Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Sala wejściowa

Go down 
+12
Max Brotherhood
Marceline Flavor
Emily Black
Samantha Drought
Sophie Neveu
Nathan Collins
Leticia Hale
Noelle Morgan
Nelly de Violine
Matt Claws
SooAh Kwon
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 10:18 pm

- Nie no to już wiele razy powtarzałaś - mruknąłem.
- Chodziło mi o to - odparłem i odwróciłem jej twarz w swoją stronę, a następnie zacząłem całować.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 10:30 pm

Oddałam delikatnie pocałunek, zaraz odsuwając sie poprzez odchylenie do tylu.
— A co jesli powiem ze mam gdzies twoja zgodę?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 10:49 pm

- Wtedy zrozumiem - mruknąłem, prostując się.
- Ale nie mówię, że zaprzestanę - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 10:54 pm

— Nie mozesz mnie całować kiedy ci sie zachce.— odparlam.
— A co jak z kims bede? Hm?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 10:58 pm

- Zanim z kimś będziesz to trochę minie - mruknąłem.
- Jak nie mogę, jak mogę - odparłem - tylko wiem, że nie na oczach innych - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:12 pm

— Nie sadze. — mruknelam. — Nie zamierzam na nic czekać. Nie mowie tu o związku. Jesli z kims bede to nie masz prawa mnie całować.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:15 pm

- No dobrze wtedy nie będę - mruknąłem.
- Nie zamierzam rozwalać Ci związku przez swoje zachcianki - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:23 pm

— No przeciez ci mowie ze nie chodzi o związek. Ja sie nie wiąże. Bardziej chodziło mi o "związek". Jesli bede z kims dłużej niz jedna noc. — wyjaśniłam.
— Wyladuj swoje zachcianki na kims innym
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:25 pm

- To jeśli nie chodzi o normalny związek to niby dlaczego miałbym się powstrzymywać? Skoro tak naprawdę zajęta nie będziesz - mruknąłem, nie odrywając od niej wzroku.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:49 pm

— Bo jesli jestem z kims, nawet tymczasowo i tak naprawde tylko w lozku, to nie chce teoretycznie byc z kims innym. — odparlam.
— Poza tym... Nie zasłużyłeś na całowanie mnie
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:56 pm

- Okej, niech Ci będzie - mruknąłem.
- Nie chcesz to nie, narzucać się nie będę - odparłem, prostując się i przeczesując włosy dłonią.
- Spoko, już Cię nie dotknę - odparłem i zabrałem z niej swoją dłoń, którą nadal trzymałem na jej ramieniu.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyNie Sty 14, 2018 11:58 pm

Popatrzyłam na niego i uniosłam brew.
Wstałam ze schodów i otrzepalam spodnie na tyłku. Gdy obciagnelam nieco top, usiadłam okrakiem na chłopaku, opierając kolana na stopniu na którym siedział i chwyciłam jego twarz w dłonie.
— Ale od jutra. — stwierdziłam i gwałtownie wpiłam sie w jego usta, przygryzajac mocno jego wargę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:02 am

I jak ja miałem wiedzieć co się dzieje, skoro robi takie rzeczy, i jak niby miałem się powstrzymywać od dotknięcia jej.
Oddałem pocałunek, ale nagle coś sobie uświadomiłem i oderwałem się od niej na chwilę.
- Czyli po prostu od momentu, gdy pójdziemy spać, tal? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:04 am

— Dokładnie. — odparlam prostując sie .
Nachylilam sie i zlozylam delikatny pocałował ej na jego szyi, następnie przejeżdżając po tym miejscu czubkiem języka i stękając odpowiednio z lekkim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:13 am

Czując jej wilgotne usta na szyi, odchyliłem lekko głowę do tyłu, dając jej lepszy dostęp.
Zagryzłem mocno wargę tak by nie wydobył się ze mnie żaden dźwięk,który zapewne chciała wywoływać dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:16 am

— A dlaczego pytasz?— zapytałam wędrując pocałunkami po jego szyi i wsuwając dłonie pod jego ubranie. Gdy dotarłam ustami do jego ucha, zassalam jego płatek i sapnelam w najbardziej erotyczny sposób w jaki potrafiłam, następnie wydając z siebie przeciągły jek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:21 am

Dobrze wiedziała co zrobić by dostać to co chce, a najgorsze było to, że nie umiałem przy niej powstrzymać swoich reakcji.
- Rian - jęknąłem, nie potrafiąc już wytrzymać.
- Bo chcę wiedzieć ile mam na to czasu - sapnąłem, przymykając oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:24 am

— Czasu na co?— zapytałam niewinnie, kontynuując czynności.
Przysunelam swoje biodra blizej jego i wykonałam płynny ruch do przodu i do tylu jakby nigdy nic.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:30 am

Otrzymałem usta by jej odpowiedzieć, ale w tym czasie Rian postanowiła otrzeć się o moje krocze.
Otworzyłem szeroko oczy i spojrzałem na nią przenikliwym wzrokiem.
- Mam Cię zerżnąć tu i teraz, że pozwalasz sobie ma takie rzeczy? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 12:38 am

— Jakie rzeczy?— zapytałam ponownie, na razie nie wykonując żadnych ruchów biodrami.
Dalej calowalam go po szyi, błądząc dłońmi po jego torsie, i co jakis czas muskając jego usta.
Po chwili znow poruszyłam biodrami.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 1:00 am

- Nie graj niewiniątka, bo daleko Ci do niego - sapnąłem.
Przymknąłem lekko oczy, wiedząc że muszę się uspokoić, co przy niej było prawie niemożliwe.
- Rian proszę, nie prowokuj - mruknąłem, czując jak ponownie porusza biodrami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 1:04 am

— No ale co?— zapytałam i przeciągle zastekalam mu do ucha.
— Nie wiem o czym tu znowu musisz...— dodałam ocierając sie o jego krocze.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 1:18 am

Dlaczego ktoś postawił właśnie ją na mojej drodze. Osobę, której nie mogłem się oprzeć, która mogła robić ze mną co chciała. Miałem się nie dać jej, a dzieje się na odwrót.
Czując jej gorący oddech przy uchu, przeszedł mnie dreszcz, zwłaszcza przez jej jęki skieronwane wprost do niego.
- Jesteś okropna - jęknąłem i włożyłem dłonie pod jej tyłek a następnie podniosłem do góry, tak by już więcej nie mogła poruszać biodrami.
- Jeżeli zamierzasz mnie podniecić a następnie mnie olać i wrócić do pokoju, to Ci na to nie pozwolę - mruknąłem, myśląc, że właśnie to chciała zrobić.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 9:46 am

— Okropna? Jak mozesz tak o mnie mowic?— zapytałam robiąc mu malinke na szyi, tak zeby było ją widać.
— A na co mi pozwolisz?— zapytałam zmierzając dłońmi w dół do jego spodni. Ciekawe jak długo mnie tak utrzyma.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 10:16 am

- Taka prawda - sapnąłem - robisz ze mną co chcesz - mruknąłem.
- Rian sama mówiłaś, że nie pieprzyła byś się ze mną nawet gdybym był ostatnim mężczyzną na Ziemi - powtórzyłem jej słowa.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 10:19 am

– Kiedy tak powiedziałam?— zapytałam rozpinając jego spodnie.
Wróciłam do jego ust, całując go przez chwile i stękając prosto w jego usta.
— Czyżbyś zaczął mnie sluchac?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 10:29 am

- Nie dawno - mruknąłem i zacząłem oddawać pocałunek.
Gdy ponownie zaczęła stękać posadziłem ją na swoich kolanach, a swoje ręce włożyłem pod jej bluzkę o zacząłem się mocować z zapięciem stanika.
- Słucham wszystkiego co dla mnie ważne - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 10:50 am

— A jak dostosowywujesz sie do tego co usłyszysz Hm?— zapytałam uśmiechając sie lekko gdy poczułam ze próbuje odpiąć stanik. Powodzenia.
Nie miałam zamiaru mu mowic ze to tylko ozdoba, a zapięcie jest z przodu. Niech sie pomeczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 11:56 am

- Wyboru mi nie dajesz - odparłem.
W końcu poddałem się i zaprzestałem próby rozpięcia jej stanika.
- Nie bawię się tak - mruknąłem, opuszczając dłonie wzdłuż jej ciała.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 2:13 pm

Zasmialam sie cicho na jego słowa.
— Szkolny fuckboy i pogromca dziewic nie potrafi rozpiąć stanika? Ojojoj... cos z toba chyba nie tak.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:01 pm

- Raczej coś nie tak z twoim stanikiem - mruknąłem.
- Nie moja wina, że nie da się go rozpiąć - burknąłem, patrząc na nią przymrużonymi oczami.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:04 pm

Wyprostowalam sie i włożyłam jedna rękę pod top, dwoma palcami rozpinając stanik.
– Stanik rozpięty. A ty sobie nie poradziłeś. Wiec to z toba cos nie tak
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:19 pm

- Rozpięcie z przodu...mogłem się spodziewać - odparłem.
- To dlaczego masz też zapięcie z tyłu? - spytałem, unosząc brew.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:29 pm

— Zeby utrudnić Ci życie.— odparlam i wróciłam do całowania jego szyi i zostawiania na niej malinek.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:52 pm

- Właśnie widzę - mruknąłem - Utrudniasz już robiąc malinki, tak że nie będę w stanie ich zakryć - odparłem, wsadzając dłonie pod jej top.
Położyłem dłonie na jej piersiach i zacząłem powoli ugniatać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:53 pm

— Taki był zamiar. — odparlam.
— Moze troche delikatniej co? To nie są krowie wymiona. — warknelam przygryzajac skore na jego obojczyku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:56 pm

- O księżniczka się odezwała - mruknąłem i wyciągnąłem spod jej topu dłonie.
- Sama delikatna też nie jesteś - odparłem, chwytając jej podbródek w palce i odciągając od swojej skóry.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 3:59 pm

— Tak. Ale ja jestem dziewczyna. A ty facetem ktory chyba nie czuje ile ma siły w dłoniach. — mruknelam.
— Jak ci sie nie podobają moje pieszczoty to przeciez nikt nie każe ci tu siedzieć. Żegnam. — powiedziałam wstając i schodząc z niego. Włożyłam dłonie pod top by zapiać stanik.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 4:05 pm

- Jeju jak Tobie zmieniają się nastroje - mruknąłem i zapiąłem spodnie, a następnie poprawiłem na sobie koszulkę.
- Nic takiego nie powiedziałem, ale nie musisz mnie od razu gryźć - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 4:10 pm

— Nie zmieniają mi sie nastroje. Kiedys to lubiłeś. To tobie sie zmieniają nastroje. Okresu nie masz przypadkiem?— zapytałam w koncu zapinając stanik.
— Widze ze ciagle masz jakos problem. Moze skorzystaj z porady psychiatry?— dodałam siadając z powrotem miedzy jego nogami i otulajac sie kocem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 4:20 pm

- Nie wiesz co kiedyś lubiłem - stwierdziłem
- No ja nie wiem czy to ja mam problem. Ja zamierzałem się z Tobą pieprzyć, a ty stwierdziłaś, że koniec. No to chyba ty powinnaś iść do jakiejś poradni - odparłem.
- Chyba że taki był twój plan, no to lepiej rozumiem - mruknąłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 4:49 pm

— W sumie to masz racje. Powinnam sie do kogos zgłosić. — przyznałam.
— Dzięki za radę.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 5:17 pm

- Nie ma za co - mruknąłem.
- Polecam się na przyszłość - dodałem z szerokim uśmiechem na ustach.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 5:22 pm

Nie odezwałam sie juz.
Zaczelam lekko przejeżdżać w gore i w dół po swoim kolanie na którym trzymałam dlon.
Zastanawiałam sie czy jest sens tu siedzieć skoro oboje nie jesteśmy z tego zadowoleni.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 EmptyPon Sty 15, 2018 5:28 pm

- Zimno Ci? - spytałem, widząc jak pociera dłonią kolano.
Wziąłem kurtkę i położyłem ją na jej ramionach, nie pytając się czy tego chce czy nie, bo zapewne spotkałbym się z odmową z jej strony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sala wejściowa - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Sala wejściowa   Sala wejściowa - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Sala wejściowa
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Parter-
Skocz do: