Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pusta klasa na pierwszym piętrze

Go down 
+5
Christine Stephens
Matt Claws
Diana Blake
Isobel Tokisaki
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:36 am

-Po nazwisku, co Kwon?-zapytałem i położyłem nogi na krześle-No, bo jeszcze tutaj nie byliśmy-wzruszyłem ramionami uśmiechając się niewinnie.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:38 am

-Moje nazwisko chociaż jakoś brzmi... Kwon SooAh. .. pięknie. .. -powiedziałam patrząc rozmarzonym wzrokiem gdzieś w dal. -A ja już myślałam że masz nieczyste zamiary...-powiedziałam opierając się dłońmi o ławkę i szurajac butem po podłodze,
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 8:07 am

-Jakie panno Kwon?-zapytałem patrząc na nią z uśmiechem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:08 am

-Panie Claws... -zacmokałam.-O tej porze... Sam na sam ze mną. .. W pustej klasie... Gdzie raczej nikt teraz nie przyjdzie...Nachodzi mnie tylko jedna myśl. .. No... może dwie.. jeśli wliczysz morderstwo....hahhahahah
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:27 am

-Więc czym panno Kwon, zamierzasz mnie zamordować?-zapytałem powstrzymując się od śmiechu.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:29 am

-Aish..-syknęłam do niego. -Jak to czym... Zabijam tylko wdziękiem i uroda...-zarzuciłam włosami i zatrzepotałam rzęsami. -Gówno prawda... Miałam na dzieje ze to raczej ty coś zrobisz hahaha
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:36 am

-Wyglądam ci na jakiegoś mordercę?-parsknąłem i poprawiłem włosy
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 11:42 am

-Nope... Ale wyglądasz. .. -zmrużyłam oczy i zagryzlam dolna warge patrząc na niego od góry do dołu. -Hmm.. Nawet.... nawet...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:02 pm

-Wielkie dzięki- powiedziałem i przetarłem oczy ręką
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:05 pm

-Do usług. ..Jesteś zmęczony co? Może idź się połóż spać. . Najwyżej zobaczymy się później. .-powiedziałam sięgając po jego krawat i bawiąc się nim. -Musisz być wyspany -dodałam patrząc na niego. W tym momencie wyglądał jak małe słodkie dziecko.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:10 pm

-Nie jestem śpiący-powiedziałem pewnie
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:25 pm

-Jasne... A potem będziesz mi usypial w trakcie... Lekcji w sensie... Macie brzydkie krawaty...-powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:29 pm

-Jasne...-zmarszczyłem brwi- Co masz do tego krawatu, nie jest zły-powiedziałem patrząc na dziewczynę
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:31 pm

-Mój jest ładniejszy. . -zdjelam go przez głowę i podeszłam do chłopaka. Założyłam mu go i cmoknelam w usta. -Widzisz? Od razu lepiej...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:35 pm

Westchnąłem patrząc na krawat- Nie byłbym dobrym Ślizgonem- powiedziałem. Chyba na szczęście ból w karku minął.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:39 pm

-Byłbyś. .. Umawiasz się ze Ślizgonką... coś nas na siebie sprowadziło... -Zażartowałam -Musi być w tobie coś ze Ślizgona bo we mnie nie ma nic z Gryfona. .. no blagam...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:54 pm

-Gdybym miał być Ślizgonem Tiara nie przydzieliłaby mnie do Gryffindoru. To nie miałoby sensu
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 12:59 pm

-Dobra nie unos się już. ..-powiedziałam odwiazujac krawat i oddając mu jego. -Gryfonska duma. ..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:02 pm

Wziąłem swój krawat i szybko go zawiązałem luzując go. Uśmiechnąłem się w stronę dziewczyny i pocałowałem ją w usta.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:06 pm

Głupek. .. pomyślałam kiedy mnie pocałował. Oddałam pocałunek uśmiechając się jednocześnie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:12 pm

Odsunąłem się i rozejrzałem się po sali. Zaraz potem skierowałem wzrok na dziewczynę-Bardzo ładna sala, prawda?-powiedziałem wyszczerzając się.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:14 pm

-Nie lubię cie już -powiedziałam klepiąc go w ramie i siadając na krześle, wysuniętym z ławki za mną.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:19 pm

-Dlaczego? Co ja znów zrobiłem- westchnąłem i oparłem dłonie o policzki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:20 pm

-Nic. -podeszłam do niego i uszczypnelam go w policzki. -Nic moje kochanie najkochansze. ..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:26 pm

-Robisz jak jakaś ciotka. Jak możesz, to gorsze od morderstwa, sadystko-powiedziałem rozmasując sobie policzki.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:28 pm

-Sadystką to ja dopiero mogę być. .. ale pokaże ci to w dormitorium dopiero... kiedyś. ..-powiedziałam lekko zadziornie. -A nie w jakiejś klasie..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:37 pm

-Pięćdziesiąt twarzy Soo, powiadasz?-powiedziałem i zaraz potem wybuchnąłem śmiechem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:45 pm

-Będziesz się jeszcze prosił żebym ujawniła choc jedna z nich...-odwrocilam się I oparlam o niego plecami.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:56 pm

-Naturalnie panno Kwon- powiedziałem poważnym tonem.-Tooo... co robimy?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 1:58 pm

-A co byś chciał? -zapytałam odchylajac się i odwracając głowę do tyłu. -Panie Claws?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:14 pm

-No cóż, zaufam pani... Jaka jest twoja propozycja panno Kwon?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:18 pm

-Szybki numerek na błoniach. -powiedziałam mrugajac.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:19 pm

-Na błoniach? Co jest w nich takiego szczególnego panno Kwon?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:20 pm

-Tam wyznałeś mi miłość. . Jakby nie było. .. panie Claws
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:42 pm

-W takim razie chodźmy-powiedziałem uśmiechając się. Zeskoczyłem z ławki i stanąłem przed Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:45 pm

-Gdzie? Na blonia? Poważnie? ! -zapytałam gapiąc się na niego.-Wiesz że tym razem się nie cofne Gryfku?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:49 pm

-Mam wątpliwości... Bo wiesz, każdy w każdej chwili może tam przyjść więc emh...-podrapałem się po karku.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 2:52 pm

-Przed czym masz wątpliwości? Przed tym czy się nie cofne czy przed tym czy TY się nie cofniesz? -zapytałam. -Zawsze możemy iść do mojego dormitorium. .. najwyżej zwalimy wszystko na mnie a ja już się dogadam z Diana. Chyba że tego nie chcesz... to wtedy idziemy jeść. ..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:00 pm

-W takim razie chodźmy... W sumie nigdy nie byłem u Ślizgonów..-powiedziałem i złapałem dziewczynę za rękę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:01 pm

-To ty chcesz?!-zapytałam idąc w stronę drzwi tyłem i patrząc na chlopaka.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:08 pm

-Wywrócisz się- stwierdziłem wywracając oczami-Tak, no jakbym nie chciał to bym powiedział, Soo.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySob Lip 02, 2016 3:11 pm

-No to chodź. Pokaże ci nasz pokój wspólny przy okazji...-powiedziałam odwracając sie gwałtownie i uderzając czołem o drzwi. -Kurwa... Najpierw otwieramy a potem wychodzimy...-powiedziałam do siebie otwierajac drzwi i wychodząc ciagnac za sobą Carla i pocierajac głowę.

Next: PW Ślizgonów
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySro Lip 06, 2016 7:25 pm

Wszedłem z dziewczyną za rękę i wskoczyłem na ławkę.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySro Lip 06, 2016 7:27 pm

Usiadłam obok niego, machając nogami. -Przeraża mnie ta klasa czasami..heh...Co powiesz na ścięcie i przefarbowanie włosów?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 EmptySro Lip 06, 2016 7:35 pm

-Skąd taka decyzja?- uniosłem brwi zaskoczony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pusta klasa na pierwszym piętrze
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Korytarz na piątym piętrze
» Korytarz na czwartym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Balkon na czwartym piętrze
» Łazienka chłopców na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: