Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+11
SooAh Kwon
Nathan Collins
Sarah Miles
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Luke McCartney
Nelly de Violine
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Diana Blake
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:09 am

-Wiesz ze nie możesz tego ciągnąć w taki sposób? Wiem że jesteś facet, i jak widzisz ładna dziewczynę i okazje do przelecenia jej, to oczywiście korzystasz...Ale wiesz ze jest duże prawdopodobieństwo że jeśli wybierzesz sex to związek będzie opierał się tylko i wyłącznie na nim? Brzmi świetne prawda? Sex 24/7 Itd... tylko wiesz... po pewnym czasie i tak zaczniesz zdradzać i będziesz szukał tej "normalności " w związku. Będziesz szukał tego czego nie dostajesz od Diany...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:10 am

- Wygląda na to, że Diana nie tylko na to liczy, ale sam już nie wiem... Chcę jak najszybciej znaleźć rozwiązanie i nie tracić czasu - westchnąłem. Zapowiadało się fajnie i beztrosko...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:15 am

-W takim razie musisz powiedzieć Chris prawdę. Dopóki nie jest za późno. -powiedziałam cmokając. -Potem tak się w tym poplączesz że sam nie będziesz wiedział co się dzieje.. Dojdą kolejne kłamstwa. .. Będziesz je ranił tym jeszcze bardziej.. Najpierw powiedz Chris prawdę.. Należy jej się to...A potem będziesz mógł myśleć którą wybrać. ..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:16 am

- Nie chcę kłamać, dlatego z nią o tym nie rozmawiam. Przemyślę to - westchnąłem ciężko.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:23 am

-Przemyslub. .. Ale nie rozmawiając z nią tez ja ranisz. .. wiesz o tym. ..nie może jej tak traktować. .
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 10:08 am

- Nie chcę jej ranić. Porozmawiam z nią dzisiaj o tym - powiedziałem, w końcu miałem kogo się poradzić. Spojrzałem na Soo. - Swoją drogą, czemu mi pomagasz po tym co Ci zrobiłem? Nie masz mi tego za złe?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:14 am

-Mam.... Mam ochotę się wkurzy i zrobić wszystko żeby moja moc akurat na tobie zadziała... Poza tym... nie pomagam tobie tylko Chris
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:40 am

- No okej, ale to nie wyjaśnia Twojego leżenia na moich kolanach - wzruszyłem ramionami. Pomyślałem, że to dobry pomysł, karty na stół. Diana i tak mnie zabije i tak, ale chyba dwie osoby mogą wiedzieć, prawda? Nic nie powiedzą przecież. Odchyliłem głowę na oparcie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:47 am

-Bo mi tu wygodnie...-przeciagnelam się. -Poza tym wiesz... podrrrywam cie....
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:52 am

- Podrywasz kogoś, kogo chcesz zabić? - rozbawiony zmarszczyłem brwi. - Masz fajne włosy, pozwolisz, że coś zrobię? Tylko chociaż Ty nie bierz tego na poważnie, plis - powiedziałem i pogłaskałem ją po głowie. - Swoją drogą, nie kręciłaś z tym no... Z Gryffindoru chyba jest.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:55 am

-Już mówiłam. .. granica między miłością a nienawiścią jest cienka...-zasmialam sie.-Ja cała jestem fajna... No blagam... bóstwo stapajace po ziemi... Swoją drogą. .. to nikt nie powiedział ze przestałam kręcić. ... To znaczy chyba.... Ale mam nadzieje ze nie jest na mnie zły. . W końcu mnie kocha nie... 0?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:56 am

- Widzę że skromność to Twoje drugie imię - zaśmiałem się. - Wiesz, Soo, ja Ci źle nie życzę, więc wiesz, można sobie odpuścić.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:58 am

-Ja po prostu mam poczucie własnej wartości..-powiedziałam dmuchajac na kosmyk włosów opadające mi na twarz. -Co mam sobie odpuścić?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 11:59 am

- No tą chęć zabicia mnie - wzruszyłem ramionami. Westchnąłem. - Jaką lekcję mamy dzisiaj?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:01 pm

-Jezu juz myślałam że ty tak o Carlu... -powiedziałam wypuszczając powietrze z płuc. -Eee... transmutacje!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:25 pm

- Nie no, coś Ty - wybuchnąłem śmiechem po tej pomyłce. - Hmmm... Transmutacja, no ciekawie jak to pójdzie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:28 pm

-Zamienię cie w takie.. jedno.. duże. ...dildo. .. I wrzucę do jeziora. A co.. niech się kałamarnica tez zabawi...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:32 pm

- Słucham? - prawie że krzyknąłem zaskoczony, znów się śmiejąc. - Zboczona jesteś - dodałem rozśmieszony.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:38 pm

-Nieprawda. .. po prostu jestem sobą. ...-powiedziałam. -Tak ze wiesz...Nie podpadnij mi...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:48 pm

- Spokojnie... Strach się bać po prostu - zażartowałem. Dobrze mi było z nią pogadać, jakoś uciec od tego wszystkiego co mnie męczyło.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:51 pm

-Lubisz mnie co...? -zapytałam szczerząc się. -Fajna jestem nie? Zabawna itd...Tak w ogóle to wisisz mi nowe szpilki, czarny biustonosz, trzy pióra i koszulkę.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:56 pm

- Nie no, polubiłem, jesteś nawet okej - powiedziałem z uśmiechem. - Kiedyś tam się kupi - machnąłem ręką. - Jeśli będziesz przy mnie przymierzać biustonosz, to niezależnie od ceny mogę Ci kupić - dodałem z łobuzerskim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 12:58 pm

-Oooo.. no to szykuj pokaźną sumkę. .. wykorzystam to.. tylko nie chwal się tym Carlowi. -powiedziałam krzyżując ręce na piersi i uginajac jedno kolano.-Nudzi mi się....
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:22 pm

- Jak coś to nic nie wiemy i nic nie planujemy, okej - powiedziałem. Uniosłem brew. - W sumie to jeszcze nigdy odkąd tu przyszedłem nie byłem nad jeziorem. Idziemy?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:25 pm

-Ja tam chodzę non stop.. -podnioslam się. -To wstawaj. I stój przez moment.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:28 pm

- No okej - powiedziałem i wstałem. Założyłem ręce ciekaw co zrobi. Miałem nadzieję, że nagle nie wyjmie noża i nie wbije go we mnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:30 pm

Stanęłam za nim i wskoczylam mu na plecy. -No to wio Tokisaki
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:32 pm

- Słucham? - zapytałem rozbawiony. - O nie nie, nie jestem koniem - dodałem ze śmiechem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:35 pm

-Patataj na jeziorko! -objelam go nogami w pasie i klepnelam go w ramie.-Korzystaj z tro ze jestem nacpana i dla wszystkich miła! Wio!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:36 pm

- Nie ma mowy - pokręciłem z uśmiechem głową. - Jeśli poprosisz to tak.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:37 pm

-Czy ty kiedykolwiek słyszałeś żebym ja prosiła? No idź juz!
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:38 pm

- Niech Ci będzie, ale ostatni raz, następnym nie odpuszczę - prychnąłem rozbawiony i wyszedłem.
NP: Jezioro
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 1:39 pm

-Pierdol pierdol ja postoje...
Next: Jezioro
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:24 pm

-No.. wiec to jest nasz pokój wspólny. .. Musze przyznać ze wasz jest przytulniejszy. .-powiedziałam kiedy weszliśmy do środka. -Tego wam zazdroszczę
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:32 pm

-Punkt dla Gryffindoru.-powiedziałem uśmiechając się. Rozejrzałem się po pokoju. Fakt nie wyglądał na przyjemny, ale miał swój klimat.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:34 pm

-Chyba ujemny... -powiedziałam. -Moje dormitorium czy chcesz ryzykować tu? -zapytałam unosząc brew i poruszając nia.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:42 pm

-Ty moje dormitorium widziałaś- powiedziałem wkładając ręce do kieszeni.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:48 pm

-Haha.... o Boże. ..Chodź. . -pociagnełam go za krawat w stronę dormitoriów.

Next: Dormitorium Soo
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 7:11 pm

Trafiłam na ten pokój, w sumie jeszcze nie spędzałam tu czasu, a mam po drodze do swojego pokoju. Te obrazy, poduszki i kanapy. Wszystko wyglądało tak zjawiskowo. Usiadłam na jednej z kanap i zrobiłam miejsce dla Arii, która natychmiast wtuliła we mnie swój pyszczek, w pokoju było dosyć zimno, a nie miałam na sobie nawet bluzy czy dłuższego rękawa. Położyłam głowę na oparciu sofy i w jednej chwili, jak gdyby nie wiedzieć kiedy, po prostu zasnęłam...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 8:34 pm

Wszedłem do pokoju, zauważyłem śpiącą Nelly na kanapie. Wygodnie Ci tu w ogóle? Pomyślałem. Nawet nie jesteś ubrana stosownie do temperatury... Przykucnąłem do Arii. - Słuchaj - zacząłem do niej szeptem. - Oboje chyba chcemy dobrze dla twojej pani, nie? - pozostało mi jedynie zgadywać, że nie będzie żadnego ale. Wziąłem Nelly na ręce i poszedłem z nią do jej dormitorium.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 9:35 pm

Weszłam do pokoju wspólnego i rozejrzałam się po pomieszczeniu. Nigdzie nie było Aza. Usłyszałam za to głos chłopaka, który nie był Ślizgonem. Udałam się w stronę pokoju Soo.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:01 pm

Wyszłam z pokoju Soo i usiadłam na jednej z kanap. Swój wzrok utkwiłam w jednej ze ścian. Nie byłam w stanie zebrać swoich myśli. Co się właściwie przed chwilą stało? Co ja przed chwilą widziałam? Wolałabym ten obraz wymazać z pamięci.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:02 pm

-Możesz mi powiedzieć o co ci chodzi? Co się takiego stało ze u mnie jest? ! Przecież świat się od tego nie zawalił! -powiedziałam stając przed nią.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:08 pm

- Regulamin szkoły jasno mówi, co należy robić, a czego nie. Wydaje mi się, że on jest nienaruszalny. A tobie? Uważasz, że wszystkie reguły można złamać? Jesteś Ślizgonką, więc zachowuj się jak Ślizgonka. Używaj mózgu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 03, 2016 10:11 pm

-Będę przestrzegała regulaminu... O czym chcesz z nim porozmawiać jutro? -zapytałam wkładając ręce do kieszeni spódniczki. -Używam mózgu. . Czasami aż za bardzo...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 2 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój Wspólny
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: