Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+3
SooAh Kwon
Alessia Tokisaki
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 2:41 am

- Nie ma za co - odparłem
- Chciałaś popadać - stwierdziłem i lekko się spiąłem, więc od razu podrapałem się po karku
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 11:14 am

— Taak ale... Wroce do siebie. Odpocznij ode mnie. Zobaczymy się za jakis czas. — powiedziałam podnoszac się ma drżących nogach.
— Moze dobrze ci to zrobi
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 12:08 pm

- Jeżeli ty chcesz odpocząć to powiedz, ale i tak cię nie wypuszczę - odparłem, łapiąc ją w talii. Wstałem by być wyższy od niej i położyłem dłonie pod jej kolanami oraz na plecach.
- Prędzej się przewrócisz niż dotrzesz chociaż do drzwi - stwierdziłem i położyłem ją na środku łóżka. Zdjąłem swoje buty i usiadłem przed nią, chwytając za jej kostki.
- Ciekawe kiedy przestaną cię boleć - mruknąłem i pocałowałem jedną z wielu ranek na jej nogach. Następnie powoli zdjąłem jej szpilki i położyłem przy moich butach. Gdy już oboje nie mieliśmy butów, usiadłem obok niej, tak że stykaliśmy się ramionami.
- Zrobisz teraz co będziesz chciała - powiedziałem i chwyciłem za różdżkę, odwołując czar na drzwi.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 12:20 pm

Podniosłam głowę, niezamierzenie patrzac na niego jak zbity szczeniak.
Usiadłam na lozku gdy mnie na nim posadził, patrzac jak całuje ranke na nodze. Zapieklo troche. Gdy pozbył się moich szpilek i usiadł obok westchnęłam cicho, patrzac na swoje pokaleczone nogi.
Przechyliłam glowe na bok i oparłam jà o jego ramie, zaciskajac dłonie na krawędzi sukienki.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 12:28 pm

- Tak myślałem - odparłem i zacząłem gładzić jej włosy
- Śpij już, maluszku - westchnąłem, przekładając rękę przez jej szyje
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 12:31 pm

— Myślisz ze zasnę po takiej przyjemniej dawcę szoku, strachu i paniki?— prychnelam.
— Ty naprawde nic o mnie nie wiesz...Moze to i lepiej..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 12:37 pm

- Tak, właśnie myślę, bo szok, strach i panika, zabrały ci energię, a teraz położysz się spać - odparłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 12:54 pm

Objęłam go lekko w pasie, jednak po chwili zabrałam rece i skrzyzowalam je na brzuchu.
— Dlaczego mi to robisz?— zapytałam.
— Dlaczego raz mówisz mi jedno a raz drugie... Raz czuje się stara zabawka a potem jak księżniczka... Raz dajesz mi odczuć ze jestem tylko obiektem twoich seksualnych... Fantazji a innym... A potem zachowujesz się tak, jakbym była całym twoim światem...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 2:09 pm

Westchnąłem i zabrałem rękę z jej ramion.
- Myślałem, że w końcu mnie znienawidzisz i znajdziesz chłopaka przy którym zawsze będziesz się czuła jak księżniczka - stwierdziłem
- A mówię ci tak, bo jestem niezdecydowany
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 2:11 pm

— Nie rozumiesz ze nie potrafie cie znienawidzić?— zapytałam.
— NIE POTRAFIE. ZROZUM. — powiedziałam dobitnie.
— Niezdecydowany? Miedzy czym a czym?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 2:40 pm

- Miedzy swoimi egoistycznymi pobudkami, a tym byś była z kimś szczęśliwa - odparłem
- Skoro nie chcesz spać - zmieniłem swoje położenie tak, że leżałem głową na jej udach - to poróbmy coś, nie ruszając się z łóżka - zaznaczyłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 2:50 pm

— Wolałabym żebyś skupił się na swoich egoistycznych pobudkach. Jesli nie bede przy Tobie szczęśliwa to uwierz mi, odejdę natychmiast. — skłamałam i pogłaskałam go po głowie.
— A co chcesz robic?— zapytałam wzdychając.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 2:58 pm

- Skoro tak mówisz, to właśnie na nich się skupie - odparłem
- Myślałem, że ty coś wymyślisz - jęknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:00 pm

— Nie. Wybacz. W głowie nadal mam cos innego i ciezko mi się skupić. – powiedziałam.
— Miałeś isc poćwiczyć
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:17 pm

- Nie chce mi się - odparłem - najwyżej będę gruby - zaśmiałem się
- Nie no pewnie jutro 4 godziny poświęcę treningowi - westchnąłem
- Idź spać - powiedziałem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:19 pm

— Nie chce spac...— mruknelam.
— Nie wiem co możemy robic... Mozesz mi opowiedzieć o sobie. Jak wyglądało Twoje dzieciństwo? Dlaczego nigdy się nie zakochałeś?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:42 pm

- W sumie to żadna tajemnica - odparłem - Moi rodzice od zawsze podziwiali mojego kuzyna, który jest starszy ode mnie o 5 lat, dlatego jako mały brzdąc starałem się być jak on. W sumie teraz dopiero jestem w stanie stwierdzić, że byłem lepszy od niego, ale moi rodzice nadal byli nim wniebowzięci - stwierdziłem - dlatego gdy on w wieku 7 lat wsiadł na miotłę, wszyscy byli bardzo zadowoleni, gdy ja w wieku 5 lat pomykałem na miotle wszyscy mówili, że jestem gorszy od kuzyna - westchnąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:44 pm

— Rodzice nie powinni tak robic... Ucinają dziecku skrzydła. – powiedziałam kręcąc głowa.
— Dobrze ze zdałes sobie sprawe z tego ze jestes lepszy. — odparlam.
— To był tez powód tego ze nigdy się nie zakochałeś?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:51 pm

- W sumie też przez to. Mój kuzyn też jest chujem, większym ode mnie - zaśmiałem się - wiem to aż niemożliwe, a jednak - odparłem.
- A co do zakochana się to w wieku 15 lat miałem dziewczynę, która zdradziła mnie właśnie z nim. To było tak zabawne, że nawet wtedy ryłem się z tego - zaśmiałem się na tą sytuację
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:52 pm

Strzeliłam mu palcami w czoło.
— Co w tym zabawnego?— warknelam.
— Bolało cie to... I wszystko Wolales obrócić w zart..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 3:59 pm

- Ej to boli - odparłem - dziś będziesz się nade mną znecała? - zapytałem
- Nie, nie bolało mnie - westchnąłem - W sumie najlepszą zabawę miałem wtedy, gdy zaczęła mnie błagać o powrót
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 4:00 pm

— Tak bo jestem straszna suka. – odparlam.
— Błagała? Nie dziwie się... I co? Dostała kwitek czy kopa?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 4:06 pm

- Nie jesteś - odparłem - nie porównuj się do nich, nigdy więcej
- Bardziej kopa - zaśmiałem się - po 2 tygodniach przeprowadziła się do innej szkoły - westchnąłem - szkoda że wtedy ty nie byłaś moją dziewczyną, pewnie wszystko inaczej by się potoczyło
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 4:08 pm

— Myślisz?— zapytałam nadal głaszcząc go po włosach.
— Na pewno bym cie nie zdradziła... I przy okazji sama nie zostałabym zdradzona... Gdybym wtedy była twoja dziewczyna to miałabym okazje... Okazje... do zrobienia ci zupy z wodorostów...— powiedziałam zmyślając pierwsze lepsze co mi wpadło do głowy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 4:13 pm

- Zupy z wodorostów? - zaśmiałem się
- A no właśnie, zapomniałam dodać... W wieku 17 lat zamieszkałem sam w Brazylii, zostawiając daleko za sobą rodzinę, a szkołę też zmieniłem, by nie widzieć parszywej gęby i jego kuzyna.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 6:08 pm

— W Korei, kazdy kto ma urodziny powinien w tym dniu zjeść zupę z wodorostów... Po prostu pomyslałam ze chciałabym ją dla ciebie zrobic. — odparlam.
— Dlaczego wyjechałeś do Brazylii? Pozwolili ci na to?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 6:14 pm

- Fajne zwyczaje macie - odparłem - ale nie wiem czy bym zjadł - usmiechnąłem się
- Jakoś jak podróżowałem z rodzicami po świecie, bardzo mi się spodobało w Rio i postanowiłem, że tam kiedyś zamieszkami. No a co do rodziców...Chyba nadal nie wiedzą gdzie mieszkam - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 6:16 pm

— Nie jest zbyt dobra ale... Ale... No to byś nie zjadł. — powiedziałam skupiając się na jego włosach.
— Jak to nie wiedza? Nie powiedziałeś im ze jestes w Hogwarcie?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 6:19 pm

- Wiedzą, że się uczę w Hogwarcie i wiedzą iż mieszkam w Brazylii, ale nie wiedzą gdzie - zaśmiałem się - Ułożyłem im i sobie, więc tylko od nich pieniądze dostaje i od czasu do czasu piszę, że żyję
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 7:08 pm

— Aaa... Rozumiem. — powiedziałam.
— Moi rodzice przeprowadzili się do Włoch z rodzeństwem i cała służba. — odparlam. — Ja się póki co nie wyprowadziłam...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 7:10 pm

- Czyli oboje mamy wolną chatę - zaśmiałem się - A ty? Jak wyglądało twoje dzieciństwo? I dlaczego miałaś tylko jednego chłopaka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 7:20 pm

— Nie mam wolnej chaty. — zasmialam się. — Nadal mieszkam z rodzicami..— odparlam.
— Moje dzieciństwo... No cóż. Jako najmłodsza zawsze miałam przejebane. Kazdy najmłodszy dzieciak ma przejebane ale w Korei jest gorzej... Musisz byc na zawołanie i w ogole... Byłam wypadkiem przy pracy. Wiecej czasu spędzałam z kucharka albo niańka niz z rodzicami...— powiedziałam.
— A dlaczego nie? Mowilam ci juz o tym dwa razy... Nie wiem czemu mnie ciagle męczysz o to... zdradzil mnie z przyjaciółka. Byłam z nim jeszcze pół roku po tym jak się dowiedziałam... a potem sam mnie rzucił.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 7:24 pm

- Mówiłaś że twoi się przeprowadzili - westchnąłem
- I potem nie chciałaś mieć chłopaka? - spytałem - wiesz żeby pokazać mu że jest gorszy
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 7:31 pm

— Przeprowadzili. Z moim rodzeństwem i cała służba. Zmieniliśmy miejsce zamieszkania. W naszym starym domu powstanie cos innego. — wyjaśniłam.
— Szczerze? Nie. Jechałam na silnych prochach wiec w większości nie byłam zbyt świadoma co się dzieje. Dzięki temu ze łazienkę miałam w sypialni, nie wychodziłam z niej przez rok w ogole. Kompletnie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:16 pm

- Aż tak źle było? - spytałem, głaszcząc ją po policzku - Na miejscu twojego ojca, zajebałbym drania
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:22 pm

— Było gorzej...— odparlam. — Ale... Nieważne..— powiedziałam zakładając kosmyk włosów za ucho.
— To znaczy... Bo to było tak... Moi rodzice nie wiedzieli...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:26 pm

- Myślałem, że skoro zamykasz się w łazience, to jest to oczywiste - odparłem
- Moi wiedzieli wszystko - zaśmiałem się
- A najlepsze jest to że nawet Riley mnie za to przeprosił tzn. mój kuzyn
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:28 pm

— Nie zamykałam się w łazience... Tylko w sypialni. Chodziło o to ze dzięki temu ze miałam łazienkę, nie musiałam wychodzić z sypialni..— zasmialam się.
— I nie chodzi o to ze nie wiedzieli ze zerwal ze mna i mnie zdradził... Oni nie wiedzieli ze mam chłopaka..— powiedziałam chrzakajac.
— I jak zareagowałeś?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:33 pm

- Nie zauważyli że się izolujesz? - spytałem - Tak myślałem że nie powiedziałaś im o tym że go masz
- Dodałem mu rękę i jakoś tak lepiej się miedzy nami układa, jest debilem, ale jak to mówią swój do swego ciągnie - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:34 pm

— Mowilam ci ze wiecej czasu spędzałam ze służba domowa niz z rodzicami... Tak czy siak i oni i rodzeństwo twierdzili ze "to taki wiek",bunt czy cos. O tyle. — wzruszyłam ramieniem.
— Nie jestes debilem..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:41 pm

- No tak racja - odparłem
Popatrzyłem na nią pełnym powątpiewania wzrokiem
- Nie jestem? Taaa, a ty mnie nie pociagasz
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:42 pm

— Nie jestes. — odparlam.
— Tak.. wiem. Juz to mówiłeś. — powiedziałam na moment przestajac go głaskać.
— Nie musisz tego powstać bo to niezbyt przyjemne..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:46 pm

Chwyciłem za jej rękę, kładąc na swoich włosach
- Dobra skoro nim nie jestem, to niech tak będzie, ale ty mnie cholernie pociągasz - stwierdziłem i dłonią zacząłem sunąć po jej udzie - A to co mówiłem było karmą - usmiechnąłem się złowieszczo
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 8:52 pm

— Bardzo miła ta karma szczególnie po tym jak omal nie zemdlałam z "radości" w pokoju spotkań. Za taka karmę to ja Dziekuje. — mruknelam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 EmptyNie Sie 20, 2017 9:14 pm

- I tak wiem że mnie kochasz - zaśmiałem się, głaszcząc ją po udzie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 13 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: