Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 5:10 pm

- A dlaczego nie? - spytałem.
- Skarbie, po to mam dwie dłonie, jedną mogę jeść, a drugą zaspokajać Cię - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 5:11 pm

— Poważnie?— zapytałam gapiąc się na niego.
— Chcesz zrobic mi dobrze na srodku WS? Przy ludziach? Przy nauczycielach?— uniosłam brwi.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 5:17 pm

- Jeżeli powstrzymasz się od jęków to nawet się nie zorientują - odparłem spokojnie, nakładając sobie ciepłe potrawy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 5:18 pm

— Jasne... Na pewno nikt sie nie kapnie. Szczególnie ten krukon ktory pożera cie wzrokiem. — powiedziałam starając sie nie zaśmiać. Nalałam sobie soku i upiłam łyk, rozglądając sie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 5:39 pm

- To idealnie, przynajmniej będzie wiedział, że wolę kobiety - odparłem, ponownie sunąc dłonią w górę.
- Byś mi pomogła rozszerzając uda, wiesz? - szepnąłem jej do ucha.
Nabiłem na widelec mięso i wsadziłem go do ust.

Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 5:40 pm

— Biedny... Współczuje mu. — powiedziałam.
— Ty..— zaczelam mrużąc lekko oczy.
— Jedzeniem sie zajmij... Co sie wydarzyło przez te dwa.. trzy dni w sumie ze takie pomysły ci przychodzą do głowy?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 6:07 pm

- Przecież jem - zaśmiałem się cicho, wkładając kolejny kawałek mięsa do ust
- No weź, będziesz się czuła wyśmienicie - wymruczałem.
- To, że miałem chyba za dużo propozycji albo ... coś innego, sam nie wiem - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 6:15 pm

— Za duzo czego?— zapytalam beznamiętnie, gapiąc sie na niego.
— Propozycji? Miałeś za duzo propozycji? Propozycji. — warknelam po chwili juz udawajac ze mi to wisi.
— To trzeba było skorzystać póki mnie nie było. — powiedziałam wiercąc tyłkiem i pochylając sie do przodu by oprzeć łokcie o blat stołu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 6:30 pm

- Okej - odparłem i zdjąłem rękę z jej uda.
- Mogłem, ale tego nie zrobiłem - mruknąłem i zająłem się jedzeniem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 6:32 pm

— Żałuj. — burknelam.
— No i co sie gapisz?— warknelam do Puchonki ktora chichotala jak kretynka, wraz ze swoim haremem.
— Zajmij sie swoim talerzem słonko albo ci pomoge. — dodałam z fałszywym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 6:44 pm

- Nie mam czego kurwa żałować - odparłem, a słysząc jej wymianę zdań z Puchonką lekko się uśmiechając. Gdy skończyła wymianę słów z Puchonką, odwróciłem jej twarz w swoją stronę i wpiłem się w jej usta.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 6:51 pm

Pyskata szmata. Czekaj No...
Gdy poczułam ze Tyler odwraca mnie w swoja stronę, byłam pewna ze zaraz dostane opieprz, jednak miłe sie zdziwiłam. Oddałam pocałunek namiętnie, wsuwając dlon w jego włosy.
Odsunęłam sie po chwili.
— Jedz kochanie i spadamy bo nam tu koleżanki zaraz spłyną z ławeczek...— powiedziałam tak zeby blond szmata słyszała. Usłyszałam jej komentarz dotyczący tego ilu chłopakom daje...
— I tak cie znajde. — rzuciłam do niej, kulturalnie pokazując jej środkowy palec i układając sie wygodniej na kolanach Tylera.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:07 pm

Gdy oddała mi pocałunek, uśmiechnąłem się. Jednak za szybko się odsunęła, przez co jęknąłem.
- Rian nie ma sensu - szepnąłem, jednak słysząc komentarz Puchonki, zacisnąłem dłoń w pięść.
- Zrozum wreszcie, że Cię nie tknę nawet kijem - warknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:11 pm

— Oczywiscie ze nie tknie. Bo jak spróbuje to wydrapie jej oczy. — powiedziałam lekko.
— Jedz skarbie bo wiem ze jestes głodny. — odparlam. — Pozniej moze pogrąży w scrabble..— zachichotalam cmokajac go w usta.
— Juz cie nie odpuszczę Tyler. Bede cie bronić za wszelka cenę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:25 pm

- Uwielbiam grać w scrabble z Tobą - zaśmiałem się i zacząłem jeść, co chwila popijając sokiem.
- Mam cholerną nadzieję, że tak będzie - odparłam, patrząc na nie kątem oka.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:29 pm

— Bedzie. — powiedziałam i pogłaskałam go po udzie. Gdy Tyler w koncu zajął sie jedzeniem, zaczelam rozglądać sie po sali.
— Nosz kurwa...— sapnelam i zeszłam z kolan Tylera. — Zaraz wracam. — warknelam i wstałam od stołu, po chwili wybiegając z wielkiej sali, przy okazji uważając zeby sie nie wywalić i nie narobić sobie wstydu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:36 pm

- Co się stało? - spytałem, patrząc na nią. Jednak zdążyła już wybiec z sali.
Nie wiedziałem co się stało, ale skoro chciała gdzieś iść czy wybiec to nie bronię.
Odprowadziłem ją wzrokiem i zabrałem się za jedzenie.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:39 pm

Wróciłam po kilku minutach i podbiegłam do Tylera, lekko zdyszana, trzymajac w reku jeden z jego T-Shirtow. Lekko go przerobiłam.
— Rozbierz sie. — powiedziałam zadowolona.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:41 pm

- Ale tak przy wszystkich? - spytałem, patrząc jej w oczy.
- Myślałem, że nie mogę chodzić bez koszulki - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:44 pm

— Tak. Tak przy wszystkich. Przed chwila chciałeś mi robic dobrze a teraz sie zastanawiasz..?— zapytałam.
— A od kiedy sie mnie słuchasz? Zdejmuj.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:52 pm

To było dziwne. Otworzyłem usta, chcąc coś powiedzieć, ale szybko je zamknąłem i zdjąłem koszulkę, kładąc ją na ławce.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 7:56 pm

Naciągnęłam mu na głowę granatowa koszulke po czym wcisnęłam sie na jego kolana, zostawiajac mu pełne ubranie koszulki na ktorej żółtym, neonowym kolorem wypisane były słowa "MAM DZIEWCZYNĘ", ktory jakby mienił sie, co sprawiłam prostym zaklęciem. Na reszcie koszulki, bo główny napis znajdował sie na klatce piersiowej i brzuchu, wypisane były te same słowa, mniejsza czcionka, w rożnych językach.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 8:41 pm

Wciągnąłem na siebie koszulkę i przeczytałem napis w głowie.
- Mam dziewczynę? - spytałem, patrząc na nią.
- A kto nią jest? - drażniłem się z nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 8:45 pm

— Wybierz sobie. — warknelam zabierając z talerza słupek marchewki ktora wsunelam do ust do połowy. Podparłam policzek pięścią i odwrocilam lekko głowę w stronę chłopaka, językiem wysuwając i wsuwając marchewkę, trzymajac ja miedzy wargami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 8:50 pm

- Przestań Shin - syknąłem i gdy wsunęła ponownie marchewkę złamałem ją w jej ustach, tak że połowa została w jej ustach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 8:57 pm

Pogryzłam marchewkę po czym odrzuciłam włosy z twarzy i powtorzylam czynność tym razem z ogórkiem.
— Lubie ogorki. — powiedziałam niewinnie. — No i co? Wybrałeś?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:02 pm

- Tak nagle Ci się zachciało marchewek i ogórków? Może jeszcze banany? - spytałem, patrząc jej w oczy.
- Tak wybrałem - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:06 pm

— A sa tu banany?— zapytałam rozglądając sie po stole i marszcząc brew.
— No i jak? — spojrzałam na niego gryząc ogórka.
Uniosłam sie lekko i chwyciłam wisienkę za ogonek, powoli wkładając ją do ust i nie puszczając ogonka, zaczelam bawić sie nia językiem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:20 pm

- Zaraz nie wytrzymam i będziesz mokra, a wtedy nie będzie mnie obchodziło, gdzie jesteśmy i kto się na Ciebie patrzy. A ty będziesz błagała bym w ciebie wszedł, więc przestań - mruknąłem, czując wybrzuszenie w spodniach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:26 pm

— Wiedziałam ze spodoba ci sie koszulka. — odparlam spokojnie.
Oderwałam ogonek i zjadłam wisienke, wyjmując pestkę z ust i odkladajac ja na serwetkę. Zaczelam bawić sie ogonkiem ktory wsadziłam miedzy wargi w koncu zgarniając go językiem i przez moment sie skupiając, jednocześnie nie przestajac sie uśmiechać.
— Gdzie ta twoja laska?— zapytałam przez chwile jeszcze bawiąc sie ogonkiem by zaraz wysunąć go i pokazać mały supeł na jego srodku. Tadam.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:33 pm

Ja już nie wytrzymywałem, zwłaszcza gdy robiła cuda swoim językiem.
Odwróciłem głowę, patrząc przed siebie, by o niczym innym nie myśleć i by wybrzuszenie nie było jeszcze bardziej widoczne.
- Siedzi niedaleko - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:44 pm

Zrobiłam podkówkę z ust kiedy nie było braw ani nic na moja bezużyteczna umiejetność. Wyjęłam ogonek z ust i zajęłam sie kolejna wisienka. Tak jak poprzednia.
— Dlaczego na mnie nie patrzysz?— zapytałam.
— Gdzie siedzi bo zamierzam splunąć na nia pestka..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:47 pm

- Bo mnie rozpraszasz - powiedziałem szczerze, dłubiąc widelcem w jedzeniu, na które nie miałem już ochoty.
Spojrzałem na stół Ślizgonek i przeleciałem po nich wzrokiem.
- Piąta od końca, ta z platynowymi włosami - odparłem szybko
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 9:56 pm

Popatrzyłam na niego lekko zdziwiona. Byłam pewna ze sie drażni i powie ze ja... Ale okej.
Zjadłam wisienkę, rzucając ogonek na stol i namierzył dziewczynę mrużąc oczy. Wyplułam pestkę ktora pacnela ja w czoło. Gdy ta na mnie spojrzała, uniosłam łonie w geście "No cóż...". Kolejny wróg na liście. Zsunelam sie z kolan Tylera i usiadłam obok, lekko tyłem do niego, przysuwajac blizej miskę z frytkami które, jak wszystkie potrawy bez względu na to ile tu stoją, były ciepłe i smakowały sto razy lepiej niz te z sieciówek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:14 pm

Ona mi w to uwierzyła. Czy ona mnie w ogóle kiedykolwiek słuchała?
Przysunąłem się do niej i zacząłem całować po szyi.
- Nie uważam jej za swoją dziewczynę - wymruczałem jej do ucha.
- Nie wiesz, że nie lubię blondynek? Wolę brunetki - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:17 pm

– Duzo tu brunetek. — powiedziałam spokojnie, układając domek na talerzu z frytek.
— Przeciez ja ci niczego nie bronię ziomek. Wybieraj se co tam se chcesz. A jak wolisz wiesniackie blondyny to smialo.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:21 pm

- Ziomek? Serio? - spytałem.
- Przecież Ci kurwa mówię, że to nie ona - mruknąłem, odsuwając się od niej.
- Nie obrażaj się - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:23 pm

— Nie obrażam. — powiedziałam. — Wykałaczkę mi podaj bo dom nam jebnie. — burknelam zjadając kilka frytek.
— Jak nie ona to inna. A do ślubu i tak cie zmuszę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:39 pm

- Masz rację jest inna - odparłem, podając jej wykałaczkę.
- Ty mnie do ślubu zmusisz, tak? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:43 pm

— No. Mowie. — odparlam i wzięłam od niego wykałaczkę wbijając ja w odpowiednie miejsce.
— Tak. Ja. A co?— zapytałam patrzac na niego. — Mowilam ci juz kiedys ze to ja jestem alfą w ty związku i ostatecznie to ja rucham ciebie a nie ty mnie. — powiedziałam i pokazałam mu jezyk.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:48 pm

- Wmawiać to ty sobie możesz. Ja jestem alfą i nim pozostanę, i będę Cię pieprzył kiedy tylko będę chciał - odparłem.
- Więc do niczego mnie nie zmusisz - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:49 pm

– A chcesz sie założyć ze nie?— zapytałam patrzac na niego i unoszac brew. – Z tego co wiem dobiefales sie do mnie przy tym właśnie stole kilka minut temu. I co? Jak ci poszło?— uśmiechnelam sie iście Slizgonsko.
— Owszem. Zmuszę. Zobaczysz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 10:57 pm

- Panienka bała się zacząć jęczeć przy wszystkivh, bo by źle na to patrzyli - udałem zrozpaczony głos.
- No nie sądzę. Mnie nie da się zmusić do niczego, jeśli tego nie chcę, nie zrobię tego - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 11:00 pm

— Ojej... Jakaby panienka nie była... Jest alfą. — odparlam.
— Spokojnie. I tak bym tego nie zrobiła. Nie najeżaj sie. — dodałam.
— Jak chcesz to zaraz ty mozesz zacząć jęczeć.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 EmptyCzw Lis 16, 2017 11:05 pm

- Ta chyba odwróconą - odparłem.
- Nie wiem jakie są myśli w tej twojej główce - mruknąłem i ściągnąłem z siebie koszulkę.
- Nie podziękuję - stwierdziłem, podając jej koszulkę z neonowym napisem - Trzymaj.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 4 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: