Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
+11
Nelly de Violine
Alessia Tokisaki
Samantha Drought
Christine Stephens
Miyafuji Rina
Mortimer Ivory
Xavier Devers
Isobel Tokisaki
Diana Blake
Gabriela Harrison
Admin
15 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next
AutorWiadomość
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:26 pm

- I taki widok na Twojej twarzy mi się podoba, szczery uśmiech a nie spojrzenie a la SooAh dwa tygodnie temu - powiedziałem wesoło i przyjrzałem się wilczycy. Wyciągnąłem różdżkę, mruknąłem coś i po chwili wbiegł na stół Itachi. Nie zawiódł mnie, zrobił to zręcznie i nic nie zrzucił. - A to jest Itachi, może i nie taki groźny jak Aria, ale powiem Ci, że wiele mu zawdzięczam. Taki mój posłaniec i jednocześnie powiernik sekretów - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:29 pm

Oniemiałam widząc jej piękny uśmiech, potrząsnęłam głową by się otrzeźwić. - Ładne imię - spojrzałam na kota mojego brata. - Ściągnij mi tu moją Himari... Proszę - poprosiłam kota i patrzyłam jak kot wybiega z sali. - Ja tam nie narzekam na swoją kocicę, gdy mi źle, to przy niej najłatwiej dochodzę do siebie - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:33 pm

- Bo grunt to mieć w czymś oparcie, nie ważne czy to rodzeństwo, rodzina czy zwierzę. - objęłam Arię jak największy skarb na świecie i ucałowałam ją w sam środek główki. Wyprostowałam się i kontynuowałam - Groźna? Aria? Miniaturka wilka. Ona przez całe życie będzie wyglądać jak maleństwo. Może jeszcze trochę urośnie. Ale zęby i pazury ma ostrzejsze niż bym się kiedykolwiek spodziewała. - zaśmiałam się pod nosem.
- Miałam kiedyś kota, ale uciekł ode mnie nie wiedząc czemu. - powiedziałam sarkastycznie - Pierwszy raz rozmawiam z ludźmi dłużej niż minutę, nie wiem czy mam być z siebie dumna, czy jak. - uśmiechnęłam się do rodzeństwa
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:37 pm

- Dlatego pogodziłam się z bratem, dziwię się, że mi wybaczył, ale chociaż w końcu czuję się dobrze - powiedziałam cicho, moja kocica wskoczyła mi na nogi, pogłaskałam ją, zaraz za nią wszedł Itachi. - Cóż... Długo go karmiłaś? Himari przychodziła do mnie tylko po jedzenie, dopiero po kilku miesiącach przestało jej zależeć jedynie na jedzeniu. To są koty - wzruszyłam ramionami.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:39 pm

- Oczywiście, że dumna. Nadchodzi Twoje prawdziwe i odnowione "ja", Nelly, jak tu nie być z tego zadowolonym? Taka Soo, wcześniej każdego odrzucała, wyzywała, znęcała się. Nawet siostrę mi skrzywdziła. Może po tym co zrobiłem taka się stała, albo było to nieuniknione? Nie chce mi się nawet myśleć bardziej o tym, mam swoje życie - uśmiechnąłem się znów i wziąłem łyk kawy. Wziąłem najmniejszą i najszerszą miskę i nalałem do niej trochę mleka, podsunąłem swojemu kotu by się napił.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:42 pm

- W sumie to był kot mojej opiekunki, był przywiązany tylko do niej, a do mnie przychodził kiedy akurat pani Lea była wyjątkowo zajęta. Ale nawet wtedy nie chciał się ze mną bawić, a po jakiejkolwiek zachęcie kończyło się na wciśniętych pazurach w moją twarz. - zaśmiałam się - Moje prawdziwe i odnowione ja? A może po prostu umiem rozmawiać tylko z Wami, w sumie coś nas łączy lub łączyło. - uśmiechnęłam się z własnej woli.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:47 pm

- Tak jak mówi siostra, trzeba było dawać mu jeść. Droga do serca kota prowadzi przez żołądek. Widzisz, bo my to my, dzięki nam wrócisz do ludzi! Nie ma za co, nie musisz dziękować - zaśmiałem się i dolałem sobie kawy. - Masz jakieś zainteresowania?
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:51 pm

- Sztuki piękne... malarstwo, śpiewanie. Chociaż mam głos jak skrzat, to lubię go. - wzięłam przykład z Azazela i nalałam sobie mocnej kawy, Aria ułożyła pyszczek na mojej ręce i zasnęła, oddając się w objęcia Morfeusza - A i jeszcze opiekowanie się tą czarną kulką. Czasem też coś napiszę, więc jak widać, w wolnych chwilach się nie nudzę. Czy jako zainteresowanie, mogę dodać chodzenie po Hogwarcie? - zaśmiałam się cicho
- A Wy? Co robicie w wolnych chwilach? - patrzyłam na nich swoim przenikliwym wzrokiem
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 5:54 pm

- Widzę, że artystka. Myślę, że jak skrzat to nie... W wolnych chwilach gram na gitarze, latam na miotle... W Japonii to zawsze na długiej przerwie szliśmy zagrać krótki mecz w quiditcha - odpowiedziałem. - Myślę, że można.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:00 pm

- Typowy nastoletni chłopak. - uznałam z uśmiechem - W Irlandii co drugi chłopak gra na gitarze, śpiewa czy rozwija się właśnie w kierunku muzycznym. Nieopodal mojego domu codziennie grał na ukulele na przemian z gitarą pewien chłopak, cudownie grał, a dźwięk instrumentów dostawał się przez okna do mojego domu. I nigdy nie miałam odwagi do niego podejść. Głupia byłam, może i bym zyskała znajomego czy nawet przyjaciela. No cóż. - uśmiechnęłam się blado - Ale przynajmniej tutaj będę miała kogo słuchać! - zwróciłam się do Azazela


Ostatnio zmieniony przez Nelly de Violine dnia Nie Lip 03, 2016 6:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:04 pm

- Wiesz... Ale pewnie nie co drugi gra na elektrycznej. No to zapraszam niedługo do mojego pokoju wspólnego, sporo Ci mogę pograć, melomanko - zaśmiałem się zadowolony z siebie, w końcu ktoś zainteresowany moją grą. - Nie patrz za siebie, żyj przyszłością i teraźniejszością, masz nas, więc nie jesteś sama.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:10 pm

- Dziwnie, ostatnio takie słowa padły z ust mojej opiekunki. W sumie pierwsze raz usłyszałam to od niej. - uśmiechnęłam się na myśl o pani Leii
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:12 pm

- Opiekunkę miałaś? - uniosłem zaskoczony brew.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:18 pm

- Taak, głównie ona mnie wychowywała. Rodziców widywałam tylko wieczorami, kiedy wracali w złym humorze z pracy i od razu szli spać. Opiekowała się mną bardzo długo. Sama chciałam aby przychodziła, nie chciałam popaść w depresję, a ona była jedynym ratunkiem, żebym nie zapadła się w ciszę jaka panowała w domu. Była czarodziejką i nauczyła mnie naprawdę wiele o historii Hogwartu, różnych zaklęć i różnych chemicznych wyrobów. - westchnęłam, kiedy skończyłam swój długi monolog
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:24 pm

- Kiepsko - westchnąłem z przekąsem, może też i dlatego jest taka pozornie oschła. Tą uwagę zachowałem akurat jedynie dla siebie. - Więc pewnie i przy niej pierwszy raz użyłaś magii? - zapytałem zaciekawiony bardziej jej historią.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:30 pm

- Wiedziała odkąd mnie poznała, że "coś jest ze mną nie tak". W codziennych czynnościach jako maleńkie dziecko zamieniłam coś w coś czy poruszyłam czymś na odległość, nie pamiętam, to było tak dawno temu, a sama pani Lea nie pamięta dokładnie co zrobiłam. - gestykulowałam ręką - Gdy osiągnęłam świadomy wiek, w którym rozumiałam pewne rzeczy, wtedy zaczęła się moja nauka. Moje pierwsze zaklęcia i eliksiry. Pamiętam do tej pory jak straciłam większość swoich włosów gdy po raz pierwszy wykonałam eliksir umożliwiający zmianę koloru włosów. - zaśmiałam się i większy kosmyk włosów spadł mi na twarz
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:32 pm

Rina postanowiła się przewietrzyć i chwyciła miotłę. Zastanawiała się dłuższy czas czy polecieć. W końcu złamała się i wyleciała szybko z sali.

NP: Błonia?
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:32 pm

Również się roześmiałem. - Ja ten, Mortimer, od Krukonów. Byłaś wtedy na eliksirach? Właśnie ten robiliśmy.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:35 pm

- Tak byłam, usiadłam wtedy za Wami przecież. Zmieniłam swój kolor włosów na kolor futra tej bździągwy. - zerknęłam na śpiącą Arię
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:39 pm

- Aaaaa - złapałem się za głowę. - To wtedy było... No tak.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:46 pm

Ziewnęłam. Oznaki nieprzespanej nocy dają się we znaki. Wyciągnęłam notatnik spod wilczycy i położyłam go z powrotem na stół.
- Zaraz będę uciekać, bo nie chcę zasnąć na stole jak ta dziewczyna, która przed chwilą stąd wyszła. - ziewnęłam ponownie, zakrywając buzie dłońmi.
- Czy tylko ja jak tu przyjechałam mam problem ze snem? - uniosłam prawą brew w pytający sposób.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:47 pm

- Nie. Zresztą, cieszę się, że się jesteśmy... No, blisko zaprzyjaźnienia się. Odkąd wydarzyło się co nieco, to jestem samotny. A ta co wyszła, to moja była - westchnąłem. - Słodkich snów - uśmiechnąłem się.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:49 pm

- Wow, jeszcze powinnam wiedzieć o jakiś stosunkach między wszystkimi? - zainteresowałam się rozmową - Żebym przypadkiem żadnego chłopaka nie zaczęłam podrywać, który jest w związku lub po strasznie bolesnym zerwaniu. - prychnęłam nieświadomie, ale zaraz po tym się uśmiechnęłam
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 6:53 pm

Czy to była sugestia? Zastanowiłem się. - Cóż, SooAh zajęła się jakimś gryfonem, ostatnio jedynym aktywnym. A Isobel ma... Pewne rany po pewnej nieudanej relacji.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 7:02 pm

Nie chciałam wnikać w jej życie za bardzo, dlatego zamknęłam się i nie drążyłam tematu. Nie muszę przecież wszystkiego, dogłębnie wiedzieć.
- Dzięki za informację! - szeroko się uśmiechnęłam i złapałam notatnik do rąk.
Aria zeszła z moich ud i zeskoczyła na ziemię.
- Lecę do siebie albo gdziekolwiek, gdzie będę mogła się położyć. - wyprostowałam się i strzeliłam kostkami w rękach i oczywiście ziewnęłam - No cholera. - zaśmiałam się
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 7:03 pm

- Doradzam dormitorium - uśmiechnąłem się rozbawiony. - Więc życzę przyjemnych snów i do zobaczenia wkrótce.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 7:07 pm

- Taak, do zobaczenia. - nie wierzyłam w to, że potrafię z kimkolwiek rozmawiać
Potarmosiłam uszy Arii i wyszłyśmy ospałym krokiem z wielkiej sali, tym razem powoli otwierając i zamykając drzwi.

NP: Pokój wspólny
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyNie Lip 03, 2016 8:36 pm

Wstałem i pożegnałem się z Isobel, nadchodził wieczór, a Diana wspomniała, że przyjdzie, więc poszedłem do dormitorium.
NP: Pokój Wspólny (Slytherin)
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:36 pm

Weszłam i usiadłam przy stole Ślizgonów, wiedziałam, że zaraz Soo przyjdzie i usiądzie obok mnie. Nałożyłam sobie tostów i nalałam mleka do kubka by się napić. Podbiegła do mnie moja kocica i wskoczyła mi na kolana. - Wciąż tu byłaś? - zaśmiałam się do niej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:41 pm

Weszłam do Wielkiej Sali dostrzegając Isobel przy naszym stole. Usiadłam na przeciwko niej. -Boje się. ..-powiedziałam naciagajac rękawy swetra na dłonie.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:46 pm

- Nie masz czego, będzie dobrze. Myślę, że ten jeden raz wam daruje - powiedziałam do niej pokrzepiająco. - Naprawdę go pokochałaś, prawda? - uśmiechnęłam się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:47 pm

-Mam nadzieje że nie przesadziłam. .. -Podniosłam głowę. -Kogo? Co? Nie? -prychnelam nalewając sobie kawy do kubka i biorąc łyk ciepłego napoju.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:49 pm

- Nie udawaj - zaśmiałam się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:50 pm

-Nie udaje! -powiedziałam. -Po prostu go lubię okej...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:51 pm

- Kto się lubi ten się czubi... Nic nic - odpowiedziałam i ją przytuliłam. Cieszyłam się z nowej przyjacielskiej Soo, tej pozytywnej i nie zimnej.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:56 pm

-Weź. . Jedz juz lepiej. .-powiedziałam biorąc kilka winogron I kładąc sobie na talerzu. Zaczęłam obierać jedno ze skórki. - Poza tym. ... jak tak dalej pójdzie to nie wiem co zrobię. .. Na pewno nie mam zamiaru siedzieć cicho kiedy znowu zacznie się czepiać. .. Albo stracę Carla.. albo moc. ..
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 1:59 pm

- Myślę, że Carl nie ma Ci tego za złe... W końcu, nie mogliście wiedzieć, że ona wejdzie, prawda? Jakoś to będzie, naprawdę. Dowiemy się tego jeszcze, spokojnie. Swoją drogą, niedługo zielarstwo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:01 pm

-Wiem... Ale ja sobie mam za złe ze nie dość ze jestem miła to jeszcze do tego się głupia zrobiłam. .. Skandal...-Wzięłam jedna z kanapek i ugryzlam ja. -Zielarstwo... mój ulubiony przedmiot. .. -powiedziałam kiedy przełknęłam.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:04 pm

- Nieprawda... Myślę, że każdy Cię akceptuje taką, jaką jesteś teraz. Nie zmieniłaś się na gorsze - wzięłam kilka łyków mleka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:07 pm

-No właśnie! A ja nie chce żeby mnie akceptowali czy broń Boże lubili...mam was i to mi wystarczy. .. -pokrecilam głową. -A trza było skakać. ..-powiedziałam gapiac się w kanapkę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:09 pm

- Nie trza było... - westchnęłam.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:10 pm

-Trza.. Wiesz co... Naszła mnie taka myśl.. z biegiem czasu zdałam sobie sprawę ze mój ojciec był chyba lekko szalony... To matka była normalna...-powiedziałam kończąc kanapkę.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:12 pm

Nie wiedziałam co odpowiedzieć na to, więc wzięła tylko kolejne kilka łyków mleka.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:15 pm

Rozejrzałam się po sali w poszukiwaniu Carla ale nigdzie go nie było. Mam nadzieje ze nie dorwała go przedwcześnie. ... Aish...-Jak się czujesz?
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 EmptyPon Lip 04, 2016 2:20 pm

- O wiele lepiej, pogodziłam się z bratem, nie płaczę już tyle ile wcześniej, ale mi się zdarza... To chyba tyle - wzruszyłam ramionami. - Jeszcze poznałam nową ślizgonkę. Fajna jest nawet, pierwsze wrażenie jedynie było złe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 19 z 23Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: