Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 10:40 pm

- Ufam Ci skarbie - powiedziałem, patrząc jej w oczy.
- Ale gdybym Ci to powiedział, to byś to natychmiast zrobiła, a ja nie chciałem Cię zmuszać do niczego - powiedziałem, kładac ją na łóżku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 10:48 pm

— Zmuszasz sie kiedy sie ze mna kochasz? — zapytałam kiedy położył mnie na lozku.
— Zmuszales sie kiedy mnie calowales?— dopytalam patrzac na niego. — Powiedz szczerze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 10:54 pm

- Rian, ale to inna rzecz - odparłem, kładąc się obok niej.
- Miałem styczności z różnymi kobietami i niektóre albo się wstydziły albo je to obrzydzało - zaśmiałem się lekko.
- Ale odpowiadając na twoje pytanie. Nie nigdy się zmuszałem do całowania Cię, a tym bardziej do kochania się z Tobą, skoro to ja pcham Cię na łóżko - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 11:15 pm

— Te twoje... Kobiety... Nie były mna. — powiedziałam patrzac na niego.
— Ja... Moze nie we wszystkim ale jestem troszkę inna.— dodałam.
— Chce cie zadowalać. W kazdy możliwy sposób. I chce wiedziec jesli czegoś potrzebujesz. Nawet nie wiesz jak.. Dziwnie sie teraz czuje ze wcześniej tego nie wiedziałam. Nie sądziłam ze jestem az taka samolubna...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 11:19 pm

- Nie były Tobą - mruknąłem - nawet się nie równały z Tobą, ani nie były zaraz po Tobie - dodałem.
- Ale nie chcę byś ode mnie uciekła tylko przez to, nie chcę Cię zmuszać do czegoś czego się brzydzisz, nie chcę Cię namawiać do rzeczy których nie chcesz robić, rozumiesz? - spytałem, głaszcząc ją po włosach.
- Skoro ty tak mówisz o sobie to co ja mam powiedzieć, skoro za każdym naszym kochaniem się, nie zaspokajałem twoich potrzeb - odparłem.
- Tak strasznie mi głupio Rian.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 11:24 pm

— Czym sie brzydzę?— zapytałam marszcząc czoło i w ogole nie rozumiejąc o co mu chodzi.
— Tym ze nie chce ci zrobic dobrze? Jestes chory jakis? Naprawde nie chodziło o to... Gdybym nie chciała to bym nigdy nie zsunęła sie poniżej pępka... Uwoerz mi. To nie jest zmuszanie. Chciałam tego... — powiedziałam ciszej.
— I jak to mnie nie zadowalałeś? Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego jak mi dobrze z toba.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 11:29 pm

- Naprawdę mam Ci tłumaczyć czym? - spytałem., patrząc na nią.
- Rian - zaśmiałem się - robisz mi dobrze podczas seksu, naprawdę. Może nawet za dobrze - dodałem.
- Ale jesteś sado-maso, więc potrzebujesz większych atrakcji niż sam seks - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 11:41 pm

— Nie jestem sado-maso!— krzyknęłam nadmuchujac policzki.
— Po prostu... Czasami lubie cos wiecej. I jesli to troche zmieni twoje zdanie na ten temat... To nigdy z nikim nie przyszło mi do głowy. Nie chciałam zeby ktokolwiek... Po prostu to zawsze ja rządziła. Rozumiesz? Ja mowilam co ma byc i jak ma byc... Z nami.. Z toba... Jest tak ze... Chciałabym tak jakby byc pod toba. Dosłownie i w przenośni... Rozumiesz?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyWto Paź 31, 2017 11:56 pm

- Możesz być pode mną jeżeli się kochamy, ale tak to chcę być z Tobą na równi - odparłem.
- Nie chcę Cię traktować jak właśność - mruknąłem.
- Teraz Ci coś powiem - stwierdziłem, nachylając się do jej ucha - Jeżeli będziesz chciała po moim powrocie seksu analnego to będziesz moją pierwszą - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:01 am

— Nie chce byc na rowni. Nie muszę byc na równi. Jestes takim facetem dla ktorego chce byc ta uległa. Zawsze. — powiedziałam.
Skupiłam sie kiedy ten nachylił sie do mojego ucha.
— Chce.— powiedziałam szybko.
— To znaczy...— dodałam odsuwając sie lekko by na niego spojrzeć.
— Naprawde?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:35 am

- Chcesz być moją uległą? - spytałem, patrząc jej w oczy.
Uśmiechnąłem się, gdy tylko powiedziała, że chciałaby to ze mną zrobić. Ah, uwielbiałem to w niej.
- Ale co naprawdę? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:38 am

— Tak. Chce. — powiedziałam pewnie.
— No... Ze.. w sensie ze No ze bede pierwsza...— dodałam mrugając z troche zbyt duża częstotliwością.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:50 am

- Tak - zaśmiałem się na jej reakcję.
- Akurat w tym jestem totalnym prawiczkiem - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:55 am

— To dobrze... Ale to nie fair ze ty zaliczysz mnie podwójnie...— powiedziałam udawajac rozczarowana.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:03 am

- Ty w sumie masz rację - odparłem.
- Wiem. Kupisz sobie wibrator i sama zrobisz to za pierwszym razem, a za drugim już ja - mruknąłem - Pasuje? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:07 am

— To wcale nie jest zabawne. — powiedziałam uderzając go lekko w piers.
— Wole żebyś to był ty niz kawałek gumy...— mruknelam czerwieniac sie bez powodu.
— To musisz byc ty...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:14 am

- Dla mnie jest - mruknąłem - Nie byłoby gdybyś się zdodziła - odparłem, zniżając się i całując ją w obojczyk.
- Jeju - mruknąłem, podnosząc się lekko - Cudownie wyglądasz, gdy się rumienisz - zaśmiałem się cicho.
- Muszę? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:16 am

— Ja sie nie rumienie. — fuknelam.
— I tak. Musisz. Nikogo innego nie chce. — dodałam biorac głębszy oddech.
— Powiesz mi o tych fantazjach?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:21 am

- To dobrze, że to muszę być ja - odparłem.
- Chcę mieć Cię całą, a to oznacza zapoznanie się z twoimi dziurkami - zaśmiałem się.
- A ty nie masz żadnych fantazji? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:22 am

— Jeju aleś ty romantyczny...— mruknelam.
— Mam. — powiedziałam. — Głownie chodzi o to ze kocham kiedy zaczynasz robic sie taki... Władczy? Taki ze musisz tu i teraz. Tak jak na pomoście na przykład. Ze bierzesz co chcesz..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 8:12 am

- Tak romantyczny, że aż wcale - zaśmiałem.
- Lubisz jak staje się narwany? - spytałem - Byłem pewny, że wtedy źle się czujesz - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 8:24 am

– Nie. — powiedziałam. — Z natury jestes narwany wiec jak moge tego nie lubić. — dodałam.
– Tylko raz sie ciebie bałam kiedy zacząłeś sie wkurzać...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 9:24 am

- Co racja to racja, skarbie - zaśmiałem się i przyciągnąłem ją jak najbliżej siebie, tak że między nami nie było żadnej szczeliny.
- Wtedy Rian to sam siebie się boję, ale zapamiętaj jedną rzecz. Każdemu mógłbym coś zrobić, ale nie Tobie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 10:21 am

— Wiesz ze bym ci to wybaczyła? Nie miałabym ci tego za zle... — powiedziałam.
— Jestem świadoma tego ze wkurzasz sie przeze mnie. Ze to ja jestem powodem...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:08 pm

- A nie powinnaś mi wybaczać, gdybym Cię pobił, wtedy powinnaś to zakończyć - odparłem szczerze.
- Dobrze wiesz przez kogo się wkurzam i na pewno tą osobą nie jesteś ty - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 12:20 pm

— Chyba śnisz. — powiedziałam. — Nie wiem czy to jest możliwe...— dodałam.
— Nieprawda Tyler... Wkurzasz sie na mnie i ja to wiem. Jestem dziecinna i tępa... Łatwo sie na mnie wkurzyć..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 1:13 pm

- A powinno. Powinno Ci przyjść to do glowy jako pierwsze - mruknąłem.
- Rian czy ty chcesz kolejnej kłótni? - spytałem, patrząc na nią.
- Wiem kto zawinił i wiem na kogo powinienem się wyrażać, ale ty nie pozwalasz mi się z nikim pobić, więc wyładowuje frustrację na Tobie, krzycząc - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 3:08 pm

— Nie! Nie chce sie kłócić! Przysięgam!— powiedziałam szybko.
— A co ci to da? Chcesz to idz i mu wlej. No ale co ci to da?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 3:15 pm

- Rian skarbie - odparłem, przejeżdżając dłonią po jej policzku.
- Może dlatego, że jestem człowiekiem agresywnym. Nauczyłem się, że ze złością walczę i to dosłownie. Jak jestem zły to czuję się najlepiej gdy wpierdole winnemu - mruknąłem.
- Poza tym przy Tobie niekiedy też reaguję agresją gdy jesteśmy sami. Tylko wtedy trochę inaczej się kieruję agresje - odparłem z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 3:32 pm

— Nie jestes agresywny...— mruknelam.
— Mowie poważnie. Jak chcesz to idz mu strzel a potem tu wroc i dokończymy. — odparlam patrzac mu w oczy.
— Mozesz kierować swoja agresje na mnie w jaki tylko chcesz sposób. Zniosę wszystko
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 3:37 pm

- Rian, jestem - odparłem.
- Pamiętasz ostatnią naszą kłótnie? - spytałem, patrząc jej w oczy - Mogłem wziąć rożdżkę i otworzyć te drzwi, a tak nie zrobiłem - mruknąłem.
- Czyli nie będziesz zła jeśli bym go pobił - powiedziałem bardziej do siebie niż do niej.
- Już wiem jak mam kierować swoją agresję na Ciebie i jeżeli ona nie jest zbyt duża to to robię, a jak jest to krzyczę. Choć szczerze powiedziawszy wolę być mniej rozgniewany - zaśmiałem się.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 3:40 pm

– Jakie drzwi? Nie wiem o czym mówisz. — powiedziałam gładząc go po policzku.
— Nie chce żebyś sie hamował ale... Szczerze mowiac kiedy widze cie takiego... Mam ochotę zapaść sie pod ziemie... Zniknac albo zwiać...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 3:54 pm

- Nie ważne - odparłem, patrząc jej w oczy, a następnie przenosząc spojrzenie na jej usta.
- Widzisz boisz się mnie skarbie - odparłem, oblizując wargi, a następnie wpijając się w jej usta.
Musiałem się nią nacieszyć i naprawdę nie obchodziło mnie jak skończy się ten pocałunek. Po prostu chciałem ją pocałować, a skoro lubiła gdy przejmuję kontrolę to też tak zrobiłem, wpychając swoj język w jej usta.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 4:03 pm

Skrzywiłam sie lekko na jego słowa.
— N...– zaczelam ale wtedy Tyler wpil sie w moje usta zachłannie.
Bez zastanowienia oddałam pocałunek, przekładając noge przez jego biodra by byc jeszcze blizej niczego.
Rozchylilam wargi pozwalając mu by wsunął jezyk w moje usta. Zaczelam mruczeć z przyjemności, wodzac dłonią po jego torsie i ramieniu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 4:15 pm

Zdecydowanie mogłem nazwać to swoim hobby, całowanie Rian, było nie do porównania. Uwielbiałem jej miękkie wargi, które tak łatwo oddawały mi pocałunek.
Złapałem za jej biodra, przytrzymując ją za nie i zacząłem zwalniać pocałunek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 4:18 pm

Gdy zwolnił pocałunek, zaczelam sie bardziej w nim zatracać, kąsając lekko jego wargi.
— Chce byc z toba do konca zycia. — sapnelam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 4:35 pm

- Rian - zaśmiałem się w jej usta, gdy usłyszałem jej wypowiedź.
- Masz dopiero 18 lat, jeszcze 5 razy tyle przed Tobą - odparłem, wczuwając się bardziej w pocałunek.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 4:59 pm

— Powtarzasz sie...— zamruczalam.
— A ja mam to w dupie. Nie zmienię zdania. — powiedziałam cicho, skupiając sie na pocałunku.
— Nie wytrzyma bez ciebie...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:12 pm

- Niedługo coś większego bedziesz miała w tej dupci - mruknąłem, zsuwając dłoń na jej pośladki.
- Wytrzymasz - odparłem, zagryzając jej dolną wargę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:14 pm

— Mm...— jeknelam gdy położył dlon na mojej pupie. — Nadal piecze...— mruknelam i pokręciłam lekko głowa.
— Nie wytrzymam.. Umre tu bez ciebie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:30 pm

- Jak pocałuje będzie lepiej? - spytałem, odbywając się od niej lekko.
- Ale jak wrócę z Brazylii będziesz żyła? - popatrzyłem jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:31 pm

— Hmm... Moze... — mruknelam.
— Nie wiem. — dodałam na jego kolejne pytanie.
— To nie bedzie łatwe..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:36 pm

- To musisz mi powiedzieć, bo może nie będę wracał z Brazylii - mruknąłem w odpowiedzi.
Usiadłem na łóżku, a następnie przekręciłem się dziewczynę tak, że leżała na brzuchu.
- To sprawdzimy czy pomoże - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:38 pm

Zrobiłam dziubek z ust, niezadowolona.
— To nie wracaj!— fuknelam gdy obrócił mnie na brzuch.
— Teraz to sobie mozesz...– warknelam machając nogami, tak ze przy zgięciu dotykałam pietami pośladków.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptySro Lis 01, 2017 5:50 pm

- Nie mam już do Ciebie siły - jęknąłem, kładąc się ponownie na plecy.
- To jak będziesz żyła to napisz tydzień przed moim powrotem - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 4 z 23Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Dziewcząt 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: