Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+11
SooAh Kwon
Nathan Collins
Sarah Miles
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Luke McCartney
Nelly de Violine
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Diana Blake
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 03, 2016 10:13 pm

Wzruszyłam ramionami.
- Mam mu kilka rzeczy do powiedzenia. Pewnie później i tak się o wszystkim od niego dowiesz... Cóż, tak przynajmniej obstawiam. Teraz jednak... wróć do swojego pokoju i przemyśl to wszystko, dobra?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 03, 2016 10:22 pm

-Wiesz co Diano? Rozumiem ze możesz się zdenerwować z powodu tego, co wyrabia twoja podopieczna. .. zakładając oczywiście że zauważasz innych Ślizgonów oprócz Azazela. Ale to moim zdaniem jest przesada. Przecież nic takiego nie zrobiliśmy. Dosłownie kilka godzin temu się pogodzilismy i nie chce żeby to się spierdoliło tylko dlatego że weszlas do mojego dormitorium w nieodpowiednim momencie. Carl to jedyna osoba która była w stanie mi pomóc i mnie zmienić żebym przestała być taka wstrętną suką. Ty jako opiekunka Slytherinu, która powinna dbać o nas , nawet nie próbowałas kiwnac palcem. Spoko.. być może nie musisz.. nie znam się. .. A my nie zrobiliśmy niczego złego. Wiec nie życzę sobie zęby Carl miał przeze mnie kłopoty. Mogę spędzać czas w jego dormitorium jeśli tak wolisz. Więcej go tu nie zobaczysz.-powiedziałam idąc w stronę dormitoriów. -Wiesz co mnie najbardziej boli? Nie to ze masz na nas wszystkich wyjebane że aż miło, ale to ze jesteś taka hipokrytką. -dodałam I poszłam do siebie.

Next : Dormitorium Soo
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 03, 2016 10:27 pm

Roześmiałam się.
- Jesteś idiotką, skoro uważasz, że zwracam uwagę tylko na Azazela. Niby czemu uważasz, że ma on u mnie jakieś specjalne traktowanie, co? Gwarantuję ci jednak to, że twoja stopa również nie przekroczy dormitorium Gryffonów. Jeśli sama nie potrafisz przyjąć zasad i się do nich stosować, to niebawem cię tu nie będzie. Sama sobie grabisz - rzuciłam, zanim dziewczyna zniknęła za drzwiami swojego pokoju. Postanowiłam udać się do swojego.
NP: pokój Diany.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyCzw Lip 21, 2016 10:51 pm

Weszłam do pokoju wspólnego po czym usiadłam na krześle, rzucając wszystko na stół. Zaczęłam robić kolejne wianki. Zupełnie bez sensu ale to trochę pozwalało uporządkować mi myśli i zapomnieć o tym że jestem głupią i naiwna idiotką.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPią Lip 22, 2016 10:54 pm

Po kilku godzinach robienia wianków skończyły mi się kwiaty. Wzięłam kilka stworzonych ozdób i poszłam po "materiał"

Next: Łąka
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyCzw Lip 28, 2016 10:32 pm

Weszłam do naszego pokoju wspólnego po czym skupiłam się na jednej z kanap i ukrył am twarz w dłoniach, starając się powstrzymać od beznadziejnego płaczu. Naprawdę jestem głupia. Aish.. Nie taka byłam. .Nie taka jestem...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPią Lip 29, 2016 8:08 pm

Kiedy stwierdziłam że wypłakałam się już wystarczająco, wstałam I podeszłam do lustra wiszącego w kącie pomieszczenia. Mimo że panował półmrok to i tak widać było ze mam spuchnięte i podkrążone oczy. Poklepałam się lekko po twarzy po czym uśmiechnęłam do swojego odbicia. Ogarnij sie. Hwaiting Soo... Hwaiting.

Next: Sowiarnia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 9:48 pm

Po wyjściu z Klasy eliksirów, poszłam do siebie po to, aby wziąć prysznic i wskoczyć w coś "cywilnego", mianowicie zwykłe, czarne rurki, wiązany na plecach top oraz szpilki które w ostatnim czasie bardzo przypadły mi do gustu. Miałam wrażenie, być może mylne, że taki ubiór bardziej pasuje do mojego nowego wyglądu. Rzuciłam się na kanapę przed kominkiem, zwisając głową w dół i zarzucając skrzyżowane w kostkach nogi, na oparcie. Gapilam się w płomień.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 9:53 pm

Wszedłem do pokoju wspólnego i zauważyłem tą Koreankę. Usiadłem na kanapie jak gdyby nigdy nic i wyjąłem książkę. Nogi założyłem na stolik. - Dziwne. Nie latasz po szkole i nie każesz ludziom się zamknąć - rzuciłem i otworzyłem książkę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 9:58 pm

-Ja generalnie nie latam, jeśli już to chodzę. Co? Zły humorek? Nadal wisisz mi buty hieno. .-powiedziałam poprawiając się na kanapie bo zaczęłam się zsuwać na ziemię. -A... I zamknij się. Buzi
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:02 pm

- Nie mam złego humoru - spojrzałem na nią unosząc brew. - Jakie buty? Nie wiem czy wiesz, czy może Is Ci tego nie mówiła, ale nic nie pamiętam - zaśmiałem się lekko. - Według niej pewna osoba usunęła mi wspomnienia z mojego pobytu w szkole. Szkoda, że nie pamiętam co robiłem. Mam wrażenie, że cała żeńska populacja szkoły nie przepada za mną. No, może z wyjątkiem Annabelle.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:09 pm

-O matko... No tak.. Zapomniałam. Is mi mówiła... Patrz.. mi nawet pamięci nie trzeba zabierać bo i tak wszystko zapominam. Dzień w którym zapomnę ze jestem ósmym cudem swiata, będzie moim ostatnim. -zasmialam się cicho.-Twoje szczury zeżarły mi buty, bieliznę i pióra... Jak będziesz grzeczny to ci wszystko odpuszczę bo buty to już sobie sama kupiłam. -pomachalam nogą. -Wiesz.. Czy cała populacja dziewczyn to nie wiem... Jakoś mi się nie wydaje.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:11 pm

- Czemu miałbym karmić Twoimi rzeczami gryzonie? - zmarszczyłem brwi. Na ogół gdy miałem do czynienia ze żmijami, to takie rycie im psychiki było jedną z ostatnich opcji, dlatego zaskoczyły mnie jej słowa.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:15 pm

-Bo jesteś wstrętnym, obrzydliwym, złośliwym robakiem którego nic, tylko zgnieść ale butów mi szkoda... Eh. . Nieważne... Jeśli nie pamiętasz to dobrze. Sama byłabym wdzięczna gdyby ktoś wymazał mi to z pamięci. -westchnęłam. -Co robisz?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:18 pm

- Dobrze wiedzieć - zaśmiałem się nieprzejęty jej słowami. - Co robię? - zapytałem z zaskoczeniem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:22 pm

-No co robisz? -co on tak wolno myśli. Podniosłam głowę żeby zobaczyć co robi po czym znowu wróciłam do poprzedniej pozycji.-Czytasz... Gdzie masz Ann?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:23 pm

- Pewnie w dormitorium jest i śpi - odchyliłem głowę do tyłu. - Ciekaw jestem jak się pogodziliśmy po tym co wtedy zrobiłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 10:25 pm

-A co jej zrobiłeś? -zapytałam w końcu wstając i siadając w takiej samej pozycji co on tyle ze prawie leżałam na siedzeniu kanapy bo nie sięgałam nogami do stolika.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:16 pm

- Zwariowałaś? Nie potrafiłbym skrzywdzić Annabelle. Jedyne co to lubię ją wnerwiać od czasu do czasu Bawi mnie to - założyłem ręce za głowę i zamknąłem oczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:20 pm

-No właściwie to chyba zwariowałam. .. I to kilka lat temu. -spojrzałam w sufit. -Widać ze ją kochasz. To dziwne ale... No. Życzę wytrwałości. -powiedziałam zastanawiając się co zrobić z Carlem. Ryzykować i znowu się w to pakować? Warto?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:23 pm

- Wow. Pierwszy raz ktoś skomplementował moje uczucie do kogoś - skomentowałem jej słowa zaskoczony. - Ale dzięki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:26 pm

-Zwróć uwagę na to ze byłam to JA. Nie robie takich rzeczy. Nie uznaje uczuć. Chyba. Ale jak już mówiłam... zwariowałam. Tylko nie bądź debilem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:28 pm

- Spokojnie. Z tego co mówiła mi Is o tym czego nie pamiętam, to mam dość robienia kolejnych błędów - westchnąłem. - Annabelle jest ideałem. Mamy takie same zainteresowania, styl bycia, humor, poglądy... No może poza jednym poglądem. Nawet czasem się myli z nazwiskiem, zamiast mówić de Violine mówi Tokisaki - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:30 pm

-Yyy Aha...No to w sumie dobrze. Dobrze jest mieć kogoś z kim można dzielić. .. wszystko. To podstawa.-powiedziałam znowu myśląc o Carlu. -Aish za moment zwariuje!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:31 pm

- Co Ci się dzieje? - zapytałem i spojrzałem na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:33 pm

-Wszystko mi się dzieje! Właśnie wszystko! -kopnęłam w stolik, unosząc się na kanapie. -Kurwa wszystko. -przeczesalam włosy palcami, wpatrując się w kominek.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:35 pm

- Chcesz o tym porozmawiać? - przeniosłem wzrok na sufit.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:36 pm

-Nie wiem. Ja juz sama nie wiem czego chce. A ja myślałam że miałam ciężko przed przybyciem do Hogwartu..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:44 pm

- Ślizgoni trzymają się razem. Wal o co chodzi.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:47 pm

Parsknelam smiechem. -No ta... A szczególnie my... Papużki nierozłączki. ..Ehhh..-Wzięłam głęboki oddech. -Chłopak mnie rzucił a teraz chce żebyśmy się zeszli a ja się boję. Koniec żałosnej historii
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:55 pm

- Który to? - zmarszczyłem brwi. Byłem zaskoczony, że w ogóle miała chłopaka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptySob Lip 30, 2016 11:57 pm

-Ehh.. to ten chłopak o którym mówiła Danika.. Co mnie o jego zamordowanie podejrzewała.... Gryfon. -mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:00 am

- A... Tak w ogóle to czemu się rozstaliście?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:03 am

-Bo.. Jestem dziwna. Jestem furiatką i ciężko ze mną wytrzymać. Wybucham bez powodu. No i.. Ja nie wiem co tak naprawdę już do niego czuje. Nigdy nie kochałam wie nie wiem.. czy to właśnie to, czy po prostu sobie to uroiłam. No i chłopak nie wytrzymał. We wtorek wieczorem ma podjąć decyzję. A ja nie wiem czego chce.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:07 am

- Chciałabyś z nim spędzać czas? Mieszkać kiedyś razem, może i założyć rodzinę? Akceptujesz jego wady? - znów spojrzałem na nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:15 am

-Nie wiem. .. Wiesz... Dzieli nas bardzo wiele a jednocześnie nie bo tak naprawdę nic o sobie nie wiemy. Pierwsze co we mnie uderza ze zniewalającą siłą to to że. . Ja jestem jak ogień a on jak woda. Przynajmniej ja to tak widzę. Jedno niszczy drugie. Nie wiem czy wytrzymałabym z nim w jednym domu. Lubie jak coś się dzieje. Nie potrafię żyć w spokoju. Rodzina? Dzieci to zupełnie nie moja bajka. O mój Boże, fuj. Aish to takie frustrujące. Nie potrafię sobie poradzić ze sobą. Chyba powinnam mu powiedzieć ze nic z tego i wrócić do poprzedniego trybu życia. Znów wszyscy będą mnie nienawidzić ale chociaż będę wiedziała za co.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:18 am

- Więc nie pasujecie do siebie. Będziesz się jedynie męczyła z nim, a z kolei nie powinnaś wracać do tamtego trybu życia, po co Ci to? Nie lepiej jak będziesz neutralna i trzymała się na dystans? To wystarczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:19 am

-Sama już nie wiem! Z nim źle ale bez niego jeszcze gorzej. Kupiłbym sobie stado kotów ale oprócz twojego wszystkie mnie nienawidzą.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:21 am

- Czyli coś do niego jednak czujesz. Czekaj, Itachi Cię lubi a ja nic o tym nie wiem? Tfu, nie pamiętam? - zmarszczyłem brwi, akurat do pokoju wbiegł kot i wskoczył mi na ramię.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:25 am

-Coś na pewno... O.. no właśnie. O wilku.. a raczej o kocie mowa.. Hej kocie.-powiedziałam kładąc się na kanapie i opierając nogi o te Azazela. -Cicho.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:28 am

Uniosłem ręce w obronnym geście. - Nie mam pytań - kot miauknął w odpowiedzi. Pogłaskałem go.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:29 am

-Musze ci powiedzieć coś bardzo ważnego. -powiedziałam poważnym tonem.-Nudzi mi się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:29 am

- Naprawdę ważne - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:31 am

-No przecież nie powiedziałam ci tego bez powodu... Zrób coś. Załóżmy że jestem twoją przyjaciółką i weź coś zrób
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 12:33 am

- Jaką muzykę lubisz? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 3 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój Wspólny
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: