Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:08 pm

— Nie Tyler. — warknelam. — Powiedziałam "teraz". Jak nie z toba to moge isc do dormitorium obok. — dodałam, rozpinając biustonosz z przodu.
— Nie żartuje.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:18 pm

- Dobrze Rian - odparłem, przełykając gulę w gardle.
- Idź. Ja nie chcę być po raz kolejny winny temu, że się z Tobą kocham, a potem będziesz mówiła, że zależy mi tylko na seksie - mruknąłem.
- Ja znajduję Magnusa - dodałem, nie patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:26 pm

— Nie! — krzyknęłam zirytowana. Z trudem zapielam biustonosz i spojrzałam na niego.
— Zapamietam to Tyler. — powiedziałam przełykając ślinę. — Zapamietam to ze wolisz zeby przeleciał mnie inny niz dać mi siebie. — dodałam probujac założyć sukienke na stojąco.
– Jesli tak chcesz to w porządku. Teraz mozesz w ogole sie do mnie nie zbliżać. Jak znajde Magnusa, wracam do Londynu. Dam ci czas na zapomnienie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:33 pm

- Rian! - warknąłem i złapałem ją za nadgarstek.
- Oczywiście, że wolę dać Ci siebie, niż byś pieprzyła się z kimś innym. Ale nie chcę byś po tym wypominała mi, że byłaś nietrzeźwa i jak to ja mogłem - mruknąłem.
- I zrozum to wreszcie, że o Tobie nie zapomnę nigdy. Choćby minęło 100lat, dalej będę pamiętać - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:35 pm

— Wypominała?! Twoim zdaniem tylko to potrafie?! Wypominać?! Jestem świadoma tego co robię. I tak bym przyszła. Tyle ze nie dzisiaj. — warknelam.
– A teraz mnie puść. – powiedziałam spuszczając wzrok by ukryc płacz.
— Puść... Muszę isc.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:40 pm

- Nie Rian, nie puszczę Cię - mruknęłam.
- Skoro mówisz, że na seks byś mi pozoliła i nie wypominała, to tego też nie powinnaś, a zapewne wcześniej dostałbym w twarz, gdybym to zrobił - zaśmiałem cicho, a następnie musnąłem delikatnie jej usta.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:47 pm

— Co ty robisz?— zapytałam odchylając sie do tylu.
— Zdecyduj sie Tyler. Mam dość bawienia sie z toba w kotka i myszkę. Jak sie dowiesz czego chcesz w zyciu to daj znać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:52 pm

- Przed chwilą Cię całowałem - odparłem spokojnie.
- Wiem czego chcę, skarbie - mruknąłem.
- Chcę i zawsze chciałem Ciebie - powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:55 pm

— To. Sa brednie. — powiedziałam.
— Gdybys mnie chciał to nie doszlibyśmy do takiej sytuacji. Czasami trzeba kurwa ustąpić. Ja juz nie bede. — dodałam. — Od kiedy ci niby na mnie zalezy co? Przemyślałes to sobie przez ten miesiąc co?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 5:59 pm

- Nie Rian to prawda - odparłem.
- A kiedy mam ustąpić, skoro nie dajesz mi możliwości - mruknąłem
- Tak! Bo to właśnie przez Ciebie nie mogłem przespać, żadnej nocy - warknąłem.
- Ale ty nawet po miesiącu nie widzenia się ze mną, nie dajesz się dłużej przytulić - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:06 pm

Zacisnelam zęby patrzac na niego.
— Nie było chwili zebym o tobie nie myslala. — wycedziłam przez zeby, dźgając go palcem w piers.
— To dla ciebie spędzałam na siłowni i fitnessie większość swoich dni. Ja nawet nie wiem z jakich urządzeń korzystałam! Wiedziałam ze mam wrócić do formy w trybie natychmiastowym. I to było najważniejsze. — powiedziałam.
— Nie chce żebyś mnie przytulał. Całował w usta... Nie chce bo wiem ze bede chciala do ciebie wrócić...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:15 pm

- A myślisz, że ja o Tobie nie myślałem? Miałem w dupie inne dziewczyny, które tam były, bo wiedziałem, że tu mam Ciebie - wyjaśniłem.
- I pięknie wyglądasz, ale ten wygląd nie powinien być przeznaczony dla mnie.
- Czyli twierdzisz, że jeśli nie będę Cię całował i przytulał, tylko będziemy ze sobą sypiać, to nie będziesz chciała do mnie wrócić? - spytałem, ukrywając jak najlepiej umiałem, że jej słowa wcale mnie nie dotknęły.
- Dobrze Rian - odparłem - skoro nie chcesz już Cię nie dotknę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:31 pm

— No to nie dotykaj!— krzyknęłam uderzając go w piers.
— Za duzo tego na raz...to wszystko sie skumulowało i pękło we mnie... Po prostu pękło...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:36 pm

- Rian, proszę Cię, połóż się i zaśnij a jak wstaniesz pogadamy - dodałem.
- Tylko nie denerwuj się - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:38 pm

— Nie Tyler. — powiedziałam kręcąc głowa.
— Chciałam ci dać to czego oczekiwałeś od początku. Ale tego tez nie chcesz. Wiec po prostu sie mna bawiłeś. Nie mamy o czym rozmawiać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:45 pm

- Tak kurwa, ale na początku chciałem seksu bez zobowiązań! Naprawdę nie zauważyłaś jak bardzo nasza relacja od tego odbiegała?! Pasowało mi to, bo była inna, nie będąc gorszą! - krzyknąłem, odsuwając się od niej.
- Twierdzisz, że ja się Tobą ba-bawi...bawiłem? - spytałem cicho, patrząc jej w oczy.
- Jeju, ty naprawdę tak myślisz - dodałem, odsuwając się jeszcze bardziej.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:49 pm

— Znowu na mnie krzyczysz...— powiedziałam cicho.
Na jego "odkrycie" przytaknelam głową jak dziecko które przyznaje sie ze napsociło.
— Dlatego mówiłeś ze nie umiesz kochać... Kazdy umie. Ale nie kazdy chce.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:55 pm

- Mhm, rozumiem - zacisnąłem wargi i usiadłem pod ścianą, a bardziej zsunąłem się po niej.
Już nie umiałem na nią spojrzeć, nie po tym co usłyszałem. Starałem się być lepszy, ale jak widać nic nie dało. Cóż mogę powiedzieć...
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 6:58 pm

— Nie. Nie rozumiesz. — powiedziałam i czknelam głośno lekko sie chwiejac.
— Klamales jak mówiłeś ze wiesz kiedy ja kłamie. Wiesz skad to wiem? Bo jak miesiąc temu powiedziałam ze bede sie pieprzyć z połowa hogwartu, ze cie nienawidzę i ze juz cie nie kocham, uwierzyłeś. To juz nawet nie jest przykre... To tragiczne. Dla mnie. — powiedziałam znow czkając.
Zaczelam zakladac sukienkę od dołu. Jedna noga. Potem druga.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:02 pm

- Nie Rian nie w to uwierzyłem - mruknąłem.
- Uwierzyłem w to, że mnie nienawidzisz i że nie chcesz do mnie wrócić, a także w to, że nie jesteś już moja - dodałem.
- Nie umiem wyczytać kłamstwa, gdy ktoś bardzo chce je ukryć - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:06 pm

— Kiedys potrafiłeś...— powiedziałam zrezygnowana zapinając sukienkę.
— Uwierzyłeś we wszystko... Ale przeciez o to mi chodziło. — prychnelam wędrując do płaszcza ktory lezal na ziemi.
— Z Hogwartu wyjechałam bo zbyt wiele osob które chętnie mnie wypieprzą, zorientowało sie ze ciebie nie ma w szkole. — burknelam lądujac tyłkiem na ziemi kiedy chciałam podniesc płaszcz. Podniosłam sie na kolana, probujac sie zebrać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:13 pm

- Nadal potrafię przy drobnej sprawie, ale nie gdy buzują wsię Tobie emocje i wszystko mówisz z gniewem - powiedziałem, podnosząc się i podchodząc do niej.
- Chciałaś bym w to uwierzył więc uwierzyłem - mruknąłem, kucając przy niej.
- Ale nie w to, że mnie zdradzisz, że z kimś innym będziesz uprawiać seks. W to nie dałem się nabrać. Wiedziałem, że nie dasz się tknąć nikomu poza mną - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:16 pm

Machnęłam na niego ręka.
— To juz nieważne. — powiedziałam. — Teraz juz nie ma dla mnie znaczenia co sie stanie. — dodałam.
— Naprawde nie ma. Nie obchodzi mnie co i kto ze mna zrobi. Jak Bin znowu bedzie sie dopierdalal... Nawet nie zaprotestuje. Nie mam dla kogo sie bronić...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:29 pm

- A ja? - spytałem, patrząc na nią.
- Rian, a co ze mną? - dopytałem, patrząc jej w oczy, a następnie, usiadłem po turecku i wciągnąłem dziewczynę na swoje kolana.
- Nikt Cię nie tknie, jesteś moja - odparłem - możesz mi mówić, że nie jesteś moja, ale dla mnie i tak zawsze nią będziesz - mruknąłem, całując ją w nagą szyję.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:35 pm

— Co Ty? Co z toba?— zapytałam.
— Tyler Przestan...— powiedziałam odwracając głowę w druga stronę.
— Nie dam rady do tego wrócić...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:43 pm

- Co ze mną? Ja dalej tu jestem - mruknąłem.
- Do czego wrócić? - spytałem, nie odrywając się od jej szyi.
- Skarbie, proszę Cię - wymruczałem - wytrzymałem miesiąc, chyba należy mi się jakaś nagroda - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:46 pm

— Do ciebie. Do nas. Nie chce znowu przez to przechodzić... Bo nie wytrzymam. — powiedziałam.
— Nagroda... Chcesz nagród...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:50 pm

- Uwierz mi już tak nie będzie. Nigdy - dodałem.
- Mówiłaś, że nie ma znaczenia co się z Tobą stanie...Jeżeli ktoś się napotoczy i będzie chciał się z Tobą pieprzyć to nie będziesz się opierać. A uwzględniłaś to, że ja będę pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, ... i ostatni? - spytałem
- Tak chce nagród od ciebie - dodałem, zasysając jej szyję.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 7:58 pm

— Wybacz mi... wybacz ale ci nie wierze. Nie moge ci teraz uwierzyć...— powiedziałam.
— Tyler... Wiesz ze nie o to mi chodziło. I mowilam serio...— odparlam zagryzając wargę.
— Przestan...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:03 pm

- Rozumiem Cię Rian - odparłem - a jest szansa bym Ci to udowodnił? - spytałem z nadzieją.
- Ja też mówiłem całkowicie serio - mruknąłem i dmuchnąłem zimnym powietrzem na swoje dzieło.
- Naprawdę chcesz bym przestał? - spytałem, skupiając się na jej oczach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:07 pm

— Nie wiem. — powiedziałam odpowiadając jednocześnie na wszystkie pytania.
— Boje sie Tyler... Naprawde sie boje..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:08 pm

- Dobrze, rozumiem to - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
- Powiesz mi dlaczego chciałaś się pieprzyć skoro wcale nie chciałaś? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:16 pm

— Chciałam. — powiedziałam zgodnie z prawda.
— Przyszłam tu bo chciałam tego. — dodałam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:20 pm

- Ale teraz nie chcesz - odparłem.
- Do tego nie chcesz mnie znać i masz gdzieś co się z Tobą stanie - stwierdziłem.
- Ja nie wiem Rian, co ja mam o tym wszystkim myśleć. Przep...- natychmiast urwałem, przypominając sobie jej słowa "z twoich ust jest to obelga" - Nie wiem na co mam liczyć, czego się trzymać - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:22 pm

— A ty byś kurwa chciał?— zapytałam.
— Wszystkiego mi sie odechciewa. Odechciało. Bycia z toba. Kochania cie. Zycia. Zycia w nieodwzajemnionym uczuciu... Wszystkiego. Ja tez nie wiem. Nic juz nie wiem i nie chce wiedziec.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:30 pm

- Nie każę Ci tego robić przecież - mruknąłem obojętnie.
- Skoro Ci się tak odechciało wszystkiego to wyjedź i zapomnij - dodałem.
- Od samego początku mówiłem Ci, że nieodwzajemnie uczucia - odparłem, wstając.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:36 pm

— Nie chce zapominać...— szepnelam cicho.
— Wiem ze mówiłeś... Ale zawsze łatwiej obwinić kogos niz sama siebie..— powiedziałam podnoszac sie.
— Wybacz ze napatoczyłam sie na ścieżkę twojego szczęśliwego zycia... Nie było to specjalnie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:42 pm

- Nie Rian. To ty wybacz mi to jak postąpiłem podczas naszego pierwszego spotkania. Wybacz, że zabrałem Cię do tego pokoju - mruknąłem.
- Chcesz zapomnieć o mnie i to jestnie naprawdę dobry wybór - odparłem siadając na łóżko.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:44 pm

— Nie chce. Chce pamietać o tobie do konca swojego zycia. — powiedziałam podnoszac sie z podłogi.
— Naprawde chciałam zeby miedzy nami było dobrze. Ale z tego widze ty jestes bardziej zagubiony niz ja...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:51 pm

- Chyba nigdy tak nie będzie - mruknąłem
- Nigdy nie damy sobie tego czego tak naprawdę chcemy - odparłem
- Ja nie jestem zagubiony, wiem co mam robić i wiem co powinienem, ale tego nie chce - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 8:56 pm

— Ja jestem gotowa dać ci wszystko czego oczekujesz. — powiedziałam wpatrując sie w niego.
— Co powinieneś zrobic? Po prostu to zrob. Przestaniesz sie męczyć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 9:04 pm

- Rian też jestem Ci gotowy dać wszystko czego będziesz potrzebowała - mruknąłem.
- Powinienem zamknąć Cię w swoim pokoju i nie wypuszczać - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 9:05 pm

— Wiec dlaczego nie chcesz tego zrobic?— zapytałam patrzac sie na niego bez mrugnięcia.
— Powiedz prawdę. Co powinieneś zrobic?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 9:14 pm

- Chcę to zrobić Rian, całym sobą - mruknąłem.
Popatrzyłem na nią, a następnie lekko się uśmiechnąłem.
- Mówię poważnie Rian. Powinienem Cię zamknąć gdzieś, gdzie tylko ja miałbym dostęp do wejścia. Ty się naprawdę dziwisz, że skoro dowiedzieli się, że wyjeżdżam to przychodzili do Ciebie. A teraz...cholera spójrz na siebie dziewczyno. Na peronie miałem wielki problem by nie krzyczeć że jesteś moja i żeby nikt na ciebie nie patrzył. Przed chwilą prawie wybuchłem gdy musiałem Ci odmówić, a byłaś prawie naga - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyPon Lis 06, 2017 9:17 pm

— Wiec dlaczego tego nie zrobiłeś? Dlaczego nie krzyczałeś? Dlaczego odmówiłeś? — zapytałam.
— Chciałabym zeby to wszystko samo sie zrobiło.. Zebym zasnęła na długi czas.. – powiedziałam znow siadając na podłodze.
– Ale ty nadal jestes dupkiem... Nigdy now mówisz tego co myślisz.. tylko ukrywasz!— krzyknęłam i rzuciłam butem w jego udo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 11 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: