Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+11
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Christine Stephens
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Gabriela Harrison
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 2:23 pm

-Nie płaczesz tyle ile wcześniej. .. ale nadal płaczesz. ..-westchnęłam. -Wiesz że jak coś to możesz się wygadac? -powiedziałam bawiąc się gałązką od winogrona.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 2:28 pm

- Wiem, dziękuję - odpowiedziałam z wdzięcznością. - Poradzę sobie, spokojnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 2:30 pm

-Jasne.... Nie poradzisz. Bo nikt nie jest w stanie sobie sam poradzić. Wiem ze jesteś silną dziewczynką ale wiesz.... nie jesteś z kamienia i przyda ci się pomóc. -stwierdziłam. -Co ja pierdole...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 2:55 pm

- Złamane serce? Phi, co to dla mnie - zaśmiałam się, dolałam sobie mleka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 2:57 pm

-Isobel...-Spojrzałam na nią. -Przede mną nie musisz udawać. .. To w końcu ja... Wbrew pozorom nie wysmieje cie i nie rozniose wszystkiego po całej szkole..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 2:58 pm

- Ale naprawdę no... Przezwyciężę swoją miłość do Diany - uśmiechnęłam się słabo i się napiłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:00 pm

-Tak... Bo to na pewno takie łatwe co?-zapytałam unosząc brew. -Wie?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:02 pm

- Wie, dlatego się już nie łudzę, że coś z tego może będzie - westchnęłam ciężko, zacisnęłam zęby przypominając sobie rozmowę z nią.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:11 pm

-Spokojnie... -powiedziałam widząc jej reakcje. -Pomysł. ... Być może to nie to, co? Nasz los nie bierze się z dupy, nie? Widocznie czeka na ciebie ktoś lepszy...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:16 pm

- Tylko kto? Nikogo pewnie nie znajdę tutaj... - wbiłam wzrok w kubek.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:17 pm

-Nie mów hop nim nie skoczysz... poza tym.. nie tutaj to gdzie indziej... -powiedziałam. -Nie bądź pesymistyczna. .-odezwała się optymistka. . Cicho. .. Kurwa, znowu gadam sama ze sobą. .
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:20 pm

- Może... - westchnęłam. - Dziękuję.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:27 pm

-Eee... za co? -uniosłam brew.-Oj no weź się już. .
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:36 pm

- Za to, że przy mnie jesteś - odpowiedziałam rozbawiona jej reakcją.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:37 pm

-Pff. . Też mi coś. ..-Spojrzałam w sufit. -Tylko się nie przyzwyczajaj. .
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 3:58 pm

- Chodźmy na zielarstwo - uśmiechnęłam się i wstałam. - Po drodze wezmę jakieś czysto ubranie - powiedziałam i wyszłam.
NP: Cieplarnia
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyPon Lip 04, 2016 4:45 pm

-Idę Idę -powiedziałam I wstałam. .

Next : Cieplarnia
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 1:49 am

Weszłam do Wielkiej Sali i usiadłam przy stole Ślizgonów, obok było miejsce dla Nelly. Czułam, jak coraz bardziej ją lubię. Miała jeszcze taką wyjątkowa i niespotykaną urodę... Potrząsnęłam głową. Przecież nawet nie wiedziałam, jakiej jest orientacji! Życie jest takie wredne... Wyjęłam fiolkę, do której nalałam na zielarstwie wywaru uspokajającego i wzięłam dwa łyki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 1:59 am

Wchodząc do Sali od razu zauważyłam Is, siedząca przy naszym stole. Podeszłam do niej i sięgnęłam po kubek i dzban z sokiem. -Unnie, nie widziałaś Carla? -zapytałam biorąc potężny łyk napoju.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 1:59 am

Usiadłam obok dziewczyny. Przysięgam, że nigdy głodniejsza nie byłam... Jadłam wszystko, ale w małych porcjach, popijając mocną kawą.
- Co piłaś? - przyglądałam się uważnie twarzy dziewczyny
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 2:01 am

- Hej, nie, nie widziałam - powiedziałam i włożyłam fiolkę do kieszeni. - Napar uspokajający, robiliśmy na zielarstwie. Smacznego - powiedziałam uśmiechając się do niej, jej perfumy były oszałamiające, ubrana była prześwietnie. Będę musiała zapytać się nauczycielki, jak się robi mocniejsze napary...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 2:06 am

Spojrzałam na Isobel a potem na jasnowłosą, która z tego co słyszałam na błoniach miała na imię Nelly czy coś takiego... Uśmiechnęłam się pod nosem biorąc serwetki i kilka tostów i nalewając sobie cały kubek soku. -A nie mówiłam... -puściłam Isobel oczko po czym odwrocilam się. -Jakbyś go zobaczyła to jestem na astronomicznej. -dodałam na odchodne po czym spusmiechajac się do samej siebie, wyszlam z sali.

Next: Wieża Astronomiczna.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 2:09 am

Lekko się wystraszyłam, co pomyśli o tym Nelly, ale jednocześnie czułam wdzięczność do Soo. Uśmiechnęłam się szerzej i wzięłam sobie jednego tosta. Zaczęłam jeść.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:01 pm

- Napar uspokajający? Coś się stało? - zapytałam z troską, kiedy jedna ze ślizgonek opuściła wielką salę
Poprawiłam bluzę, która odsłoniła mi ramię, jednocześnie lustrując od góry do dołu postać Isobel. Miała cudną figurę, w porównaniu do mojej chudej jak patyk talii i nagłych, szerokich bioder. Również moja kobiecość, która znajdowała się w górnej partii ciała była wybrakowana. Kiedy inne stały w kolejce po wielkie cycki czy szczupłe nogi, ja chyba w tym czasie kończyłam jeść drugiego naleśnika z kaloryczną bitą śmietaną, świeżą miętą i deserową czekoladą z kawałkami orzechów laskowych.
Never mind.
Swój wzrok zatrzymałam na jej oczach, delektując się ich kolorem.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:05 pm

- Po prostu... Jestem po pewnych przejściach, ale już jest coraz lepiej - powiedziałam z uśmiechem i czułam się nieswojo gdy tak się we mnie wpatrywała. Czy to coś znaczyło? Pomyślałam z nadzieją. Kątem oka zauważyłam jej ramię, podobało mi się jej ciało. I to bardzo... Wzięłam kolejnego tosta, starając się brać te, które miały jak najwięcej sera.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:14 pm

Pewnych przejściach? Nie chciałam dopytywać, choć kusiło mnie niezmiernie. Dowiem się kiedyś w swoim czasie. Biorąc ostatniego gryza czekoladowego wafelka, zbyt mocno zahaczyłam o kolczyk.
- Ajć. - syknęłam i szybko zacisnęłam zęby. - Kolejny raz dziś się ugryzłam czy skaleczyłam w tą samą wargę. - zaśmiałam się żałośnie,
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:19 pm

- Zdarza się - odpowiedziałam i chusteczką wytarłam jej wargę z kropli krwi. - Ile już go masz?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:23 pm

- Ughh. - westchnęłam, szukając wzrokiem odpowiedzi - Od kilku lat. Wtedy zmieniłam styl z cukierkowej buzi na taką jaką widzisz mnie teraz. - zatrzepotałam zabawnie rzęsami - Wtedy kiedy zrobiłam ten bunt przeciwko żałosnym komentarzą w moją stronę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:25 pm

- Wyglądasz przepięknie - powiedziałam z uśmiechem, nie mogłam powstrzymać tego komplementu, mimo obawy, że źle odbieram jej zachowanie w stosunku do mnie Wciąż nie wiedziałam czy coś z tego będzie. Na widok tego, jak zatrzepotała rzęsami, myślałam że zemdleję z wrażenia.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:32 pm

- A dziękuję, dziękuję. - takich komplementów w moją stronę nie słyszy się zbyt często - Jesteś naturalną rudowłosą? - zapytaĺam z zaciekawieniem wymalowanym na twarzy
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:35 pm

Kiwnęłam głową. - Dlatego mam swój specjalny pseudonim we Włoszech - zaśmiałam się. - Przez właśnie ten kolor włosów - wzięłam łyk kawy. - Myślę o śniegu, ilekroć spojrzę na Twoje włosy - dodałam. - Gdy masz przy sobie Arię, zastanawiam się, czy nie jesteś ludzkim wcieleniem Skadi - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:40 pm

- Skadi? Któż to? - prawie zapadałam się głebie oczu Isobel, ten kolor mogłabym opisywać dniami i nocami
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:45 pm

- W mitologii nordyckiej uznają ją jako boginię zimy, miała wilka, nazywają go Kaldr. Takie tam bzdety, po prostu strasznie mnie ciekawią i mogę o nich czytać godzinami... - powiedziałam odwzajemniając spojrzenie, miała urocze oczy, aż na chwilę zamilkłam. - Często jak przychodzą mi listy od znajomych z Włoch, gdy widzę kogo napisali jako adresata, to czasami zlatuję z krzesła widząc swoje przezwisko - dodałam śmiejąc się. Wciąż patrzyłam w jej hipnotyzujące oczy.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:54 pm

- Jakie przezwiska? - zaśmiałam się, wyobrażając sobie Is spadającą z krzesła
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 3:56 pm

- Diavola Rossa, czerwona diablica - powiedziałam i mało faktycznie nie zleciałam z krzesła widząc jej śmiech. Wyglądała przepięknie, taka zadbana, idealna...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 4:14 pm

Weszłam do sali i od razu usiadłam obok Is i Nelly.
- Hejka - powiedziałam z uśmiechem - Co słychać?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 4:16 pm

Podskoczyłam zostając przez Chris wyrwana ze stanu ZauroczonegoWpatrywaniaSięWOczy i się uśmiechnęłam. - O, hej Chris, a tak siedzimy, zjadłyśmy trochę i sobie gadamy.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:16 pm

- Rozmawiałam z twoim bratem, Is - powiedziałam gapiąc się w stół - Przeprosił mnie, ale nie wiem, czy mam mu wybaczyć. Co ty na to? Powinnam?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:18 pm

- Azazel nigdy nikogo celowo nie krzywdzi, zawsze się stara tego uniknąć jak może. Nie jest taki zły jak się wydaje - westchnęłam patrząc na nią - Naprawdę żałuje, że to tak wyszło.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:24 pm

- Nie żałuj ... to nie twoja wina - mruknęłam - Sam tego chciał. Jeżeli nie krzywdzi nikogo celowo, to po co to zrobił?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:26 pm

- Ale że on żałuje, nie ja - zaśmiałam się krótko. - Nie miał pewnie wyjścia... Mówił mi, że to działo się zanim byliście więcej niż przyjaciółmi. Może był między młotem a kowadłem - spojrzałam na sufit.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:32 pm

- Tak ... na pewno - powiedziałam. Nalałam sobie soku i wypiłam go na raz. Czym ja się przejmuję? Przecież ustaliłam, że mam na niego wywalone. To jego wybór. Jednak coś nie dawało mi spokoju i nie wiem co dokładnie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:32 pm

- Nie okłamałby ani mnie, ani Ciebie. Znam go od dziecka, uwierz mi - powiedziałam i wzięłam gryz tosta.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:33 pm

- No okej - zaśmiałam się i ponownie napiłam się soku.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 EmptyWto Lip 05, 2016 7:37 pm

Byłam uniesiona obecnością Nelly i naszą pogłębiającą się relacją, prawie że nuciłam pod nosem piosenki. Wzięłam łyk wody uśmiechnięta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 20 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: