Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dormitorium Chłopców 1

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:13 pm

— Dlaczego jej nie znasz? Wiec dlaczego chcesz ze mna byc mimo tych sprzeczek, kłótni i awantur Hm? — zapytałam nie rozumiejąc nadal tej jednej rzeczy.
— No po co ja Ci potrzebna?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:18 pm

- Bo przy Tobie jestem szczęśliwy - odparłem - A nigdy nie byłem. Miałem jedynie chwilowe szczęście, które czerpałem z seksu i dlatego jestem od niego uzależniony - mruknąłem.
- To chciałaś wiedzieć? Jesteś pewna że chcesz mnie poznać? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:22 pm

— Tak chce. — powiedziałam bez wahania, wpatrując sie w niego.
— Chce poznać takie właśnie rzeczy. Szczere. Przede mna nie musisz sie chować za maska. Przede mna masz ją zdejmować.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:25 pm

- Po to by Ci pokazać jakim potworem jestem? - spytałem, zakładając ramię na ramię.
- Byś pewnego dnia, znienawidziła mnie? Chyba tego nie chcę - odparłem.
- Wolę być uznawany z jednej strony za dupka, a z drugiej za miłą osobę - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:28 pm

— Uważasz siebie za potwora?— zapytałam niedowierzając.
— Może opinie pozostawisz mnie co? Nie będziemy mogli byc ze sobą jesli będziemy grać ciagle. Z góry zakładasz moje reakcje. Nie wiem co pomyśle. Ale chyba warto dać mi te szanse tak? Jesli mamy nadal przed sobą udawac to ja wole cierpieć. Bo nigdy nie bede mogła powiedziec ze cie znam..
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:33 pm

- Znam się od dzieciństwa, robiłem rzeczy o jakich raczej nie chcesz wiedzieć od obcej osoby, a co dopiero od kogoś kogo kochasz - mruknąłem.
- Nie chcę pewnego dnia usłyszeć, że tak naprawdę zmarnowałaś sobie czas będąc ze mną, że jestem okropny - odparłem - Chcę być w twoich oczach nadal widzianym dobrą osoba, która nie radzi sobie z cieniami przeszłości - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:40 pm

– Naprawde myślisz ze to co robiłeś w przeszłości, wpłynie na moje uczucia? Naprawde sadzisz ze jestem az taka płytka?— zapytałam prychajac.
— Chce wiedziec. Inaczej zawsze to bedzie nam przeszkadzało Tyler. Nie chce udawanego ciebie. Chce sama stwierdzić czy jestes dobry czy zły czy to wszystko co zrobiłeś było błędem.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:45 pm

- Nie mówię, że wpłynie na twoje uczucia. Ale będziesz mnie inaczej postrzegała niż teraz - mruknąłem.
- Dobrze Rian niech tak będzie, ale w takim razie Ciebie też to dotyczy - dodałem.
- Na pewno jest coś, czego się obawiasz - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:49 pm

— Obawiam sie tylko jednej rzeczy Tyler. Ale ty juz wiesz co to. — powiedziałam zakładając włosy za ucho.
— Wbrew... Pozorom moje zycie... Nie było w nim czasu.... Inaczej. Nie było w nim chęci na robienie głupot. Głupich rzeczy. Na popełnianie błędów...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 10:52 pm

- W takim razi cholernie Ci tego zazdroszczę - mruknąłem.
- Też bym chciał tak powiedzieć - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:02 pm

— Nie chciałbys. Uwierz mi ze zalowalbys. — odparlam.
— Gdybyś miał opinie wariata tylko dlatego że masz prywatnego terapeutę to na pewno byłbyś szczęśliwi...— powiedziałam krzywiąc sie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:09 pm

- Żałujesz, że nie robiłaś głupot? - spytałem.
- Bo ja Rian, żałuję, że je zrobiłem - mruknąłem.
- Szczerze? Miałbym to gdzieś. No chyba że osoby bliskie by też tak mówiły. Poza tym jesteś dość znana u siebie więc się nie dziwię, że miałaś - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:10 pm

— Że miałam opinie nawiedzonej czy ze miałam terapeutę?— zapytałam.
— Bo terapeutę miałam od 11 roku zycia. — odparlam.
– Fajnie nie? Umawiałeś sie kiedys z psychiczną?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:33 pm

- To, ze miałaś terapeutę - mruknąłem.
- Kiedyś musi być ten pierwszy raz - odparłem.
- Czy mogę Cię dotknąć, czy dalej mam stać jak kołek? - spytałem.
- Poza tym skoro miałaś od takiego wieku terapeutę...Czekaj ale normalnie miałaś 11 lat? Czy jednak miałaś 10 lat? - dopytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:35 pm

— Normalnie 11. — parsknelam śmiechem.
— Widywałam sie z nim prawie codziennie przez 4 lata. — odparlam.
— I tak. Mozesz.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:40 pm

- Czyli 7 lat temu, tak? - upewniłem się.
Chwyciłem ją za rękę i pociągnąłem w stronę kanapy. Gdy byłem już przy kanapie puściłem jej rękę i poczekałem, aż usiądzie, a wtedy ponownie dzisiejszego dnia położyłem się na niej, tym razem na jej kolanach.
- Dlaczego tylko 4? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:43 pm

— Tak. Dokładnie. — odparlam. Scisnelam lekko jego dlon gdy pociągnął mnie w stronę kanapy na ktorej usiadłam. Wysunęłam dłonie z rękawów i zaczelam go głaskać po włosach gdy ułożył głowę na moich kolanach.
— Amm... Bo potem chciałam sie zabic no i stwierdziliśmy ze chyba był kiepski.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:48 pm

Czując jak wplata palce w moje włosy, zacząłem cicho mruczeć z przyjemności. Uwielbiałem, gdy to robiła, wtedy kompletnie zapominałem o otaczającym nas świecie, byłem tylko ja i Rian.
Jednak słysząc jej kolejne słowa, gwałtownie uniosłem się na łokciach.
- Dlaczego chciałaś to robić? - spytałem.
- Co sie w ogóle działo, że w wielu 11 lat poszłaś do terapeuty? - popatrzyłem w jej oczy z przerażeniem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:51 pm

Wzruszyłam ramieniem, patrzac na niego gdy nagle sie podniosl.
— Nie chciałam chodzic do szkoły. Nie chciałam w ogole... funkcjonować. O. Tak po prostu. Chyba brakowało mi rodziny w domu. Ciagle przebywałam ze służba. A potrzebowałam rodziców. Tak mysle... Nie wiem. — westchnęłam.
— Dlaczego chciałam to zrobic? Nie wiem. Po prostu stwierdziłam ze wystarczy.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:54 pm

- Nie możesz tak myśleć - odparłem, ponowni się na nią kładąc.
- A do szkoły to, żadne dziecko nie chce chodzić - zaśmiałem się cicho - Bo gdyby chciało to wtedy do egzorcysty należy odesłać - dodałem, próbując jakoś rozluźnić atmosferę.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:56 pm

— Oho! Widze specjalistę!— zasmialam sie, podlatują zmianę tematu.
Zaczelam go dalej głaskać po włosach.
— To właśnie przez to nie było mnie w Hogwarcie od początku.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyNie Gru 17, 2017 11:59 pm

- To ty nie wiedziałaś, że jestem psychologiem? - spytałem, udając zdziwienie, jednak szybko się uśmiechnąłem, nie mogąc się powstrzymać.
- Głaszcz mnie tak zawsze - mruknąłem, przymykając oczy z przyjemności.
- Zbyt wiele nie ominęłaś. Poza tym, mnie też od początku nie było - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 12:11 am

— Naprawde? Ginekolog i psycholog w jednym?! No szok. — odparlam z uśmiechem.
— Moge cie tak głaskać do konca zycia. — dodałam cicho.
— Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 12:14 am

- No widzisz, jak dobrze trafiłaś. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze trener osobisty - zaśmiałem się.
- Chyba by Ci ręce odpadły - zachichotałem cicho.
- Mówiłem Ci, ze zmieniałem szkoły - odparłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 12:36 am

— To glaskalabym cie czymkolwiek. — odparlam.
— No tak... Ale myślałam... w sunie to sama nie wiem...— westchnęłam zrezygnowana z lekkim mętlikiem w głowie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 7:51 am

- No o czym myślałaś? - spytałem.
- Wiesz, że zmieniałem szkoły ze względu na to, że nie było juz dziewczyn z którymi mogłem się pieprzyc - mruknąłem - więc co jeszcze chcesz wiedzieć?
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:21 am

— A No tak... Zapomniałam o tym. — odparlam.
— Nie mogłeś robic drugiej tury czy cos?— zasmialam sie.
— Hogwart tez byś opuścił?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 8:24 pm

- Nie Rian, nie robię drugich tur - odparłem.
- Zakładam, ze tak...W sensie nie wiem czy byłbym tu więcej niż 2 miesiące. Albo nie, inaczej Ci to powiem. Zostałbym tutaj maksimum 2 miesiące - dodałem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 8:30 pm

— To chyba dobrze ze nawinelam ci sie na drogę. To znaczy dobrze dla mnie. — powiedziałam z lekkim uśmiechem.
— Dzięki temu jestes ty dłużej i doprowadzasz innych do białej gorączki i orgazmu.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 8:48 pm

- Dobrze, ale nie tylko dla Ciebie - mruknąłem, otwierając na chwilę oczy i patrząc na nią z dołu.
- Jak na razie do orgazmu doprowadzam tylko jedną osobę i niech tak zostanie - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 8:50 pm

— Tak ci sie tylko wydaje...— pokręciłam głowa.
— Ludzie reagują na ciebie rożnie... A jak jestes zbyt zajęty nakręcaniem mnie w miejscu publicznym to juz w ogole...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 8:55 pm

- Czy ja wiem czy różnie - mruknąłem.
- Po prostu patrząc na Ciebie widzą kim musiałyby być, aby znaleźć się blisko mnie...I nie zamierzam zrezygnować z nakręcania Cię, bo mi się to podoba i mam gdzieś czy ludzie to akceptują - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:00 pm

— A ja?— zapytałam zaczepnie.
— A co jesli ja tego nie akceptuje?— uniosłam lekko brew.
— Hmm cwaniaczku?— dodałam nachylając sie do niego.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:05 pm

- To, to zaakceptujesz skarbie - mruknąłem i podniosłem się by cmoknąć ją w usta.
- Nigdy z tego Rian nie zrezygnuje, chyba że tysiąc razy byś mnie odepchnęła i powiedziała, że to Ci się nie podoba, wtedy bym przestał - stwierdziłem
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:09 pm

— Nie powiem. — zapewnialam szczerząc sie lekko do niego gdy mnie cmoknal.
— Cieszę sie ze cie mam. — wyznałam prostując sie.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:14 pm

- Nie wiem czy to samo powiesz za kila dni, więc chyba nagram sobie te słowa - odparłem z lekkim uśmiechem.
- Co jakbym Ci powiedział, że mam dziecko? - spytałem. Nie chodziło o to, ze mam, bo nie mam, chciałem jednak zobaczyć jej reakcję i trochę się pośmiać.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:34 pm

— Za kilka dni powiem to samo. — powiedziałam cmokajac go w czoło i prostując sie szybko.
Na jego kolejne słowa zaschnelo mi w gardle. Wzrok zawiesiłam na jego włosach, na moment przestajac go głaskać. Przełknęlam ślinę z trudem, nieświadomie marszcząc czoło. Po chwili znow zaczelam go głaskać.
— Zapytałabym... Ile ma lat.. Czy to chłopiec czy dziewczynka... Czy masz... Nic. To wtedy nic. — odparlam chrzakajac krótko.
Byłam troche zdezorientowana i zszokowana. A co jak lubił dzieci? I to przez to ciagle sie kłócimy? Bo on wie ze jestem bezużyteczna?
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:38 pm

- Mam taką nadzieję - odparłem.
Leżąc na niej czułem jak całe jej ciało się spina.
Liczyłem, ze mnie wyśmieje, albo powie, że ma okropnego ojca, czy coś w tym stylu, jednak w tym momencie najbardziej bałem się, że znów będziemy się kłócić, więc chwyciłem ją za dłoń i przycisnąłem do miejsca, gdzie znajduje się serce.
- Rian, ale nie mam. Po prostu myślałem, że inaczej zareagujesz. Nie gniewaj się na mnie - mruknąłem, patrząc błagalnie w jej oczy.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 9:47 pm

Spojrzałam na jego twarz gdy poczułam pod dłonią mocne bicie jego serca.
— Nie patrz tak na mnie.. Nie gniewam sie. Przysięgam. — powiedziałam całując go w usta przeciągle.
— Przepraszam... Za moje zachowanie. Wiesz ze zazwyczaj nie jestem taka sztywna..— dodałam cicho.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 10:13 pm

Trochę się uspokoiłem po jej słowach i oddałem pocałunek, gdy tylko złączyła nasze usta.
- Kochanie, nie masz za co przepraszać - mruknąłem nie puszczając jej dłoni.
- I nie jesteś sztywna - dodałem.
- Nie chciałem niczym Cię urazić - stwierdziłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 10:25 pm

— Nie uraziłes. Spokojnie. — powiedziałam.
— Zle zareagowałam. Ale to tylko dlatego ze tyle rzeczy ostatnio sie działo...— dodałam wzdychając.
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 10:28 pm

- Źle byś zareagowała, gdybyś powiedziała " Super, ekstra, chce je poznać" - odparłem.
- Więc wcale źle nie zareagowałaś - mruknąłem.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 10:33 pm

— Nie... Raczej nie chciałabym go poznawać...– odparlam od razu.
— Masakra...— powiedziałam lekko sie wzdrygajac.
— Bedziesz tak leżeć? Tak w ogole...
Powrót do góry Go down
Tyler Rhodes

Tyler Rhodes


Skąd : Plemnik + Jajeczko
Liczba postów : 5346
Join date : 21/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 10:36 pm

- Wiem, nie lubisz dzieci - stwierdziłem i westchnąłem na jej kolejne zdanie.
- Nie, nie już wstaję - mruknąłem i podniosłem się z jej kolan.
Powrót do góry Go down
Rian Shin

Rian Shin


Skąd : Z powietrza
Liczba postów : 5361
Join date : 16/07/2017

Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 EmptyPon Gru 18, 2017 10:41 pm

— Nie... to... Nie o to chodzi. — odparlam.
Gdy tylko sie podniosl, rzuciłam sie na niego i objęłam czym sie da jak koala.
— Od razu lepiej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Dormitorium Chłopców 1   Dormitorium Chłopców 1 - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dormitorium Chłopców 1
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1
» Dormitorium Chłopców 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOGWART :: Podziemia i Lochy :: Obraz Martwej Natury-
Skocz do: