Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+13
Samantha Drought
Katherina Whitemore
Madison Beer
Luke McCartney
Lykon Norris
Noah Carter
Sarah Shadows
Christine Stephens
Isobel Tokisaki
Phoebe Caulfield
Maddie Miller
Kim Elizabeth Rose
Kai Joshua Graham
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 6:14 pm

Położyłem dłonie spowrotem na jej talii, słysząc komentarz dziewczyny, która była razem z nami na wieży, o której istnieniu zapomniałem będą blisko Sarah.
- Nie masz kurwa niczego innego do roboty? - spytałem dziewczyny, która trzymała jakaś puszystą kulkę w ręku
- Tak Sarah - mruknąłem - rozbieranie cię wzrokiem - dodałem i opuściłem raminko stanika, który znajdował się pod bluzką - Coś podobnego do tego, tylko bardziej gwałtownie - puściłem jej oczko.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 6:25 pm

- Pocałuj ją wreszcie, a nie się mizdrzysz - krzyknęłam do chłopaka.
Szczerze nienawidzę ludzi, którzg robią coś takiego przy innych. Jak się chcą przeruchać, to mają dormitoria, hotele i te sprawy.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 6:31 pm

Zdziwiłam się jak jego głos zmienił się diametralnie, otworzyłam szeroko oczy i lekko rozchyliłam usta z zaskoczenia, kiedy moje ramionczko opadło.
- Noah. - skarciłam go wzrokiem, oglądając się za siebie na dziewczynę z małym, puchatym królikiem. Przegryzłam wargę na jej słowa, nie odwracając się w stronę chłopaka.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 6:35 pm

Zignorowałem słowa dziewczyny, która niepotrzebne się wtrącała.
- No co? - jęknąłem i zabrałem ręce z jej talii, przenosząc je na murek, na ktorym siedziałem - Co tym razem - zapytałem blondynki, która odwróciła twarz w drugą stronę.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 6:37 pm

- Nic. - obróciłam się do niego ponownie - Czemu miałoby coś być? Tylko na nią spojrzałam. - zmarszczyłam czoło zdezorientowana zachowaniem chłopaka.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 6:51 pm

- Popatrzyłaś na mnie takim wzrokiem, że myślałem iż coś Ci nie pasuje - dodałem, patrząc jej w oczy. Czasami trudno było mi się połapać co mam zrobić. Raz jest źle, drugi raz gorzej, a o trzecim nie wspominając.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 7:12 pm

- Wszystko jest w porządku, po prostu wszystko jest dla mnie... nowe. - szepnęłam mu to jakbym się tego wstydziła, rumieniąc się.
Każda moja relacja z chłopakiem kończyła się na przyjaźni, a tego nawet przyjaźnią nie mogę nazwać. Czułam, że po tym wyznaniu po prostu wyjdzie, bo jak można nigdy nie mieć takich kontaktów z płcią przeciwną.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 9:22 pm

- Nie rozumiem - szepnąłem - Jak to nowe? - spytałem.
Wziąłem ja za ręce, jednak widząc ja lekko speszona, zatychmiast je zabrałem. Oparłem się o mur i czekałem na jej odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 9:57 pm

Westchnęłam ciężko i zaczęłam się tłumaczyć. Coraz bardziej odczuwałam strach, że po prostu ucieknie i zerwie kontakt.
- Nigdy nie byłam w takich relacjach z chłopakiem. - odetchnęłam, chociaż nie była to ulga.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 10:36 pm

- Nie gadałaś z chłopakami? - zapytałem zdziwiony - Przecież na pewno gadałaś z jakimś - dodałem - Chyba że nie musiała, bo rodzice zapisali cie do szkoły żeńskiej - mruknąłem cicho. Zastanawiając się nad jej słowami
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 10:40 pm

- Nie chodzi mi o takie relacje. - przewróciłam oczami, westchnęłam ciężko i mówiłam dalej - O takie relacje jaka jest między nami. - poczułam w tym momencie jakbym była jego zwykłą koleżanką z korzyściami.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 10:53 pm

- A co jest miedzy nami? - zapytałem, bardzo tego ciekawe. Nasza znajomość, o ile tak to można nazwać, nie zaliczała się do przyjaźni, a tym bardziej związku, nawet nie podchodziła pod przyjaciół z korzyściami. Ale skoro ona mówi o czymś takim. To może nie miała nigdy chłopaka. Sam nie wiedziałem.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 10:59 pm

- Nie wiem. - schodzimy na bardzo zły tor rozmowy.
Zacisnęłam powieki, czując jak pieką mnie policzki. Odeszłam w bok, opierając się tyłem o mur, czułam jak pod dłońmi kruszy się cegła, nawet nie zaciskając na niej rąk.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 11:07 pm

Położyłem dłoń na jej policzku, a potem przeniosłem ją na jej podbródek, kierując jej twarz w moja stronę
- Dlaczego aż tak bardzo się tym przejmujesz? - zapytałem, uśniechając się do niej.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 11:12 pm

- Bo zawsze chcę wiedzieć na czym stoję. - wzruszyłam ramionami, ponownie zagłębiając się w szarość jego oczu - A teraz nie wiem i dziwnie mi z tym.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 11:37 pm

- Ja tym bardziej - powiedziałem - to dziewczyny na tym świecie uświadamiają facetów na czym stoją, a nie na odwrót - stwierdziłem, patrząc w jej oczy - my nie zagłebiamy się nad nazewnictwem, tylko brniemy dalej - wytłumaczyłem.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 11:39 pm

- Skoro tak. - przystałam na jego propozycję, biorąc jego dłoń i przystawiając sobie ust. Chuchnęłam na nią ciepłym powietrzem, zahaczając wargą o jego kciuk.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 11:44 pm

- Co ty robisz? - zapytałem lekko zaskoczony.
Nie sadziłem, że zdecyduje się na jakiś ruch. Jednak jej wargi na moim placu, to niecodzienne doświadczenie, wiec postanowiłem zaczekać,co zrobi dalej.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptySro Lip 26, 2017 11:55 pm

- Taki jakiś nawyk. Jak nie własna dłoń to czyjaś. - zaśmiałam się, widząc reakcję chłopaka.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:06 am

- Czasami sie zastanawiał czy cie nie podmienili - dodałem ze śmiechem.
- Masz jeszcze inne nawyki? - spytałem
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:09 am

- Mam zbyt wiele, żeby wszystkie zliczyć... - udawałam jak liczę na palcach chłopaka - Odruchowo jak się denerwuję zagryzam wargę, przykładam sobie dłonie do ust, jak nie umiem sobie z czymś poradzić to zaciskam odruchowo powieki, a jak się boję lub coś w ten deseń to trzęsą mi sie dłonie.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:15 am

- Będę pamiętał - mruknąłem - Jak możesz żyć z tym wszystkim? - zapytałem i przeczesałem sobie włosy wolną ręką.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:16 am

- Tak jak żyję z fobiami tak i z nawykami. - wzruszyłam ramionami jakby to była codzienność, a nie, to jest codzienność - Ty nic takiego nie masz?
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:21 am

- Nic - mruknąłem - gdy byłem mały małem się ciemność i klaustrofobie, ale brat nauczył mnie tego kontrolować - dodałem - ciemność to teraz moje drugie życie, ale za małymi pomieszczeniami nie przepadam - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:24 am

- Czyli jest coś takiego jednak! - uśmiechnęłam się, nie czując się sama w tym wszystkim - Dobry brat, chodził kiedyś do Hogwartu? - domyśliłam się, że był starszy po jego krótkiej opowieści.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:31 am

- Tak chodził - mruknąłem cicho - od niego uczyłem się zaklęć, gdy byłem mały. Nigdy nie było z nim problemów, nie to co ze mną - dodałem lekko się uśmiechając do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:32 am

- Jakie problemy, jeżeli mogę wiedzieć? - stanęłam między jego nogami, unosząc wzrok i patrząc mu w oczy.
Chciałabym wiedzieć o nic co nie co, wypadałoby znać swoich znajomych, prawda?
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:37 am

- Głównie wychowawcze - mruknąłem i przybliżyłem ją do siebie ręką.
- Nauczyciele tez za bardzo sobie ze mną nie radzą - dodałem, śmiejąc się
- Nie jestem typem osoby, który łatwo odpuszcza i nie ważne czy to nauczyciel czy uczeń - mruknąłem, gładząc ją po plecach
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:41 am

- A chciałeś sobie odpuścić. - mruknęłam cicho, kładąc głowę na jego klatce piersiowej. Słyszałam jak bije jego serce, które rytmicznie, lekko uderzało.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:50 am

- Chyba nie - mruknąłem - nie przypomina sobie tego - dodałem
- Usiądź na mnie - zaproponowałem - Tak by nogi zwisały ci z drugiej strony, twarzą do mnie - wytłaczyłem - może ze mną nie będziesz się, aż tak bała - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 12:52 am

- Spadniemy przecież. - uniosłam brew, zaskoczona jego pomysłem. Odkleiłam się od jego koszulki, patrząc mu w oczy. Zagryzłam wargę, nieco mocniej niż zazwyczaj.
- Mogę Ci zaufać, że będziesz mnie mocno trzymał?
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:02 am

- Nie sadniemy - uspokoiłem ją, patrząc jej w oczy - Jezeli nie chcesz nie musisz - powiedziałem szybko -Do niczego nie chce cie zmuszać -mruknąłem
- Ale tak możesz mi zaufać, w moich ramionach nie spadniesz - stwierdziłem - to ja mam większe szanse na upadek - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:07 am

- Jeżeli Ty masz większe szanse na upadek, a będę siedziała na Tobie to oboje spadniemy. - westchnęłam cicho, zbierając się na odwagę - Pomóż mi jakoś, bo nie wiem jak mam na Ciebie wskoczyć, żeby Cię nie zepchnąć. - zachichotałam.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:13 am

Zaśmiałem się na jej próby. Dzięki temu, że była blisko zlapałem ją za pośladki i uniosłem, usadzając sobie na kolana. Jednak chyba trochę za blisko ją posadziłem, bo gdy podniosłem głowę nasze twarze dzieliły drobne centymetry, a jej piersi były przycisniete do mojej klatki piersiowej.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:19 am

Przywarłam do jego klatki jeszcze bardziej, nie patrząc przed siebie, a w oczy chłopaka. Pierwszy stopień do pozbycia się lęku wysokości - check.
- W sumie to mi tu wygodnie. - poruszyłam biodrami, wygodnie się usadawiając.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:22 am

Warknąłem cicho, czy ona naprawdę nie rozumiała, że nie należy poruszać biodrami , gdy siedzi na facecie.
- Cieszę się - powiedziałem, uśmiechając się - I co jest nadal się boisz? - zapytałem ciekawy
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:26 am

- Teraz nie, póki nie widzę jak daleko od ziemi jestem. - uśmiechnęłam się promiennie.
Uniosłam się lekko, stykając nasze czoła ze sobą. Nawet gdy siedziałam na jego kolanach, miałam nos na wysokości jego brody.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:29 am

Przeniosłem swoje dłonie na jej pośladki, by pomóc jej utrzymać wysokość, byłem ciekawy jej kolejnego kroku
- To może spójrz na dół? - zaproponowałem, jednak mój głos stał się bardziej gardłowy, bardziej niż myślałem.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:37 am

- Boję się. - założyłam swoje ręce za jego kark, mocno się trzymając, czując jak drżą mi dłonie - Nie spojrzę w dół. - przełknęłam ciężko ślinę.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:41 am

- Dobrze może masz rację - mruknąłem - Kiedy indziej to zrobisz- dodałem i zdjąłem ręce z jej pośladków. Ułożyłem je na murku tak, by się nimi podeprzeć w razie czego.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 1:48 am

- Kiedy indziej. - powtórzyłam za nim zbyt wysokim tonem.
Odsunęłam się delikatnie, by z łatwością patrzeć na niego. Podobał mi się, nie raz śnił mi się taki... dobrze zbudowany mężczyzna, wysoki i z ostrzejszym charakterem. Kiedyś marzenia, teraz mam obrazek z moich snów przed oczami. Skarciłam się w myślach, przerywając długą ciszę.
- O czym myślisz? - uniosłam delikatnie jeden kącik ust.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 8:54 am

- O Tobie - odpowiedzialne od razu. W sumie musiałem przyznać, że wiele rzeczy robiłem z nią po raz pierwszy, mimo tego, że jestem doświadczony w sprawie z kobietami, to nigdy nie byłem w ich towarzystwie dłużej niż 24h, wiec nigdy nie doświadczyłem siedzenia takie jak to teraz, a musiałem przyznać, że bardzo mi się podobało.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 9:02 am

Spojrzałam na niego podejrzliwym wzrokiem, nie tracąc z uśmiechu. Łokcie oparłam na jego ramionach, dłonie wplatając w moją ulubioną, kasztanową czuprynkę. Lekkie loki kręciły się bezwładnie wśród moich palców.
- Zaprzątasz sobie głowę? Moją osobą? - zmarszczyłam czoło, czując jak dodatkowo unosi mi się brew.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:07 am

Gdy wsunęła dłonie w moje włosy, lekko zamruczałem.
- Jak mógłbym myśleć o kimś innym? - spytałem, patrząc na jej ruchy. Lekko przybliżyłem ją do siebie i nachyliłem przejeżdżając nosem od jej ucha aż do ramienia
- Ślicznie pachniesz - stwierdziłem, chcąc dodać coś jeszcze, ale ugryzłem się w język w ostatnim momencie.
Powrót do góry Go down
Sarah Shadows

Sarah Shadows


Skąd : Kanada, Vancouver
Liczba postów : 226
Join date : 18/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 EmptyCzw Lip 27, 2017 10:13 am

- Noah... - szepnęłam mu do ucha, przegryzając jego płatek.
Zacisnęłam zęby na wardze, czując przyjemne dreszcze w okolicach szyi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: