięłam nóż, położyłam na stole z szeroko rozstawionymi palcami i zaczęłam go wbijać w blat między przerwami. Kochany wampirzy refleks, tylko raz się dosłownie ukłułam.
Powrót do góry Go down
Maddie Miller

Maddie Miller


Wiek : 25
Liczba postów : 136
Join date : 23/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Maj 25, 2017 12:33 pm

- Czuję się urażona - prychnęłam - Żadna Madison, tylko Madilyn.
Ludzie często mylili moje imię z Madeline, ale nigdy z Madison. To dla mnie coś nowego.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyPią Maj 26, 2017 4:14 pm

Przez ten czas odnosiłem wrażenie jakby nie było mnie w Wielkiej Sali. Fakt, siedziałem na miejscu, znajdowałem się tam fizycznie, ale myślami byłem gdzieś indziej. Wpatrywałem się pusto w talerz. Nie zwróciłem najmniejszej uwagi, że dosiadła się do stołu jakaś dziewczyna. Nie wiem czy nawet ją znam. Wszystko przestało się liczyć. Niby wszystko było dobrze. Soo żyje i mnie pamięta, jednak dlaczego czuję jakby coś zaraz miało pójść nie tak? Obawiam się, że znów ją stracę. A w tym samym momencie zachowuje się jakbym to ja nie istniał. Wyciągnąłem rękę w stronę miski z owocami. Wziąłem największe jabłko i zacząłem go jeść.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyPią Maj 26, 2017 4:15 pm

-Brzmi interesująco- stwierdziłem patrząc na Mad. Zespół Zasypiana huh? Mam nadzieję, że nie będzie zdarzał się aż tak często. Odgarnąłem włosy przyglądając się, to Rose następnie Mad, aby potem przerzucić swoje spojrzenie na nowo poznaną Phoebe. Nalałem ponownie herbaty do kubka i zacząłem jeść apetycznie wyglądające ciastko z kremem, jak się potem okazało owocowym.
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyPią Maj 26, 2017 4:16 pm

-Mówiłem ci, że nie masz o co- powiedziałem nalewając do kubka kawy-Nie masz z resztą za co przepraszać. Nie możesz kontrolować całkowicie swoich zachowań. Stało się, a czasu nie cofniesz-stwierdziłem odkładając dzban. Upiłem łyk napoju- A jeśli cię to uspokoi to mogę coś zjeść- dodałem przejeżdżając wzrokiem po stole pełnym jedzenia. Posiadałem ogromny wybór, ale nie miałem na większość ochoty. Wziąłem najbliżej leżące rogaliki. Były wielkości dłoni, nie miały lukru, tylko słonecznik. Gdy go spróbowałem, był w porządku- Ukojenie dla twojej duszy Kai Graham je jedzenie- mruknąłem kończąc rogalika.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyPią Maj 26, 2017 4:28 pm

- Nie wiem. Z tego co pamiętam to miała iść za tobą na błonia. A..- zastanowiłam się chwile. Nie no. Byłam pewna...
Przy okazji, widząc jak bierze jabłko z miski, posłałam Collinsowi myśl Jesteś na mnie zły? Za ten żart?
- W sumie.. ja też jej nie widziałam ale w zasadzie to dopiero wróciłam i jesteście pierwszymi osobami z którymi się widzę.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyPią Maj 26, 2017 8:58 pm

-Nie jestem zły, po prostu zmęczony- pomyślałem kątem oka zerkając na dziewczynę. W tym czasie rzeczywiście mógłbym wrócić do dormitorium i iść spać. Jednak to w jakim stanie się znajdowałem nie miało dla mnie znaczenia. Za długo byłem wpatrzony tylko w siebie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptySob Maj 27, 2017 1:25 pm

— Rozumiem... Moze idz odpocznij?— powiedziałam na głos patrzac na niego.
— Co się stało? Dlaczego jestes niewyspany?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:10 am

— Tak czy owak, nie było jej. Może po prostu poczuła strach przez to, co się stało? Nie wiem - mruknęłam w odpowiedzi. Fakt, że kontakt z Chris ot tak się urwał, z wrażeniem, że ma mnie gdzieś, bolał. I to mocno bolał. I gdzie był Azazel cały ten czas? Dziwiło mnie, że nie był tam gdzie Carl. Soo wdała się w rozmowę z Nathanem, na co nie miałam nic przeciwko. Życzyłam jej jedynie szczęścia. Wzięłam do ręki jabłko i w zadumie zaczęłam się nim bawić, to je podrzucając, to kręcąc nim w rękach.


Ostatnio zmieniony przez Isobel Tokisaki dnia Nie Maj 28, 2017 10:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:14 am

Co za piękny dzień. Idealnie, by znów się pokazać wśród ludzi. Ośmielony pogłoską, że Diany znów nie ma, jeszcze chętniej zdecydował się wejść do wielkiej sali. Podszedł do Soo najpierw, by delikatnie poczochrać ją po włosach.
— No hej kochana - przywitał się z przybraną siostrą, po czym sięgnął do misy z owocami i wziął do ręki jabłko. Rzucił nim niedaleko miejsca, w którym siedział Carl Claws, prosto w dzban z herbatą, który się przewrócił i wylał na biednego puchona.
— Witam leszcza - odezwał się do niego wesoło, po czym udał się ucieszony w stronę siostry i zajął miejsce obok niej, by wdać się z nią w rozmowę. Z Isobel zawsze się umiał dogadać, pomimo jej wampiryzmu nawet.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:18 am

-Po prostu, gdy byłaś na skrzydle szpitalnym trochę zapomniałem o śnie- powiedziałem drapiąc się po policzku. Upiłem łyk kawy przyglądając się jak Azazel rzuca w dzbanek z herbatą- Niezły rzut- skomentowałem.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:21 am

Przy naszym stole zapanowało milczenie. Do czasu gdy dzban z herbatą wylał się na mnie a ja rzuciłem kilkoma przekleństwami. Wyciągnąłem różdżkę pozbywając się napoju z siebie. Odwróciłem się w kierunku Azazela-Nie szkoda było ci herbaty?- krzyknąłem w jego stronę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:28 am

— Yah!— krzyknęłam gdy Azazel potargał mi włosy. No dobra. Juz wcześniej były potargane ale... Doooobra.
— No hej kochany. — puściłam mu oczko, następnie patrzac na Collinsa.
— Przepraszam... Nie chciałam... — powoli wzięłam go za rękę.
— Przepraszam. — powtorzylam.
Podskoczyłam lekko slyszac huk.
Az rzucił czyms w dzban z herbata. Slyszac słowa Collinsa zmarszczyłam brew.
— To chyba nie było zbyt miłe... Co ci zrobił?— zapytałam wychylając się do przodu aby spojrzeć na Azazela.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:32 am

— Nieźle. Nawet ja bym tak nie rzuciła - skomentowałam z podtekstem. Nie tym seksualnym, bardziej pod kątem mojego refleksu i szybkości. Wiadomo, im szybszy zamach ręką, tym szybszy przedmiot, którym się rzuca. Nadludzkiej siły jako takiej nie miałam. No i dodajmy do tego, że miałam jakby wadę wzroku. To tak irytujące, gdy każdy twierdzi, że wampiry są niczym półbogowie i przypisują im doskonały wzrok. Jaki wzrok ma nietoperz i jakie ma powiązanie z wampirami? No właśnie. Dlatego musiałam mrużyć oczy, gdy chciałam coś dostrzec dalszego niż dziesięć metrów.
— Nie wiem, czy jest sens tego dociekać. Ciężko Azazela zrozumieć w takich względach - wyjaśniłam, dając mu jednocześnie znać, że coś jest nie tak. Wierzyłam, że brat zrozumie, że chodzi o pamięć Azjatki.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:39 am

— Ty na pewno. I dzięki, Collins. Wiesz co, zazdroszczę ci nazwiska. Takie samo jak pewnej filmowej bogini, mimo że nie czyni cię bogiem - odpowiedział Isobel, a potem Nathanowi i spojrzał z rozbawieniem na Clawsa. - Nie...
Już miał odkrzyczeć, ale gdy wykrzyczał pierwsze słowo i zobaczył grymas na twarzy siostry, ostro zniżył ton do zwykłego wołania. Nadludzki wzrok, owszem, nie. Jednak słuch już tak, w końcu, sam fakt echolokacji u nietoperzy sugerował coś takiego.
— ... uczono cię, że się nie krzyczy, bachorze? - dokończył z kpiącym uśmieszkiem, po czym spojrzał na SooAh. Już miał zdziwiony spytać Koreankę, czy nie kojarzy Carla w ogóle, ale uprzedziła go Isobel i już wzbudziło to jego podejrzenia. Znowu pamięć? "Normalnie gorzej niż główna bohaterka telenoweli", skomentował w myślach sytuację z politowaniem.
— Dokładnie tak. Powiedzmy, że męskie sprawy. O ile Clawsa można w ogóle pełnoprawnie uznać za chłopaka - dodał z kpiną w głosie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:57 am

-Do zobaczenia kiedy indziej- rzuciłem podnosząc się z miejsca. Najwidoczniej nie można przebywać w tym samym pomieszczebiu z nim, bo musi się popisać i tak bardzo pokazać jak mnie nienawidzi. Ja mu nic nie zrobiłem. Skierowałem się do wyjścia. Nie mogę być po prostu tam gdzie on. Wyszedłem z Wielkiej Sali.

[ZT]
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 10:58 am

— Co masz do głównych bohaterek telenoweli?— zapytałam Aza.
— I jak to się tyczy mnie?— spojrzałam na Isobel z pytajnikiem na twarzy.
W mojej głowę zaczely krążyć dziwne słowa... I obrazy. Przeniosłam wzrok na swoj talerz marszcząc brwi, jakbym się zastanawiała.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:03 am

Ująłem delikatnie dłoń Soo-Nie masz za co- powiedziałem patrząc na nią. Tak mi tego brakowało-Filmowej bogini?-uniosłem brwi próbując przypomnieć sobie kogoś o tym samym nazwisku, jednak po tak długim czasie braku sny, mój umysł był jak durszlak i nie byłbym teraz w stanie powiedzieć kiedy mam urodziny.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:06 am

Ups, nawet tak mi się nie udało tego ominąć. Musiałam coś wymyślić. Dyskretnym ruchem podciągnęłam swoją nogą nogę Azazela do nogi od stołu, by w nią uderzył. Gdy krzyknął niezbyt głośno i uwaga innych była zwrócona na mojego brata, przekręciłam się do Soo i spojrzałam jej prosto w oczy. Może nie szło mi to najlepiej, ale spróbowałam wywrzeć na nią wpływ poprzez kontakt wzrokowy. Lepiej niech w to nie wnika, Carla zaś wytropię później.
— Nieważne w sumie. Carl po prostu niespecjalnie przepadał za Azazelem i miał wrażenie, że będzie cię krzywdził - marne wytłumaczenie, ale zawsze coś. Szansa, że zdolnościami przekonam ją do tego, była jedna do dwóch. Na dwoje babka wróżyła, a ja nie umiałam aż tak dobrze w bycie wampirem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:20 am

Spojrzałam na Aza kiedy nagle krzyknął,następnie patrzac na Isobel.
Czyli tak się teraz bawimy. Okej. Tez moge.
— Aaa! No to teraz rozumiem!— powiedziałam dziarsko. Chwyciłam chwyciłam jabłko, zatapiając w nim zęby. Następnie zaczelam je sobie oglądać z każdej strony.
— Ładnie to tak? Używać mocy w stosunku do "siostry"?— zapytałam powoli gryząc owoc.
— Carl...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:40 am

Najpierw odetchnęłam z ulgą, kiedy uznałam, że udało mi się i już miałam zjeść sobie jabłko, czysto dla pozorów, kiedy odezwała się ponownie. To jest właśnie ryzyko, a ja się na nim przejechałam.
— Azazel gdyby mógł, zabiłby Carla - odpowiedziałam ze śmiertelną powagą. - Dlatego lepiej, gdybyś nie pamiętała tego wszystkiego. Robił to bez powodu - dodałam już nieco ciszej. Pohamowałam przygryzienie wargi i odwróciłam wzrok.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:42 am

Przy stole zrobiło się małe zamieszanie. Interakcja Slizgona z Puchonem...
Annabelle nadal nieobecna. Spojrzałem na nia gdy pojawił się Azazel. Zauważy czy tez nie? Scisnalem jej dlon krótko.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:51 am

Gdy zauważyłam Aza kiedy ten beztrosko wszedł do Wielkiej Sali, ze swoim wielkim stanem depresyjnym dokuczał chłopakowi i bardzo milutko przywitał się z Soo... w moim serduszku coś pękło. Moje nerwy trzymałam już na ostatnim włosku, zaciskając swoje paznokcie na dłoni chłopaka, który w tym samym momencie ją ścisnął.
- Dłużej nie wytrzymam. - spojrzałam na Jasona, oddychając głęboko.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 11:59 am

Grunt, żeby udawać, że wszystko jest okej. I tak też robił Azazel. Wrzasnął krótko, gdy poczuł ból, ale rozumiał zagranie siostry. Za długo ją znał, by uznać to za wredotę. Upił łyk kawy po tym, przysłuchując się i zacisnął usta w wąską linię, gdy się Isobel nie udało zrobić tego co chciała. Po tym jego wzrok trafił na Annabelle i mina mu zrzedła. Już nie potrafił udawać, że wszystko jest okej. Z nieodgadnioną, ale pełną złych emocji miną, odwrócił głowę w inną stronę, pogrążony dylemacie czy wyjść czy nie wyjść z sali.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:11 pm

— Co się dzieje?— zapytałem cicho.
— Chcesz stad wyjsć?— spojrzałem na nia, zatrzymując wzrok na jej oczach.
— Belle?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:14 pm

— Przeciez i tak nie pamietam. — powiedziałam.
— To się robi męczące. Nadal nie wiem z kim moge a z kim nie powinnam rozmawiać.. Nie wiem komu dać w twarz na "dzien dobry" a kogo wymacac na powitanie...— westchnęłam.
— Żal matko...
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:24 pm

- Ja... po prostu czuję jakbym za chwilę miała się rozpaść. - złapałam jego dłoń pewniej, próbując zatracić się w jego spojrzeniu by nic więcej w tej chwili nie miało znaczenia.
Było to znacznie trudniejsze niż myślałam, swój wzrok przeniosłam na jego usta, zawieszając się na krótką chwilę. Zaraz po tym szybko przeniosłam wzrok na nasze ręce, czując się trochę niezręcznie.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:25 pm

— Nie rozpadaj się. Jak się rozpadniesz kto bedzie ze mna biegał na golasa wokół jeziora? Przeciez nie Ryz. Ona nie ma cycków. — zażartowałem przez co dostałem bułka w głowę od Kwon.
Pożartować nie mozna...
Spojrzałem na Annabelle po raz kolejny.
Przewróciłem oczami i wolna dłonią, złapałem jej podbródek i uniosłem jej twarz ku gorze.
— Nie rezygnuj. Bez względu na to co to jest. — powiedziałem muskając jej wargi swoimi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:34 pm

Na jedną, cudowną chwilę poczułam jakby moje serce wyrwało się w niebo i z lekkością skakało po chmurach. Okropna gula w gardle jakby zatrzymała ten ulotny moment, w chwili gdy się od siebie odsunęliśmy. Co jest ze mną nie tak? Posłałam mu ciepły uśmiech.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:40 pm

Westchnalem nie mając juz pojęcia co robię nie tak albo co mam robic.
— Wybacz — powiedziałem odsuwając się ale nie puszczając jej dłoni.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 12:55 pm

Wstałam pospiesznie, mało nie wywracając się przez ławkę. Mój uścisk na jego dłoni stał się pewniejszy.
Zwróciłam się w stronę drzwi wejściowych, ciągnąc za sobą niczym nieświadomego Jasona. Zaraz po przejściu progu wielkiej sali, oparłam się przy ścianie, której zimno wywołało dreszcze na moich plecach. Przyciągnęłam do siebie chłopaka i stając na palcach, złapałam jego policzki w swoje dłonie i pocałowałam jego malinowe, słodkie usta.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 1:11 pm

Zdziwiłem się zachowaniem dziewczyny kiedy nagle wyrwała z miejsca. Nie mając innego wyjścia wyleciałem za nia.
Gdy położyła dłonie na moich policzkach pochyliłem się, opierając jedna ręka o sciane. Zacząłem całować ja zachłannie kompletnie nie myśląc o tym czy powinienem czy nie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 1:25 pm

Muskałam jedną z warg, powoli i delikatnie. Serce biło mi jak szalone, a w brzuchu czułam jakby garść motyli odbijała się od ścianek. Zaprzestałam na chwilę, przyglądając się Jasonowi. Wbiłam swój wzrok w jego oczy, uśmiechając się.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 4:16 pm

— Zmienna jestes...— powiedziałem po chwili patrzac na nia.
— I z czego panienka się cieszy co?— uśmiechnąłem się dotykając kciukiem jej dolnej wargi.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 4:20 pm

Azazel dostrzegł co się działo i jego świat się nie rozsypał, o nie. Już wcześniej miał wrażenie, że jego uczucia do żony się wypaliły i ślub był błędem. Nie patrzył nawet na Isobel, nie patrzył na Soo. Annabelle i Jason za bardzo pochłonęli jego uwagę, widział co robią i się cieszył. Znalazła kogoś innego, kto jej pomoże. Aż się uśmiechnął, bez krzty kpiny, ale szczerze. Podniósł się i podszedł na chwilę do nich, położył Smithowi rękę na ramieniu.
— Szczęścia życzę - odpowiedział z pełną szczerością i serdecznością, po czym wyszedł z wielkiej sali. Już jedno zmartwienie mniej. Uznał, że czas poszukać Carla.
/zt
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 4:24 pm

— Mogę ci posłużyć za przewodniczkę. Pamiętam to wszystko doskonale, nic nie zapomniałam, więc mogę ci opowiedzieć, zrobić jakieś listy i w ogóle - odpowiedziałam od razu, z ulgą, że nie jest na mnie zła.
— W twarz możesz dać Valentine'owi i Carlowi. Obaj zasłużyli, choć bardziej ten drugi. A wymacać możesz mnie - dodałam z lekkim rozbawieniem i zaczęłam się bawić jedzeniem. Głównie widelcem, czasem nożem. Słysząc jednak Azazela, widząc jak się porusza, podniosłam wzrok i zmroziło mnie. Dopóki nie powiedział "szczęścia". I TAKIE COŚ MNIE OMINĘŁO? Muszę później wybadać sytuację. Patrzyłam na niego jednak wciąż z otwartymi ustami. Gdy wyszedł, wbiłam wzrok w drzwi.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 5:04 pm

- Nie ja jestem zmienna, to ludzie zmieniają mnie. - patrzyłam na niego z ciągłym uśmiechem.
Czyżby wróciła dawna, towarzyska Annabelle? Czy może to tylko chwilowe? To zauroczenie czy miłość?
- Aaaa! - jakby pisknęłam, ale nie do końca. Podczas całego mojego zamyślenia, mój wzrok był niemalże wlepiony w oczy Jasona.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 7:09 pm

Spojrzałem na Azazela slyszac jego słowa. Przeniosłem wzrok na Gryfonke lekko rozbawiony.
— Czego krzyczysz dzieciaku...— zaśmiałem sie muskając delikatnie jej usta.
— I taka mi się podobasz...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 7:11 pm

— Valentine... I Carl... Okej. — przytaknelam.
— Nie macam niczego co ma cycki. — powiedziałam posyłając jej całusa.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyNie Maj 28, 2017 7:15 pm

Dziwnie rozmarzona spojrzałam mu w oczy, a później na usta, które w mgnieniu oka delikatnie przegryzłam.
- Tego mi chyba... brakowało? - szukałam odpowiedniego słowa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: