Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pokój Wspólny

Go down 
+4
Gabriela Harrison
Samantha Drought
Mortimer Ivory
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 12:01 pm

-to spoko, jakoś dziwnie odpłynęłaś.
Wróciłem na swoje miejsce.
-masz jakieś plany?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 12:04 pm

-Niespecjalnie- powiedziałam opierając się o splecione dłonie. Przemknęło mi przez głowę, że mogłabym spędzić ten czas z Mortem, ale on pewnie jest już zajęty...
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 1:09 pm

Wszedłem do pokoju, przeczesując dłonią wciąż wilgotne włosy.
- Dzień dobry - powiedziałem do dwójki Krukonów.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 1:20 pm

-Cześć Mort- rzuciłam w jego stronę z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 1:38 pm

-Co tam, idziecie do wioski? - zapytałem, przechodząc przez oparcie kanapy i siadając na niej ze skrzyżowanymi nogami.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 1:47 pm

-W sumie, ja mogę. Nie mam co robić.- powiedziałam wzruszając ramionami- A ty Michael?- spytałam patrząc na niego, lekko się zdziwiłam gdy nie odpowiedział. Wstałam z miejsca po czym podeszłam do Morta.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 3:55 pm

- To się zbieramy? - zapytałem i obmacałem kieszenie. Portfel był na miejscu, musiałem iść tylko po coś cieplejszego do narzucenia. - Na pewno musze iść dziś do Scrivenshafta
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 4:10 pm

-Jasne- powiedziałam. Na chwilę wyszłam i wzięłam niewielką torbę i kurtkę, którą trzymałam w rękach.-Ja jestem gotowa.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 4:48 pm

Równocześnie z Sam poszedłem po rzeczy. Narzuciłem kurtkę, schowałem różdżkę do rękawa i zszedłem do pokoju. Dziewczyny jeszcze nie było. Gdy się pojawiła uśmiechnąłem się do niej i zapytałem:
- Byłaś już kiedyś w Hogsmeade?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 4:52 pm

-Nie- odpowiedziałam i spojrzałam na niego z lekkim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 5:00 pm

- No to będzie sporo do odhaczenia - powiedziałem. - Chodźmy. Zaczniemy od Trzech Mioteł.
*następny w Trzech Miotlach*
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 17, 2016 5:05 pm

-No to chodźmy- powiedziałam z uśmiechem i ruszyłam za chłopakiem
NP trzy miotły
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Lip 18, 2016 1:09 am

Wszedłem do pokoju wspólnego i położyłem Letycję na kanapie. Przykryłem ją kocem i zaniechałem prób budzenia jej.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Lip 18, 2016 4:29 pm

Leżałam znikając totalnie pod kocem, śpiąc sobie słodko i spokojnie, śniło mi się chomicze królestwo. - Chomiki do ataku! - krzyknęłam przez sen i wróciłam do normalnego spokojnego snu.
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Lip 18, 2016 8:06 pm

Obudziłam się, złapał mnie przerażający ból głowy. O cholera... Ile ja wczoraj wypiłam na brodę Merlina? Wstałam i z trudem ruszyłam do drzwi. Skrzydło szpitalne... A może jest eliksir na kaca?...
NP: Pokój Diany Blake
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 10:06 pm

Weszłam do pokoju wspólnego krukonów. Otuliłam się szczelniej kocem. Po chwili usiadłam na kanapie i wpatrywałam się w kominek. Nie potrafiłam zasnąć. Gdy odpływałam do krainy snu, były to okropne koszmary. Na samą myśl schowałam się bardziej w ciepłym kocu. Westchnęłam cicho bawiąc się końcem za dużej na mnie koszulki nocnej.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyNie Lip 31, 2016 10:15 pm

Zszedłem do pokoju wspólnego, bo wydawało mi się, że zostawiłem w nim książkę. Rzeczywiście, zguba leżała na stole. Wziąłem ją i już miałem wracać do dormitorium, gdy na kanapie zauważyłem kokon z koca.
- Hej, gąsienico - Dosiadłem się do Sam. - Spać nie możesz?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 9:52 am

Spojrzałam na niego i pokiwałam głową- Głupie koszmary- mruknęłam. Po chwili zerknęłam na to, co trzyma w rękach. Chciałam zapytać, co tu robi, a odpowiedź nasunęła się sama.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 12:30 pm

- Nie zazdroszczę. Dawno nie miałem koszmarów. - Położyłem książkę obok siebie, splotłem ręce na karku i oparłem się na nich. - Jak byłem młodszy, to śnił mi się wciąż sam koszmar. Teraz nigdy nie pamiętam snów.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 12:54 pm

-Chcesz mi powiedzieć o czym był?-spytałam patrząc na niego zaciekawiona.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 2:49 pm

- To się wiąże z pewnym wydarzeniem - zacząłem powoli i wbiłem wzrok w swoje dłonie. - Dziesięć lat temu spędzałem wakacje u babci. Zabrała mnie na spacer po wsi. Pamiętam, że biegałem wokół niej, jak to dzieciak. W pewnym momencie z łańcucha jednego z sąsiadów zerwał się ogromny pies i zaczął pędzić w moją stronę. Przewrócił mnie i w tym samym czasie odepchnęło go wyładowanie magii. Pamiętam krzyk babci i jego kły blisko mojej twarzy. - Przełknąłem ślinę. - Potem rzucił się na babcię. Ona nie miała się jak obronić, a ja nie mogłem nic zrobić. Leżałem na ziemi i patrzyłem jak... - urwałem i chrząknąłem. - Babcia przeżyła, ale ledwo. Tamtego psa uśpili - skoczyłem historię. - Potem często śniło mi się jak ten kundel wchodzi do mojego domu i zagryza wszystkich po kolei, a ja tylko stoję sparaliżowany i nic nie mogę zrobić. Nie mogę sobie przypomnieć kiedy skończyły się te sny, ale żadnych innych nie pamiętam. - Uniosłem wzrok na dziewczynę. Twarz miałem spokojną, ale dłonie trochę mi drżały. Wsunąłem je do kieszeni. - A tobie co się śniło? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 4:38 pm

Nie umknęło mi to, że dłonie Morta zaczęły się trząść. Wygramoliłam się z mojego "kokonu" i narzuciłam na ramiona chłopaka koc. Po chwili przysunęłam się i wpatrywałam się w kominek-To zaczęło się od tego, że byłam w niewielkim domu. Miałam tam z sześć lat. Siedziałam z rodzicami w pokoju i rozmawialiśmy. To były święta, więc nie byliśmy sami. W pewnym momencie wszyscy jakby zamarli. Nagle weszli do pokoju jacyś mężczyźni ubrani na czarno. Wzięli mnie i moją mamę. Wyszliśmy z domu, a raczej oni nas wyciągnęli stamtąd. Krzyczałam, płakałam, a moja mama milczała i wpatrywała się w ziemię. Byłam strasznie przerażona. Rzucili nas na ziemię. Zaczęli podpalać dom. Jeden z nich przytrzymywał mnie, a drugi molestował moją matkę. Pisnęłam aby ją zostawili. Wtedy dostałam w twarz. Zaraz potem widziałam jak dom płonie, a w tym część mojej rodziny. Widziałam mojego ojca przez okno kuchenne. Siedział tam przywiązany i płonął żywcem. Głośno krzyczał. A tamci mężczyźni po prostu na to patrzyli i paskudnie się uśmiechali. Zaczęli do mnie podchodzić i wtedy...Obudziłam się-skończyłam opowiadać i przeniosłam swój wzrok z kominka na siedzącego obok chłopaka.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 6:15 pm

Uśmiechnąłem się, gdy nakryła mnie kocem. Wysłuchałem jej opisu i przytuliłem ją do siebie.
- Dobrze, że to był tylko sen - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 6:23 pm

-Tylko sen-powiedziałam cicho i wtuliłam się w chłopaka-Tylko jedno się zgadza. Fakt, że nie mój ojciec nie żyje-dodałam jeszcze ciszej.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 6:45 pm

- Przykro mi - powiedziałem, delikatnie głaszcząc ją po plecach.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 6:57 pm

Poczułam jak w oczach zaszkliły mi się łzy-Tak bardzo mi go brakuje-powiedziałam cicho pociągając nosem.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 7:11 pm

Uniosłem ją delikatnie i posadziłem na swoich kolanach. Otuliłem nas kocem i otarłem łzę spływającą po jej policzku.
- To normalne, że tęsknisz - powiedziałem cicho. - W końcu był twoim tatą.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 7:26 pm

Lekko zaskoczyło mnie to, że chłopak mnie posadził na swoich kolanach i nakrył nas kocem. Spojrzałam na niego jak otarł mi łzę z policzka. Po chwili poczułam, że napływają kolejne i schowałam się pod kocem przyciskając twarz do koszulki Morta, która robiła się coraz bardziej mokra-Chociaż raz...Chociaż raz mógł posłuchać i nie jechać-powiedziałam cicho ponownie wybuchając płaczem
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 8:41 pm

Czułem jak cała drży od płaczu. Objąłem ją mocniej ramionami.
- Czym on się zajmował? - zapytałem
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 9:00 pm

-On był architektem. Tak jak ja był w nosie w kartkach-powiedziałam lekko się uśmiechając-Wtedy była zima. Zapomniał o pewnym projekcie, który miał w biurze i chciał po nie jechać. Nie lubił zostawiać tam swoich rzeczy. Nie chciałyśmy z mamą aby jechał, ale on się uparł. Wyszedł i już nie wrócił-powiedziałam półgłosem-Nie był okropnym kierowcą. Był jednym z lepszych. Ale wtedy na drodze. Wtedy na drodze był wypadek. Zderzył się z pijanym kierowcą. Ten przeżył. Nie zasługiwał na to! Nie zasługiwał-powtórzyłam dalej płacząc. Czułam jakbym się cofnęła czasie. Siedziała z mamą wtedy i płakała razem z nią.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 9:24 pm

Nie odezwałem się już. Wciąż obejmowałem dziewczynę i kojąco się kołysałem. Czekałem aż się wypłacze, w końcu czasem trzeba dać upust emocjom.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 9:39 pm

Po dłuższym czasie uspokoiłam się, a raczej przestałam płakać. Nie zauważyłam nawet, że przez większość czasu ściskałam w dłoni materiał koszulki Morta. Wychyliłam głowę znad koca. Spojrzałam na niego, a potem go przytuliłam-Dziękuję, że jesteś-powiedziałam cicho.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:02 pm

Uśmiechnąłem się z troską i dotknąłem jej twarzy. Cała się zgrzała od tego płaczu.
- Powinnaś iść spać - powiedziałem łagodnie.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:09 pm

-Nie chcę mieć kolejnych koszmarów-powiedziałam patrząc na niego-Nie chcę-powtórzyłam i spojrzałam w bok.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:29 pm

- To zostanę tu z tobą - powiedziałem. Było mi już trochę niewygodnie, ale przemilczałem to. Założyłem jej za ucho kosmyk włosów, który opadał na twarz.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:39 pm

-Wiesz przecież, że nie musisz-powiedziałam i ponownie spojrzałam na Morta.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:46 pm

- Już wiesz czego najbardziej się boję. Teraz muszę być dla ciebie miły, bo inaczej wykorzystasz to przeciwko mnie - powiedziałem jej do ucha. Gdy się odsuwałem mój wzrok zatrzymał się na chwilę na jej ustach, ale powstrzymałem chęć pocałowania jej. To chyba nie był dobry moment.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:50 pm

-W jaki sposób miałabym to wykorzystać?-spytałam unosząc brwi
Powrót do góry Go down
Leticia Hale

Leticia Hale


Skąd : Oslo, Norwegia
Liczba postów : 1242
Join date : 09/07/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 10:55 pm

Weszłam do pokoju wspólnego niosąc w ręce skrzypce. Byłam uniesiona po czasie spędzonym z Noelle.
- O, hej - przywitałam się z uśmiechem i poszłam do dormitorium, skąd było słychać później dobrze graną muzykę ze skrzypiec.
NP: Dormitorium Dziewczyn.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 11:05 pm

- Niecny - szepnąłem, wytrzeszczając oczy. - A tak na serio, to po prostu źle bym się czuł z faktem, że siedzisz tu sama. - Zatoczyłem głową koło, żeby trochę rozruszać kark i zdjąłem z siebie koc. Zrobiło się jakoś ciepło. Spojrzałem na Letycję wchodzącą do dormitorium. - Hej - powiedziałem nieco zdziwiony jej dobrym humorem. Do tej pory widziałem ją chyba tylko w wersji dogłębnie zranionej i pijanej.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 11:14 pm

Zanim zdążyłam coś odpowiedzieć do pokoju weszła Letycja. Tak jak szybko się pojawiła, tak zniknęła. Nawet nie zdążyłam się przywitać, a dziewczyny już nie było-Nie jest ci niewygodnie?-spytałam po chwili patrząc na niego- Gdyby tak było to powiedz-dodałam
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 11:38 pm

- W porządku - skłamałem. Z takim słodkim ciężarem może mi być niewygodnie. Zacząłem nasłuchiwać. - Słyszysz? To skrzypce?
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 11:41 pm

-Chyba- powiedziałam cicho i również zaczęłam słuchać- Nie wiedziałam, że gra- pomyślałam delikatnie się kołysząc.
Powrót do góry Go down
Mortimer Ivory

Mortimer Ivory


Liczba postów : 200
Join date : 11/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyPon Sie 01, 2016 11:50 pm

Uśmiechnąłem się, gdy poczułem, że dziewczyna się kołysze. Chwyciłem ją za ręce, powoli wstając. Ukłoniłem się i uśmiechnąłem.
- Czy mogę prosić panią prosić do tańca? - zapytałem.
Powrót do góry Go down
Samantha Drought

Samantha Drought


Wiek : 23
Skąd : Londyn
Liczba postów : 972
Join date : 13/06/2016

Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 EmptyWto Sie 02, 2016 12:06 am

Cicho się zaśmiałam. Uniosłam głowę zadzierając ją. Wcześniej nie zauważyłam tego, jak bardzo niska jestem przy Morcie. Złapałam za boki mojej koszulki i uniosłam ją dygając, jak to robiły królewny w filmach. Cieszyłam się, że jest na tyle długa, że przypominała sukienkę i na tyle luźną aby moja figura nie była aż tak widoczna-To będzie zaszczyt- odparłam z lekkim uśmiechem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokój Wspólny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pokój Wspólny   Pokój Wspólny - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pokój Wspólny
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Pokój Wspólny
» Wspólny pokój
» Pokój Wspólny
» Pokój dwuosobowy #2
» Pokój dwuosobowy #3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Wieże :: Drzwi z Kołatką-
Skocz do: