Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wieża Astronomiczna

Go down 
+13
Samantha Drought
Katherina Whitemore
Madison Beer
Luke McCartney
Lykon Norris
Noah Carter
Sarah Shadows
Christine Stephens
Isobel Tokisaki
Phoebe Caulfield
Maddie Miller
Kim Elizabeth Rose
Kai Joshua Graham
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 10:50 pm

— Bo liczę na to ze sie w nim juz nie zakocham...— powiedziałam zsuwając sie po murku i siadając na ziemii. Objęłam kolana ramionami i wbiłam wzrok w kolano.
– Czasami nienawidzę siebie tak bardzo, ze chciałabym sobie zrobic krzywdę. Zeby tak zabolało... Zebym juz nikomu nie zrobiła problemu.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 10:55 pm

- Niestety nie wybierasz osoby, którą pokochasz - odparłam.
- Rozumiem, że jest aż tak źle - dodałam, patrząc na nią.
- Wiesz, że jak będziesz ponownie się z nim spotykać to wspomnienia odżyją, prawda? Poza tym on będzie wszystko pamiętał - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:06 pm

Milczałam przez chwile.
— No tak.... Nie przemyślałam tego...— powiedziałam cicho.
— Nie chce sie z nim rozstawać.... Ale nie chce mu zatruwać zycia tak jak teraz. Dopoki z nim jestem, odbieram mu szanse na bycie z kims normalnym
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:20 pm

Od dłuższej chwili stałem w drzwiach, przyglądając sie dwóm dziewczynom.
— No nareszcie nasz Puchon sie poddał. — powiedziałem. Podszedłem i usiadłem obok Rian, opierając rękę o jedno kolano które zgiąłem.
— Ojoj... Chyba nieładnie cie potraktował.. Słyszałem od kilku Slizgonow pewna informacje... To o ktorej mam do ciebie dzisiaj przyjść?— zapytałem wpatrując sie w profil Rian ktora chyba za wszelka cenę nie chciała na mnie patrzeć. Przykro...
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:25 pm

- Wypierdalaj - mruknęłam do nowoprzybyłego.
- Nie widzisz, że rozmawiamy? - spytałam sarkastycznie.
Co za pojeb...Wystarczyło że tu wszedł, a już podniosło mu się ciśnienie.
- O żadnej porze nie masz do niej przychodzić - odparłam.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:28 pm

Gdy tylko usłyszałam głos Gryfona, spięłam sie lekko.
Odsunęłam sie od niego kiedy bezczelnie usiadł obok mnie.
No tak... Znając zycie i debilizm niektórych ludzi, zobaczę nie jednego Slizgona pod swoim dormitorium. To nie był dobry pomysł...
—Woo Bin. Wez zdechnij.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:31 pm

— Widze. Jak ci przeszkadzam to idz sie przejść. Potem dokończysz. Ja mam cos ważniejszego. — powiedziałem i spojrzałem na Slozgonke. Syknalem lekko.
— Ah... Kocham ten twoj jezyczek. Mam nadzieje ze w praktyce jest równie ostry. — powiedziałem i pogłaskałam ja po policzku. Zaśmiałem sie gdy uderzyła mnie w rękę, odtrącając ja.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:35 pm

Podeszam i nachyliłam się do Gryfona.
- Rozuniesz słowa spierdalaj, czy może jesteś zbyt tępy i tylko pięść pomoże Ci to zrozumieć? - spytałam,.mając już dosyć chłopaka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:37 pm

– Kate uspokój sie. Jak cos ci zrobi, a wiem ze jest pojebanh, to Tyler go zabije i go wsadza. — odparlam zrezygnowana.
— Jak go zignorujesz to da sobie spokoj. — powiedzialam cicho.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:38 pm

— Jestem mądrzejszy niz ty kiedykolwiek bedziesz. — zaśmiałem sie. Przytaknąłem na słowa Azjatki.
— O. Słuchaj Shin. — powiedziałem i objąłem dziewczynę, czujac jak spina kazdy możliwy mięsień i zaczyna drzeć. No bez przesady...
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:42 pm

- Za zabicie takiego debila, będą mu jedynie wdzięczni - odparłam.
Gdy objął dziewczynę ramieniem, miałam ochotę mu przypierdolić. Rian była praktycznie dziewczyną Tylera, a ten debil ją trzymał.
- Jesteś pewna, że nic mam nie robić? - spytałam
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:47 pm

Byłam juz cała czerwona na twarzy. Nie mogłam sie ruszyc zeby chociażby odsunac sie od Gryfona.
Chciałam tylko zeby mnie puścił. Zeby przestał mnie dotykać. Zamknęłam oczy z ktorych zaczely płynąc łzy. Wszystko co wydarzyło sie w Skrzydle wróciło do mnie żywo, jakbym przeżywała to po raz kolejny.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:48 pm

Spojrzalem na Shin ktora zaczela płakać. No przeciez nic jej nie robię...
— No juz nie przesadzaj. Płakać bedziesz w nocy. Jak w koncu przeleci cie facet... A nie Puchon. — szepnąłem jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:51 pm

Gwizdnęłam głośno, a w mgnieniu oka, pojawiła się moja psina. Pogłaskałam ją po pysku, wtedy wpadł mi pomysł, że nie muszę nasyłać na niego mojego psa.
- Wiesz, gdzie iść - odparłem.
Po moich słowach już niewidziałam psa.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:58 pm

Prawie podskoczyłam kiedy usłyszałam gwizdniecie.
Nie otworzyłam jednak oczu. Po tym co Uslyszlam do WooBina... Jedyne co chciałam to zniknąć. Tak na chwile. Na Sekundke. Zwiać. I nie wrócić. Zacisnelam dłonie ma krawędzi sukienki.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptySro Paź 04, 2017 11:59 pm

Spojrzałem na psa, ktory pojawił sie po tym jak ciemnowłosa go zawołała. Tylko na niego zerknąłem po czym wróciłem do szeptania Slizgonke na ucho, mowiac jej co ja dzisiaj czeka.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 6:28 am

- Odsuń się od niej - odparłam najbardziej spokojnie jak tylko umiałam.
- Naprawdę lubisz doprowadzać dzieeczyny do łez? - spytałam sarkastycznie - Jesteś zjebanym debilem - dodałam, mając nadzieję, że Tyler szybko tu przyjdzie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 9:54 am

W koncu otworzyłam powoli oczy. Mrugnelam kilka razy zebym mogła cokolwiek widzieć.
Nim zdążyłam pomysleć, moja ręka ręka wystrzeliła, po chwili zostawiajac ślad paznokci na policzku Gryfona.
Jednak ten chyba naprawde sie nie patyczkował i po chwili poczułam piekący bol przez ktory na moment zaczęło dzwonić mi w uszach. Spojrzałam na chłopaka poprzez włosy które opadły mi na twarz przez sile odrzutu, będąc w niemałym szoku.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 9:56 am

— I po co ci to było?— zapytałem patrzac Shin w oczy. Zostawiłem na jej twarzy odcisk swojej dłoni. Gdyby sie postarać to moze byłoby widać linie papilarne. Zdenerwowała mnie. Nie powinna tego robic. Powinna przeprosić. Jestem od niej silniejszy i mądrzejszy. Gdybym sie postarał, złamałbym ja w pół.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 11:48 am

- Pojbało Cię ty skurwysynie? - spytałem, podchodząc szybko do niego i rzucając się na niego z pięściami. Raz dostał prosto pod oko, jednak gdy chciałam mu jeszcze raz przyłożyć, ktoś mnie gwałtownie odciągnął i zamknął w żelaznym uścisku. Już miałm się rzucać, gdy poczułam charakterystyczne perfumy i głos mojego kuzyna.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 11:56 am

Szedłem za psem aż do wejścia na wieżę. Jednak scenę, którą tam zobaczyłem, nie spodziewałem się nigdy ujrzeć.
Widząc jak Kate rzuca się na Gryfona, zareagowałem od razu i odciągnąłem ją od chłopaka.
- Uspokój się, nic Ci to nie da, a tylko narobisz sobie problemów - odparłem, obejmując ją ramionami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 12:14 pm

Odruchowo zasłoniłam sie gdy Kate ruszyła w moja, a raczej jego stronę.
— Kate zostaw...— powiedziałam zasłaniając sie rękoma. Znow nie mogłam sie ruszyć. Gdy tylko usłyszałam jego głos, omal nie zeszłam na zawał. Boże. Znowu sie zacznie. Usłyszałam smiech Woo Bina wiec podniosłam powoli głowę. Balam sie spojrzeć na Tylera. Juz raz przez to przechodziłam.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 12:17 pm

No ładnie. Najpierw jedna, potem druga. Nie wiem co gorsze. Szpony idiotki czy pieść debilki. To drugie na pewno bardziej bolesne. Ale cóż to! Zjawił sie ich ułomny książę! Zaśmiałem sie cicho, widzac jak odciąga ciemnowłosa.
Spojrzałem na Slizgonke i powiedziałem cicho, by tylko ona usłyszała.
— Ona uderzyła mnie raz. Tobie w nagrodę "umile" czas w szkole. Bo z tego co wiem. Nie jesteście juz razem. — powiedziałem przyglądając sie jej.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 12:42 pm

Gdy się uspokoiłam i poczułam, że uścisk Tylera się rozluźnia, więc wyswobodziłam się z jego ramion, stając obok. Czekałam na to że Tyler się na debila rzuci, ale ten jedynie stanął obok mnie i położył dłoń na moim ramieniu. Odwróciłem głowę i spojrzałam w jego spokojną, i uśmiechniętą twarz, która po chwili zmieniła się w obojętną, gdy spojrzał w stronę chłopaka.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 12:42 pm


Czując, że Kate już się na niego nie rzuci, poluźniłem uścisk. Dziewczyna natychmiast się z niego wyswobodziła, a ja żeby mieć pewność, że nie ruszy na Bina, położyłem dłoń na jej ramieniu i posłałem jej delikatny uśmiech.
Odwróciłem swoją twarz, tym razem nakładając na twarz maskę obojętności i wpatrując się w chłopaka.
- Bin rozumiem, że lecisz na Rian, ale ona woli mnie - odparłem spokojnie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 12:44 pm

— Czy ty... Nie mozesz sobie odpuś...— zaczelam cicho, patrzac na Gryfona, przerywając w pół zdania kiedy głos zabrał Tyler. Przez moment ja i Woo Bin patrzyliśmy sobie w oczy, dopoki ten nie spojrzał na Tylera. O tyle dobrze ze sie na siebie nie rzucają. Chociaz w przypadku Tylera to nie zwiastuje niczego dobrego.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 12:48 pm

— Oj... chyba nie. — powiedziałem niewinnie, odwracając spojrzenie od wielkich oczu Shin i patrzac na Puchona.
— Mysle że juz jej sie znudziłes. Albo zalazłeś za skore. Inaczej nie wysyłała by do mnie wiadomości. — skłamałem a gdy dziewczyna otworzyła usta by zaprzeczyć, zacisnąłem dlon na jej biodrze, wbijając palce w jej biodro tak by skupila sie na bólu a nie pyskowaniu.
Mieszanie miedzy ta parka stało sie moim hobby.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:12 pm

- Zdaje sobie sprawę, że Rian Cię pociąga - mruknąłem, patrząc na Gryfona.
- Ale, nie zostawiła by mnie dla Ciebie. Tego jestem pewien w 100% - odparłem, nie wierząc w ani jedno słowo chłopaka.
- Jeżeli już przy niej siedzisz to to doceń, a nie zadajesz jej ból - powiedziałem, patrząc w oczy Ślizgonki.
- Puść ją - dodałem spokojnie - nic Ci nie zrobiła, a ty zmiażdżysz zaraz jej biodro...
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:15 pm

Patrzyłem na całą scene w ciszy. Nie potrzebowali dodatkowej osoby do kłótni. Widziałam, że Tyler był opanowany jak nigdy dotąd. Chyba zrozumiał jak bardzo zranił Rian poprzednią kłótnią z Gryfonem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:18 pm

Slyszac słowa Bina opadła mi szczeka. Ja?! Napisać?! Do niego?!
— Prędzej bym..— zaczelam ale urwałam czujac jak jego łapsko zaciska sie na moim biodrze. Starałam sie nie zareagować. Odważyłam sie spojrzeć na Tylera. Patrzyłam w jego oczy przez chwile, starając sie zachować kamienna twarz.
Spuscilam wzrok po chwili, starając sie wyłączyć wszystkie emocje. Wszystkie. Na moment sie wyłączyć. Dostaje to na co zasługuje. Kazdy.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:23 pm

— Doceniam. Uwierz mi ze doceniam. — powiedziałem spoglądając na dziewczynę. Nachylilam sie lekko i przejechałem nosem po jej gładkim policzku. Niepotrzebnie ja uderzyłem. Odcisk mojej dłoni na jej drugim policzku, ktory chwile temu był czerwony, zaczął zmieniać odrobine kolor.
— Ale bardziej bym ją docenił gdyby w koncu przestała udawac świętoszke i w koncu rozłożyła grzecznie nogi. — powiedziałem z lekkim uśmiechem. Wyprostowałem sie i popatrzyłem na Puchona.
— Właściwie to co ty tu robisz? Z tego co wiem rucha ją kazdy a ty... Juz nie masz do niej praw.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:30 pm

Stałam cicho tak jak Ślizgonka. Nic się nie odezwałam. Czekałam na rozwój i ewentualnie by powstrzymać Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:33 pm

Oddychałem powoli, zastanawiając się dlaczego nie użyła jeszcze swojej magii.
- Możesz sobie pomarzyć o niej jedynie - mruknąłem - ona Cię nie tknie, choćbyś był ostatnim facetem na ziemii - wyjaśniłem.
Przeniosłem wzrok na dziewczynę
- Rian chodź do mnie - odparłem, wyciągając jedną dłoń w jej stronę.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:33 pm

— Zobaczymy...— powiedziałem z uśmiechem.
Spojrzałem na dziewczynę ktora nawet nie drgnęła kiedy położyłem jej dlon na udzie i przesunąłem do siebie blisko.
– No. Rian. Idz...— parsknąłem śmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:37 pm

To był ten moment... Kiedy poznałam kogos podobnego do Jacksona. Woo Bin i on mogliby założyć klub.
Spojrzałam na dlon Tylera. Chcialam wstać i ją chwycić. Wtulić sie w niego. Ale nim cokolwiek zrobiłam, Bin przyciągnął mnie do siebie. Zdjął dlon z mojego biodra na co odetchnęłam, i zaczął nia sunac po moim udzie, za każdym razem podciągając sukienkę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:45 pm

- Rian - powtórzyłem, patrząc jej w oczy.
Nie rozumiałem dlaczego nie wstała. Byłem zawiedziony. A to że nic nie zrobiła, gdy sunął po kej udzie ręką, bardziej mnie dobiło.
Popatrzyłem na Kate, która cały czas spokojnie stała u mojego boku.
- Kate, chyba możemy iść - szepnąłem.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 1:58 pm

— I tak oto twoj książę wypina się na ciebie. — powiedziałem cicho do Slizgonki gdy ta zaczelam sie trząść.
— No juz nie udawaj. Wszyscy wiedza ze tego chcesz i ze miedzy wami juz nic nie ma. – dodałem. Popatrzyłem na Slizgonke.
— Chyba nie masz zamiaru teraz zejść mi stad co? Jeszcze nic ci nie zrobiłem. — powiedziałem marszcząc nos gdy ta znow zaczela wyc, probujac grać twarda.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:03 pm

Słysząc słowa Tylera, popatrzyłam na niego w górę i zaprzeczyłam.
- Poczekaj, wiem , że jesteś zdenerwowany, ale nie chcę byś potem żałował - odparłam, patrząc mu w oczy.
- I nie, nie będziesz się bił, wystarczy, że ja już mu odsałam. Poza tym skrzywdził Rian - szepnęłam, patrząc na dziewczynę.
- Nie daj się nabrać na jego gierki - dodałam.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:08 pm

Bałam sie ruszyć z miejsca. Zaczynałam sie naprawde bać Woo Bina. Miałam nieodparte wrazenie że jest zdolny posunac sie do wielu rzeczy.
Spojrzałam spanikowana lekko na Tylera gdy odezwał sie do Kate. Nie zostawiaj mnie tu teraz... Zacisnelam powieki spod ktorych znow wypłynęły łzy. Zaczelam sie trząść pod wpływem slow Woo Bina. Nie chciałam zeby mnie dotykał. Nie chciałam czuć jego oddechu na policzku.. Musiałam sie skupić. Skupiłam cała swoja uwage na zaklęciu. Próbowałam zabrac Woo Binowi jego magię ale to nie było takie łatwe, skoro nie miałam z nim nic wspólnego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:26 pm

- Dobrze - odparłem tylko i odwróciłem do Ślizgonki.
Widząc jej łzy, podszedłem do niej i nie zważając na Gryfona, ukucnąłem przy niej, kładąc swoje dlonie na jej kolana.
- Skarbie, chodź ze mną - odparłem - wiemy, że możesz więcej niż mu się wydaje - dodałem, patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:31 pm

Patrzyłem jak Tyler podchodzi do Rian i klęka przed nią.
W sumie Bin jest podobny do Jacksona, w sumie nie wiem który gorszy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:36 pm

Gdy poczułam ze Tyler mnie dotyka, nie miałam wyboru... Inaczej odebrałabym jego moc. Odepchnelam go gwałtownie patrzac na niego przepraszająco. Obiecałam ze wiecej nie tknę jego mocy.
Po krótkiej chwili zorientowałam sie ze nie uda mi sie pozbawić jej Gryfona.
Wiec korzystając z zaklęcia niewerbalnego, rzuciłam na niego Sectumsempre. Otworzyłam ponownie oczy, widzac jak krew tryska z jego nosa, klatki piersiowej i nie tylko. Momentalnie mnie puścił, odsuwając sie i plując krwią. Spojrzałam na niego bez wyrazu, probujac sie podniesc.


Ostatnio zmieniony przez Rian Shin dnia Czw Paź 05, 2017 4:54 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:47 pm

Gdy mnie odepchnęła, zamknąłem oczy, uspokajając się.
Wstałem gwałtownie na nogi i poszedłem do Kate.
- Sama widziałaś - odparłem, nie patrząc już w stronę Ślizgonki i Gryfona.
Powrót do góry Go down
Katherina Whitemore

Katherina Whitemore


Liczba postów : 180
Join date : 10/09/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:50 pm

Nic nie odpowiedziałam, bo patrzyłam jak z Gryfona tryska krew.
Uśmiechnęłam się sama do siebie, na to co zrobiła Rian.
Powrót do góry Go down
WooBin Kim

WooBin Kim


Liczba postów : 131
Join date : 26/05/2017

Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 EmptyCzw Paź 05, 2017 2:53 pm

Zaśmiałem sie gdy dziewczyna odepchnela Puchona. Moja dziewczynka.
— A mówiłeś ze..— urwałem gdy moje usta wypełniła krew. Wyplułem ja na dziewczynę, barwiąc jej ubranie szkarłatna substancja.
Po chwili krew była wszędzie. Jak przez mgle widziałem ze Slizgonka próbuje sie podniesc. Ja juz nie próbowałem nawet. Zaczęło wiać ze wszystkich stron. Nad zamkiem zgromadziły sie chmury z ktorych powoli, zaczął padać deszcz. Wiedziałem jakiego zaklęcia użyła. Tylko nie spodziewałbym sie... Ze ona je w ogole zna... I bedzie w stanie użyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Wieża Astronomiczna   Wieża Astronomiczna - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wieża Astronomiczna
Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Wieża Astronomiczna
» Wieża Cieplarniana
» Wieża zegarowa
» Wieża Wielkich Schodów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże-
Skocz do: