Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Łąka niedaleko szkoły

Go down 
+16
Aiden West
Christopher Allen
Dakota Lupin
Nathan Collins
Nelly de Violine
Xavier Devers
SooAh Kwon
Christine Stephens
Samantha Drought
Charlie Caufield
Matt Claws
Miyafuji Rina
Alessia Tokisaki
Isobel Tokisaki
Mortimer Ivory
Gabriela Harrison
20 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 6:11 pm

Łąka niedaleko szkoły Laka_kwietna4
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:03 pm

Stanęłam na środku łąki i głęboko wciągnęłam powietrze do płuc. Pachniało wieloma różnymi kwiatami, a zapach ten był naprawdę rozkoszny. Dodatkowo promienie słoneczne sprawiały, że na tej trawie chciało się wręcz położyć i zasnąć.
- Możecie trochę się rozejrzeć, macie na to trzydzieści minut. Musicie pozostać w zasięgu mojego wzroku.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:06 pm

- Pół godziny na łażenie po łące, wowow - mruknąłem sarkastycznie i trąciłem butem dmuchawca.
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:08 pm

Przyszłam na miejsce, rozejrzałam się. Ile pięknych kwiatów... Zaczęłam zrywać bukiet. Stwierdziłam, że będzie on dla Nelly.
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:09 pm

Przyszedłem na łąkę, obróciłem się dookoła siebie obserwując gdzie jesteśmy i glebnąłem. Zasnąłem w sekundę.
Powrót do góry Go down
Miyafuji Rina




Wiek : 23
Skąd : Japonia, Tokio
Liczba postów : 433
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:09 pm

Rozejrzała się i miała ochotę polatać, ale niestety nie miała ze sobą miotły.
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:12 pm

Od razu gdy przyszedłem na łąkę położyłem się na ziemi plecami. Wpatrywałem się w niebo . Byłem zły na siebie za to, co zrobiłem. Jestem idiotą.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:16 pm

Wziąłem głęboki wdech. To miejsce było takie świetne. Szkoda, że nie ma Chris...Westchnąłem i usiadłem w cieniu napawając się cudownym zapachem i wyglądem kwiatów.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:23 pm

Starałam się nie zdeptać jakiś kwiatów-Co powiesz na zrobienie wianków? Uważam, że byłoby ci bardzo ładnie w takim z maków-powiedziałam i spojrzałam na niego z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:37 pm

- Myślę, że tobie byłoby lepiej w wianku - powiedziałem. - Ale jeśli sklecisz coś z maków, to będziesz mistrzem, bo one się zawsze w cholerę obsypują - powiedziałem, przypominając sobie bukiety polnych kwiatów, które czasem stały w naszym domu.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 7:41 pm

-To jednak nie będziesz mieć wianka-westchnęłam i zmrużyłam oczy od słońca.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 8:12 pm

- No cóż, postaram się nie powiesić z rozpaczy - powiedziałem i usiadłem na trawie. Zerwałem dmuchawca i zacząłem obracać go w palcach. - Opowiedz mi coś - poprosiłem Sam nie z tego, nie z owego. Lubiłem słuchać, na pewno bardziej niż mówić. Zwłaszcza w tak leniwy dzień jak ten.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 8:15 pm

-Niezbyt wiem, co-powiedziałam siadając obok.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 8:16 pm

- Cokolwiek. Tylko nie o chomikach, mam dość po Letycji - powiedziałem, lekko się przy tym uśmiechając.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 8:26 pm

Słysząc imię dziewczyny spięłam się. Wzięłam głęboki wdech. Chwilę wpatrywałam się w jeden kwiat nieruchomo. Co mogłabym opowiedzieć? Może o... Niemal od razu potrząsnęłam głową-Nie wiem, co mogłabym opowiedzieć. Nie mam jakiś ogromnie interesujących historii.-westchnęłam krzyżując nogi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 8:52 pm

Usiadłem w cieniu jakiegoś drzewa i zaczałem ćwiczyć aquamenti na zaklęcia podlewając w ten sposób kwiatki. Dawno nie padało
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 9:16 pm

Zauważyłem, że chłopak do, którego wcześniej zagadałem, a przynajmniej próbowałem, siedział niedaleko. Wstałem z miejsca i skierowałem się do niego-Cześć, po raz drugi-rzuciłem w jego stronę siadając obok. W końcu warto poznać kogoś nowego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 9:29 pm

Cześć- wystawiłem język zmniejszając strumień wody. Po chwili woda przestała lecieć. Otrzepałem różdżkę
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 9:32 pm

-Więc Hufflepuff? Też jestem Puchonem. Charlie-powiedziałem obserwując jego poczynania.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 9:37 pm

Simon jestem - nagle z różdżki zaczęło cieknąć -nosz cholera jasna - zakłąłem i skierowałem różdżkę na kwiatki
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyWto Lip 19, 2016 9:44 pm

-Widzę, że nieźle ci idzie-stwierdziłem i położyłem się na ziemi.
Powrót do góry Go down
Gabriela Harrison

Gabriela Harrison


Liczba postów : 62
Join date : 12/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 6:05 am

- Wracamy do szkoły - zakomunikowałam z uśmiechem na twarzy. - Mam nadzieję, że ta mała wycieczka się wam spodobała.

NP: gdzieś xd
Powrót do góry Go down
Isobel Tokisaki
Admin
Isobel Tokisaki


Skąd : Włochy.
Liczba postów : 1710
Join date : 10/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 9:35 am

Uzbierałam sporo kwiatów na bukiet, więc wyciągnęłam z kieszeni w szacie wstążkę, którą złączyłam kwiaty. Wstrząsnęłam Azazelem budząc go.
- Dyrektorka mówiła, że masz zostać po lekcji - powiedziałam. - Uważaj na siebie.
NP: Dormitorium Dziewczyn (Hufflepuff)
Powrót do góry Go down
Alessia Tokisaki

Alessia Tokisaki


Skąd : Włochy
Liczba postów : 1805
Join date : 18/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 9:39 am

Obudziło mnie potrząsanie, otworzyłem oczy i spojrzałem na siostrę. - Dzięki. Po co miałbym zostać? - zmarszczyłem brwi, ale Isobel już poszła. Westchnąłem i wstałem, poszedłem w jej ślady.
NP: Cieplarnia
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 10:55 am

Taaaa, wręcz bosko - nareszcie przestało cieknąć dlatego schowałem różdżkę. I położyłem się koło niego - masakra, czemu mi to nie chce wyjść- westchnąłem
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 11:31 am

-Uda ci się, zobaczysz-powiedziałem. Usłyszałem komunikat dyrektorki, że to już koniec- Musimy się zbierać-dodałem i podniosłem się z trawy i rozejrzałem się po łące.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 11:34 am

Lecąc nad łąką zauważyłam Charliego z jakimś chłopakiem, którego wcześniej nie widziałam. Podleciałam do chłopaków i tuż za plecami Charliego zawisłam na miotle do góry nogami.
- Hej! - krzyknęłam mu do ucha nadal wisząc pod miotłą.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 11:36 am

Słysząc krzyk odwróciłem się-Christopher, co ty robisz-westchnąłem kręcąc głową. Zaśmiałem się i przekrzywiłem głowę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 11:45 am

Podniosłem się i spojrzałem z zaciekawienirm na dziewczynę. Tak, pewnie kiedyś mi się uda...
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 11:46 am

- Jestem leniwcem, nie widzisz? - zaśmiałam się. Wisiałam na miotle tuż przed twarzą Charliego - O czym tak sobie rozmawiacie?
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 12:05 pm

-Widzę, widzę-zaśmiałem się patrząc na nią- My? O zaklęciu z wodą.-powiedziałem wzruszając ramionami
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 12:10 pm

- Aguamenti? Fajne zaklęcie ... mało przydatne i dosyć trudne. Nie bez powodu jest to nauczane na poziomie OWTM.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 12:16 pm

Samo rzucanie nie jest trudne, gorzej z zatrzymaniem... -mruknąłem
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 12:25 pm

- Tak w ogóle to jestem Chris - powiedziałam z uśmiechem do nieznajomego chłopaka - Hufflepuff.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 12:41 pm

Simon, również Hufflepuff - powiedziałem z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 1:08 pm

- Macie miotły? - zapytałam obu puchonów - Może chcecie polatać ze mną?
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 1:12 pm

-Ehmm, Chris nie mówiłem ci, że nie umiem latać?-zaśmiałem się patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 1:30 pm

- To cię nauczę - zaśmiałam się zeskakując z miotły - Prywatne lekcje królowej Quidditcha. Normalnie wzięłabym pięć galleonów za godzinę, ale dla ciebie mogę zrobić wyjątek.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 1:34 pm

-To za bycie twoim prywatnym materacem, hm?-zaśmiałem się i spojrzałem na miotłę, a potem na Chris
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 1:37 pm

- To przyjmujesz ofertę czy nie? - zaśmiałam się - Bo jak nie, to zabieram miotłę i spadam.
Powrót do góry Go down
Charlie Caufield

Charlie Caufield


Wiek : 25
Liczba postów : 650
Join date : 14/07/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 3:35 pm

-Przyjmuję-powiedziałem z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 3:57 pm

To polatam z wami, jeśli nie macie nic przeciwko - powiedziałem trochę nieśmialo
Powrót do góry Go down
Matt Claws

Matt Claws


Wiek : 24
Liczba postów : 709
Join date : 20/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 4:14 pm

Wstałem z ziemi. Nie było zbyt wiele osób. Lekcja, się skończyła? Oh, świetnie. Zauważyłem Chris z jakimiś dwoma innymi chłopakami. No nieźle jej idzie. Uśmiechnąłem się pod nosem. Przynajmniej ona kogoś ma. Pokręciłem głową i poszedłem w stronę błoni. Muszę polatać.
Powrót do góry Go down
Christine Stephens

Christine Stephens


Wiek : 25
Skąd : Swansea, Walia
Liczba postów : 2031
Join date : 11/06/2016

Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptySro Lip 20, 2016 9:32 pm

- Jak nie macie swoich mioteł, to jest pełno zapasowych w składziku w szkole - powiedziałam - Mojej wam nie dam, bo muszę was jakoś asekurować ... no przynajmniej Charliego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły EmptyCzw Lip 21, 2016 8:54 am

Uniosłem różdżkę - accio nimbus 2001 - powiedziałem i po paru minutach miotła posłósznie do mnie przyleciała
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Łąka niedaleko szkoły Empty
PisanieTemat: Re: Łąka niedaleko szkoły   Łąka niedaleko szkoły Empty

Powrót do góry Go down
 
Łąka niedaleko szkoły
Powrót do góry 
Strona 1 z 10Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Regulamin szkoły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Tereny zamkowe oraz przyzamkowe-
Skocz do: