Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wielka Sala

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:27 am

Milczałam przez chwile az w koncu westchnęłam.
— Nie. Mysle ze nie. Ale przynajmniej nie pomyśle ze jestes chujem ktory sie mna bawił...— odparlam szczerze.
— Juz nigdy wiecej sie z toba nie pokłócę. Szkoda czasu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:32 am

- Wiesz, chyba bym nawet wolał byś tak mnie zapamiętała - odparłem - jako chuja, który się Tobą bawił - powtórzyłem - byłaby wtedy mniejsza szansa, że za mną zatęsknisz - mruknąłem.
- Mamy przed sobą aż 5 lat, to naprawdę sporo - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:34 am

— Nie bede tęsknić. — odparlam. — Tak ci sie wydaje ze to AŻ 5 lat... Zobaczysz jak szybko minie. — mruknelam wtulajac sie bardziej w jego ramie. — Wiesz ze zanim sie rozstaniemy, będziemy musieli zabrac ci moja magię...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:39 am

- Jeżeli powiesz mi że nie będziesz tęsknić, bo wymarzesz sobie pamięć to okej zrozumiem - stwierdziłem - ale jeśli masz na myśli że się zabijesz, to ja to poczuje - odparłem.
- Wiesz, że nie oddam Ci twojej magii? - spytałem retorycznie - Już sobie ją przywłaszczyłem. Sorki skarbie, ale ona jest teraz moja - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:41 am

— A wiesz ze musisz? Bo jesli stchórzę i przeżyje to przez całe zycie bedziesz czuł? Czul kiedy bede cierpieć. Kiedy bede szczęśliwa. Kiedy bede płakać. Kiedy bede spac... Im dalej tym bardziej.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:48 am

- Tym bardziej nie oddam, słonko - mruknąłem.
- Bo to jest tak, jakbym miał część Ciebie przy sobie, nie ważne co by się działo - odparłem.
- Przynajmniej to ty będziesz wiedziała kiedy umrę i jak bardzo zniszczę swój organizm - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:49 am

— Dlaczego mi to robisz?— zapytałam cicho.
— Dlaczego chcesz siebie niszczyć?— dodałam.
— Co? Chcesz mnie zranić jeszcze mocniej?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:56 am

- Nie Rian - odparłem, patrząc jej w oczy.
- Chcę skrócić swoje ciepienie, a obowiązek wykonam i zostanę przy dziecku do 18 urodzin, a później nie zanierzam się męczyć - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:59 am

— Wiec wroc do mnie. — powiedziałam kładąc dlon na jego policzku by nie uciekał wzrokiem juz.
— Wiec wroc do mnie wtedy. Bede czekać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:09 am

- Nie wiem skarbie, czy mogę unieważnić małżeństwo - odparłem ze słabym uśmiechem.
- Poza tym skarbie 18 lat to bardzo długo - stwierdziłem - i obliczając będę miał wtedy 44 lata, z to idealny wiek na śmierć - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:11 am

— Nie... To wcale nie jest idealny wiek. — odparlam. — Ale jesli tak chcesz to dobrze. Tylko musisz obiecac mi jedno. — powiedziałam patrzac na niego szklistymi oczami.
— Jak stwierdzisz ze naprawde chcesz to zrobic, znajdziesz mnie. I wtedy zrobimy to razem. Dobrze?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:22 am

- Nie skarbie - odparłem.
- Wtedy coś wymyślę byś nie czuła tego bólu, kiedy będę umierał - mruknąłem, patrząc na nią.
- Nie mógłbym zniszczyć Ci życia swoją zachcianką - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:28 am

— Nie? Wiec nie obiecasz mi tego?— zapytałam wpatrując sie w niego.
— W porządku. — odparlam zabierając dlon z jego policzka i siadając przodem do stołu. W takim razie mam piec lat na przeżycie zycia.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:33 am

- A po co mam Ci to obiecywać? - spytałem.
- Może się pozbierasz i wkroczysz na nową drogę - mruknąłem.
- I co, ni stąd ni z owąd się pojawię i powiem "Chodźmy się zabić"? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:35 am

— Masz racje. — powiedziałam na odczepnego.
Ja juz postanowiłam. Wystarczyła chwila. Wiedziałam ze albo w jedna albo w druga. Jedna stronę sam przekreślił. Wiec została jedna.
— Podasz mi dzbanek z woda?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:43 am

- Spójrz do jasnej cholery na mnie - zacisnąłem zęby.
- Powiedz mi czemu niby miałbym po 18 latach przychodzić i niszczyć Ci życie, które sobie zbudowałaś przez te lata? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:45 am

Spojrzałam na niego gdy tylko mi kazał.
— Bo nie zamierzam budować zycia bez ciebie. Ja nie zamierzam zyc bez ciebie Tyler. Kiedys to zrozumiesz.— powiedziałam odwracając wzrok gdy znow poczułam pieczenie w czubku nosa zwiastujące napływające do oczu łzy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 11:23 am

- W takim razie dobrze - odparłem i pocałowałem ją w policzek.
- Ale coś innego mogę Ci zaproponować - dodałem.
- Po tych 18 latach znajdę Cię i wtedy zadecydujemy co dalej dobrze? - spytałem, patrząc na nią.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 11:24 am

— Dobrze Tyler, dobrze. — powiedziałam znow na odczepnego by zakończyć temat. Za 18 lat to on juz nie bedzie mnie chciał szukac.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 11:42 am

- Zaczekasz na mnie? - spytałem, nie odrywając od niej oczu.
- Odpowiedz tylko na to i dam Ci spokój - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:12 pm

Zaprzeczyłam lekko głowa.
— Za 18 lat nie bedziesz miał kogo szukac. — powiedziałam podnoszac na niego wzrok.
— Dla kogos takiego jak ty warto umrzec. Warto zyc i warto umrzec.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:37 pm

- W takim razie, skoro warto żyć, to żyj i poczekaj - mruknąłem, patrząc jej w oczy.
- Poczekaj aż Cię znajdę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:46 pm

— Po co mam czekać? Ty ciagle wmawiasz sobie ze ułożę sobie zycie. Ze sie "pozbieram". A co jesli ja nie chce sie pozbierać? Bo to oznacza ze bede musiała zapomniec. A ja nie chce zapominać.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 12:56 pm

- To nie zapominaj - odparłem po chwili.
- Nie układaj sobie życia, ale żyj. Tylko o to Cię proszę - mruknąłem.
- Nie każę Ci układać sobie z kimś życia, tylko po prostu żyła spokojnie - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:00 pm

— A ty żyłbys spokojnie wiedząc ze jestem setki kilometrów od ciebie z kims kogo nie kocham i jeszcze przymusowo mam z tym kims dziecko? Wiem ze nie czujesz tego co ja do ciebie ale mnie lubisz. I jak byś sie czuł co?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:11 pm

- Tak - odparłem.
- Może dałbym Ci rok spokoju od siebie, ale potem zaczął Cię napastować listami i proponować spotkania - stwierdziłem.
- Ale sytuacja byłaby inna gdybyś no...kochała tą osobę - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 1:16 pm

Otworzyłam usta jednak zaraz je zamknęłam. Zrozumiałam cos. Cos o czym nie pomyslałam wcześniej. Głupia krowa. Przeciez to ze małżeństwo jest tak jakby przymusowe i dziewczyna jest wybierają przez rodzine, nie znaczy ze nie moze sie spodobać Tylerowi. Nikt przeciez nie powiedział że to nie moze byc właśnie ta jedyna ktora jest przeznaczona dla niego. Ktora bedzie miłością jego zycia.
Gdy sobie to uświadomiłam, poczułam bol w sercu. Prawdziwy, fizyczny bol. Odwrocilam sie od chłopaka i wbiłam wzrok w stol. Nie mogłam na niego dłużej patrzeć bo serce pekloby mi na kawałeczki. A nie dam rady go pozbierać po raz kolejny.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 2:06 pm

Gdy odwróciła głowę wiedziałem, ze coś źle powiedziałem. Chwyciłem jej podbródek w dwa palce i odwróciłem w swoją stronę. Bez zbędnego gadania zacząłem patrzeć w jej oczy i analizować to co wcześniej powiedziałem. Gdy w końcu dotarło do mnie co mogło ją tak zasmucić, pokręciłem z uśmiechem głową, a następnie cmoknąłem ją w usta.
- Naprawdę tak pomyślałaś? - spytałem - Że mógłbym się zakochać w tej wyrafinowanej paniusi? - dopytałem, patrząc jej w oczy.
- Zanim zapytasz. Tak, poznałem ją i chyba tym się najbardziej przejmuję - odparłem.
- Chyba musimy pogadać o tym co się działo w Brazylii - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 2:19 pm

Nie chciałam na niego patrzeć. Opierałam sie gdy probowal odwrócić moja twarz ku sobie ale w koncu sie poddałam.
Jego usmiech lekko mnie zranił. Nie Drgnelam nawet gdy ucałował mnie w usta.
Wyrafinowana paniusia... Tak mowi. Ale nie do konca w to wierzyłam.
— Nie wiem czy zniosę wiecej. — powiedziałam cicho. — Nie chce żebyś brał ślub z kimkolwiek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 4:24 pm

- Myślę, że już żadna informacja nie zrani Cię tak jak tamta - odparłem.
- Wiem, że nie chcesz. Ja też nie chcę - dodałem.
- Jednak myślę, że jest jedna osoba z którą byś mi pozwoliła - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 4:27 pm

Zmarszczyłam brwi patrzac na niego.
— Nie. Nie ma ani jednej. — powiedziałam wycierając policzek rękawem.
— Wiec tego nie rób... Nie mozesz powiedziec ze miałeś dziewczynę.. Tylko nikomu o niej nie mówiłeś?— zapytałam z nadzieja.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 5:03 pm

- Jest jedna - odparłem, patrząc jej w oczy i ponownie kładąc dłoń na jej policzku.
- Skarbie, do ukończenia 19 roku życia miałem przedstawić swoją dziewczynę rodzinie - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 5:05 pm

— Jesli mówisz o mnie... To tez nie. — odparlam z ciężkim sercem.
— To... N-nie wiem juz... Zrob cokolwiek..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 5:08 pm

- Nie pozwoliłabyś mi na ślub z Tobą? - spytałem, unosząc brew
- Jak na razie jedyny sposób na jaki wpadliśmy z Jacksonem to samobójstwo, ale ani jednemu ani drugiemu to nie pasuje - odparłem.
- Zmiana nazwiska też nie pyknie - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 5:10 pm

Zaprzeczyłam głowa.
— Nie. Jesli juz masz mieć żonę to odpowiednią. Pełnowartościową. — odparlam.
— Dlaczego... Dlaczego nie powiedziałeś mi o tym wcześniej...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 5:15 pm

Wiedziałem o co jej chodzi i w tym momencie przypomniałem sobie też jak płakała, gdy jej o tym powiedziałem.
- Jesteś pełnowartościowa Rian - mruknąłem - i zawsze będziesz - dodałem.
- A kiedy miałem Ci to powiedzieć? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 7:34 pm

— Tak sadzisz? To powiedz o tym rodzicom. — odparlam.
— Ah... I nie zapomnij dodać ze nici z wnuka. — prychnelam.
— Nie wiem kiedy... Jak sie poznaliśmy. Nie wiem...— mruknelam zdajac sobie sprawe z tego ze to absurdalne.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 8:47 pm

- Boże jak ty się uparłaś na to dziecko - mruknąłem.
- Zrozum, że mi bachor nie potrzebny, Tobie też nie, poza tym ich nie lubisz - odparłem.
- I co miałbym Ci powiedzieć? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 8:59 pm

— JA sie uparłam? To twoja chora rodzina sie uparła...— burknelam.
— Nie wiem... Moze.. "nie zakochuj sie bo moi starzy i tak cie nie zechcą odpadku"...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 9:08 pm

- Tak masz rację, moja chora rodzina się na to uparła - powtórzyłem - a ty chcesz się temu podporządkować - odparłem.
- Mówiłem Ci byś się we mnie nie zakochiwała, bo będą problemy - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 9:12 pm

— A co mam zrobic? Skoro chce byc z toba? — zapytałam.
— A mi matka mowila ze mam sie nie zadawać z chłopakami którzy nie sa Azjatami. I co? No i chuj.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 9:17 pm

- Nie myśleć o tym - odparłem.
- No i byś była szczęśliwa. Oboje - ja i twoja matka - mieliśmy rację, ale jak widać nie lubisz słuchać - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 9:34 pm

Klepnelam go mocno w udo ze złości.
— Mam odejsc?! Naprawde wolisz zebym była z kimkolwiek innym byleby był Azjata niz z toba?! Chcesz? Powiedz słowo. I cie uwolnię. No!— krzyknęłam zabierając rękę z jego uda. Zaczelam lekko drżeć ze złości. Za duzo znowu we mnie siedziało tego wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 10:10 pm

- Au - mruknąłem, patrząc na nią ze zdziwieniem.
- Chodziło mi gdybyś się matki posłuchała , nie spotkałabyś mnie i nie wyrywała sobie włosów z głowy przez to czego oczekuje moja rodzina ode mnie - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 EmptyCzw Gru 28, 2017 10:12 pm

— Nie pozwalam Ci ożenić sie z inną.— powiedziałam po chwili, wbijając wzrok w stol.
— Słyszysz? Nie pozwalam ci. Zakazuje. — dodałam patrzac na niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielka Sala - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Wielka Sala   Wielka Sala - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielka Sala
Powrót do góry 
Strona 9 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala
» Wielka Sala

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: