Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+11
SooAh Kwon
Nathan Collins
Sarah Miles
Austin O'Neill
Raven Scoffer
Luke McCartney
Nelly de Violine
Matt Claws
Alessia Tokisaki
Diana Blake
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyPon Sie 01, 2016 11:58 pm

W końcu spojrzałam w tym samym kierunku co Az i zobaczyłam wysokiego, dobrze wyglądającego chłopaka. -Annyeong
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:03 am

- Witam nowego kompana i druha. - miałem już podać mu rękę, gdy nagle zauważyłem Azjatkę, która coś próbowała skrobać w notatniku - Gdzie moje maniery? Jestem Luke McCartney. - uścisnąłem jej dużo mniejszą dłoń po czym zwróciłem się do nich - Wygląda na to, że będziemy sobie towarzyszyć. - w końcu uścisnąłem rękę chłopaka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:05 am

-Kwon SooAh -przedstawiłam się, ściskając jego dłoń. -Oo jak mi przykro Az. . Juz nie masz dormitorium tylko dla siebie. Jak ki smuuutno. ..-uśmiechnęłam się wrednie do niego.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:06 am

- Azazel Tokisaki - uścisnąłem rękę i wróciłem do poprzedniej pozycji, nogi na stół, a ręce za głowę. Ziewnąłem znów. - Ta, w końcu nie będę jedynym chłopakiem w Slytherinie. No i co z tego? Gdyby nie wisiała nade mną groźba wyrzucenia ze szkoły za seks, to bym potrzebował go dla siebie - znów spojrzałem w sufit.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:09 am

- Ostro kolego, widzę, że ciekawe rzeczy zdążyły ominąć mnie od początku roku w Hogwarcie. - rozsiadłem się na kanpie, bawiąc się guzikiem rękawa od koszuli - Wydajecie się dosyć sympatyczni. - spojrzałem na nich górnolotnie - Na razie. - posłałem im swój szeroki uśmieszek.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:13 am

-Hehehe... Trza było być grzecznym. No ale cóż. . W Slytherinie może być tylko jeden anioł. .-Odrzuciłam wlosy do tyłu. -Tak Luke. Az jest bardzo sympatyczny. Jak śpi-spojrzałam na nowego, uśmiechając się szeroko.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:14 am

Uniosłam palec. - Zależy dla kogo - opuściłem i wziąłem poduszkę, którą z nudów zacząłem podrzucać do góry.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:21 am

- Są jeszcze osoby w Hogwarcie, godne uwagi czy jakiegokolwiek zainteresowania? - patrzyłem z zainteresowaniem na nowo poznanych ślizgonów
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:23 am

-A ja ci nie wystarczam? -zatrzepotałam rzęsami, -Żarcik. W sumie...-Spojrzałam na Aza. -Ann jest całkiem niezła. .
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:25 am

- Ann, to jest ze mną w związku. Tutaj masz jedną godną zainteresowania - wskazałem ruchem głowy na Soo. - A tak to jest jedna puchonka, mógłbyś spróbować ją odbić pewnemu puchonowi, a więcej to nie wiem - ziewnąłem znów.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:31 am

- Z Tobą w związku tak? - zamarszczyłem brwi - Gratulacje kolego, jaka ona jest? - pytałem z nutką zazdrości w głosie - Nie kręcą mnie puchonki, wydają mi się zbyt... grzeczne, ciche... nieśmiałe? - spojrzałem na SooAh.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:35 am

-Nijakie? Nie wszystkie...-Powiedziałam mając na myśli Is.-Ale większość chyba. Dlaczego się tak patrzysz? Włosy mi stoją znowu? Mogłam ich nie ścinać...-przygładziłam włosy na czubku głowy. -Ostatnio popełniam same błędy. ..
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:38 am

- Tak, ze mną. Jest prześwietna, ideał jak na mój gust. Tylko że nieprzewidywalna. Co do puchonek, jedna z nich jest moją siostrą, druga jest dosyć taka ruchliwa. Wydaje się, że lubi imprezować, trzecia, azjatka, ma paranoję chyba.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:48 am

- To była dobra zmiania. - zwróciłem się do Soo - A Twoje włosy wyglądają prześwietnie, pewnie jak zawsze. - kontynuowałem - Okej... Czyli mamy obgadane trzy puchonki, teraz pora na... Ravenclaw i Gryffindor - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:51 am

-Aww... Gwiyomi! -powiedziałam. -Jeśli pytasz o dziewczyny to... Czeaj... Kto jest w Ravie.... Taka dziewczyna z ciemnymi włosami. . Jest na tyle szalona ze chciała mi pomóc ostatnio bo myślała chyba że chce skoczyć z wieży. ..Jest Sam...I.. To chyba tyle? -spojrzałam na Aza. -W Gryffindorze jest właśnie jego Ann i.. więcej nie znam. -powiedziałam I zamyśliłam się. -Carl Pan Zrywam Z Tobą chyba cie nie interesuje
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:54 am

- Sam łatwo jest zawstydzić, dużo się uczy, ale jest nawet w porządku. Jest jeszcze jakiś chłopak, na M jakoś ma imię i poza nim drugi na M, chyba Micheal, ale bodajże raz go widziałem. Słyszałem, że jest jeszcze jakaś blondi w gryfie i szatynka  z krótkimi włosami. Więcej nie wiem - wróciłem do podrzucania poduszki.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 12:58 am

- Jak dobrze, że na początku swojej przygody życia w Hogwarcie, trafiłem na Was. - zaśmiałem się - Wydaję mi się, że Was polubiłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:02 am

-Złotko. .. Mnie się nie da nie lubić. .-powiedziałam klepiac Aza w nogę, -Potwierdź bo nikt normalny mi nie uwierzy. .. Przysuń mi stolik.-powiedziałam zdejmując nogi z kanapy i zakładając buty.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:03 am

Niedbale przysunąłem stolik nogą do niej od niechcenia. - Swoich byś nie polubił? - zapytałem z rozbawieniem Luke'a, po czym przeniosłem wzrok na Soo. - Niech będzie, że potwierdzam - ziewnąłem.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:08 am

- Bywają przypadki, że nawet swoich się nie da polubić. - wzruszyłem ramionami - Złotko, za to mi nie da się oprzeć. - uśmiechnąłem się zawadiacko.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:16 am

-Taak? No cóż... Jak widać nie mdleje z zachwytu...-Powiedziałam śmiejąc się. -Wiesz.. Musisz mi czym zaimponować -poruszałam brwiami po czym oparłam czubki butów o krawędź stołu. -Znowu ziewasz? Przed chwila spałeś.. -powiedziałam do Aza. -Jak niemowlę. . Dzięki ze mnie obudziłeś na śniadanie. . Jestem głodna przez ciebie
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:18 am

- Miałem Cię obudzić? - zmarszczyłem brwi. - No co, lubię spać - wzruszyłem ramionami i odrzuciłem poduszkę na bok.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:25 am

- Jeszcze nie mdlejesz, a ja nie mam co imponować na ten czas. - przeciągnąłem się - Musisz mi pokazać tą Twoją dziewczynę, nie żebym coś ten, ale tylko o niej usłyszałem na razie tak fantastyczne opinie. - zaśmiałem się krótko pod nosem - A kim jest ten Carl Pan Zrywam z Tobą? - spojrzałem ponownie na Azjatkę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:30 am

-Kimś kto mnie rzucił. -fuknęłam. -Mnie się raczej nie rzuca i nadal myślę czy do niego wrócić, czy najpierw się zemścić i wrócić czy nie wracać i kupić sobie stado kotów, które mnie nie lubią wiec.. forever alone... Nawet on nie wytrzymał a on jest naprawdę cierpliwy. Teraz jestem okej wiec nie dziwie się ze odniosłeś mylne wrażenie ze mnie lubisz, ale zaczekaj kilka dni aż będę sobą. Chciałam ci przypomniec że zaklęcia niewybaczalne są nielegalne.. w szkole.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:32 am

- Kiedyś Cię z nią zapoznam - podkreśliłem lekko ostatnie słowo. - Nie jest eksponatem z muzeum. Jak już, to lepiej sobie kup trzy koty. Będzie dla Ciebie bezpieczniej - zwróciłem się do Soo i usłyszałem cichy bieg, odwróciłem głową i zobaczyłem Itachiego, który wskoczył mi na kolana. - No gitara siema - zwróciłem się do niego i pogłaskałem.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:37 am

- Mam kotkę, co prawda jest jeszcze malutka i głupiutka jak stado rybek w głębi Adriatyku. - zaśmiałem się machinalnie - I w sumie nie mam pojęcia gdzie obecnie się znajduje. - rozejrzałem się do pokoju, ziewając krótko - Nieźle masz poukładane w głowie SooAh. - stwierdziłem, kiedy nasłuchiwałem się wywodom Azjataki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:42 am

-Chciałeś powiedzieć "najebane ". - zaśmiałam się nerwowo. -Idę do Zakazanego po jagody -powiedziałam czując jak zbiera mi się na płacz. Sama się wysypuje a potem płacze. Przydałby się terapeuta. Wstałam z kanapy i sięgnęłam po Itachiego. -Biorę go ze sobą. -powiedziałam cicho i wyszlam wraz ze zwierzakiemm drapiąc go między uszami. Nawet nie wiem czy w tym lesie rośnie coś jadalnego. Najprawdopodobniej będę tam jedynym pożywieniem.
Next: Zakazany las
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:43 am

- Mam nadzieję, że zobaczę swojego kota jak wróci z tej wycieczki - mruknąłem gdy wyszła. - Dziś tu dotarłeś?
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:47 am

- Coś powiedziałem nie tak? - odprowadziłem dziewczynę wzrokiem do wyjścia - Tak, chwilę przed wejściem tu. Ta szkoła to jeden wielki labirynt, serio. - zaśmiałem się, przenosząc wzrok na Azazela.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:50 am

- Nie. Ona jest po prostu... Specyficzną osobą i trzeba mieć do niej podejście. Które trzeba przede wszystkim wybadać. Jest w porządku, ale wiesz, demony przeszłości - odpowiedziałem mu patrząc na drzwi, po czym spojrzałem na niego. - Labirynt? Po części. Z tego co mi mówiła siostra, to spokojnie tu się odnalazłem i od razu złamałem dwóm dziewczynom serca... Fajnie byłoby to pamiętać.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:53 am

- No to sobie nagrabiłeś, łamaczu damskich serc. - roześmiałem się - Alkohol, narkotyki czy dobrze wypowiedziane zaklęcie usuwające pamięć? - zapytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:55 am

- To trzecie. I to przez byłą... - mruknąłem z przekąsem. - Po alkoholu podobno tylko wycieczki do Londynu nie pamiętałem.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 1:58 am

- Nieźle. - zagwizdałem - Ale teraz sobie życie powoli układasz widzęm.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:03 am

- Tak... Mam już dość wrażeń i pojedynków za sobą. I tym razem uniknę wyrzucenia ze szkoły... Inaczej zostałbym we Włoszech, aaaaaa... - westchnąłem. - A tak to mnie wyrzucono i tutaj się zapisałem.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:06 am

- Tym razem unikniesz? A czy przypadkiem nie wspomniałeś, że prawie zostałeś wyrzucony przez seks w Hogwarcie? Jeżeli zrobiłeś to raz to za drugim i trzecim nie zaprotestujesz jej. - uśmiechnąłem się cwaniacko.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:09 am

- Potrafię nad sobą panować. Poza tym, często zdarzają się tu wycieczki gdzieś, rodzinę mam bogatą, żaden problem wynająć pokój tu i tam - zaśmiałem się. - Ale to nie za seks mnie wywalano.
Powrót do góry Go down
Luke McCartney

Luke McCartney


Skąd : Ottawa, Kanada
Liczba postów : 193
Join date : 01/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:17 am

- A za co dokładnie? - przyglądałem się mu oraz jego mimice twarzy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:19 am

- Raz gdy stanąłem w obronie siostry. Ci co ją porwali skończyli w oddziale psychiatrycznym w Mungu. Zostałem wywalony za przekroczenie "obrony koniecznej". Zdecydowano się dać mi drugą szansę, a wtedy ich znajomi na każdym kroku chcieli walczyć, wtedy już się nie bawiłem w jechanie ich psychiki. Sami chcieli, a komisja, która mnie wywaliła, była tylko w połowie, bo się obawiała mnie w ogóle widzieć - rozłożyłem bezradnie ręce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:18 pm

-Siedzieliście tu całą noc?  -zapytałam wchodząc do pokoju wspólnego. -Jakiś ciekawy temat? -zapytałam sięgając po swój notes.-Az, Itachi mi gdzieś zwiał.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:31 pm

- Ta, temat za co mnie wyrzucono ze szkoły w Japonii - przeciągnąłem się i wstałem. - Dostałem list z Tokio, idę go w końcu przeczytać, będę później - rzuciłem i poszedłem do dormitorium
NP: Wiadomo gdzie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 2:47 pm

-Aha... No w sumie.-wzruszyłam ramieniem i poszłam do swojego dormitorium.


Ostatnio zmieniony przez SooAh Kwon dnia Wto Sie 02, 2016 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Raven Scoffer

Raven Scoffer


Wiek : 25
Liczba postów : 272
Join date : 02/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyWto Sie 02, 2016 5:35 pm

Weszłam do pokoju Ślizgonów ciągnąc za sobą walizkę i kufer. Obok mnie szła kotka Ruby i co chwila ocierała się o coś. Rozejrzałam się po pokoju i zauważyłam kilka osób. Z przyzwyczajenia poprawiłam włosy i ruszyłam do dormitorium dziewczyn nie witając się z nimi. Ruby została dalej chodząc po pokoju.

NP Dormitorium Dziewczyn
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyCzw Sie 04, 2016 8:56 pm

Wróciłem z dziedzińca i usiadłem na kanapie. Nogi założyłem jak zwykle na stolik, a dłonie splotłem za głową. I tak leżałem, lampiąc się w sufit.
Powrót do góry Go down
Austin O'Neill

Austin O'Neill


Wiek : 24
Liczba postów : 16
Join date : 04/08/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyCzw Sie 04, 2016 9:04 pm

Austin wszedł do Pokoju Wspólnego swobodnym krokiem i usiadł sobie wygodnie na jednej z kanap. Przechylił głowę do tyłu, wpatrując się w sufit. Rozkoszował się ciszą, która panowała w pokoju.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 EmptyCzw Sie 04, 2016 9:10 pm

Podniosłem głowę widząc jakiegoś nowego ślizgona. Wow, nawet się nie przywitał. Opuściłem ją znów i kontynuowałem poprzednie zajęcie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 6 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój Wspólny
» Pokój Lykona
» Pokój jednoosobowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: