Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
+10
Kai Joshua Graham
Nathan Collins
Luke McCartney
Austin O'Neill
Sarah Miles
Christine Stephens
SooAh Kwon
Diana Blake
Alessia Tokisaki
Admin
14 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 1:13 pm

-Więc, tak samo nie powinnaś interesować się mną- odparłem patrząc na dziewczynę-Mnie też nie znasz-wzruszyłem ramionami głaszcząc królika-Mi tam specjalnie nie przeszkadza. Możemy iść- odparłem odkładając River do klatki i zamknąłem ją. Przeczesałem dłonią włosy. Naprawdę nie robiło mi to różnicy, a jeśli Kim chce iść do lasu, to na co czekać? Schowałem do skrzyni rzeczy dla River i ignorowałem obecność psa, który dalej rozszarpywał poduszkę z Nathanem. Aż współczuję psu.
Powrót do góry Go down
Nathan Collins

Nathan Collins


Wiek : 26
Liczba postów : 766
Join date : 20/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 1:29 pm

Zimny prysznic sprawił, że wróciłem do normalnego stanu. O ile takowym można ten nazwać. Nie byłem już wkurzony, a to się liczyło. Gdy się umyłem wyszedłem z kabiny prysznicowej i wytarłem się ręcznikiem, patrząc w lustro wiedziałem kto był sprawcą. Westchnąłem zakładając koszulkę. Zauważyłem, że wziąłem koszulę w kratę, tą od Soo. Ubrałem ją i zerknąłem w lustro. Rzeczywiście nie wiem, co w niej widziałem. Potem jak założyłem resztę ubrań, wyszedłem z łazienki ignorując jego i ją-Cong Cong-zagwizdałem a pies podniósł się-Chodź, pora cię wyprowadzić- powiedziałem, a zwierzak ruszył za mną w kierunku drzwi. Po chwili ja i Cong Cong zniknęliśmy z tego dormitorium.
/np idk gdzie/
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 1:39 pm

-Znam cie lepiej niż tego całego Collinsa -Zauważyłam patrząc na pożerającego poduchę małego psiaka. W ogóle czy mu to nie zaszkodzi? Mam nadzieję, że nie jest na tyle głupi, żeby zacząć jeść tą watę ze środka.
-Jeśli ci to obojętne to możemy iść- Wzruszyłam ramionami i zabrałam psiakowi poduszkę, którą wymieniłam na parę psich smakołyków. Myślę, że każdy właściciel psa ma w kieszeni kilka takich przysmaków.
-Ale najpierw schowaj klatkę z puchaczem, jak jakiś nauczyciel go zobaczy to nie będzie zbyt wesoło. Mam nadzieję tylko, że nie dowiedzą się, że ci pomagałam- Zaśmiałam się cicho patrząv jak pies odchodzi ze swoim właścicielem.
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 4:01 pm

-Ale wciąż niewiele-mruknąłem i zacząłem szukać wzrokiem miejsca, gdzie mógłbym schować klatkę-Nie uważasz, że uznają go po prostu za normalnego zwierzaka? Z tego co pamiętam można mieć jednego, a królik wygląda normalnie- powiedziałem wzruszając ramionami. Tak naprawdę nic by nie mogli zrobić, bo co? Niczego na mnie nie mają. To tylko River, nie ma w nim nic nietypowego. Jedynie mógłby zabić słodkością, ale nic poza tym. Westchnąłem próbując zastanowić się gdzie mógłby być. Nie należało to do prostych-Masz może jakiś pomysł?
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 4:51 pm

-Nie wiem, z nauczycielami nigdy nic nie wiadomo, a wolę, żebyś nie ryzykował. Może i nic by mu nie zrobili, ale mogliby odstawić go znowu do lasu.- Powiedziałam to cicho, bo najwyraźniej słowo "las" wywołuje u puchacza strach, a jak tak drży to serce mi się kraje. Rozejrzałam się po dormitorium, gdzie tu można by schować klatkę. Jedyne pomysły jakie przyszły mi do głowy to miejsce pod łóżkiem i szafa.
-Mógłbyś włożyć go do szafy i uchylić jej drzwiczki- Powiedziałam po chwili namysłu i spojrzałam na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Kai Joshua Graham

Kai Joshua Graham


Liczba postów : 131
Join date : 18/02/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 5:26 pm

-W sumie to dobry pomysł- powiedziałem otwierając swoją szafę. Wróciłem po River i schowałem ją do szafy mając nadzieję, że nic mu się w czasie gdy nas nie będzie, nie stanie. Zostawiłem uchylone drzwiczki i ponownie spojrzałem na królika. Obawiałem się go zostawić tak samego. Ale muszę. Westchnąłem i wyprostowałem się- Więc chodźmy- dodałem kierując się do wyjścia z dormitorium. Wychyliłem głowę aby sprawdzić, czy nie ma żadnego nauczyciela w pobliżu. Nie było. Oparłem się o framugę drzwi czekając aż Kim ruszy.
Powrót do góry Go down
Kim Elizabeth Rose

Kim Elizabeth Rose


Liczba postów : 149
Join date : 12/02/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Mar 12, 2017 7:44 pm

-Mhmm- Skinęłam głową, widząc, że nie mamy się czego obawiać. Na horyzoncie nie było żywej, nauczycielskiej duszy. Przez szparę jeszcze ostatni raz spojrzałam na królika. Wyglądał na spokojnego, tu mu będzie o wiele lepiej niż tam przy lesie. Ciekawe czego on się tak bał, nie sądzę żeby było tam coś niebezpiecznego pomimo nazwy "Zakazany las". Zawsze twierdziłam, że ta nazwa ma za zadanie nas wystraszyć, żebyśmy nie ważyli się tam wchodzić, a tak na prawdę to nie wygodne dla dyrekcji hogwartu. Po chwili wpatrywania się w puchacza udałam się do wyjścia, nareszcie Zakazany Las...
NP Zakazany Las
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptySro Lip 19, 2017 8:14 pm

Wszedłem, rozglądając się po pomieszczeniu. Tiara jednak się nie pomyliła, przydzielając mnie do Slytherinu - pomyślałem i położyłem swoje bagaże, na podłodze, przy wolnym łóżku. Walnąłem się na nie, będąc zmęczony podróżą. Leżąc na dość wygodnym łożu zamknąłem oczy, jednak gdy usłyszałem warczenie Rhana, od razu przesunąłem się trochę na posłaniu, by zrobić miejsce zwierzakowi,który od razu na nie wskoczył i ułożył na nim wygodnie.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyCzw Lip 20, 2017 12:04 am

Gdy Rhan zeskoczył z łóżka, wiedziałem, że chce wyjść.Wstałem i otworzyłem mu drzwi, a ten w ekspresowym tempie znalazł się na zewnątrz i pobiegł w nieznanym mi dotąd kierunku. Po chwili zastanowienia stwierdziłem, że ja też powinienem zwiedzić okolice Hogwartu.

Next >>Jezioro Hogwartu
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptySob Lip 22, 2017 12:03 pm

Już po raz drugi wszedłem do pokoju, tego dnia i glebnąłem się na łóżko. Rhana jeszcze nie było, więc mogłem się położyć na całej jego szerokości i długości. Jednak wydarzenia dzisiejszego dnia zmęczyły mnie nie na żarty, dlatego tak szybko jak położyłem się na posłanie, tak też szybko zasnąłem. Po 20 minutach jednak się obudziłem nie mogłem zasnąć dlatego postanowiłem zwiedzić zakątki tej szkoły.

Next> Korytarz dziedzińca Wieży Zegarowej
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 12:39 am

Otworzyłem drzwi i wpuściłem dziewczynę do środka, puszczając jej rękę
- Czuj się jak u siebie - uśmiechnąłem się - a może nawet lepiej - dodałem
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 12:42 am

Gdy weszłam do dormitorium rozejrzałam się, tulac do siebie butelke.
— Chce tu...— jeknelam. Ich narzuty z kolorami domu były piękne...
— ... zostac na zawsze...
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 12:53 am

Zaśmiałem się na jej wypowiedź i położyłem na łóżko, robiąc też miejsce dla Lexy
- Wiesz zawsze możesz spać u nas - powiedziałem - ale, ze wszystkie łóżka są zajęte, spałabys ze mną - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 12:55 am

—A potem miałabym opinie ładnie wyrobiona..— mruknelam stawiając butelke na szafce nocnej i kładąc się obok chłopaka.
— Straszny z ciebie podrywacz... Jaki z ciebie przyjaciel?
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:01 am

Wziąłem z szafki nocnej, ognistą, którą przed chwilą położyła tam dziewczyna i napiłem się z niej łyka
- Oj tam, od razu nie miałabyś złej opinii - uśmiechnąłem się i puściłem oczko
- Zapytaj mojego przyjaciela, czy jestem dla niego dobry - mruknąłem i podałem alkohol dziewczynie - Tak w ogóle ile ty masz lat? - spytałem, ponieważ ten temat nie wyszedł na światło dzienne
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:14 am

— Taaa... to Hogwart..— mruknelam. Wzięłam od niego butelke i upiłam łyka.
— A ktory dzisiaj mamy?— zapytałam rozglądając się. Zmrużyłam oczy widzac mały kalendarz w drugim koncu pomieszczenia. Pięknie.
— Za jakas godzinę... moze nawet nie, 18. Sto lat Lexy. — powiedziałam upijając potężnego łyka.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:22 am

Zdziwiłem się troszkę, myślałem, że jest dużo ode mnie młodsza
- No w takim razie twoje zdrowie Lex - powiedziałem zabrawszy jej trunek, wypiłem znaczną jego część
- Czyli już jesteś legalna - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:24 am

— Zawsze byłam. Nawet jak nie byłam to byłam. — odpowiedziałam przekręcając się na bok, przodem do niego.
— Badz moim towarzyszem. Gier i zabaw. — dodałam po chwili.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:28 am

Odwróciłem twarz w jej kierunku
- A jakie zabawy i gry proponujesz, młoda - mówiąc to poruszyłem brwiami
- Rozumiem, że proponujesz sudoku albo scrabble? - zadałem jej pytanie, by trochę ją poddenerwować
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:32 am

— Lubie scrabble...— powiedziałam mimo iż wiedziałam ze robi sobie żarty.
— Nie wiem... takie jak... irytowanie innych... i tak dalej..— mruknelam.
— A Ty ile masz lat?— zapytałam.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:36 am

Otworzyłem szerzej oczy
- Irytowanie ludzi to moje hobby, wiec z chęcią do ciebie dołączę - stwierdziłem
- No cóż mam 465 lat, nieźle się trzymam jak na swój wiek, co nie? - spytałem dziewczyny ze śmiechem
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:38 am

— Cudownie. — powiedziałam uśmiechając się.
— Ahh... Kurczę.. gdybys tylko był rok młodszy...—syknelam.
— No trudno...— powiedziałam udając zasmucona po czym roześmiałam się.
— Glupiś
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:41 am

- Dla ciebie mogę mieć nawet 464 lata, ale tak naprawdę jestem od ciebie rok starszy - powiedziałem
- Nie pomyślałbym, ze lubisz takich staruchów - stwierdziłem
- Ja wezmę kobietę tak do max 28 lat - puściłem jej oczko
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:43 am

— Rok albo dwa... zalezy czy dzis jest dzis czy dzis jest jutro...— powiedziałam jak zwykle mieszając w wypowiedzi. Przygryzlam zwyczajowo wargę.
— "Wezme". Materialista..— uderzyłam go żartobliwie w ramie.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:52 am

- Gdybym słuchał cię na co dzień zwariowałbym, kobieto - uśmiechnąłem się do niej
Gdy jednak mnie uderzyła, udawałem, ze mnie to zabolało
- To bolało, moja skóra jest bardzo delikatna i nie potrzeba na niej siniaków, które zrobiła taka bez litosna baba jak ty - powiedziałem i by dodać, chociaż trochę prawdziwości, wypowiedzianym słowom, zacząłem rozmasowywać miejsce, w które Lexy mnie uderzyła
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:59 am

Skrzywiłam się lekko.
— Spokojnie. Nie bedziesz musiał znosic mnie codziennie...— wzruszyłam ramieniem.
Uwierzyłam ze go zabolało.
— Przepraszam... Nie chciałam... Wiem jak to jest. Dam ci maść... Mam zapas bo dosyc często jej używam.. inaczej wyglądam jak dalmatyńczyk... Noe chciałam..
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:09 am

Zaśmiałem się na jej wyjaśnienia
- Żartowałem w obu tych kwestiach - posłałem jej uśmiech
- Ma wielką nadzieję, że będziemy ze sobą spędzać dużo czasu w Hogwarcie i poza nim też - mruknąłem
- Uwierz mi, po to ćwiczę, by takie uderzenie mnie nie zabolało - popatrzyłem jej w oczy - Ale i tak zapłacisz za to - gdy to powiedziałem, przybliżyłem się do niej, a następnie jednym zwinnym ruchem ulokowałem się nad nią. Znajdowała się miedzy moimi nogami i zacząłem ją łaskotać
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:14 am

Zmrużyłam oczy.
— Ty...— syknelam.
— Ćwiczysz? Nie wygladasz...— uśmiechnelam się złośliwie. —Co? Mówiłeś ze nie bolało...— powiedziałam szybko.
— Przestan!— krzyknęłam. — Noah!— zaczelam chichotać i wiercić się jak oszalała.
Zaczynało brakować mi tchu.
— Noah!
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:18 am

- Powiadasz, ze nie widać iż ćwiczę - mówiąc to zacząłem ją mocniej gilgotać
- Powiedz, ze to co mówiłaś nie jest prawdą... - syknąłem - i jakie to moje ciało jest boskie, a przestanę cie gilgotać - zaszantażowałem ją
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:20 am

— Nigdy w zyciu!— krzyknęłam probujac się jakos skulic.
— Chucherko!— zapiszczałam. — Wole zginać ma polu bitwy!
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:28 am

Gdy tak mówiła, nie przestałem jej gilgotać i stwierdziłem, że skończę dopiero wtedy, kiedy to przyzna
- Skoro tak to umrzesz dość młodo - zaśmiałem się
- Do tego dziwną przyczyna - uniosłem brew- Na nagrobku będziesz miała napisane, zmarła przez śmiech - puściłem jej oczko, cały czas ją gilgocząc
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:32 am

Dam radę... dam.. radę..
No dobra. Myślałam ze odpuści... ale nic z tego... Kiedy zaczynało na poważnie brakować mi tchu wydusiłam z siebie.
— Dobra! Cofam! Cofaaam!
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:38 am

Wiedziałem, że wkońcu się podda. Dlatego przestałem ją na chwilę gilgotać, by mogła zaczerpnąć tchu i powiedzieć "to" pełnym zdaniem
- Wiesz, jakoś nie dosłyszałem tego co mówiłaś, powtórz - powiedziałem i uśmiechnąłem się do niej
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 11:06 am

Polozylam dłonie na jego klatce piersiowej zeby juz nic nie robił.
— Boś głuchy jak pień!— zasmialam się. — Nie powtórzę a ty mnie nie laskocz bo zobaczysz...
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 11:23 am

Gdy oparła dłonie na mojej klacie, ja ułożyłem swoje przy jej głowie
- To co powiesz to?- spytałem, tak jakbym nie usłyszał drugiej połowy zadania
- Czy znowu mam zacząć się gilgotać - uniosłem brew
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 12:44 pm

— Powiedziałam juz... spadaj...— zabrałam dłonie gdy tak się nade mna nachylił.
— I Zlaź. Zagrażasz mojej przestrzeni osobistej — pokazałam mu jezyk.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 1:06 pm

- Jakże mi przykro - zaśmiałem się jak psychopata
- Nie zejde dopóki tego nie powiesz - uśmiechnąłem się
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 2:31 pm

— Nie Smiej się tak..— powiedziałam szybko.
— To wcale nie jest zabawne droga panienko... Zlaź. — dodałam nadal mrużąc oczy.
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 4:29 pm

- Tobie się chyba płci pomyliły, kochanie - zaśmiałem się gardłowo
- Skoro nie chcesz powiedzieć po dobroci to inaczej to zrobimy - uśmiechnąłem się perfidnie i ponownie zacząłem ją gilgotać
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 4:40 pm

– Nie jestem twoim kochaniem, kochanie. — pokazałam mu jezyk.
I znowu się zaczęło. Moj pisk wypełnił cały pokoj. Zaczelam sie rzucać po lozku ciagle piszcząc.
— Dobra! Dobra! Przeciez juz powiedziałam! Bo sobie pojde No!
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 4:45 pm

- Będę cię nazywał jak chcę - puściłem jej oczko i przestałem ją gilgotać.
Popatrzyłam na nią i uniosłem brew
- Nie powiedziałaś tego pełnym zdaniem - dodałem - A tylko taka odpowiedź się u mnie zalicza - mruknąłem
- Poza tym nie możesz wyjść dopóki z ciebie nie zejde - zaśmiałem się
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 5:37 pm

Uniosłam się na łokciach gdy przestał, przez co znalazłam się blizej niego.
— Juz nawet nie pamietam co miałam powiedziec..— mruknelam.
— Zlaź grubasie...
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 5:41 pm

Nachylilem się nad nią i złapałem za podbródek
- Oj chyba już sobie przypomniałaś - uniosłem brew
- Lepiej dla ciebie jeśli odwolasz swoje wypowiedzi - mowiac to uniosłem jej podbródek, tak by nasze oczy spotkały się w jednej lini
Powrót do góry Go down
Lexy Tuan

Lexy Tuan


Skąd : Los Angeles
Liczba postów : 281
Join date : 03/08/2016

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 5:57 pm

— No właśnie nie. — powiedziałam zupełnie poważnie.
— Mmm... Nie. — uśmiechnelam się. — Tez cie lubie
Powrót do góry Go down
Noah Carter

Noah Carter


Skąd : United States - New York
Liczba postów : 317
Join date : 18/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 EmptyNie Lip 23, 2017 7:05 pm

- W takim razie będę wiedział na Tobie aż sobie nie przypomnisz, słonko - stwierdziłem
- Czyli pewnie posiedzenie na Tobie z jakieś ... - w tym momencie spojrzałem na zegarek, który miałem na nadgarstku- 2 do 3 godzin
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 11 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Soo
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Kamienna ściana-
Skocz do: