Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+4
Gabriela Harrison
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:23 pm

- A mi to wisi, chcę tylko skończyć tę szkołę i mieć spokój. - powiedziałem i wzruszyłem ramionami po czym spojrzałem w sufit. Westchnąłem ciężko i usiadłem na fotelu zamykając oczy, gdy poczułem dotyk nosa mojej szczurzycy uśmiechnąłem się i otworzyłem oczy biorąc stworzenie na ręce.
- Whitney moja ślicznotka - powiedziałem głaszcząc śnieżnobiałe futerko szczurzycy.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:28 pm

-Bardzo ładna szczurzyca-skomentowałam zerkając na szczurzycę. Usiadłam na kanapie i poprawiłam spódnicę. Wzięłam zeszyt i ponownie powtarzałam materiał.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:33 pm

- Nazywa się Whitney, towarzyszyła mi całe życie - powiedziałem i pogłaskałem stworzenie. Byłem do niej przywiązany, nie darowałbym sobie gdyby zginęła, nie dałbym sobie bez niej rady, byłem z nią związany bardziej niż powinienem, nieraz to Whitney poprawiała mi nastrój, jakby wyczuwała me emocje.
- Jaką mamy dziś lekcje? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:35 pm

-Dzisiaj mamy zielarstwo-powiedziałam nie odrywając wzroku z notatek
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:36 pm

- Oh okej - powiedziałem i skupiłem się na zabawianiu mojego zwierzęcia. Po chwili zamknąłem oczy lekko przysypiając. Whitney położyła się na moim ramieniu.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:40 pm

Uniosłam głowę i zauważyłam, że chłopak zasypia. No cóż, miłej drzemki mu życzę. Zauważyłam, że z rękawa szaty wyszedł Nels. Uśmiechnęłam się i zaczęłam go głaskać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:43 pm

Drzemka miała być chwilowa, póki nie będzie trzeba iść na lekcje zielarstwa, miałem nadzieję że Sam mnie obudzi, a nie zostawi bym sam musiał iść do cieplarni.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:53 pm

- Ja idę na zielarstwo - poinformowałem resztę osób w pokoju i wstałem, kierując się do wyjścia. Miałem jeszcze trochę czasu, ale pokonanie schodów zawsze trochę zajmuje.
*next w cieplarni*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:56 pm

Wstałam i spojrzałam na śpiącego Krukona. Szturchnęłam go, ale się nie obudził. Jak go obudzić? Chyba wiem... Nachyliłam się nad nim i wtedy krzyknęłam-Wstawaj, mamy zielarstwo.-odsunęłam się od niego po czym skierowałam się ku wyjściu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 4:57 pm

Podskoczyłem i spojrzałem na nią z wyrzutem. Whitney spadła mi z ramienia i pisnęła, podniosłem ją i posadziłem ją tam z powrotem. Uczepiła się mojego ramienia, a ja wyszedłem za Sam.

Next w Cieplarni
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Cze 20, 2016 6:29 pm

Wróciłam do pokoju i usiadłam na kanapie. Przymknęłam oczy i przysnęłam
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:05 pm

Weszłam do pokoju wspólnego który był pusty. Ahh...Szkoda, miałabym z kim porozmawiać. Usiadłam na kanapie i patrzyłam znudzona na przedmioty w tym pokoju.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:12 pm

- Hej, Samantho - lubiłem używać jej pełnego imienia. Przewiesiłem ręcznik przez szyję i dosiadłem się do niej. - Mało się tu ostatnio dzieje, co? - powiedziałem wskazując ręką pokój Krukonów.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:16 pm

-Cześć, Mortimerze-odparłam i popatrzałam na niego. Mój wzrok skupił się na policzku. Najwidoczniej poduszka odbiła mu wzór.-Racja. Mam wrażenie jakby akurat Ravenclaw był opuszczony-zażartowałam i uśmiechnęłam się
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:24 pm

- Kujony tak mają - skwitowałem, bazując na opinii o naszym domu. - Chociaż ty chyba tez rysujesz, więc wygląda na to ze masz cos z artystki.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:29 pm

-To nic takiego. Głupie bazgroły, nie można mnie nazwać artystką.-odwróciłam wzrok i popatrzałam na wazon leżący na szafce, czując jak się rumienię.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 4:47 pm

Uśmiechnąłem się na widok jej rumieńców.
- Co zazwyczaj rysujesz? - zapytałem ciekawy. Lubiłem ludzi z zainteresowaniami, nie byli nudni.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:02 pm

-Często rysuję..Umh...Różnie bywa. Od prostych roślinek, po szkice zwierząt. Ale to nie jest nic wielkiego.-czułam się coraz bardziej zawstydzona. Rzadko ktokolwiek wypytywał się o moje zainteresowania.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:07 pm

- Fajnie - powiedziałem tylko, bo widziałem ze dziewczyna się wstydzi. Ułożyłem się wygodniej na kanapie, na wpół przymykając oczy. - Dzisiaj transmutacja? - zmieniłem temat.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:10 pm

-Szczerze to nie wiem-wzruszyłam ramionami i spojrzałam na zegar.-Jest trochę po siedemnastej, powinniśmy iść na jakąś lekcję, ale nie wiem, jaką-powiedziałam i poczułam jak kamień spada mi z serca, bo nie kontynuował pytanie o rysowanie. Wyprostowałam spódnicę i zerknęłam na krukona.-Więc, co robimy?
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:16 pm

- Chyba są dwie opcje. Pofatygować się po plan albo zapytać kogoś, kto wygląda na zorientowanego. Ja z moimi "super" zdolnościami interpersonalnymi wybrałbym pewnie pierwszą z nich.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 23, 2016 5:33 pm

-Ewentualnie możemy nic nie robić-uśmiechnęłam się i poluzowałam krawat.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyCzw Cze 30, 2016 9:47 am


Weszłam do pokoju wspólnego i usiadłam na kanapie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 5:44 pm

Weszłam powolnym krokiem do pokoju wspólnego. Usiadłam przy stole odkładając książki na bok. Otworzyłam zeszyt i zaczęłam powtarzać.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 9:48 pm

Westchnęłam ciężko. Czyli jednak Mort teraz nie ma czasu. Trudno się mówi. Skierowałam się do dormitorium dziewczyn, bo poczułam się śpiąca.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:41 pm

Zszedłem do pokoju rozmasowując zesztywniały kark i rozejrzałem się. Pusto. W sumie nic dziwnego, zrobiło się dość późno. Usiadłem koło kominka i siedziałem tak, gapiąc się w płomienie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPon Lip 11, 2016 10:50 pm

Postanowiłam pójść do pokoju wspólnego, bo gdzie mogłabym iść. Usiadłam na kanapie i zauważyłam przy kominku Morta. Nie odezwałam się. Oparłam brodę o poduszkę i wpatrywałam się w ogień.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 3:06 pm

Weszłam, była Sam i ten... Zapomniałam imienia. Zacisnęłam znów usta w linię, wzięłam jakąś książkę i usiadłam na kanapie, zaczęłam czytać. Była nudna, ale co mogłam robić lepszego?

Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 3:11 pm

Po dłuższym wpatrywaniu się w ogień zmęczenie dało mi się w znaki. Leżałam podkulona na boku i zasnęłam.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 3:19 pm

Spojrzałam na Sam, czułam jakby coś uwięzło mi w gardle. Jej reakcja pod prysznicem... Wzięłam oddech, wzięłam koc i ją przykryłam dokładnie. Sama się poczułam senna, więc zasnęłam obok. Objęłam ją nieświadomie przez sen.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 3:39 pm

Prawie zasnąłem w fotelu, jednak porę się ocknąłem i wstałem z miejsca. Uniosłem brwi na widok dwóch śpiących dziewczyn, jednak zdecydowałem się ich nie budzić. Poszedłem na górę wziąć prysznic i ułożyć się do snu.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyWto Lip 12, 2016 5:10 pm

Po jakimś czasie obudziłam się. Poczułam czyjeś ciepłe ręce. Delikatnie je odsunęłam i podniosłam się. Odwróciłam się i zobaczyłam, że była to Letycja. Czym prędzej wstałam z kanapy czując jak robi mi się duszno. Nie chciałam jej budzić. Wstałam i skierowałam się w stronę dormitorium aby się ubrać.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 1:02 pm

Wszedłem za San do pokoju wspólnego.
- Powinnaś się przebrać w coś suchego - powiedziałem. - Ja z resztą tez. Widzimy się rano? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 1:09 pm

Pokiwałam głową i skierowałam się do swojego dormitorium. W połowie drogi zatrzymałam się i obróciłam patrząc na niego- I Mort. Dzięki-powiedziałam z uśmiechem i zniknęłam za drzwiami.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyPią Lip 15, 2016 1:17 pm

Uśmiechnąłem się pod nosem i poszedłem do dormitorium.
*następny w DCh*
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:14 am

Wszedłem do pokoju wspólnego.
Nikogo nie było, ruszyłem w stronę stołu by usiąść.
-Niedziela-powiedziałem sam do siebie.
Oprałem rękę o stół i zastanawiałem się co mam robić, skoro nawet nie można nam wystawić nosa poza teren zamku.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:23 am

Stwierdziłam, że nie mam co robić. Weszłam do pokoju wspólnego. Zauważyłam Krukona, którego wcześniej widziałam na błoniach? Tak mi się zdaje. Usiadłam przy stole naprzeciw chłopakowi-Cześć- rzuciłam w jego stronę uśmiechając się lekko. Może tym razem nie ucieknie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:25 am

Podniosłem rękę i pomachałem-hej.
-niedziela co ? Spojrzałem na dziewczynę, którą widziałem już na lekcji latania.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:30 am

Pokiwałam głową i oparłam się wygodniej. -Jestem Sam- powiedziałam po chwili patrząc w okno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:36 am

-Michael, ale to chyba już mówiłem-również spojrzałem na okno-miło mi cię poznać.
-ej co tu się dzieje?-Przekrzywiłem głowę-Kto zabronił wychodzić z zamku?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:41 am

-Mi również- odpowiedziałam i westchnęłam- Nie mam pojęcia, dlaczego- powiedziałam wzruszając ramionami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:45 am

Westchnąłem-co tu można robić?
Spojrzałem na dziewczynę z nadzieją.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:50 am

Wpatrywałam się dalej w okno pogrążona w myślach. Niespecjalnie zwracałam uwagę na Michaela.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:53 am

-Zasnęła?
Podszedłem do niej i pstryknąłem palcami.
-Coś się stało?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 EmptyNie Lip 17, 2016 11:56 am

Zamrugałam kilkakrotnie i spojrzałam na niego- Mhm, wszystko jest okej- powiedziałam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pokój Wspólny
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: