Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+27
Tyler Rhodes
Rian Shin
Mathew McCourney
Noelle Morgan
Lexy Tuan
Nelly de Violine
Lykon Norris
Sarah Shadows
Noah Carter
Christine Stephens
SooAh Kwon
WooBin Kim
Isobel Tokisaki
Phoebe Caulfield
Annabelle de Violine
Jason Smith
Nathan Collins
Kai Joshua Graham
Kim Elizabeth Rose
Matt Claws
Maddie Miller
Rose Crux
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Gwen Lightwood
Sophie Neveu
Clary Martin
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
AutorWiadomość
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 7:16 pm

— Super chłopaka z nieziemskim uśmiechem?— zapytałem szczerząc się lekko.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 7:17 pm

— Soo, twierdzisz, że ja mam cycki? Patrz jaką jestem deską - przewróciłam oczami i przygryzłam wargę. Po chwili namysłu, ponownie się napiłam ze swojej buteleczki. Im częściej i więcej piłam, tym łatwiej było mi przebywać wśród ludzi, co mnie wyjątkowo cieszyło i zauważyłam dopiero niedawno.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 7:22 pm

- A w dodatku niesamowicie skromnego. - pociągnęłam go delikatnie za policzek - Wracamy do Wielkiej Sali, idziemy na błonia czy nad jezioro? - dałam kilka pomysłów, opierając się o ścianę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 8:11 pm

— To inaczej.... Nie tykam babeczek. — zasmialam się.
— Ciebie moge jak chcesz. — odparlam trzepocząc rzęsami.
— Miotła.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 9:05 pm

— Cóż, ja jestem jedyna w swoim rodzaju - odparłam z udawaną dumą i podniosłam ręce do góry, jakbym była gotowa tu i teraz do macania.
— Bierz i korzystaj! - dodałam z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 9:07 pm

— Nie mam miotły. — powiedziałam wciskając jej do ust kawałek banana.
— Masz. Zapchaj się brzydalu. Znaczy sie desko...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyNie Maj 28, 2017 9:09 pm

— Ale po co ci miotła? - zdążyłam jedynie spytać, kiedy nagle w moich ustach znalazł się banan. Och, super. Wyjęłam go szybko.
— Jaki gorzki - mruknęłam z przyzwyczajenia, dopiero po chwili się ogarnęłam i poczułam się niezręcznie.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 12:38 pm

Wszedłem do pomieszczenia ktore oni nazywają tu "Wielka sala". Rozejrzałem się szukając jednej osoby.
Usiadłem przy stole Grygonow tak, by moc ja obserwować bez przeszkód. Nie zmieniła się. Przynajmniej kierując się zdjęciami.
Ciekawe z ktorej strony geny na nia wpłynęły. Nalałam sobie czego go picia i wziąłem łyk, nadal na nia patrzac. Siedziała w towarzystwie blondyna i świeżej wampirzycy. Niezle towarzystwo dongsaeng.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 12:44 pm

— No... Zeby cie nia dotknąć. — zasmialam sie.
— Wiem... Dlatego wcisnęłam ci go do ust..— uśmiechnelam sie.
— No przeciez wiem ze ci to nie smakuje. Spokojnie skarbie
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 12:50 pm

Przewróciłam oczami, wystawiając bezradnie ręce w takim "no chyba żartujesz!".
— W tym bananie bardziej widziałam podtekst seksualny - mruknęłam. Serio, miotła żeby mnie dotknąć? Aż tak szkaradna jestem?
— A ja głupia myślałam, że chcesz mnie tą miotłą zgwałcić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 3:42 pm

— Zgwałcić? Miotłą?• zdziwiłam się.
— Chora jestes?— mruknelam. Poczułam na dobie czyjś wzrok. Rozejrzałam się dostrzegając na przeciwko siebie kogos kto wpatrywał sie we mnie z uniesionymi brwiami. Nie miał na sobie szaty wiec trudno było stwierdzić z jakiego domu jest. Znam go? Czy nie znam? A jesli to jemu mam przyłożyć, jak to stwierdziła Isobel? Jesli to on to ja chyba podziękuje. Gdy nasze spojrzenia się spotkały, speszona spojrzałam w inna stronę.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 3:43 pm

— A gdzie byś chciała Kapibaro?— zapytałem zakładając jej włosy za ucho.
— Hm?
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 3:48 pm

Weszłam nieco pewniej niż zwykle, ale wciąż z pewnym niedoborem pewności siebie, do wielkiej sali. Rozejrzałam się na szybko, gdy nie dostrzegłam nikogo znajomego poza Nathanem i Soo oraz tą przerażającą Isobel (tak, ciężko mi było ją rozpoznać, jako że sporo się zmieniła), zdecydowałam się na najwygodniejsze w tej sytuacji wyjście i usiadłam przy stole gryfonów. Nalałam sobie kawy, włożyłam tosty na talerz i zaczęłam spokojnie konsumpcję. I oczywiście dopiero po chwili dostrzegłam kogoś przy naszym stole.
— O, hej. Jesteś nowy? - zagaiłam go niepewnie.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 3:58 pm

- Kapibaro? - zmarszczyłam brwi - Już nawet akceptuję formę Belle, ale kapibara? Toż to zwierze niewinne! - założyłam ręce za plecy - To ja się spytałam gdzie chcesz iść, więc nie odpowiadaj pytaniem na pytanie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 4:02 pm

— Nie jestem chora - odparłam, marszcząc brwi i przenosząc wzrok na Soo. - Sama mi podsuwasz takie pomysły. No jak to wygląda? Miotła, banan? Nie powiesz mi że nie - dodałam i wzruszyłam ramionami. Już odruchowo chciałam sięgnąć po kawę, ale odpuściłam sobie zatrzymując rękę w połowie i wycofałam ją. Usłyszałam czyjeś przyspieszone bicie serca i zauważyłam Sophie. Gdyby nie to, zapewne nie rzuciłby mi się w oczy pewien Azjata, którego do tej pory nie widziałam. No i wzrok utkwił w Soo, dlatego i ja wbiłam swój w niego, z pytającym wyrazem twarzy.
— Co do niego, nie wiem czy powinnaś go walnąć czy nie - mruknęłam cicho.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 4:07 pm

— Kapibara pojawiła sie w mojej głowie bez przyczyny wiec po prostu to powiedziałem. — zaśmiałem sie.
— Wiem ze pytałaś ale chce znać twoje zdanie. Osobiście wolałbym WS bo chce żebyś cos jeszcze zjadła... Ale znając cie jakas chwile... Chuj z tego bedzie...
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 4:18 pm

Zauważyła mnie. Bardzo dobrze. Niech zapamięta. Nie oderwałem od niej wzroku ani na moment analizując kilka rzeczy.
Slyszac cienki głos przy stole na moment spojrzałem na dziewczę.
— Owszem. — odparłem beznamiętnie, wracając wzrokiem do Ślizgonki.
Wielka Sala - Page 5 Image11
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 4:25 pm

— A właśnie ze powiem ze nie. — pokazałam jej jezyk.
— Jemu? To nie znamy go?— zapytałam zerkając na niego. Dlaczego się tak gapi?
— Mam cos na twarzy?— zapytałam Isobel.
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 5:10 pm

- Ja jestem już najedzona. - przewróciłam oczami - Mój żołądek strasznie się skurczył i naprawdę nie mogę jeść więcej niż zjadłam. Chyba, że po raz kolejny chcesz zobaczyć mnie w skrzydle szpitalnym... - skrzyzowalam swoje ręce na klatce piersiowej.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 5:30 pm

— Nie groź mi!— ostrzegłem.
— Od tego jestem ja. — powiedziałem.
— To. Gdzie. Idziemy. Masz 5 sekund na odpowiedz
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 5:41 pm



-Umh chyba masz rację-Wzruszyłam ramionami i ponownie sięgnęłam po dzbanek z sokiem pomarańczowym. Napełniłam nim szklankę i odłożyłam na miejsce. Mniejsze naczynie chwyciłam w dłoń i przybliżyłam do ust. Po chwili milczenia upiłam z niego łyk i ponownie postawiłam na stole.
-Dziękuję, to miłe z twojej strony-Uśmiechnęłam się delikatnie i dopiero teraz dotarły do mnie te wszystkie sytuacje jakie miały tu miejsce. Często mam tak, ze się wyłączam i nie słucham kompletnie nikogo oprócz osoby, z którą aktualnie rozmawiam. To jest całkiem użyteczne w takich pomieszczeniach jak Wielka Sala, bo dzieje się tu na prawdę sporo.
Powrót do góry Go down
Phoebe Caulfield

Phoebe Caulfield


Liczba postów : 61
Join date : 23/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 5:52 pm

Nie wiem co tu się właściwie stało, ale własnie się obudziłam. To głupie zmęczenie, chyba powinnam się gdzieś przejść.
- Hej, miło było was poznać, ale już muszę iść- Kiwnęłam dziewczynom i szybkim krokiem zniknęłam z Wielkiej Sali.
ZT
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 5:59 pm

— Nie, nic nie masz. Sama nie wiem kto to, ale jest dziwny i już coś czuję, że go nie lubię - odparłam, nie chcąc się już dalej mieszać w dyskusję czy jestem chora czy nie. To było bezcelowe, a ja swoje wiedziałam w tej kwestii. Przyglądałam się Azjacie dalej, ze zmarszczonymi brwiami. Kto to do cholery jest? No i co ważniejsze, gdzie jest Azazel?
Powrót do góry Go down
Annabelle de Violine

Annabelle de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 815
Join date : 12/07/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 6:15 pm

- Chyba sobie kpisz. - wydęłam usta - Idziemy nad jezioro. - zadecydowałam - Prowadź. - powiedziałam to niczym rozkaz.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyPon Maj 29, 2017 6:25 pm

— Jak masz na imię? - spytałam z mniejszą pewnością siebie, widząc jego chłód. Chciałam dać mu ostatnią szansę w tym zakresie, jeśli nie chciał totalnie gadać, to nie. Czy to związek z Clary zwiększył moją odwagę? Pewnie gdyby nie to, to nie zagadałabym do niego w ogóle.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyWto Maj 30, 2017 7:45 pm

- Kim. Woo Bin. Kim to nazwisko. - odparłem chłodno obrzucając ją wzrokiem.
- A ty to kto że próbujesz się ze mna zapoznać? - zapytałem. Hmm... Źle Bin. Źle.
- Długo jesteś w tej szkole?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyWto Maj 30, 2017 7:48 pm

- Ahhhh.... Może się zakochał...- powiedziałam rozmarzona.
- Jeszcze nigdy nie dałam nikomu kosza.... Czy dałam?- zapytałam patrząć na Is.
Powrót do góry Go down
Jason Smith

Jason Smith


Liczba postów : 184
Join date : 07/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptyWto Maj 30, 2017 8:03 pm

- Okej. -scisnąłem ją pewniej za dłoń i pociągnąłem w strone wyjścia z zamku.

next: Jezioro
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 7:39 am

Przygryzłam nerwowo wargę na jego odpowiedź. Chłodno. To był zdecydowanie zły pomysł, by do niego zagadać. I akurat gdy miałam dać sobie spokój, on mnie zapytał dwukrotnie.
— Jestem Sophie Neveu, chodzę tu już niecały rok do szkoły - odpowiedziałam i wróciłam do popijania swojej kawy. Cóż, nic na siłę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 7:42 am

— Niewykluczone. Choć na jego miejscu interesowałabym się Europejkami. Swego czasu pewnie miał mnóstwo Azjatek w okół siebie. Skorzystałabym z szansy na jakiś taki egzotyczny romans właśnie. No ale jego wybór - odparłam, wzruszając ramionami. Na jej pytanie się zamyśliłam chwilę.
— Mi dałaś kosza, raz dałaś Carlowi, co do reszty... Raczej nikomu więcej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 9:11 am

— Isobel. To był zart..— przewróciłam oczami.
— Ja tam juz mam swoja śpiąca królewnę. — machnęłam lekko głowa w stronę Collinsa ktory uciął sobie drzemkę.
— Czekaj co? Zarywałaś do mnie..?
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 9:26 am

- Sophie.- powtórzyłem. - Bardzo ładnie. Znasz tu dużo osób bo ja na razie tylko Ciebie. - powiedziałem patrząc na Gryfonke i próbując jakiejś potrawy którą losowo nałożyłem na talerz.
Wielka Sala - Page 5 Tumblr10
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 9:42 am

O, jednak stopniała jego pokrywa lodowa. Aż poczułam ulgę.
— Dość sporo, prawie wszystkich, ale głównie z widzenia i imienia - odparłam, z lekkim uśmiechem i ugryzłam tosta.
— Nic dziwnego, że tylko mnie. Jesteś nowy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 9:45 am

— Faktycznie ostatnio straciłam poczucie humoru - mruknęłam i przeniosłam wzrok na Soo. Tajemniczy Azjata zabrał się za rozmowę z Sophie, z której też nie było nic o mnie czy ślizgonce. W takich sytuacjach kochałam swój słuch. Spojrzałam na nią z rozbawieniem, najpierw kiedy mówiła o "księżniczce", a potem gdy zaskoczona spytała o moje próby podrywu.
— Owszem, na początku roku szkolnego.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 10:19 am

Irytowała mnie ta mała. Posługując się swoją mocą, rzuciłem zaklęcie wyciszające wokół mnie i Neveu po czym kontynuowałem.
- To tak. To można było wywnioskować bez problemu...- powiedziałem.
- Kwon SooAh. Da sie z nią normalne porozmawiać? Skąd ona jest?- zacząłem ostrożnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 10:21 am

- Co.. Dlaczego?- zapytałam. Zaczęlo mnie naprawdę zastanawiać jak do tego doszło w ogóle.
- Nie miałaś innych obiektów westchnień?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 10:36 am

— Miałam. Socjopatyczną nauzycielkę, potem znalazłam w końcu jakąś dziewczynę, potem się rozstałyśmy, potem była jeszcze pewna kochana wiewiórka. A teraz jestem singielką... - westchnęłam ciężko.
— Polubiłam cię wtedy z charakteru, stylu bycia, podobałaś mi się - wzruszyłam ramionami, decydując się nie opowiadać o tym, jak kiedyś przez nią płakałam itd.
Moją uwagę przykuła cisza pomiędzy Sophie, a Azjatą. On wciąż mówił, co oznaczało zaklęcie wyciszające. Po co? Gdy rudawowłosa się odwróciła, posłałam jej dość niemiłe spojrzenie mówiące "ani słowa". Czułam większy niepokój.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 10:41 am

Rozejrzałam się krótko, sprawdzając czy jest może Clary tutaj, ale spotkałam się ze spojrzeniem Isobel, od którego aż przeszły mnie ciarki. Przełknęłam ślinę i spojrzałam ponownie na Gryfona.
— Nie wiem, rozmawiałam z nią tylko dwa razy. I nie wiem skąd pochodzi, ale imię i nazwisko brzmi mi bardziej na chińskie niż japońskie - odpowiedziałam niepewnie, starając się powiedzieć i tak trochę mniej niż wiem. O co tu chodziło?
— Czemu pytasz?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 2:44 pm

- Yyy... aha. okej...-powiedziałam po czym zajęłam się karmieniem psa który od dłuższej chwili się tego domagał.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 2:47 pm

- Chińskie niż japońskie?- uniosłem brew po czym wybuchnąłem śmiechem. Dobrze chociaż że wie że Japonia jest w Azji.
- Taak... Może faktycznie...- powiedziałem uśmiechajac się do siebie. Spojrzałem na Kwon która karmiła psa.
-To jej pies?- zapytałem ciekawy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 6:43 pm

Nie odpowiedziałam nic, na jej jakże wylewną wypowiedź. Założyłam nogę na nogę i utkwiłam badawczy wzrok w Azjacie. Jeśli nie słuchem, to oczami spróbuję coś wybadać. Coś, co cokolwiek mi powie o nim, podsunie pomysł, czemu wygląda na aż tak zainteresowanego nami.
Powrót do góry Go down
Sophie Neveu

Sophie Neveu


Wiek : 25
Skąd : Calais, Francja
Liczba postów : 948
Join date : 01/08/2016

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 6:54 pm

Otworzyłam lekko usta, gdy wybuchnął śmiechem. Super, zbłaźniłam się. A on był ewidentnie nieprzyjemny. Nie chciałam już z nim tutaj i przy nim siedzieć ani nawet rozmawiać.
— Nie wiem - odpowiedziałam mu, zanim wzięłam talerz oraz kawę i odeszłam od stołu Gryfonów, by przejść na drugą stronę barykady. Zajęłam miejsce obok Isobel, to które zajmował wcześniej jej brat.
— Hej... - wydusiłam z siebie i spuściłam wzrok w dół. Z dwoga złego, wolałam już towarzystwo ślizgonek niż tamtego Gryfona.
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 8:19 pm

-Nie przyzwyczajaj się do mojego bycia miłym- ostatnie słowo zaznaczyłem w powietrzu cudzysłowiem. W czasie gdy dziewczyna zamyśliła się zerknąłem na nią ukradkiem. Po Kim widać było zmęczenie całą bieganiną po lesie, pomimo, że tego nie mówiła. Najwidoczniej mamy coś wspólnego. Potarłem czoło wierzchem dłoni. Odsunąłem talerz od siebie i zacząłem przyglądać się osobom w Wielkiej Sali. Ogólnie rzecz biorąc kompletnie nie interesowały mnie ich życia, jednak patrzyłem na nich bardziej jak na zjawisko. Ewidentne było ich tutaj za dużo.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 8:32 pm

-Dobra spróbuje, ale jesteś taki coraz częściej, więc jak chcesz grać niemiłego Ślizgona, to powinieneś z tym uważać-Posłałam mu delikatny uśmiech i ponownie upiłam parę łyków z niewielkiego naczynia.c
Może i byłam lekko zmęczona tym niby spacerkiem po zakazanym lesie, ale jakoś nie lubię tego pokazywać. Oparłam łokcie na blacie stołu, a głowę na dłoniach i wpatrywałam się przed siebie. Ponownie się wyłączyłam, do moich uszu dojdą tylko słowa Kaia i nikogo więcej, to na maksa użyteczne w tym miejscu.
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 EmptySro Maj 31, 2017 8:58 pm

Gdy dziewczyna umilkła wróciłem do własnych myśli. Dręczyło mnie, co działo się w zakazanym lesie. To co robiłem, było dla mnie jak za mgłą. Chciałem wiedzieć, jednak gdy próbowałem sobie cokolwiek przypomnieć, czułem promieniujący ból w czaszcze. Dawno nie byłem po prostu zmęczony. Przetarłem oczy. Potrzebuję snu, a nie zamierzam robić drzemki na ławie jak tamten blond włosy kretyn. Podniosłem się z miejsca i udałem ku wyjściu.
/zt/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 5 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: