Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+10
Kai Joshua Graham
Nathan Collins
Luke McCartney
Austin O'Neill
Sarah Miles
Christine Stephens
SooAh Kwon
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Admin
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 11:36 am

Napisałem kartkę do Chris, po tym jak mi napisała że Is wyszła. Po chwili mój kot wrócił, wstałem i udałem się do Wielkiej Sali. Miałem nadzieję znaleźć siostrę po drodze.
NP: Korytarz na parterze
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 3:35 pm

Wszedłem do dormitorium po futerał, zatrzymałem się jeszcze na chwilę, dałem kotu jeść i westchnąłem, z tęsknotą wspominając co tu się odwaliło. Potem wyszedłem.
NP: Pokój wspólny
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 8:19 pm

Wszedłem czysto na chwilę, no dobra, niekoniecznie czysto, ale na chwilę. Poszedłem pod prysznic, zmieniłem szatę i skierowałem się znów ku Wielkiej Sali.
NP: Wielka Sala
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 8:22 pm

Położyłem się na łóżku i zamknąłem oczy, westchnąłem. Cholera... Przydałaby się tu znów ta nauczycielka. Leżałem wygodnie relaksując się.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 10:12 pm

Nagle mój kot sam wybiegł z dormitorium. Isobel... Usiadłem na łóżku i czekałem. Tak jak się spodziewałem, przyszła mi kartka. Zakończ wojnę, SooAh przeprosiła... Co?! Nie mogłem uwierzyć, że aż to zrobiła Koreanka. No i to mi się podoba... Wstałem i wyszedłem.
NP: Pokój Wspólny
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 11:02 pm

Przeszedłem do dormitorium.
NP: Wiadomo gdzie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 21, 2016 11:03 pm

Położyłem się po prostu na łóżku, po przebraniu się w piżamę. Zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 8:20 am

Obudziłem się, wstałem i typowo poszedłem od razu pod prysznic. Założyłem szatę. Nie miałem co robić, a gdyby... Znaleźć tą nauczycielkę i znaleźć odpowiedź na moje pytanie? Co wtedy miała na myśli? Tak! Spsikałem się jeszcze dezodorantem i wyszedłem.
NP: Sala Eliksirów.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:33 pm

Weszłam do dormitorium I rzuciłam rzeczy na łóżko przed którym nie stała żadna skrzynia. Czyli wolne. Rozerwalam paczki i zaczęłam wyjmować z nich ciuchy.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:34 pm

Wróciłem do dormitorium, położyłem się na łóżku. Spojrzałem na godzinę. No to okej, szybki prysznic, jakieś tam kosmetyki i lecimy... Dopiero co zauważyłem Koreankę. Wzruszyłem tylko ramionami, w końcu zmądrzała...
- Prysznic jak coś zajęty na 5-10 minut - mruknąłem do niej i wszedłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:36 pm

-Mhm...-mruknelam układając ciuchy w szufladzie. Zostawiłam tylko spodenki i bluzke na długi rękaw do spania , po czym usiadłam na łóżku czekając aż łazienka się zwolni.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:39 pm

Wyszedłem po kilku minutach, po dezodorancie i innych takich tam. Dałem kopertę Itachiemu. - Do Isobel. Jeśli SooAh będzie coś grzebała czy coś w moich rzeczach to się nie wahaj, ale jeśli nic nie zrobi, uznaj ją za przyjaciółkę - powiedziałem do kota i wyszedłem razem z nim z dormitorium.
NP: Pokój Diany Blake
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:46 pm

Przewróciłam oczami, zabrałam ciuchy i poszłam się wykąpać. Jakiś czas później wyszlam i położyłam się do łóżka, przykrywajac kołdrą i patrząc w okno. Zdrzemne się a potem pójdę przejść.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:47 pm

Kot zdążył już wrócić, otarł się tylko przyjacielsko o dziewczynę i położył się w kącie na swoim legowisku. Też zasnął.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 7:49 pm

Uśmiechnęłam się I popatrzylam na kota. Słodki. . Kocham kociaki... Kuleczek...Tak go nazwę hahah po swojemu
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 8:17 pm

Nie chciało mi się spać. A raczej nie mogłam zasnąć. Wstałam z łóżka i założyłam trampki po czym wyszlam z dormitorium przejść się po błoniach.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 7:34 am

Kiedy wróciłam do dormitorium, na moim łóżku leżał kot Azazela. Podeszłam do niego i przesunęłam go trochę. -No suń się trochę...-powiedziałam uśmiechając się I wchodząc pod kołdrę. Poglaskałam kota i po chwili już spałam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 3:10 pm

Rano, po przebudzeniu się poszłam się wykąpać. W dormitorium byłam tylko ja i kot. Ubrałam się w szatę i poszłam do Wielkiej Sali na śniadanie.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 4:08 pm

Wszedłem zmęczony i wciąż bez zdolności chodzenia prosto i się przewróciłem na łóżko. Od razu zasnąłem, nie zauważyłem nawet, że mój kot mi wskoczył na plecy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:40 pm

Weszłam do swojego dormitorium. -Nic mu chyba nie jest... śpi. . -powiedziałam do Chris grzebiac w szufladzie. -Jak chcesz to mogę go delikatnie obudzić. .
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:42 pm

- Nie trzeba - szepnęłam - Sama to zrobię.
Postawiłam wodę na szafce i usiadłam na łóżku obok Azazela. Delikatnie go potrząsnęłam, żeby się obudził.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:43 pm

Otworzyłem oczy. O ch... Co za ból głowy. Zmrużonymi od światła w pokoju oczami spojrzałem kto mi śmie przerywać sen. - O... Hej kochanie... - powiedziałem z jękiem bólu, złapałem się za głowę. - Jak tu weszłaś? Itachi! Złaź ze mnie! - mruknąłem do kota który ze mnie zeskoczył.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:44 pm

-Zepsułaś mi całą zabawę. ..-powiedziałam ze smutkiem.-No trudno... Musze wymyślić inna rozrywkę. ..Ehh...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:45 pm

- Soo mnie wpuściła - powiedziałam z uśmiechem i pocałowała go w czoło - Przyniosłam ci wodę. - Podałam Azowi kielich z Wielkiej Sali - Chciałam zobaczyć jak się czujesz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:56 pm

Wzięłam ciuchy i poszłam do łazienki przebrać się.  Po powrocie z Londynu wykąpałam się szybko i założyłam zwykłe,  luźne ciuchy. Teraz przebralam się w ciemne, wytarte spodnie i krótka bluzkę.  Wyszłam z łazienki do dormitorium zakładając botki na obcasie.-No dobra moje gołąbki... Robta co chceta.. ale wiem jak poukładane są moje rzeczy i proszę ich nie ruszać. .. sex na moim łóżku jest zakazany bo łóżko moje.. no... To milej zabawy... Idę powkurzac Carla... Wcale nie znam hasła do ich wieży. . No skąd. . Hahhaha-powiedziałam i wyszlam z dormitorium.

Next: Pokój Wspólny Gryfonów
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:58 pm

Wypiłem go za jednym razem. - Dzięki - uśmiechnąłem się i pocałowałem ją w usta.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 7:59 pm

Wmaszerowałam do środka i ten widok odrobinę mnie zamurował.
- Po pierwsze, to męskie dormitorium, więc żadna z was u nie powinna być, tym bardziej ktoś, kto nawet nie jest Ślizgonem. Proszę o natychmiastowe wyjście. Po drugie, Az mam dla ciebie eliksir na kaca, twoja siostra prosiła, abyś go dostał. Wypij do dna - powiedziałam, po czym podeszłam do chłopaka i wcisnęłam mu w rękę małą buteleczkę. Groźnym wzrokiem spojrzałam na dziewczyny. - Soo, jeśli nie chcesz mieszkać z resztą Ślizgonek, to mogę załatwić ci osobny pokój. Nie musisz łamać żadnych regulaminów, gwarantuję. Oznajmiam też, że hasło do wejścia będzie zmienione i ma pozostać tylko między Ślizgonami. Czy to jasne?
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:01 pm

- Pani profesor - powiedziałam stanowczo - Chyba mam prawo zobaczyć, jak czuje się mój chłopak? Nie ważnie, czy jestem ślizgonką, czy nie. Martwiłam się, więc przyszłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:02 pm

Podskoczyłem gdy zobaczyłem Dianę. O cholera... Akurat teraz... To jest sadystka, zabije mnie za to... Wziąłem eliksir i do dna wypiłem. Poczułem się o niebo lepiej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:02 pm

[quote="SooAh Kwon"]Wzięłam ciuchy i poszłam do łazienki przebrać się.  Po powrocie z Londynu wykąpałam się szybko i założyłam zwykłe,  luźne ciuchy. Teraz przebralam się w ciemne, wytarte spodnie i krótka bluzkę.  Wyszłam z łazienki do dormitorium zakładając botki na obcasie.-No dobra moje gołąbki... Robta co chceta.. ale wiem jak poukładane są moje rzeczy i proszę ich nie ruszać. .. sex na moim łóżku jest zakazany bo łóżko moje.. no... To milej zabawy... Idę powkurzac Carla... Wcale nie znam hasła do ich wieży. . No skąd. . Hahhaha-powiedziałam odkładając kosmetyczkę do szuflady.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:03 pm

-Osobny pokój. ..? Taki tylko dla mnie i wgl...? Ale... skoro Chris może przychodzić do Aza. . To Carl do mnie też będzie mógł. ..?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:08 pm

Roześmiałam się.
- Mogłaś wysłać mu wiadomość, żebyście się spotkali przed pokojami Ślizgonów. Teraz jednak musisz opuścić swojego chłopaka. Chyba, że chcesz być wydalona ze szkoły. Rozumiemy się?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:10 pm

Przełknąłem ślinę. Zwłaszcza jak Chris powiedziała, że jestem jej chłopakiem, to zacząłem bać się reakcji Diany.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:11 pm

-Wiem ze jest pani wielce zaabsorbowana Azem ale annyeong! It's me! -powiedziałam machając ręką.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:16 pm

- Będziecie mogli się spotykać poza swoimi sypialniami. Macie chyba wystarczająco dużo miejsc i wystarczająco dużo czasu po lekcjach, aby iść sobie na jakiś spacerek i trochę sobie pogawędzić, prawda?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:19 pm

-No właśnie nie.. Wie pani jak się ciężko żyję z człowiekiem spokojnym i ogarnietym? Zresztą. . Niech no pani na nich popacza. ..-Podeszłam do Aza i Chris i objelam ich.-Takie gołąbki. .. zakochane.. chyba nie stanie pani na drodze wielkiej miłości. .. co... Pani psor....
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:24 pm

Uniosłem brew zaskoczony. Co ona robiła? Oparłem rękę o głowę leżąc, wciąż obejmowałem Chris i niespokojnym wzrokiem patrzyłem na Dianę.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:26 pm

Wyrwałam się z objęć Aza i Soo.
- Więc, mam nadzieję, że czujesz się dobrze - powiedziałam do chłopaka i spojrzałam piorunującym wzrokiem na nauczycielkę. Pocałowałam Azazela, żeby jeszcze bardziej wkurzyć Dianę
- Pa - rzuciłam i wyszłam.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:26 pm

- Pa... - odpowiedziałem zamurowany gwałtowną akcją. Wciąż zerkałem na Dianę.
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:29 pm

- Soo, taka jest moja rola. Najpierw edukacja, później związki - rzuciłam i uśmiechnęłam się do niej, całkowicie ignorując piorunujące spojrzenie dziewczyny, która właśnie wyszła. - Masz godzinę do ciszy nocnej. Leć się spotkaj z tym swoim chłoptasiem, byle nie w jego pokoju. Rozumiemy się?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:34 pm

-No i widzi pani.. Się dziewczyna speszyla. ..Przykro mi Az..-wyprostowałam się i położyłam mu dłoń na ramieniu. -Nici z sexu dzisiaj.. Ja tez jestem juz zajęta wiec... przykro mi... ale o to pretensje tylko do Diany...-Spojrzałam na nauczycielke. -Tutaj mam się nie spotykać. . U niego też nie... to gdzie...? U Pani?
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:36 pm

- Trójkąt z wami jakoś mnie nie interesuje - rzuciłam do dziewczyny i puściłam do niej oczko. - Jesteś Ślizgonką, jestem pewna, że znajdziesz sobie inne, bardziej odpowiednie miejsce.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:39 pm

-Hmm.. tak. Jego dormitorium...Jakby pani była tak miła i przestała pożerać Aza wzrokiem w mojej obecności. .. Żyło by nam się lepiej.-powiedziałam po czym nachylilam się do Aza.-Wiesz co ziomek... mam wrażenie ze masz przejebane...
Powrót do góry Go down
Diana Blake

Diana Blake


Liczba postów : 333
Join date : 11/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:41 pm

- Wiesz co, Soo? Idź już stąd i nie komentuj. Jak ktoś cię złapie w jego dormitorium, to masz przewalone. Rób, co uważasz za stosowne. Ja w twoim wieku byłam w stanie znaleźć inne rozwiązania...
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 EmptyWto Cze 28, 2016 8:43 pm

- Też mam - powiedziałem z lekkim niepokojem. - To ja może pójdę pod prysznic - zaśmiałem się zakłopotany i poszedłem pod prysznic. Niech przestaną się kłócić i wrócę, nie wiem... Wracać do Diany? Wzrok ma jakby miała chęć się zemścić na mnie za to odkrycie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 2 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Soo
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: