Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pusta klasa na pierwszym piętrze

Go down 
+5
Christine Stephens
Matt Claws
Diana Blake
Isobel Tokisaki
Admin
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 10:43 pm

-Teraz to się nie ruszę. Wygodna ta ławka..
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 10:45 pm

-To spadaj... Zaczekam na Aza...-powiedziałam, dobrze pamiętając ten moment w którym uchwyciłam wzrok którym Carl obdarzył Azazela na wieży.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 10:52 pm

Momentalnie się spiąłem słysząc imię chłopaka- Jak...Tam sobie chcesz...- mruknąłem. Strasznie go nie lubiłem. To bie zazdrosc...
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 10:55 pm

-Okej... -powiedziałam. -Ciekawe co teraz robi...Wiesz ze jest tak samo niewygodny jak ty?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 10:59 pm

-Nie interesuje mnie co on teraz robi- powiedziałem poirytowany. Serio mamy gadać o nim?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:04 pm

-Dobra... Nie unos się. .. miałeś być oazą spokoju...-powiedziałam. Wiedziałam! -Mam nadzieje że zostawił Itachiego we wspólnym bo wolę nie wchodzić w nocy do jego dormitorium... Znowu będzie chodził nago tak jak ostatnio...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:16 pm

-Jasne oaza spokoju- prychnąłem- Co widok jego nago jest świetnym tematem do rozmowy z swoim chłopakiem?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:20 pm

-No... W sumie tak... Czemu nie? -zapytałam uśmiechając się w duchu. Słyszałam irytację w jego głosie. Ktoś tu jest zazdrosny. ..-A o czym mamy rozmawiać?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:27 pm

-O pogodzie, o czymkolwiek byle nie o nim.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:28 pm

-Nie lubisz go co? -zapytałam dobrze znając odpowiedz. -Przecież nic ci nie zrobił. .
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:35 pm

-A dlaczego miałbym go lubić?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:36 pm

-A dlaczego nie?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:44 pm

Nie odpowiedziałem jej i wpatrywałem się w jeden punkt.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptySro Lip 06, 2016 11:45 pm

-Carl...? -powiedziałam znów unosząc się na łokciach. -Ty chyba nie jesteś zazdrosny co...?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:12 am

-Nie bo wcale-powiedziałem poprawiając włosy
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 8:12 am

-Nie no wcale-powiedziałem poprawiając włosy
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 10:51 am

-A... No to spoko bo już się bałam ze będziesz mi wypominał... -powiedziałam kładąc się i ciesząc do samej siebie.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 11:17 am

-Oczywiście- parsknąłem- Mam nadzieję, że tobie też nie będzie przeszkadzać jak zacznę gadać o innych dziewczynach- mruknąłem
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 11:19 am

-Jasne ze nie...Możemy sobie nawet żyć w wolnym związku. -powiedziałam patrząc na niego i unosząc brew.-Wystarczy słowo. ..
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 11:30 am

-Nie Soo- powiedziałem podnosząc się. Przysunąłem się i pochyliłem nad nią tak, że stykaliśmy się czołami- Zrobiłaś to specjalnie nie?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 11:32 am

-Co zrobiłam specjalnie? -zapytałam patrząc w dół.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:01 pm

-A jak myślisz?
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:03 pm

-No gdybym wiedziała to bym nie pytała. .. Mówisz o Azazelu czy o wolnym związku?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:16 pm

-O obydwu- powiedziałem patrząc na jej twarz.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:18 pm

-Nie wiem... może. ..-powiedziałam nie podnosząc wzroku. -A co?
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:26 pm

Nie odpowiedziałem i odsunąłem się od niej. Zaraz potem położyłem głowę na brzuchu dziewczyny leżąc wzdłuż ławki
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:29 pm

-Carl. Nie lubię jak unikasz odpowiedzi. -powiedziałam. -Nadal mnie kochasz? -zapytałam nagle.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:41 pm

-A ja nie lubię słuchać o Azazelu- burknąłem patrząc na sufit. -Tak Soo, dalej cię kocham.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:42 pm

-Wiesz ze nie masz o co być zazdrosny? Trochę cie w tym momencie nie rozumiem...
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:56 pm

-Jasne...-odparłem i przymknąłem oczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 12:58 pm

-Dobra... Myśl sobie co chcesz. -powiedziałam wysuwając się spod jego głowy, która uderzyła o ławkę, i wstając. Zaczęłam chodzić po klasie, rozglądając się.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:05 pm

-Ał?- stęknąłem łapiąc się za głowę- Co robisz?- spytałem patrząc na nią
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:07 pm

-Nic. -powiedziałam krótko przeglądając stare, zakurzone księgi.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:12 pm

-Mh, okej- mruknąłem obracając się na plecy. Ponownie przymknąłem oczy.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:17 pm

Wskoczylam na biurko stojące w drugim końcu sali i zaczęłam przeglądać jakaś księgę. Denerwowało mnie to że Carl jest taki spokojny. Nie potrafiłam się z nim dogadać. Zawsze coś. .
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:38 pm

Poczułem się zmęczony i po chwili zasnąłem.
Powrót do góry Go down
SooAh Kwon
Admin
SooAh Kwon


Wiek : 24
Skąd : Korea Południowa
Liczba postów : 2651
Join date : 11/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyCzw Lip 07, 2016 1:54 pm

Po jakimś czasie odłożyłam księgę i podeszłam do Carla. Spał.  No nie wierzę. ..Aish. .. Odnalazłam jakiś kawałek pergaminu i pióro po czym napisałam "Jestem... Gdzieś.  Sprawdź w WS." , po czym położyłam kartkę na jego brzuchu i wyszlam.

Next: Korytarz na 4 piętrze
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:08 am

Wbiegłam wręcz do klasy i usiadłam pod ścianą drżąc cała ze strachu, w stanie bliskim paniki. Oglądałam się z każdy kąt, wszędzie, obawiając się, że lada chwilę zobaczę Dianę. Schowałam twarz w dłoniach skulona.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:16 am

Wbiegłam do sali, kilka sekund po rudowłosej. Kiedy zobaczyłam tą małą kulkę, w pośpiechu podeszłam do niej, padając na kolana.
- Co się dzieje Isobel? - chwyciłam za jej nadgarstki i delikatnie odciągnęłam je od jej twarzy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:17 am

Spojrzałam na nią z twarzą pełną strachu. - Ona po mnie przyjdzie - powiedziałam cicho, cała drżąc. Gwałtownie zmieniłam pozycję i mocno się w nią wtuliłam.
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:21 am

- Kto? - przytulałam ją najcieplej jak potrafiłam, chciałam by czuła, że tu jestem - Powiedz mi co się stało, proszę... - spokojnie objęłam jej twarz w dłonie, kierując jej twarz równolegle do mojej.
Cmoknęłam jej drżące usta i kazałam spojrzeć w oczy.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:24 am

- D-d-diana - wydukałam bojąc się samego imienia. - Azazel z nią był, zdradził ją z Annabelle i teraz się mści. To ona usunęła wspomnienia Twojej siostry, tylko ona miała powód, to dlatego mój brat zniknął, porwała go. A ja będę następna, rykoszetem zemsta pójdzie na mnie - powiedziałam z drżącymi ustami i się rozpłakałam, popadając już w histerię.


Ostatnio zmieniony przez Isobel Tokisaki dnia Nie Lip 17, 2016 2:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:34 am

Nic więcej nie mówiąc, wtuliłam ją do siebie. Nauczyciele nie powinni tak działać na własnych uczniów, przecież to jest niezgodne z prawem.
Mój oddech stał się głębszy i szybszy. Nie zamierzałam tak tego zostawić, musi być jakieś inne wyjście.
- Czy nie można byłoby udać się do innego nauczyciela? Już nie w sprawie pomocy, ale wiesz... nauczyciel przy nauczycielowi uczennicy krzywdy nie zrobi...
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:37 am

- Żaden nauczyciel nie będzie przy mnie dwadzieścia cztery godziny na dobę - odpowiedziałam przez łzy. - Kiedyś byłam zakochana w Dianie, uwielbiałam ją, teraz jest dla mnie potworem - dodałam drżącym głosem kurczowo się do niej przytulając. - Nelly, wiem co trzeba zrobić, mam plan...
Powrót do góry Go down
Nelly de Violine

Nelly de Violine


Skąd : Irlandia, Dublin
Liczba postów : 553
Join date : 20/06/2016

Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 EmptyNie Lip 17, 2016 1:39 am

- Mów. - miałam ochotę krzyknąć, ale tylko szepnęłam do niej tę krótką prośbę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Pusta klasa na pierwszym piętrze   Pusta klasa na pierwszym piętrze - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pusta klasa na pierwszym piętrze
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Balkon na czwartym piętrze
» Korytarz na piątym piętrze
» Korytarz na czwartym piętrze
» Siłownia na drugim piętrze
» Łazienka chłopców na szóstym piętrze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Pierwsze piętro-
Skocz do: